» »

Fast And Furious 8, 9 in 10

Fast And Furious 8, 9 in 10

bambam20 ::

opeter je izjavil:

A ni bil ravno zaradi prvega dela cel bum računalniških/konzolnih iger?
Need for Speed Underground serija, Most Wanted, Juiced, Street Legal Racing/Redline, Street Racing Syndicate (S.R.S.) in drugi ...


Ja. Prvi del je imel izjemen učinek tudi na popularizavijo in izjemno uspešnost tudi franšize Need For speed. Underground 1 in 2 sta dobesedno podaljšek prvega dela in drugega FF-ja. Need For Speed Carboon pa je očitno vlekel reference na FF tokio drift.

Zaživela je dobesefno domača tuning scena in ofganizirani drag race-i po večjih slovenskih mestih so se kar vrstili v obdobju 2002- 2007.

Prvi Teh Fast and the furious je imel izjemno močan vpliv na takratno dogajanje. To mu ni za odrekat sploh. Prišel je po tihem, odšel v lenedo in ustvratil eno od najdaljših franšiz ( prva je, če se ne motim Policijska Akademija),

cuxoh je izjavil:




Prvi del sem z veseljem pogledal, potek filma vem praktično na pamet, po drugi strani pa ne vem kateri del sem gledal zadnji.




P.S. svoj čas je bio zanimivo poslušat soundtrack (FF1 Movie OST) in brati komentarje na Youtube, filmska skripta.


Oh. Watch your back :). Zakon.

Enako pri meni. PRvi del vem praktično na pamet.
Spomnim se tudi, da sem si kupil CD od prvega OST-ja .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nikec3 ::



Priznam, da ne vem kdaj sem nazadnje katero sceno iz filma pogledal tako z veseljem kot ravno to. :P Klasična, ameriška 2001 scena. Od glasbe do avtov in do scen.
Dirkaški filmi drugače niti niso sami po sebi tako dragi, problem F&F franšize je, da zaradi uspešnosti dobijo na voljo max budget (200 milijonov) in na trenutke se mi zdi, da te akcijske scene delajo predvsem zato ker nekako pač morajo porabiti ta denar.

Ne pa pozabiti ene stvari. Kljub temu, da ti igralci niso ne vem kaj, so vseeno dovolj primerni, da so naredili franšizo, zaradi katere ljudje hodijo v kina. Pa ne hodijo zaradi akcije, ki je ogromno vidimo tudi drugje, hodijo ker jih zanima kaj se bo zgodilo s karakterji. Ali je Letty res mrtva, kaj bo z Brianom, zakaj je Vin Diesel prestopil na drugo stran,...? To so vprašanja, zaradi katerih se hodi v kino gledati F&F.

Sploh mislim da se tukaj močno zanemarja vlogo Vina Diesla, ki je za take vloge perfekten. S Paulom Walkerjem sta bila sicer ok duo, ampak glavni nosilec franšize je Vin Diesel. Ko on govori o "familiji" je to na svoj (sicer zelo žajfasti fantazijski) način tako prepričljivo in verjetno kot nobena druga stvar v "blockbuster Hollywoodu". In za to si iz moje strani za celotno franšizo zaslužijo samo poklon.

EDIT: Recimo The Rock z razlogom ne bo nikoli imel take svoje franšize kot jo ima Vin Diesel. Enostavno nima karizme. Je sicer soliden kot "muscle side kick" kot je njegova vloga v F&F, ampak franšize ne more držati gor. Je v veliko vlogah prav nadležen (Central Intelligence, delno Ballers), kar Vin Diesel ni bil nikoli.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

bambam20 ::

Po moje ta mešano hladen odnos Vin - Paul v prvem delu je enostavno vlekel. Čeprav se je Vin kasneje zmehčal, ko je Paul postal oče Mijininega otroka.

Čeprav je v prvem delu Vin rekel Walkerju, da če se dotakne njegove sestre, da mu bo zlomil vrat :D.

Po moje so ustvajralci franšize dodali enostavno preveč obstranskih likov, ki so načeloma super igralci in tako scene in kamera prevceč skače, da bi vsi bili dovolj časa v kardu in zadovoljni.

Vseeno je bila rdeča nit filma VIn Diesel in Paul Walker. :'(

Nikec3 ::

Še to sem se spomnil. To sago s Hanom, ki je umrl že v Tokio Driftu so tudi precej lepo vlekli in je tudi to privabljalo nekatere gledalce. Bomo videli, serija bo le nadaljevala brez dveh zelo všečnih karakterjev (Han, in Brian) in tako ostaja samo Vin Diesel. Glede na to, da bo Diesel v zadnjem delu bad guy, me zanima kdo bo torej tisti všečni karakter? Ker The Rock in Statham bosta to zelo težko.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:

Glede na to, da bo Diesel v zadnjem delu bad guy, me zanima kdo bo torej tisti všečni karakter? Ker The Rock in Statham bosta to zelo težko.


vseeno bo to Diesel tudi če bo kao bad guy, ki v resnici sploh ne bo bad guy, ki se bo samo delal, da je bad guy in na koncu se bodo vsi objeli.

" It s all about family ":D

oo7 ::

THE FATE OF THE FURIOUS International Trailer (2017)

oo7 ::

The Fate of the Furious Trailer #2 (2017)



Kako je preusmeril torpedo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

The Fate of the Furious Trailer #2 (2017)



Kako je preusmeril torpedo :))

Priznam da je to z samovozečimi avtomobili kar kul ideja. 8-O
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Tega pri bogu ne grem gledat v kino. So me lani tok nategnal. prasci.

ahac ::

Kako so te nategnal?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

Verjetno mu sedmi del ni bil všeč?

bambam20 ::

ahac je izjavil:

Kako so te nategnal?


Ne, da sem pričakova, da bo 7-ka vrhunski akcijski film. A tok debilnih nerealnih scen in skoz tisto nabijanje " it s all about familly pa to sranje" ... To, da sem kupil karto za 6EUR za ta ničvredni drek je nateg na suho brez vazelina.

Ta film je dobesedno prizemljil, da nisem slušjano apdel v skušnjavo in sem preskočil še bolj drekastega Terminatorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Jst ::

HAhaha, kako neumno! To bo tako neumen film, da se bom verjetno do solz smejal, ko ga bom gledal. Zakaj ga bom gledal? Pojma nimam, a gledal ga pa bom. How stupid low can they go? (Še rima se...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Han ::

Fast Five je bil zadnji dober del franšize, morda celo najboljši.

Nikec3 ::

Jst je izjavil:

HAhaha, kako neumno! To bo tako neumen film, da se bom verjetno do solz smejal, ko ga bom gledal. Zakaj ga bom gledal? Pojma nimam, a gledal ga pa bom. How stupid low can they go? (Še rima se...)

Poznamo take filme. :))
Ampak Terminatorja pa res za noben denar ne bi šel gledat.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

bambam20 ::

Jst je izjavil:

HAhaha, kako neumno! To bo tako neumen film, da se bom verjetno do solz smejal, ko ga bom gledal. Zakaj ga bom gledal? Pojma nimam, a gledal ga pa bom. How stupid low can they go? (Še rima se...)

:))

Sej ga bomo večina pogledal, stem, da bom šel letos tudi v kino s to razliko, da bom za karto odštel zgolj 3.3€. To je pa že tako nizka cena, da bom šel.

oo7 ::

Jaz ga bom definitivno gledal ampak doma :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Jaz ga bom definitivno gledal ampak doma :)



Za 3.3€ oz. 3.8€ se ga tud v kinu splača.-

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz ga bom definitivno gledal ampak doma :)



Za 3.3€ oz. 3.8€ se ga tud v kinu splača.-



Uf letos bo pa toliko filmov v kinu, da če tega spustim ne bo nič narobe :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz ga bom definitivno gledal ampak doma :)



Za 3.3€ oz. 3.8€ se ga tud v kinu splača.-



Uf letos bo pa toliko filmov v kinu, da če tega spustim ne bo nič narobe :)



S tem se pa strinjam, da je to zadnji film, ki bi ga blo vredno plačat.

oo7 ::

Letos sem imel namen gledati John Wick 2 pa mi ga na žalost še ni uspelo iti gledat

Gledal sem letos v kinu Logan odličen film.

Malo sem na hitro pogledal kaj bo letos v kinu in bo res ogromno filmov.

Marec
Kong: skull island - to bom mogoče šel pogledat v kino ta teden
Ghost in Shell - to bom šel po vsej verjetnosti gledati v kino
Life - zgleda dokaj zanimiv Sci-Fi mogoče ga bom šel pogledat v kino

April
Guardians of Galaxy vol 2 - kino
Furious 8 - prej ne kot ja

Maj
Alien Covenant: miljon % za v kino moj najbolj pričakovan film leta :)
Pirates of Caribbean 5 - kino
King arthur: Legend of the Sword - skoraj sigurno v kino

Junij
Wonder woman - kino
Transformers 5: the last knight - zaenkrat me niso prepričali, da bi šel v kino
The Mummy - zaekrat me niso prepričali, da bi šel v kino

Julij
Spiderman: Homecoming - kino
Dunkirk - prvi trailer me ni prepričal ampak je Nolan bom videl
Dark tower - čakam prvi trailer
War for the planet of the apes - kino
Valeriean and the city of a thousand planets - po vsej verjetnosti v kino

September
Kingsman: The golden circle - prvi del je bil odličen in sem ga gledal doma tako, da drugi del v kino

Okotober
Blade runner 2049 - kino
Thor: Ragnarok - čakam na trailer

November
Justice Leauge - kino

December
Star wars VIII - kino

oo7 ::

HAHAHAHHAAHA :))

The Fate of the Furious: Vin Diesel Drives a Flaming Car

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

HAHAHAHHAAHA :))

The Fate of the Furious: Vin Diesel Drives a Flaming Car


:)) To bodo ustvarjalci 7-ke prekosili samega sebe .

Jst ::

http://www.msn.com/en-us/movies/news/fa...

Vin Diesel in Dwayne se ne razumeta najbolje.

The beef dates back to the waning days of the 100-day Atlanta shoot when the frequently tardy Diesel arrived late for his final scene with Johnson, prompting Johnson to vent about his co-star on Facebook, where he wrote cryptically: "My female co-stars are always amazing, and I love 'em. My male co-stars however are a different story," adding that "some" are "chicken s---" and "candy a---s."


Bogi igralci; tako jih suženjsko terajo, da se še med sabo kregajo... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Jst je izjavil:

http://www.msn.com/en-us/movies/news/fa...

Vin Diesel in Dwayne se ne razumeta najbolje.

The beef dates back to the waning days of the 100-day Atlanta shoot when the frequently tardy Diesel arrived late for his final scene with Johnson, prompting Johnson to vent about his co-star on Facebook, where he wrote cryptically: "My female co-stars are always amazing, and I love 'em. My male co-stars however are a different story," adding that "some" are "chicken s---" and "candy a---s."


Bogi igralci; tako jih suženjsko terajo, da se še med sabo kregajo... :)

Vin Diesel je akcijska zvezda kakršna The Rock ne bo nikoli. To je realnost.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

Vin Diesel ima tudi "dušo". Ne dela samo za denar. Če se ne motim, je za snemanje filma Riddick, sam sofinanciral. Potem je ustvaril game studio po prvem filmu in smo dobili super špil.

The Rock... se pa vidi. 4 filme na leto? Že več let zaporedoma...

Zame Vin Diesel ni "klasični" igralec. Težko najdeš vlogo, katero dobro oddigra. Najboljši so pa itak njegovi monologi. Ti so carski! (Mogoče me tudi malo daje nostalgija...)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Prehitr sta se skregala morata skupaj posneti še 9 in 10 film :P

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:


Vin Diesel je akcijska zvezda kakršna The Rock ne bo nikoli. To je realnost.


osebno bom rekel, da je The rock akcijska zvezda in to večja od Dizla.

krneki0001 ::

bambam20 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Vin Diesel je akcijska zvezda kakršna The Rock ne bo nikoli. To je realnost.


osebno bom rekel, da je The rock akcijska zvezda in to večja od Dizla.


Sta kr oba tam-tam. Plehka igra, zanič igralca in nobeni zvezdi.

Jst ::

Se strinjam, a imam vseeno malo drugačen pogled.

Dwayne se mi zdi "plastičen", umetni igralec. Se ne spomnim nobene scene, ki bi se mi vtisnila v spomin.

Medtem ko Vin Diesel tudi ni nek dober igralec, se mi zdi vsaj avtentičen. Pitch Black je B film, ki ga vlečejo samo nekatere scene in monologi Diesla. Potem tisti film, Find Me Guilty, kjer se zagovarja na sodišču. Takšne scene, kjer ima monologe, so super. Če pa pogledaš kakšen XXX, ojoj. Razen Riddica in "Furious", pa nima veliko filmov. Dwayne pa jih štanca kot kitajski delavci iPhone. Samo da so iPhoni vsaj na nivoju.

Tako da, oba igralca nista neke "zvezde". Ampak zame osebno, ima Vin Diesel vsaj par scen, ki so dobro posnete.

Ali pa ta scena: https://streamable.com/tzu1t
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Vin Diesel je tudi Groot :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

krneki0001 ::

oo7 je izjavil:

Vin Diesel je tudi Groot :)



Ja, zna povedat 3 besede ("I am Groot") v celem filmu, potem pa to ponovi 1000 krat.

oo7 ::

krneki0001 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Vin Diesel je tudi Groot :)



Ja, zna povedat 3 besede ("I am Groot") v celem filmu, potem pa to ponovi 1000 krat.



Pa Rocket je edini, ki ga razume :)

oo7 ::

dj_uro ::

Ne vem no... meni je bil film včeraj "kr neki". Izgleda, da smo siti vsega...
vw-klub.si

oo7 ::

The Fate Of The Furious - Movie Review

oo7 ::

No, da se ne bo kdo čudil zakaj je že 8 film in, da sta najavljena že deveti in deseti film.

'Fate of the Furious' Blasting to $534 Million in Worldwide Box Office

Should the estimate hold, it would be the largest worldwide launch weekend of all time, topping "Star Wars: The Force Awakens" at $529 million, "Jurassic World" with $524.9 million and "Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2" with $483.2 million.

http://variety.com/2017/film/box-office...

scipascapa ::

omfg m_power: ti si norc, da tok hodiš v kino.....takrat, ko so karte v akciji? mene ne spraviš, da plačam 6€.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

omfg m_power: ti si norc, da tok hodiš v kino.....takrat, ko so karte v akciji? mene ne spraviš, da plačam 6€.


Sej ne rabiš plačat 6€.Imaš v cineplexxu od ponedeljka do srede znižano. torek pa še posebej :). Je karta pod 4€.

Nikec3 ::

bambam20 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

omfg m_power: ti si norc, da tok hodiš v kino.....takrat, ko so karte v akciji? mene ne spraviš, da plačam 6€.


Sej ne rabiš plačat 6€.Imaš v cineplexxu od ponedeljka do srede znižano. torek pa še posebej :). Je karta pod 4€.

Potem pa imaš še črno kartico in imaš efektivni popust na povprečno karto še okrog 20%. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

omfg m_power: ti si norc, da tok hodiš v kino.....takrat, ko so karte v akciji? mene ne spraviš, da plačam 6€.


Sej ne rabiš plačat 6€.Imaš v cineplexxu od ponedeljka do srede znižano. torek pa še posebej :). Je karta pod 4€.

Potem pa imaš še črno kartico in imaš efektivni popust na povprečno karto še okrog 20%. :)



To je res. A potrebno je povedat, da na je potrebno ne recimo navadno rdečo kartico nakazati minimalno 35€ v enkratnem znesku, da lahko koristiš popust.

Ne vem pa , kakšni so pogoji na črno cineplexx kartico.

oo7 ::

The Rock in Jason Statham bosta dobila svoj spinoff 'Fate Of The Furious film :P

Universal Revs 'Fate Of The Furious' Spinoff For Dwayne Johnson, Jason Statham

Universal is huddling on a spinoff that will focus on the characters originated by Dwayne Johnson and Jason Statham and most recently seen in The Fate of the Furious, sources said. The franchise architects have said they might broaden the universe with spinoffs, and source said this is the one they are pursuing.

http://deadline.com/2017/04/dwayne-john...

dottor ::

Neverending story...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

dottor je izjavil:

Neverending story...


To pa zato, ker toliko služijo s temi filmi.

Nikec3 ::

Sem pogledal. Meni je čisto soliden film. Sicer predvidljiv, ampak precej zabaven, hkrati pa Vin Diesel spet nosi film. Edino konec mi je mogoče bil malo preveč parodija kot kaj drugega. Sej vem da se ti filmi nikoli niso jemali preveč resno, ampak vseeno so po mojem šli tokrat predaleč.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

'Fate of the Furious' Continues to Dominate Global Box Office With $908.4 Million Worldwide

http://variety.com/2017/film/news/globa...

hojnikb ::

Holivod bi lahko naredu kaksen remage ali homage originalnim delom, sam takrat z modernimi avti :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

Holivod bi lahko naredu kaksen remage ali homage originalnim delom, sam takrat z modernimi avti :)


A tako. Paul Walkerja bodo pa računalniško oživeli ali kaj? Sploh pa moderni avti nimajo "duše" kot so jih imeli določeni modeli v prvem delu. Čist tko.

hojnikb ::

zakaj bi mogu bit paul walker noter ?
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

zakaj bi mogu bit paul walker noter ?


Ker sta Walker in Vin dizel bistvo franšize .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23553256 (13161) oo7
»

Furious 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5912346 (10207) IL_DIAVOLO
»

Fast & Furious 6 2013 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15029618 (23796) Jst

Več podobnih tem