» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

loveJDM ::

razerznak je izjavil:

Ej men je cod dobr spil sam zadnjih 4 leta so porazni, raje bf al pa csgo



Ma jebeš bf če pol ure hodiš pol pa te kr nekaj ubije pa lahko ponoviš vajo...pri codu pa prideš,igraš 5min,narediš 40killov in to je to.

BF je za tiste,ki imajo preveč časa nasploh in so cele dneve doma...

razerznak ::

loveJDM je izjavil:

razerznak je izjavil:

Ej men je cod dobr spil sam zadnjih 4 leta so porazni, raje bf al pa csgo



Ma jebeš bf če pol ure hodiš pol pa te kr nekaj ubije pa lahko ponoviš vajo...pri codu pa prideš,igraš 5min,narediš 40killov in to je to.

BF je za tiste,ki imajo preveč časa nasploh in so cele dneve doma...


veš v bf je tud tdm ( metro mapa)

Le kaj bodo pr cod4 remastered zajebal?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: razerznak ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kot kaže izid igre 4 november 2016




Kot kaže bo zdraven novega Call of dutija tudi Modern warfare remasterd :) vsaj tako piše zgodaj na sliki :)







Jerry000 je izjavil:

razerznak je izjavil:

a ni že čas za kak trailer?

Ne, čas je bolj da že nehajo z tem sranjem >:)



Ne čas je, da tisti, ki ne marate Call of duty, da se nehate obremenjevati z njim, ker vas itak nobeden ne sili, da ga morate igrati kaj šele kupiti;)

Sej oni posiljujejo ko izdajajo vsako leto pa se to 6 mescu posluša da prihaja nov...kako nej to ignoriraš če ti pa v faco mečejo :). Naj naredijo en dober COD pa naj bo mir 3 leta...pol pa se bomo drgač menli

oo7 ::

Call of Duty: Infinite Warfare promo mentions Modern Warfare Remaster
Rumor says it comes as a download with a special edition

http://www.polygon.com/2016/4/27/115174...


Torej če boš kupil Call of Duty Infinity war legacy edition boš dobil zdraven še celo rematered Call of duty 4 Modern warfare:D
Legacy edition bo najbrž mišljena igra Infitiny war z DLC kjer bo še COD4 MW



To je drugače odlična marketinška poteza, ker marsikdo bo kupil novo COD igro samo zaradi COD 4 remastered verzije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Call of Duty: Infinite Warfare promo mentions Modern Warfare Remaster
Rumor says it comes as a download with a special edition

http://www.polygon.com/2016/4/27/115174...


Torej če boš kupil Call of Duty Infinity war legacy edition boš dobil zdraven še celo rematered Call of duty 4 Modern warfare:D
Legacy edition bo najbrž mišljena igra Infitiny war z DLC kjer bo še COD4 MW



To je drugače odlična marketinška poteza, ker marsikdo bo kupil novo COD igro samo zaradi COD 4 remastered verzije.

In tukaj ne vidiš problema? Z COD4 ni nič narobe, ne potrebuje remaster. Kar mi je ekstremno debilno je to da prodajajo svoje skropucalo na račun starih uspešnic, ker zgleda da nov COD niso niti do kolen starim, in zdaj vsiljujejo preko tega. Mrš govno zarukano od developerjev in ostalih k so na COD.

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:


In tukaj ne vidiš problema? Z COD4 ni nič narobe, ne potrebuje remaster. Kar mi je ekstremno debilno je to da prodajajo svoje skropucalo na račun starih uspešnic, ker zgleda da nov COD niso niti do kolen starim, in zdaj vsiljujejo preko tega. Mrš govno zarukano od developerjev in ostalih k so na COD.


Nobeden te ne sili v igranje ali kupovanje igre tako, da res ne vidim problema?
Če boš hotel igrati remastered verzijo boš kupil igro če ne boš pač igral staro ali pa sploh ne tudi tukaj ne vidim nobenega problema.
Nobeden ti nič ne vsiljuje ponudba je taka če boš kupil boš če ne pač ne boš kje je problem? Ti kdo drži pištolo na glavi, da moraš kupiti?
Novega Call of dutija nismo videli niti še sekunde in nekateri že pravite, da bo slab.

Seba22 ::

loveJDM je izjavil:

razerznak je izjavil:

Ej men je cod dobr spil sam zadnjih 4 leta so porazni, raje bf al pa csgo



Ma jebeš bf če pol ure hodiš pol pa te kr nekaj ubije pa lahko ponoviš vajo...pri codu pa prideš,igraš 5min,narediš 40killov in to je to.

BF je za tiste,ki imajo preveč časa nasploh in so cele dneve doma...


Evo vam tipičen primer današnje cod mladine.A tam pr cod ko so take male mape da ko se spawnaš te ubije še v isti sekundi,ker se nasprotna ekipa tam spawna zaradi premalih map?Sploh pri BO3 je to tako porazno da glava peče.Sam sem bil enakega mnenja tam do mw3 ko sem prestopil na battlefield in sedaj se še igra samo bf4 multiplayer ki je daleč najboljši pred vsemi je pa res da je mnogo težji za igrat od cod in drugih in moreš uporabljat brains ampak kaj bi to razlagal ko pa otroci nevejo za kaj se uporabljajo brains...ampak ko se že pri BF malo ulavfaš pozabiš na cod vsaj pri meni je tako.CS pa niti omenjal nebom ker če dam to na moj PC se mi PC razjoče od sramote in ni vredno da je sploh na disku...

Glede novega cod pa ni za pričakovat da bo neki presežek pač še en nov naslov,ampak mularija bo itak kupovala tako da profit takorekoč že imajo zagotovljen
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Know Your Enemy

Dua'L ::



SRAMOTA OD IW je prišla na plan.. isti drek druga školjka :)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

opeter ::

Dua'L: Kaj si mislil, kaj bo?

Sicer pa bi rad videl, če bi se lotili raznoraznih zgodovinskih tematik, namesto tega ZF-smetja (tega je itak dovolj v drugih igrah).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Dua'L je izjavil:



SRAMOTA OD IW je prišla na plan.. isti drek druga školjka :)

Še večja sramota da bodo moral z novim COD služit na račun stare uspešnice...tle se pa vid da so že obupan...ampak sveeno pri volji za pomolzit mlade

opeter je izjavil:

Dua'L: Kaj si mislil, kaj bo?

Sicer pa bi rad videl, če bi se lotili raznoraznih zgodovinskih tematik, namesto tega ZF-smetja (tega je itak dovolj v drugih igrah).

sebno bi raje videl da igro izdajo na vsaj 2 leti ali še boljše na 3. Zakaj? Da lahko v miru vsaj igramo igro, da nismo naveličan ko vsak let izide isto sranje, da se obrestuje tistih 50€...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

DarwiN ::

da se obrestuje tistih 50EUR..

Tokrat boš plačal 70EUR za remastered Modern Warfare dodatek.. Torej 2007 grafika preoblečena z današnjop najsodobnejšo 2012 COD grafiko. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Dua'L ::

remaster ni fore k je ista grafa kot pa iz cod4 :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

da se obrestuje tistih 50EUR..

Tokrat boš plačal 70EUR za remastered Modern Warfare dodatek.. Torej 2007 grafika preoblečena z današnjop najsodobnejšo 2012 COD grafiko. :D

No točno to...novi COD bodo prodal sam zaradi remastered. Ravno o tem govorim. Svoj drek bodo prodali preko stare legende. Pa razlike v grafik spet ne bo velika...razlika bi bila COD1 v 2012 grafiko. Ne vem zakaj enostavno ne promovirajo stari COD4 da spet zaživi kot pa to Remastered...ljudje hočjo COD4 in ne remastered, ker enostavno, COD4 ne potrebuje remaster

oo7 ::

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)


Obupani pa res niso>:D

Če bi izdali samo Infinity warfare brez remastered verzije bi bila ta igra najbrž še vedno najbolj prodajana igra leta 2016 tako kot je Black ops 3 samo v dobrem mesecu najbolj pordajana igra v letu 2015.
Tole z remastered se zna narediti, da bo Infinity warfare najbolj prodajan COD vseh časov.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)


Obupani pa res niso>:D

Če bi izdali samo Infinity warfare brez remastered verzije bi bila ta igra najbrž še vedno najbolj prodajana igra leta 2016 tako kot je Black ops 3 samo v dobrem mesecu najbolj pordajana igra v letu 2015.
Tole z remastered se zna narediti, da bo Infinity warfare najbolj prodajan COD vseh časov.

Ja...obupani, ker rabijo star naslov da zboostajo novega :). Zaradi remastered bojo še več prodal = boost. Sej razumljivo, folk je sit istega sranja vsako leto. Mel ogromno frendu ko so (smo) bli vlki fani COD, dons noben od njih ne igra več ker vsi pravjo isto...eno vlko sranje je ratu. No igramo še vedno, COD UO in COD4 tam pa tam.

opeter ::

Jaz osebno sem te igre igral samo zaradi SP načina (pa še te sem zaključil z zadnjim naslovom, ki sem ga preigral: Modern Warfare 2).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)


Obupani pa res niso>:D

Če bi izdali samo Infinity warfare brez remastered verzije bi bila ta igra najbrž še vedno najbolj prodajana igra leta 2016 tako kot je Black ops 3 samo v dobrem mesecu najbolj pordajana igra v letu 2015.
Tole z remastered se zna narediti, da bo Infinity warfare najbolj prodajan COD vseh časov.

Ja...obupani, ker rabijo star naslov da zboostajo novega :). Zaradi remastered bojo še več prodal = boost. Sej razumljivo, folk je sit istega sranja vsako leto. Mel ogromno frendu ko so (smo) bli vlki fani COD, dons noben od njih ne igra več ker vsi pravjo isto...eno vlko sranje je ratu. No igramo še vedno, COD UO in COD4 tam pa tam.



Če pogledam zadnje tri Call of duty igre COD Ghost MP sem preigeal 10 ur in mi igra nikakor ni bila všeč. COd adwanced warfare sem igral malo dlje na začetku mi je bila igra všeč potem pa mi je počasi začelo tisto skaknje iti na živce. Black ops 3 moram pa rečt, da mi je super MP igra.

Kar se pa tiče te tanove igre Infinity war tudi meni ni preveč všeč ta prihodnost ampak bom kupil zaradi Modern warfare, ker mi je to daleč najboljši Call of duty.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)


Obupani pa res niso>:D

Če bi izdali samo Infinity warfare brez remastered verzije bi bila ta igra najbrž še vedno najbolj prodajana igra leta 2016 tako kot je Black ops 3 samo v dobrem mesecu najbolj pordajana igra v letu 2015.
Tole z remastered se zna narediti, da bo Infinity warfare najbolj prodajan COD vseh časov.

Ja...obupani, ker rabijo star naslov da zboostajo novega :). Zaradi remastered bojo še več prodal = boost. Sej razumljivo, folk je sit istega sranja vsako leto. Mel ogromno frendu ko so (smo) bli vlki fani COD, dons noben od njih ne igra več ker vsi pravjo isto...eno vlko sranje je ratu. No igramo še vedno, COD UO in COD4 tam pa tam.



Če pogledam zadnje tri Call of duty igre COD Ghost MP sem preigeal 10 ur in mi igra nikakor ni bila všeč. COd adwanced warfare sem igral malo dlje na začetku mi je bila igra všeč potem pa mi je počasi začelo tisto skaknje iti na živce. Black ops 3 moram pa rečt, da mi je super MP igra.

Kar se pa tiče te tanove igre Infinity war tudi meni ni preveč všeč ta prihodnost ampak bom kupil zaradi Modern warfare, ker mi je to daleč najboljši Call of duty.


Saj to je fora tega :). Kupil boš zaradi Modern Warfare, oni bodo pa to šteli pod novi COD, in tako bo spet KAO popularen zadnji COD ker si kupil sam zaradi remastered. Tudi jaz bi kupil sam zarad remaster. Sam kurc jih gleda

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:


Saj to je fora tega :). Kupil boš zaradi Modern Warfare, oni bodo pa to šteli pod novi COD, in tako bo spet KAO popularen zadnji COD ker si kupil sam zaradi remastered. Tudi jaz bi kupil sam zarad remaster. Sam kurc jih gleda


Pa saj vzameš pri G2A ali kakšni podobni strani za manjšo ceno :)

Jerry000 ::

Če bodo posebej dali pol dobro. Upam da ni samo z novim COD

Machete ::

Kaj pomeni ta mw remake? Samo grafika? Ali bodo tlačili tudi novosti notri? Drugače pa zelo dvomom, da se bo dalo kupit posebaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najbrž se remastered verzije ne bo dalo kupiti posebej. Definitivno daleč najboljši COD :D

Ja, točno to :). Zato vidm zdej oziroma mi potrjuje da so dobesedno obupani prasci :)


Obupani pa res niso>:D

Če bi izdali samo Infinity warfare brez remastered verzije bi bila ta igra najbrž še vedno najbolj prodajana igra leta 2016 tako kot je Black ops 3 samo v dobrem mesecu najbolj pordajana igra v letu 2015.
Tole z remastered se zna narediti, da bo Infinity warfare najbolj prodajan COD vseh časov.

Ja...obupani, ker rabijo star naslov da zboostajo novega :). Zaradi remastered bojo še več prodal = boost. Sej razumljivo, folk je sit istega sranja vsako leto. Mel ogromno frendu ko so (smo) bli vlki fani COD, dons noben od njih ne igra več ker vsi pravjo isto...eno vlko sranje je ratu. No igramo še vedno, COD UO in COD4 tam pa tam.


Pri nas je blo enako razn da se je prestopilo k bf3-bf4 in se še danes igra tole in nič drugega kar se multiplayer tiče.Tale cod pa kar sem vido po traierju je pa ena sama žalost tako kot zadnji trije deli in niti nisem presenečen.Se vidi da pa ni več v infinity ward nobenega od starih razvijalcov not in rezultat je tole kar je.Mogoče se bo probalo cod 4 če se bo dalo kupit posebaj kar pa teško verjamem da bo,vsaj od začetka se bo dalo nabavit samo v kompletu z tem zmazkom heh.Eh se bo počakalo do BF5,upam da majo tam kaj več pameti razvijalci da nebojo dali isti zamazek ven,kar pa teško verjamem.Pustimo se presenetit v petek hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

oo7 ::

Machete je izjavil:

Kaj pomeni ta mw remake? Samo grafika? Ali bodo tlačili tudi novosti notri? Drugače pa zelo dvomom, da se bo dalo kupit posebaj.


Remake naj bi imel novejšo grafiko vse ostalo naj bi ostalo enako. Na začetku se sigurno ne bo dalo kupiti ločeno.

razerznak ::

oo7 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kaj pomeni ta mw remake? Samo grafika? Ali bodo tlačili tudi novosti notri? Drugače pa zelo dvomom, da se bo dalo kupit posebaj.


Remake naj bi imel novejšo grafiko vse ostalo naj bi ostalo enako. Na začetku se sigurno ne bo dalo kupiti ločeno.


hahahah če mislijo da bomo preordali hahahah z infinity garbage, hahahahah zih bodo dali ven posebej z 6 mesečno zamudo, do takrat pa še lahko old cod4 al pa bf4 furamo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

abyssus ::

Na US amazonu je že na voljo preorder, vendar ne moreš izbrati te posebne verzije z remastered MW1 za PC - torej samo PS in XBOX? :/ Sicer bom nabavil za PS4, vendar vseeno škoda.

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Na US amazonu je že na voljo preorder, vendar ne moreš izbrati te posebne verzije z remastered MW1 za PC - torej samo PS in XBOX? :/ Sicer bom nabavil za PS4, vendar vseeno škoda.


Sem pogledal zdaj na amazon

Call of duty Infinity Warfare (samo nova igra)
59.99$



Call of Duty infinity warfare - Legacy Edition (nova in remastered igra)
79.99$

Seba22 ::

razerznak je izjavil:

oo7 je izjavil:

Machete je izjavil:

Kaj pomeni ta mw remake? Samo grafika? Ali bodo tlačili tudi novosti notri? Drugače pa zelo dvomom, da se bo dalo kupit posebaj.


Remake naj bi imel novejšo grafiko vse ostalo naj bi ostalo enako. Na začetku se sigurno ne bo dalo kupiti ločeno.


hahahah če mislijo da bomo preordali hahahah z infinity garbage, hahahahah zih bodo dali ven posebej z 6 mesečno zamudo, do takrat pa še lahko old cod4 al pa bf4 furamo


Se PODPIŠEM!
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

oo7 ::

If you're excited to play the classic Call of Duty: Modern Warfare in its remastered state, you need to prepare to also buy the futuristic new Infinite Warfare.

Modern Warfare Remastered, the game will be available as a digital download only to customers who purchase a qualifying version of its upcoming, Infinity Ward developed Call of Duty: Infinite Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered is a full game digital download and won't be available as a separate, physical release.

Jerry000 ::

Pol si jo naj pa kr lepo v rit potisnejo. Evo jim obup...niti nočjo posebi ker tko vejo kaj bo. Mam raje staro grafiko kot pa da jih podprem z tem. Lisjaki jedni

razerznak ::

cod 4 remastered , campanja, in pa SAMO 10 MP MAP, hahahahhhaha a se hecajo? a še tem bodo 2-3 dlc ven potisnil hahahahah
#ripcod
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

oo7 ::

Call of duty Infitine warfare dela studijo Infinity ward

Call of duty Modern warfare remastered pa dela studijo Raven Software - Raven Software @ Wikipedia

opeter ::

oo7 je izjavil:

Call of duty Modern warfare remastered pa dela studijo Raven Software - Raven Software @ Wikipedia


Eh, lahko bi končno naredili kakšno nadaljevanje Hexena, Heretica ali celo Quake-a, če že Wolfensteina delajo drugi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Raven bi lahko naredu Soldier of Fortune 1 remastered. Da zamenjajo samo grafiko in da se niti ne taknejo gameplaya, bi blo zame top...plačam 50€ takoj

hojnikb ::

ziher se bo kdo najdu pa prodal samo mw1...
#brezpodpisa

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

Raven bi lahko naredu Soldier of Fortune 1 remastered. Da zamenjajo samo grafiko in da se niti ne taknejo gameplaya, bi blo zame top...plačam 50€ takoj


Se podpišem. Tudi Soldier of Fortune bi rade volj sprejel :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

hojnikb je izjavil:

ziher se bo kdo najdu pa prodal samo mw1...

Pa če se ne bo dal. Kakor jaz razumem bo to DLC. Strikntno na gejm vezan. Kar je logično.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

opeter je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Raven bi lahko naredu Soldier of Fortune 1 remastered. Da zamenjajo samo grafiko in da se niti ne taknejo gameplaya, bi blo zame top...plačam 50€ takoj


Se podpišem. Tudi Soldier of Fortune bi rade volj sprejel :D



Singularity (2010) je tudi dobra igra od njih.

Lahko pa bi že počasi naredili nov Solider of Fortune tak kot je bil prvi ali drugi del tista trojka je bila pa polomija.

oo7 ::

Call of Duty(R): Infinite Warfare - "Ship Assault" Campaign Gameplay



COD 4 REMASTERED - E3 2016 Gameplay Trailer (Call of Duty Modern Warfare)

ZiedRieke ::

Vsi ki pravimo da je CoD serija postala zanic je to zato, ker smo najstniska leta odrascal med leti 2001-2006 ko so bili najvecji AAA naslovi WW2 in Cold War. Futuristike dejansko nismo poznali, nam je tuja in jo strogo zavracamo. Prva prava futuristicna igra je bila zame Crysis. Danes nas je vecina CoD1,2,4 igralcev na BF4. Verjamem pa, da so najstnikom danes nase igre zelo dolgocasne, ker ne vsebujejo niti priblizno toliko dinamike kot recimo Black Ops3.

abyssus ::

Mah, jaz sem odraščal s COD, začel sem sicer komaj z 2ko, pa mi je še vedno všeč serija. Vmes je par naslovov, ki jih sicer nisem niti povohal, ampak vseh tako ali tako ne moreš igrati. Ljudje pretiravajo, niti ne vedo, kaj bi radi. Sicer pa je glede tega zadnjega Cod-a nekaj dni bilo OK, naenkrat pa začne folk na veliko hejtat, pa se temu vsi pridružijo. BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

D3m ::

Verjetno, ker je ponavljajoči sistem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

ZiedRieke je izjavil:

Vsi ki pravimo da je CoD serija postala zanic je to zato, ker smo najstniska leta odrascal med leti 2001-2006 ko so bili najvecji AAA naslovi WW2 in Cold War. Futuristike dejansko nismo poznali, nam je tuja in jo strogo zavracamo. Prva prava futuristicna igra je bila zame Crysis. Danes nas je vecina CoD1,2,4 igralcev na BF4. Verjamem pa, da so najstnikom danes nase igre zelo dolgocasne, ker ne vsebujejo niti priblizno toliko dinamike kot recimo Black Ops3.

Ni res, rad imam futuristične igre, crysis recimo je zame top. Ampak kar je z COD zadnja leta, ni izgovorov. Že to da morejo podturit COD4 remake, da prodajo novejši naslov ti je lahko jasno. In še to, da lahko COD4 remastered dobiš samo, če prednaročiš igro, kasneje se jo ne bo dalo dobiti...že tukaj smrdi.

oo7 ::

CALL OF DUTY INFINITE WARFARE Campaign GAMEPLAY Trailer

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Infinite Warfare - "Long Live the Captain" In-Game Cinematic


.

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Infinite Warfare - Multiplayer Reveal Trailer



.

Jst ::

Iz PS4 Pro predstavitve:

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Infinite Warfare - Story Trailer


Hud trailer kot kaže bo Jon Snow glavni negativec >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653657 (18296) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613275 (7836) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157350 (33168) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7

Več podobnih tem