» »

Wonder Woman

Wonder Woman

1
2
3

Tr0n ::

Izi je izjavil:

Jaz še nisem gledal ne enega ne drugega, ampak "Čudežna ženska" ima povsod višje ocene kot "Varuhi galaksije 2".

Za realne ocene moras ponavadi pocakat kak mesec po izidu filma. :)

Saj nisem rekel, da je WW slab film, le da ni na istem nivoju kot MCU Guardiansi.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nasplošno dober super herojski film v rangu Guardians of Galaxy 2 samo, da je bolj resen.

To pa si ne bi upal trditi. Guardians imajo šarm in na splosno dobro medsebojno kemijo, WW pa ne kaj prevec.

Jaz še nisem gledal ne enega ne drugega, ampak "Čudežna ženska" ima povsod višje ocene kot "Varuhi galaksije 2".


Film je komaj izšel tako, da bo ocena sigurno še malo padla.

Tr0n je izjavil:

Izi je izjavil:

Jaz še nisem gledal ne enega ne drugega, ampak "Čudežna ženska" ima povsod višje ocene kot "Varuhi galaksije 2".

Za realne ocene moras ponavadi pocakat kak mesec po izidu filma. :)

Saj nisem rekel, da je WW slab film, le da ni na istem nivoju kot MCU Guardiansi.


No jaz bi rekel, da sta si po kvaliteti WW in Guardiansi 2 nekje v istem rangu. Logan je pa mojstrovina razred zase :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Tr0n je izjavil:

Je pa tole prvi kolko tolko dober DC film. Se je upanje za Justice League. :)


Prvi dober DC film je bil Batman leta 1989 v režiji Tima Burtona.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Je pa tole prvi kolko tolko dober DC film. Se je upanje za Justice League. :)


Prvi dober DC film je bil Batman leta 1989 v režiji Tima Burtona.


Po moje je mislil prvi v zadnjem času :)

oo7 ::

'Wonder Woman' Screenings Suspended in Tunisia Amid Opposition to Gal Gadot

After being banned in Lebanon and pulled from a festival in Algeria, global blockbuster "Wonder Woman" is facing a similar fate in Tunisia, where its theatrical release has been suspended ahead of its sneak premiere Wednesday evening.

http://variety.com/2017/film/news/wonde...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Nisem vedel, da so za to vlogo izbrali resnično bojevnico 8-)
Gal Gadot je bila res v Izraelski vojski in dve leti pobijala Musliče, poleg vojskovanja obvlada tudi borilne veščine, menda kar nekaj njih, za povrh pa je še dobra manekenka, ki je je celo postala Miss Izraela.
Čisto resnična Wonder Woman :O, kdo bi si mislil, da take sploh obstajajo. Ni čudno, da so Musliči čisto iz sebe in so film prepovedali :))

oo7 ::

Izi je izjavil:

Nisem vedel, da so za to vlogo izbrali resnično bojevnico 8-)
Gal Gadot je bila res v Izraelski vojski in dve leti pobijala Musliče, poleg vojskovanja obvlada tudi borilne veščine, menda kar nekaj njih, za povrh pa je še dobra manekenka, ki je je celo postala Miss Izraela.
Čisto resnična Wonder Woman :O, kdo bi si mislil, da take sploh obstajajo. Ni čudno, da so Musliči čisto iz sebe in so film prepovedali :))


Ja samo vse to ji ne pomaga veliko, ker ni ravno dobra igralka.

fireX88 ::

Izi je izjavil:

Nisem vedel, da so za to vlogo izbrali resnično bojevnico 8-)
Gal Gadot je bila res v Izraelski vojski in dve leti pobijala Musliče, poleg vojskovanja obvlada tudi borilne veščine, menda kar nekaj njih, za povrh pa je še dobra manekenka, ki je je celo postala Miss Izraela.
Čisto resnična Wonder Woman :O, kdo bi si mislil, da take sploh obstajajo. Ni čudno, da so Musliči čisto iz sebe in so film prepovedali :))


če je že služila vojski, še ne pomeni, da je bila dejansko na fronti..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

tikitoki ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Današnji Hollywood je naravnost grozljiv. To pa zato, ker se lotevajo samo še filmov o superjunakih, s čim drugim pa se je tam zelo težko prebiti.


Mu pridno pomagaš, ko hodiš takšne izdelke gledat v kino. Mar bi počakal in si iz neta potegnu.


Jaz ne pomagam veliko tako kot tudi celotna Slovenija ne.

Npr lanski film Captain america: Civil war

Production Budget: $250 million

Total Lifetime Grosses
Domestic: $408,084,349 35.4%

+ Foreign: $745,220,146 64.6%

= Worldwide: $1,153,304,495 Slovenija je tej številki prispevala - $104,910 :)


Res grozno, k slovenci predstavljamo najmanj cetrtino svetovnega prebivalstva.

oo7 ::

Gal Gadot bo dobila za glavno vlogo v tem filmu 415,000 $

Več najbrž dobi RDJ če se samo v post credit odlomku pojavi kot Tony Stark :P

FTad ::

a ne dobiva RDJ ze okoli 40 mio $$ oz z vsakim naslednjim filmom vec? Sicer sem pa nekje prebral, da naj bi dobival % od prihodkov filma...nisem pa povsem preprican.

oo7 ::

FTad je izjavil:

a ne dobiva RDJ ze okoli 40 mio $$ oz z vsakim naslednjim filmom vec? Sicer sem pa nekje prebral, da naj bi dobival % od prihodkov filma...nisem pa povsem preprican.


Ja RDJ dobiva 40-50 mio za film. Ne mislil sem, ko ima Marvel post scene še kratek odlomek filma, da če se on tam pojavi bi dobil več kot ona za cel film z glavno vlogo za tisto 1 ali 2 minute.

ahac ::

Ampak za prvega Iron Mana je pa dobil dost manj... menda $500k. Takrat je sicer bil znan igralc (dost bolj kot Gal Gadot pred WW), ampak že daleč od najvišje popularnosti pred tem. Iron Man pa tudi ni bil najbolj popularn superheroj.

RDJ je šele z nadaljevanji začel služit miljone, s tem, da je Iron Man potem postal tudi najbolj pomemben Avenger.... pri DC bosta pa Batman in Superman vedno njihova top heroja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

oo7 je izjavil:

Gal Gadot bo dobila za glavno vlogo v tem filmu 415,000 $

Več najbrž dobi RDJ če se samo v post credit odlomku pojavi kot Tony Stark :P

Gal je po moje dobila kar dobro plačilo za to vlogo.
RDJ je za Iron Man 1 dobil 500,000 $, pa je bil takrat že precej bolj znan kot Gal Gadot.

Šele potem so njegova plačila postala nerazumljivo visoka:
Za Iron Man 2 je dobil plačano 10 milijonov $
Za Iron Man 3 pa že 50 milijonov $
Avengers: Age of Ultron in Captain America: Civil War sta mu vsak posebej prinesla preko 100 milijonov $.
Za Avengers: Infinity War pa pravijo, da bo menda dobil že neverjetnih 200 milijonov $
Le kje se bo ta norija ustavila? RDJ je trenutno najbolj preplačan igralec na celem svetu.

scipascapa ::

počasi kaplja zunaj :)

opeter ::

RJD dobiva za posamezni film 40-50 mio $? Nekaj ne štima.

Za leto 2015 sem našel podatek, da je v celem letu zaslužim 80 mio ...
http://variety.com/2015/film/news/rober...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

opeter je izjavil:

RJD dobiva za posamezni film 40-50 mio $? Nekaj ne štima.
Za leto 2015 sem našel podatek, da je v celem letu zaslužim 80 mio ...

Kaj ti ne štima? Saj ne igra v 10 filmih letno :P Letno igra v največ dveh filmih.

AmokRun ::

Dobro ga plačajo tudi zato, ker bi imeli precej več stroškov in izgube, če bi RJD rekel, da ne bo več igral Iron Mana.

oo7 ::

Če RDJ ne bi imel pogodbe in bi zdaj pred avengers 3 rekel, da ne bo več igral bi to bila katastrofa >:D

oo7 ::

Conan's "Wonder Woman" Cold Open - CONAN on TBS



:))

Nikec3 ::

Pogledal WW. Naj mi nekdo razloži, zakaj je ta film tako dobro ocenjen, kot je, ker meni je bil navadni DC shit, mogoče malo boljši od Batman v Superman. Efekti spet neprebavljivi, da je preprosto nemogoče gledat, brez da bi te zmotilo. Zgodba mi deluje nekoherentna, igra je precej slaba.

4/10

EDIT: Vidim da se kritiki na imdb strinjajo z mano.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

vostok_1 ::

Tiho, da slučajno te M-Power ne sliši!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

Bom počakal na travniško različico.

P.S.
Včeraj sem pogledal Baywatch.....in nekontrolirano rignil prvih par minut.

Ker sem vztrajen človek sem si drznil pogledati do konca kjer sem posledično izgubil par % inteligenčnega količnika.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Pogledal WW. Naj mi nekdo razloži, zakaj je ta film tako dobro ocenjen, kot je, ker meni je bil navadni DC shit, mogoče malo boljši od Batman v Superman. Efekti spet neprebavljivi, da je preprosto nemogoče gledat, brez da bi te zmotilo. Zgodba mi deluje nekoherentna, igra je precej slaba.

4/10

EDIT: Vidim da se kritiki na imdb strinjajo z mano.



Zadnjih 20 minut so bili efekti res pretirani in slabi. Gal Gadot je sicer odigrala kar vredu čeprav je slaba igralka. Zgodba je pa iz stripov napisana več kot 70 let nazaj.

Jaz bi dal filmu WW oceno 6,5-7/10


Letos daleč najboljši film v tem žanru in v katerem koli drugem žanru je Logan ta film mi je bil pa nenormalno dober mojstrovina :)
Pa guardians of Galaxy vol 2 je tudi dober film.
Power Rangers pa je podn od podna.

yoco ::

Pogledal film v miru! Do tistega dvorca mi je bil film kar všeč, od tam naprej pa je kr polom! Ares je kr neki, pa fajt je tut zelo slabo narejen. Mogoče sem edini, vse te slow motion scene so ble tut pretirane.

Nikec3 ::

Nisem nek pristaš teorij zarote, ampak za ta film mi zgleda kot da so bili kritiki podkupljeni. Vsi so se pritoževali, da je Batman v Superman dobil slabe ocene "samo zato ker je DC comics" in sedaj so WW dali dobro oceno da bo mir.

Ahh, še nekaj me je zmotilo. V film posiljen feminizem. Pa me to praktično nikoli ne moti, recimo v Mad Maxu mi je blo super kako so ženske razbijale moške. Tukaj pa je vse skupaj tako na silo narejeno, kar se vidi predvsem v dialogih in grotesknih scenah.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

D3m ::

yoco je izjavil:

Pogledal film v miru! Do tistega dvorca mi je bil film kar všeč, od tam naprej pa je kr polom! Ares je kr neki, pa fajt je tut zelo slabo narejen. Mogoče sem edini, vse te slow motion scene so ble tut pretirane.


Sorry ampak najboljše slow motion scene je imel The Matrix in 300.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yoco ::

D3m je izjavil:

yoco je izjavil:

Pogledal film v miru! Do tistega dvorca mi je bil film kar všeč, od tam naprej pa je kr polom! Ares je kr neki, pa fajt je tut zelo slabo narejen. Mogoče sem edini, vse te slow motion scene so ble tut pretirane.


Sorry ampak najboljše slow motion scene je imel The Matrix in 300.

Saj sem napisal, da mi niso bile preveč všeč! :)

Han ::

Hitro pozabljiva pravljica, tako kot večina novodobnih popcorn blockbusterjev.

Tr0n ::

To mogoce ze, ampak vseeno en izmed redkih dobrih DC filmov in odlicen uvod v Justice League. :)

IMDB: 7.7
RT: 92% / 90%

I liked it, 8/10. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

FTad ::

Ajde, film je bil vse nekje do plot twista pri Aresu se vredu. Tam mi je bil pa cringe worthy

Machete ::

Meni je bil tale film eden najslabših iz zadnje serije Marvelov. Zgodba totalen poden od podna, igra izjemno slaba, režija in kaskaderstvo + cgi na meji gledljivega. Res ne bi smelo biti drugega dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

yoco ::

Machete je izjavil:

Meni je bil tale film eden najslabših iz zadnje serije Marvelov. Zgodba totalen poden od podna, igra izjemno slaba, režija in kaskaderstvo + cgi na meji gledljivega. Res ne bi smelo biti drugega dela.

Sj veš da je WW iz DC stripa in ne Marvel? :))

Machete ::

Ne ne vem. Zdaj vem, pa mi je vseeno. Ko pa praviš, pa menda res ni bilo strica Leeja v nobenem kadru, razen če je gostoval kot Amazonka :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Tr0n ::

DC in Marvel sta si mortal enemija. :P

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

DC in Marvel sta si mortal enemija. :P



Ja in trenutno v filmski indrustiji prevladuje Marvel.
V TV industriji bi dal prednost DC-ju
Kar se tiče stripov je odvisno od meseca enkrat DC enkrat Marvel.

Kar se pa tiče popularnosti samih superherojih je pa najbrž tudi vsem jasno >:D

BigWhale ::

Za Zagorja, Kekca, Petra Klepca in podobne super junake si odprite drugo temo.

Tr0n ::

Gal je kr perfektna za tole vlogo ja. Badass. :)

oo7 ::

Honest Trailers - Wonder Woman

next3steps ::

Nikec3 je izjavil:

Nisem nek pristaš teorij zarote, ampak za ta film mi zgleda kot da so bili kritiki podkupljeni. Vsi so se pritoževali, da je Batman v Superman dobil slabe ocene "samo zato ker je DC comics" in sedaj so WW dali dobro oceno da bo mir.

Ahh, še nekaj me je zmotilo. V film posiljen feminizem. Pa me to praktično nikoli ne moti, recimo v Mad Maxu mi je blo super kako so ženske razbijale moške. Tukaj pa je vse skupaj tako na silo narejeno, kar se vidi predvsem v dialogih in grotesknih scenah.

Kritikom, ki dlje od Hollywooda ne vidijo, ni za zaupati.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

Ales ::

Ravnokar pogledal in moram reči, da je poleg Mumije tole daleč najslabši mainstream film letos, kar sem ga (žal) gledal.

Katastrofalno dolgočasni in prisiljeni voice overji, ker očitno drugače niso sposobni povedati zgodbe, neobstoječ razvoj likov, katastrofalna igralska zasedba, razen parih svetlih točk, ki pa na žalost ne rešijo ničesar. Prisiljena zgodba, brez kakršnega koli ritma. Niso se trudili iti kaj dlje od stereotipov, na žalost pa niti njih niso bili sposobni obdelati. Katastrofa, v glavnem.

Porabite ta čas za kaj drugega. Karkoli drugega, slabše praktično ne gre.

vostok_1 ::

Na srečo, WW si ne mislim ogledat niti prek...khm...DVDja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

thank god for torrents.

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Na srečo, WW si ne mislim ogledat niti prek...khm...DVDja.

V tem primeru - pravilno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Kurzweil ::

Slabo sem začel leto 2018, najprej sem pogledal film Detroit, kar je še nekako šlo. Potem pa tole debilnost od Wonder Woman. Stvar je na vseh nivojih neumna oz. mirno lahko rečem debilna in kar je najbolj žalostno, ima na IMDBju oceno 7,6. Brez pretiravanja lahko rečem, da se ne spomnim, kdaj sem nazadnje gledal tako slab film. Zdej ko že imam ravno okus po bruhecu bom pogledal še Atomic Blonde in ostalo, kar zadnje dni videvam na seznamih najboljših filmov leta 2017 in ja ko primerjam te naslove z novim Blade Runnerjem, ugotovim, da je slednji prava mojstrovina in da je leto 2017 eni slabših v zgodovini filma, sploh tistega Hollywoodskega. Pogledam še 2-3 filme, potem pa nazaj na evropske oz. tujejezične filme ob katerih mi ni nerodno, da sem ga pogledal.

Jaz sem hotel dati Wonder Womanu oceno 2.0, ampak ko sem videl na IMDB, da ima tako visoko oceno, sem dal brez slabe vesti oceno 1.0! Hollywood je že dolgo dolgo v padcu, ampak tole je pa že prav patetično in žalitev za grško mitologijo. Se pa sploh ne bi čudil, če kdo v Ameriki verjame, da so Nemci kapitulirali zaradi Amazonke oz. hčerke od Zevsa, ki je šla delat red v bikinkah. In ja vem kaj je strip in kaj je fantasy, ampak tole je ogledalo kako retardirana je družba in mladina danes. Še boljše pa je, da vedno ko grem v kino vidim 3 trailerje za nove DC ali Marvel kretenizme, ki pa jih bodo seveda štancali, dokler bo neumen folk to gledal, pa magari se bosta na koncu lotila rešit svet Sneguljčica in Popaj s pomočjo Supermana in Shreka pa mogoče še Yoda iz Star Wars in za nameček še Vin Diesel. Na koncu bosta tako 2 studia pokupila vse.

Bruh!

BigWhale ::

There there.

D3m ::

No no. Riddick je bil odličen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BigWhale ::

Za vase jamranje o feminizmu si odprite drugo temo.

next3steps ::

BigWhale je izjavil:

There there.

Da Hollywoodu ne gre od rok kaj izvirnega in zanimivega, je znano že ohoho let.
Še kitajci namečejo letno več izvirnih filmov.

Ah, pa hvala za kritiko. Sedaj vem, da tega zmazka zagotovo ne bom gledal.

BigWhale ::

Zakaj pa recimo ne verjames tistim kritikom, ki so zapisali, da je film dober?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434851 (15044) meho7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18545783 (18287) opeter
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824005 (14053) oo7

Več podobnih tem