» »

Furiosa (Mad Max)

Furiosa (Mad Max)

oo7 ::

Kot kaže bo moral film Mad Max: The Wasteland malo še počakati. 2021 naj bi začeli snemati Furiosa spin off film.

George Miller Eyes ‘Mad Max’ Furiosa Film for 2021, Has Met With Anya Taylor-Joy — Report

“Director George Miller has been meeting with names including Anya Taylor-Joy for his ‘Furiosa’ spin-off, which he hopes to start shooting in 2021.

https://www.indiewire.com/2020/03/georg...

George Miller je potrdil, da bo Mad Max 5 Furiosa prequel ampak Charliza Theron v tem filmu ne bo igrala.

Torej bo Mad Max: The Wasteland Mad Max 6.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: oo7 ()

gtfo ::

Sam se pa vedno spomnim na tole Furioso, ko vidim naso Hipi.
In tisti trenutek, ko Max cilja v luc na avtu in ne zadene, Furiosa pa.
:-)

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: gtfo ()

Kurzweil ::

Prvi Mad Maxi so top, sploh z obzirom na to, da so bili del naše mladosti in če vzamemo v obzir, da je to posnel takrat še en no-name Miller za res mizern budget. Sem bil presenečen nad tam, kako je izpadel 4. del, precej solidno. Ampak ne vem. če je kakšna potreba po tej Furiosi, sploh brez Cherlize.

@gtfo, kdo je naša Hipi?

Vazelin ::

Četrti del soliden?

Gre za enega najboljših filmov prejšnjega desetletja. Mene je film v kinu dobesedno sezul. Mislili smo it gledat en drug movie a potem smo padli direktno v Mad Maxa8-)

Brutalen, veličasten, izreden Mad Max 4
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Vazelin ()

Kvinta ::

V živo je 100x bolša Charlize pa v vseh drugih filmih tudi .... tu je ko neki spaček :(
A.C.A.B

Kurzweil ::

Vazelin je izjavil:

Četrti del soliden?

Gre za enega najboljših filmov prejšnjega desetletja. Mene je film v kinu dobesedno sezul. Mislili smo it gledat en drug movie a potem smo padli direktno v Mad Maxa8-)

Brutalen, veličasten, izreden Mad Max 4

Tudi sam sem ga gledal v kinu... mi je bil všeč, ampak da bi pa govoril o neki super mega klasiki, pa ne bi ravno... je pa seveda to stvar okusa, in tudi če bom napisal, kateri filmi so mi bili morda bolj všeč, boš ti na drugi strani ugotovil nekaj podobnega, kot sem jaz tu,... na kratko, se strinjam, da je dober film, ampak mi pa ni neka pretirana mojstrovina... je pa res, da v pretekli dekadi, res nismo bili počaščeni z nekimi all time mojstrovinami...

RUMOR: Warner Bros. Eyeing Chris Hemsworth for Mad Max: Furiosa

https://www.cbr.com/rumor-warner-bros-e...

As pre-production ramps up on Mad Max: Furiosa, the prequel film is reportedly interested in casting Chris Hemsworth in a major role.

Mogoče bo igral kakšnega mladega Imortan Joa ? :))

Izi ::

oo7 je izjavil:

RUMOR: Warner Bros. Eyeing Chris Hemsworth for Mad Max: Furiosa
Mogoče bo igral kakšnega mladega Imortan Joa ? :))

Lik lepotca ("breathtakingly handsome", "angel's face") in ti si najprej pomislil na Immortan Joa? :O

Sicer pa piše, da naj ni Chris Hemsworth igral lik Dementusa.
V Mad Max igri je bil Dr. Dementus., kot "Biker Warlord". Negativec.

Za Furiozo pa še vedno ni uradno, ampak kot kaže je še vedno v načrtu, da naj bi jo igrala Charlize Theron, katero celotno igro naj bi digitalno obdelali s pomlajevalno (de-aging) tehnologijo.

Izi je izjavil:

Za Furiozo pa še vedno ni uradno, ampak kot kaže je še vedno v načrtu, da naj bi jo igrala Charlize Theron, katero celotno igro naj bi digitalno obdelali s pomlajevalno (de-aging) tehnologijo.

Bo veliko ceneje če najamejo eno mlado igralko kot pa de-aging tehnologija.

Kvinta ::

Angelina Jolie bi jo lahko igrala :))
A.C.A.B

'Mad Max' Prequel 'Furiosa' Casts Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth, Yahya Abdul-Mateen II

Anya Taylor-Joy bo igrala mlado Furioso.

FTad ::

Fak je Anya scary na tej fotki

Horas ::

nasploh ma čudn scary freaky face look like
7700k(4.8ghz)+z270,3200mhz,1080ti,650w gold,2x250gb m.2 nvme+2tb hdd

8500+b360,2666mhz,rx580 8gb,600w bronze,250gb ssd m.2+2tb hdd

c3p0 ::

Nah, je simpatična, na tej fotki je pa res scary. Očitno ima prihodnost tudi v vampirskem žanru.

BaTeMaN ::

Anya Taylor-Joy je meni hudo dobra izbira. Nenormalen obraz. Pa dobra je... tud v Peaky Blinders je huda. V SPLIT in GLASS... tud huda.
less then zero

Zgodovina sprememb…

• spremenil: BaTeMaN ()

opeter ::

Čudne face dela ... meni bi bila delovala v kakšnem Tim Burton filmu kot kakšno živo truplo.

Mogoče pa je to zaradi šminke, ne vem.

Evo, prvi obrisi mlade Furiose:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

c3p0 ::

Ena žensk, ki ne rabijo makeupa. Sama se pa verjetno vidi drugače, te slike so obupne.

Zgleda kot ena lutka.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek 4 (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
589656 (383) oo7
»

Mad Max: The Wasteland (strani: 1 2 )

544329 (1063) oo7
»

Mad Max 4 Fury Road (strani: 1 2 3 4 5 )

23134546 (12846) opeter
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

17725578 (10473) GrimReaper
»

The Revenant (strani: 1 2 )

5610779 (6822) yoco

Več podobnih tem