» »

Furiosa (Mad Max)

Furiosa (Mad Max)

1
...
3 4
5
»

2dark ::

meho7 je izjavil:

Tist je cam.


Glede na ostrino slike, je to izjemno kvaliteten cam.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kayzon ::

Tako kvaliteten kot sam film mar ne?

8-O

BaTeMaN ::

Okusi so različni ali kot pove... en komik :D



:)
less then zero

2dark ::

Kayzon je izjavil:

Tako kvaliteten kot sam film mar ne?

8-O


Ni to za takšne , ki imajo prefinjen okus. To je za nas preproste ljudi, ki gremo tudi v kino podpret kakšen film.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuglvinkl ::

BaTeMaN je izjavil:

Okusi so različni ali kot pove... en komik :D



:)


hahhaha! :)
Your focus determines your reallity

Kayzon ::

No ocenite sami kako vam zgleda film.

Uploadal sem 30 sekundno sceno:


https://streamable.com/44zcmy

Ales ::

Bil včeraj v kinu, v tujini... celih 9 nas je bilo v dvorani. Kazalo je že, da bomo le mi trije, pa se je le še malo napolnilo do konca jebenih reklam. >:D

Film... v mnogočem me je prijetno presenetil, na žalost je pa tudi dosti slabih strani. Nekatere slabosti so IMHO prisotne po nepotrebnem. Fury road je meni daleč, daleč boljši, moram pa Furioso še kdaj pogledat.

Skrbelo me je recimo, da bo CGI zmazek, pa ni. Zgodba je na trenutke prisiljena, v podrobnostih so zevajoče luknje... je pa kar par detajlov, ki izvabijo blag nasmešek zaradi prikritega humorja. V glavnem, boljši film, kot bi si mislil in slabši, kot bi lahko bil.

Težko sploh podam enotno oceno, po eni strani 6/10, po drugi 7,5/10... ne vem, moram še gledat kdaj, morda bo potem lažje se odločit.

Pojdite pogledat v kino, žal vam ne bo.

mgermo ::

Kayzon je izjavil:

No ocenite sami kako vam zgleda film.

Uploadal sem 30 sekundno sceno:


https://streamable.com/44zcmy

Za na mobitelu pogledat je, mogoče.

WizzardOfOZ ::

dronyx je izjavil:

Ta film je nekaj podobnega, kot na področju glasbe koncert AC/DC.


Mogoče 20 let nazaj. Na zadnjem koncertu (na RedBull ringu) so bili prav patetični. Ni bilo več pravega zagona.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

meho7 ::

Webrip je ze zunaj.

oo7 ::

Kakšnega nadaljevanja kaj kmalu verjetno ni za pričakovati.

Budget $168 million
Box office $168.1 million

oo7 ::

Včeraj končno pogledal Furioso.
Ma je kar dober film sicer ni tako dobra akcija kot v Fury road je pa več zgodbe in o likih kateri so bili že v Fury Road.
V tem filmu pokažejo tudi Bullet farmo in Gastown poleg Citadele.
Chris Hemswort čeprav je bil skoraj neprepoznaven je dober negativc.

2dark ::

AMpak glede na flop, vprašanje če bomo dobili Wasteland. MIller je naredil napako, ker ni šel snemat MAd MAx Wasteland z MAxom v glavni vlogi.

Sicer Pretorious Jack deluje karakterno in vizuleno kot nekakšen zelo dober klon Max-a, vednar ga Miller hitro odstrani, da ne bi slučajno bil predolgo med živimi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Verjetno bo treba spet počakati kakšnih 10 let. Miller pa tudi ni več mlad.

delavec44 ::

Škoda, ker Furiosa je kar ok film, samo ne bi smela imeti v naslovu Mad Max. Pa prequeli mi grejo že malo na jetra, ker vemo kaj se z junaki in negativci na koncu zgodi.

oo7 ::

Will 'Furiosa' be the last 'Mad Max' movie? George Miller spills on the saga's future

https://uk.news.yahoo.com/furiosa-last-...



So will Max return? Miller just smiles. "In terms of where we are going, there's this account of Max in the year before we meet him in 'Fury Road,' which we still have. I don't want to jinx it, but it's the story we call 'Max in the Wasteland,' and it looks at what forges him as a character. If the planets align, I'd love to do it."

delavec44 ::

Super, še en prequel :D Saj verjetno ga ne bomo dočakali.

meho7 ::

oo7 je izjavil:

Will 'Furiosa' be the last 'Mad Max' movie? George Miller spills on the saga's future

https://uk.news.yahoo.com/furiosa-last-...



So will Max return? Miller just smiles. "In terms of where we are going, there's this account of Max in the year before we meet him in 'Fury Road,' which we still have. I don't want to jinx it, but it's the story we call 'Max in the Wasteland,' and it looks at what forges him as a character. If the planets align, I'd love to do it."

Nevem zakaj nas se vedno pederira s tem Maxom, ce pa nima nobene veze z OG Maxom.

Kayzon ::

Pogledal 40 minut in ugasnil. Navaden srot.

Han ::

Prehitro si ugasnil. Druga ura je precej bolj gledljiva.

yoco ::

Sem danes uspel pogledati film. Je ok, če pa primerjam s Fury Road, pa niti blizu ni!

2dark ::

Če bi dons prišla ven Mad MAx 1 in 2 bi očitno tudi pisal, da sta povprečna, ker imata premalo akcije.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

borisk ::

glede na čas in leto v katerem smo, je furiosa kar dober, ne bi rekel dosti slabši kot Fury road.

Kurzweil ::

borisk je izjavil:

glede na čas in leto v katerem smo, je furiosa kar dober, ne bi rekel dosti slabši kot Fury road.


Se bom kar strinjal... čisto lepo sem šel čez film... je Fury Road boljši, ampak tale Furiosa definitivno ni slaba, pa bom kar isto kot ti, še posebej glede na današnjo produkcijo in filme, ki prihajajo v kino zadnje mesece...

Kayzon ::

Se vedno je prvi film dalec najboljsi.

c3p0 ::

Problem ima, ker so predhodniki zelo dobri filmi (razen 3-ke). Big shoes to fill.

Furiosa ni slaba, ob dandanašnjih akcijskih filmih (novi Planet opic? WTF?!) je top shit. Le glavni karakter mi najbolj ne potegne, Anya mi zgleda miscast za to vlogo.

Kurzweil ::

Morala bi tko bit Charlize Theron, koker tko vsi veste... pa menda ni bila izbrana, ker je prestara oz. je tudi s CGIjem niso uspeli proper pomladit. Anya niti slučajno ni slaba igralka, ampak tule bi res pasala kakšno bolj tough in "zmešana"...

Takšnega Mad Maxa, ki bi presegel prvi dal, pa verjetno tudi drugega, ne morejo posnet, kar se mene tiče... pač ta nostalgija in sentimentalnost, bolj malo objektivnosti verjetno. Pa saj je tako z večino klasik, sploh če/ko si jih gledal kot najstnik.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23856977 (1767) oo7
»

Stripi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14722320 (1788) Outcast
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5720547 (6748) oo7
»

Mad Max: The Wasteland (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
559594 (3606) oo7

Več podobnih tem