» »

Furiosa (Mad Max)

Furiosa (Mad Max)

«
1
2 3

oo7 ::

Kot kaže bo moral film Mad Max: The Wasteland malo še počakati. 2021 naj bi začeli snemati Furiosa spin off film.




George Miller Eyes ‘Mad Max’ Furiosa Film for 2021, Has Met With Anya Taylor-Joy — Report

“Director George Miller has been meeting with names including Anya Taylor-Joy for his ‘Furiosa’ spin-off, which he hopes to start shooting in 2021.

https://www.indiewire.com/2020/03/georg...

oo7 ::

George Miller je potrdil, da bo Mad Max 5 Furiosa prequel ampak Charliza Theron v tem filmu ne bo igrala.

Torej bo Mad Max: The Wasteland Mad Max 6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

showsover ::

Sam se pa vedno spomnim na tole Furioso, ko vidim naso Hipi.
In tisti trenutek, ko Max cilja v luc na avtu in ne zadene, Furiosa pa.
:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Kurzweil ::

Prvi Mad Maxi so top, sploh z obzirom na to, da so bili del naše mladosti in če vzamemo v obzir, da je to posnel takrat še en no-name Miller za res mizern budget. Sem bil presenečen nad tam, kako je izpadel 4. del, precej solidno. Ampak ne vem. če je kakšna potreba po tej Furiosi, sploh brez Cherlize.

@gtfo, kdo je naša Hipi?

Vazelin ::

Četrti del soliden?

Gre za enega najboljših filmov prejšnjega desetletja. Mene je film v kinu dobesedno sezul. Mislili smo it gledat en drug movie a potem smo padli direktno v Mad Maxa8-)

Brutalen, veličasten, izreden Mad Max 4
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kvinta ::

V živo je 100x bolša Charlize pa v vseh drugih filmih tudi .... tu je ko neki spaček :(
A.C.A.B

Kurzweil ::

Vazelin je izjavil:

Četrti del soliden?

Gre za enega najboljših filmov prejšnjega desetletja. Mene je film v kinu dobesedno sezul. Mislili smo it gledat en drug movie a potem smo padli direktno v Mad Maxa8-)

Brutalen, veličasten, izreden Mad Max 4


Tudi sam sem ga gledal v kinu... mi je bil všeč, ampak da bi pa govoril o neki super mega klasiki, pa ne bi ravno... je pa seveda to stvar okusa, in tudi če bom napisal, kateri filmi so mi bili morda bolj všeč, boš ti na drugi strani ugotovil nekaj podobnega, kot sem jaz tu,... na kratko, se strinjam, da je dober film, ampak mi pa ni neka pretirana mojstrovina... je pa res, da v pretekli dekadi, res nismo bili počaščeni z nekimi all time mojstrovinami...

oo7 ::

RUMOR: Warner Bros. Eyeing Chris Hemsworth for Mad Max: Furiosa

https://www.cbr.com/rumor-warner-bros-e...

As pre-production ramps up on Mad Max: Furiosa, the prequel film is reportedly interested in casting Chris Hemsworth in a major role.


Mogoče bo igral kakšnega mladega Imortan Joa ? :))

Izi ::

oo7 je izjavil:

RUMOR: Warner Bros. Eyeing Chris Hemsworth for Mad Max: Furiosa
Mogoče bo igral kakšnega mladega Imortan Joa ? :))

Lik lepotca ("breathtakingly handsome", "angel's face") in ti si najprej pomislil na Immortan Joa? :O

Sicer pa piše, da naj ni Chris Hemsworth igral lik Dementusa.
V Mad Max igri je bil Dr. Dementus., kot "Biker Warlord". Negativec.

Za Furiozo pa še vedno ni uradno, ampak kot kaže je še vedno v načrtu, da naj bi jo igrala Charlize Theron, katero celotno igro naj bi digitalno obdelali s pomlajevalno (de-aging) tehnologijo.

oo7 ::

Izi je izjavil:



Za Furiozo pa še vedno ni uradno, ampak kot kaže je še vedno v načrtu, da naj bi jo igrala Charlize Theron, katero celotno igro naj bi digitalno obdelali s pomlajevalno (de-aging) tehnologijo.


Bo veliko ceneje če najamejo eno mlado igralko kot pa de-aging tehnologija.

Kvinta ::

Angelina Jolie bi jo lahko igrala :))
A.C.A.B

oo7 ::

'Mad Max' Prequel 'Furiosa' Casts Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Yahya Abdul-Mateen II




Anya Taylor-Joy bo igrala mlado Furioso.

FTad ::

Fak je Anya scary na tej fotki

Horas ::

nasploh ma čudn scary freaky face look like
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

Nah, je simpatična, na tej fotki je pa res scary. Očitno ima prihodnost tudi v vampirskem žanru.

BaTeMaN ::

Anya Taylor-Joy je meni hudo dobra izbira. Nenormalen obraz. Pa dobra je... tud v Peaky Blinders je huda. V SPLIT in GLASS... tud huda.
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

opeter ::

Čudne face dela ... meni bi bila delovala v kakšnem Tim Burton filmu kot kakšno živo truplo.




Mogoče pa je to zaradi šminke, ne vem.

Evo, prvi obrisi mlade Furiose:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

c3p0 ::

Ena žensk, ki ne rabijo makeupa. Sama se pa verjetno vidi drugače, te slike so obupne.

oo7 ::

Zgleda kot ena lutka.

oo7 ::

Film Furiosa izide 23 junija 2023. Bo treba še kar nekaj časa počakati.

vostok_1 ::

Nobody cares.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Horas ::

actually i do. sam da bo fajn posnet in dober!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

vostok_1 ::

Ne bo...dober t.j. Posnet že.
Že Furry Road je impliciral kam bo zavila reč...v brezoblično puščavo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Ne bo...dober t.j. Posnet že.
Že Furry Road je impliciral kam bo zavila reč...v brezoblično puščavo.

A Fury Road ti ni bil všeč? Potem si pa v manjšini. Btw, tale igralka je ena izmed najlepših nasploh.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Napačno si prebral. Furry Road je bil dokaj dober za moderen film.

Je pa pokazal, kam mislijo z Mad Maxom zaivt...to je stran od Maxa.
Pač od pedo-satan-wooda ne pričakujem več nič.
Podpiranje takih projektov pa zgolj slabša situacijo.

PS. Kdo točno naj bi bil lep? Taylorjeva?

Not really. Pretty average for a jewish girl.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Jaz bi raje videl, da bi posneli prej Mad Max: The Wasteland.

Furiosa 2023 takrat bo Miller star že 78 let.

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Napačno si prebral. Furry Road je bil dokaj dober za moderen film.

Je pa pokazal, kam mislijo z Mad Maxom zaivt...to je stran od Maxa.
Pač od pedo-satan-wooda ne pričakujem več nič.
Podpiranje takih projektov pa zgolj slabša situacijo.

PS. Kdo točno naj bi bil lep? Taylorjeva?

Not really. Pretty average for a jewish girl.

Torej samo da razčistimo - torej daješ Furiosi možnost, da bo dober film, ampak se ne bo skladal s tvojimi "moralnimi" normami?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Ne morem s eznebit občutka, da je podlegla estetkim popravkom in to na slabše.

Kvinta ::

Pokaži mi enega zvezdnika ki s popravki zgleda boljše :))
A.C.A.B

oo7 ::

Film Furiosa ne bo tak kot Mad Max Fury road kjer se je vse zgodilo skoraj v enem dnevu ampak se bo film dogajal več let.

Horas ::

potem zna bit dolg?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Kayzon ::

Kaksen smisel ima snemati film z imenom MAD MAX,ce ima glavno vlogo zenska? A se njim je cisto zmesalo.

FTad ::

Kayzon je izjavil:

Kaksen smisel ima snemati film z imenom MAD MAX,ce ima glavno vlogo zenska? A se njim je cisto zmesalo.


A ne bo naslov Furiosa?

BaTeMaN ::

gender-flipped do-overs je zdaj moda, girl power je trend v novem tisočletju

zadnja opravičljiva taka poteza je bila zame: He boasts "No living man may hinder me", whereupon Éowyn removes her helmet and declares: But no living man am I!

tak pač je in samo na slabše rine, vsi vemo da 50-60kg ženska zlahka zmulči 10 90 kg decov, vse je v tehniki in frizuri.
less then zero

bambam20 ::

V postapokalipsi so ženske vedno v podrejenem položaju, kar je logično, saj se vzpostavi zakon močnejšega.

FTad ::

BaTeMaN je izjavil:

gender-flipped do-overs je zdaj moda, girl power je trend v novem tisočletju

zadnja opravičljiva taka poteza je bila zame: He boasts "No living man may hinder me", whereupon Éowyn removes her helmet and declares: But no living man am I!

tak pač je in samo na slabše rine, vsi vemo da 50-60kg ženska zlahka zmulči 10 90 kg decov, vse je v tehniki in frizuri.


V LOTR-u je bil tisto edini cringe moment (kar se jih lahko spomnim). Pa zanimivo, to je bilo 20 let nazaj, odkar je bil film posnet.

Superboyy ::

Aha, ker to da natakneš prstan in postaneš neviden, hkrati pa te preko 5G GPS zaznajo demoni je pa čisto logično.

FTad ::

Ja fak, kera primerjava.... Ful si dal dober argument. Bravo!

Superboyy ::

Vsi primeri kjer Aragorn faše udarec od 500kg trolla, odleti 20 metrov stran, malo pokašlja od bolečine in je čez dve minuti že na nogah in se tepe naprej. Ko je Tolkien pisal gleda niso poznali zlomov kosti in notranjih poškodb.

Aragon proti 100 Uruk Hai je tudi realno? 5 jih štihne (dejansko udraci, ki bi bili samo nadležni, ne pa smrtne rane) ostali pa okoli brezglavo letajo, namesto da bi ga obkolili.



Ti to zgleda kot situacija v kateri lahko človek pobegne specijalni enoti orkov?

Ali pa vsi primeri kjer en zamah z mečem predre oklep in ubije nasprotnika. Si kdaj videl kako zgleda kontakt meč in oklep?

Aja ne, problem nastane ko 60kg ženska natepe par 90kg moških, za ostale primere se lahko prepustiš dejstvu, da je fantazijski film, ki nima veze z realnostjo :)

FTad ::

To sicer vse drzi, vendar se vedno ni bil cringe moment, kot takrat, ko Eowen izjavi "I am no man".....

nejcek74 ::

FTad je izjavil:

To sicer vse drzi, vendar se vedno ni bil cringe moment, kot takrat, ko Eowen izjavi "I am no man".....

Če bi bil pismen, in prebral knjigo, bi na ta trenutek čakal, ker je to eden od vrhuncev romana:
"But no living man am I! You look upon a woman. Éowyn I am, Éomund's daughter. You stand between me and my lord and kin. Begone, if you be not deathless! For living or dark undead, I will smite you, if you touch him."

V knjigi je sicer vse opisano bolj obširno, asne so vloge vseh vpletenih, ampak tudi film ne pusti stvari nedorečenih:
- cel Tolkienov roman je zgodba s poudarjenimi herojskimi dejanji, skoraj vsa so "cringe", če jih ocenjuješ iz pozicija realnosti
- Eowyn ima klasično vlogo tragične "shieldmaiden", njene besede / zgodbo lahko v neštetih variacijah najdeš v starejših epih
- cringe ste kvečjemu snežinkice, ki zavidate, in se počutite ogrožene od fiktivnih fantazijskih junakinj :))

Ce te slučajno zamika vedet kaj vec, imaš cisto lepo zaokroženo ze na wikipediji:
%C3%89owyn @ Wikipedia

FTad ::

nejcek74 je izjavil:

FTad je izjavil:

To sicer vse drzi, vendar se vedno ni bil cringe moment, kot takrat, ko Eowen izjavi "I am no man".....

Če bi bil pismen, in prebral knjigo, bi na ta trenutek čakal, ker je to eden od vrhuncev romana:
"But no living man am I! You look upon a woman. Éowyn I am, Éomund's daughter. You stand between me and my lord and kin. Begone, if you be not deathless! For living or dark undead, I will smite you, if you touch him."

V knjigi je sicer vse opisano bolj obširno, asne so vloge vseh vpletenih, ampak tudi film ne pusti stvari nedorečenih:
- cel Tolkienov roman je zgodba s poudarjenimi herojskimi dejanji, skoraj vsa so "cringe", če jih ocenjuješ iz pozicija realnosti
- Eowyn ima klasično vlogo tragične "shieldmaiden", njene besede / zgodbo lahko v neštetih variacijah najdeš v starejših epih
- cringe ste kvečjemu snežinkice, ki zavidate, in se počutite ogrožene od fiktivnih fantazijskih junakinj :))

Ce te slučajno zamika vedet kaj vec, imaš cisto lepo zaokroženo ze na wikipediji:
%C3%89owyn @ Wikipedia


ja ce bi povedala to, kot je bilo v knjigi, bi bilo sprejeto cisto ok. V filmu je bilo pa cisto "woke" (pa ceprav 20 let nazaj)

BaTeMaN ::

Jaz sem citiral knjigo. Bi moral navest sorcy. :) ne se kregat .. PC, woke, woman power... jaz mislim, da filmi se ne bi smeli ozirat na nič.. isto kot črka R opraviči sex, grd jezik in nasilje ter kri.. isto bi moral opravičevat vse ostalo... mislim, nekje sem prebral da še DUNE je white man... power.. zgodba... pa sem prebral vse knjige nekatere večkrat in zdaj še ko so prve tri v slovenščini... pa še zdaj ne vem kake rase je kdo... ta svet je nor... s čim se ukvarja... in gleda realnostne šove... ti so pa res pristni.
less then zero

Ales ::

FTad je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

FTad je izjavil:

To sicer vse drzi, vendar se vedno ni bil cringe moment, kot takrat, ko Eowen izjavi "I am no man".....

Če bi bil pismen, in prebral knjigo, bi na ta trenutek čakal, ker je to eden od vrhuncev romana:
"But no living man am I! You look upon a woman. ...


ja ce bi povedala to, kot je bilo v knjigi, bi bilo sprejeto cisto ok. V filmu je bilo pa cisto "woke" (pa ceprav 20 let nazaj)

V filmu je skozi dialog z Nazgulom čisto jasno, kaj Eowyn s tem misli. Ne razumem, zakaj komu ne bi bilo.

Sicer pa je LOTR malo off-topic, tema bo zašla...

BaTeMaN ::

less then zero

Horas ::

BaTeMaN je izjavil:

https://www.indiewire.com/2021/04/furio...


bomo videli, da ni spet en overhype
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Film Furiosa prestavljen za skoraj celo leto. Iz 23 junija 2023 na 24 maj 2024.

FTad ::

torej skoraj 10 let kasneje od mad max fury road 2015. hype je ze mimo

oo7 ::

FTad je izjavil:

torej skoraj 10 let kasneje od mad max fury road 2015. hype je ze mimo


Hype je pri meni že minil, ko so napovedali, da bodo posneli film po enem stranskem liku Furiosa. Se pravi bo treba na pravi Mad Max film čakati spet ene 15-20 let če bo George Miller še vedno živ.

oo7 ::

Film Mad Max: Furiosa začnejo snemati letos marca letos. Izid filma 24 maj 2024.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719750 (5951) oo7
»

Mad Max: The Wasteland (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
558771 (2783) oo7
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23553259 (13164) oo7
»

Stripi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13619386 (7228) crniangeo
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210869 (7325) gus5

Več podobnih tem