» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

««
7 / 7
»
»»

z3ro ::

Za PS pa ne vem ker ni nikjer številk. Baje pa da so številke kar nizke in baje da so zato naredili leaderboards tako, da ne vidiš svoje pozicije, če nisi med top 10.000 :D

oo7 ::

Call of Duty(R): Infinite Warfare - Continuum Multiplayer Trailer

hojnikb ::

http://www.game.co.uk/en/call-of-duty-i...

še kr ugodna varjanta za legacy...
#brezpodpisa

abyssus ::

Ne kupujte tega, baje bo kmalu na voljo MWR posamično in predvidevam, da Legacy kupijo ljudje za MWR, ne IW.

hojnikb ::

dvomim da bo mwr manj kot 20€, tko da je tole še vedno solid deal za 2 igri :)

jst sn svojo kopijo naročo, pa da vidimo :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

abyssus ::

Verjetno res ne, vseeno pa sam ne igram IW niti malo in predvidevam, da je takih Legacy lastnikov veliko.

oo7 ::

MWR naj bi bilo možno kupiti posebej enkrat Junija letos.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

MWR naj bi bilo možno kupiti posebej enkrat Junija letos.

Tudi za PS4?

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

MWR naj bi bilo možno kupiti posebej enkrat Junija letos.

Tudi za PS4?


Če bo bo prvo na Playstation ali pa za konzoli in PC naenkrat. Tudi vsi DLC-ji pridejo prvo na Playstation. Eno ali dve leti nazaj je še bil xbox glavni partner za COD zdaj je Playstation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

hojnikb je izjavil:

http://www.game.co.uk/en/call-of-duty-i...

še kr ugodna varjanta za legacy...


glede na ta navadno cod dobiš za 15 funtov, je potem cod mw4 25 funtov? toliko pa res ni vredno no.

[PS4] Call of Duty: Infinite Warfare - £9.99 (pre-owned) - Grainger Games
Call Of Duty: Infinite Warfare Standard Edition w/ Extra Content and Pin Badges £12.99 prime / £14.98 non prime @ Amazon
http://www.thegamecollection.net/call-o...
http://deals.simplygames.com/p/call-of-...

hojnikb ::

če najdeš kje cenejšo varjanto z MWR, na plan..
#brezpodpisa

scipascapa ::

oo7 ::

Jaz nikakor ne bi mogel igrati COD na konzoli z gamepadom misija nemogoče. Imajo pa konzole pri COD eno veliko prednost in to je, da ni hekerjev.

Ravno včeraj sem po dolgem času se spravil malo igrati COD MW3 in od 6 iger sem v treh naletel na hekerja. Pri eni igri se je prav videlo, da heker uporablja wallhack točno je vedel kje je kdo. Pri vseh treh pa na koncu igre npr 56 kills 0 deaths :|

Potem pa pogledam njegov Steam profil pa piše multiple Vac bans. Ampak kot kaže, ker gre za starejšo igro sploh ne gledajo več za hekerje. Tako, da je najbolje, da prekineš igro in greš v drugo sobo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hojnikb ::

scipascapa je izjavil:

http://www.hotukdeals.com/deals/call-du...

to ni legacy.
#brezpodpisa

scipascapa ::

seveda je.

hojnikb ::

poglej link :)

Apologies everyone - I see your point that the box doesn't represent the ticket shown...

My bad - should I delete this deal/post then or expire it? Sorry I'm still new to posting bits (even though I read hundreds!)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

dronyx ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

MWR naj bi bilo možno kupiti posebej enkrat Junija letos.

Tudi za PS4?

Nekje sem prebral, da naj bi remastered najprej prišla na PS4 junija, čez en mesec pa potem na Xboxa. PC pa niso omenili. Mogoče pa ne bi bilo slabo, če bi remastered COD4 priložili še k COD WWII.

oo7 ::

Če bi kdo rad sprobal igro je ta vikend zastonj na Steamu.

Jst ::

Dobil kodo za Infinite za PC. Steam verzija, up to date. Verify data OK.

Konfiguracija: i7-3770K@4.2, 16GB RAM, 1070 v Gaming mode (GPU se ne pregreva, do največ 70C), OS Win10 na SSDju, igra na drugem SSDju.

Igra lahko laufa nativno 4K, vendar FPS tako niha, da me prav odvrača od igranja. Če dam FPS cap na 60 recimo, je bolje, kot 130FPS v eni sceni in 25 v drugi minuto kasneje. Ampak z dropi na 25 FPS se ne morem "vživeti" in mi je brezveze.

In sem se igral z nastavitvami...

Pri večini iger nastavim 1920x1080 (Ultra/Extreme/UberMonster grafične nastavitve) in monitorju (Benq 4K) dam nalogo upscale, kar ponavadi daje še najboljše rezultate.

Ampak ta igra nima "pravega" AA in se to v upscale na 4K še bolj izrazi. Lara recimo (ROTR), je zakon pri takšnih nastavitvah. V Nvidia Control Panel AA nima nobenega učinka, kar sklepam, da je kriv game engine.

1. Probal sem 1920x1080 Monitor resolucijo, Render resolucijo pa 150%. Malo bolje.
2. Probal sem 2880x1620 (150%) Monitor resolucijo in enako Render resolucijo, upscale naredi Monitor. Slabše. Če GPU naredi upscale je približno enako, vendar da zgornja kombinacija (1) boljše rezultate.

Ampak aliasing je vseeno preveč prisoten in tako negravžen, da me mine igranje po parih minutah.

Ima kdo kakšno idejo, kako bi se znebil "stopnic"?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hojnikb ::

ja, investiraj v bolšo grafiko, da bo lahko furala 4k natively :)
#brezpodpisa

Jst ::

:)

Ne obstaja grafa, ki bi nove špile s konstantnimi 60FPS+ furala na najvišjih nastavitvah na nativni resoluciji.

Ko se gre pa za streljanko, so pa visoki FPSji nujni. To vem že od UT99 naprej. Če pada pod 60, se slabše odrežem v Multiplayer. V bilokateri First Person Shooter igri.

Forza 6 pa res komot laufa na 4K na 1070 z 30FPS.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

next3steps ::

1080Ti. Čeprav bo špil verjetno vseeno sranje.
Itak boš dal vse na low.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Forza 6 ima 30 FPS cap. (vsaj pri meni grafa "počiva" na 60-70% GPU usage)

Za Infinite Warfare in druge igre je pa bolje vse na high in 1920x1080 in upscale, kot vse na low in nativno 4K.

To dela večina z 1080Ti in Titan XP, ker ti dve grafi, čeprav sta hitri, niso dovolj za sustained 60FPS na 4K z vsemi bombončki.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

Menda se vračajo health paketi, samo ne vem, če bodo samo v MP/SP ali oboje. Tudi spotanje sovražnikov naj bi bilo možno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jst ::

Vidim, da je Nvidia SPET kretenizarala "Geforce" experiance in mi je vsakič javilo (prevedeno) "tvoj sistem ne ustreza najmanjši zahtevnosti",.... Tako mi je je vse dalo na "lowest of the low"---- 1070 komot laufa 4K... če se malo potrudiš...

Flashback: leto:
2007: nvidinijini driverji so bili crap.
2007: ATIjevi driverjui s bili še večji crap...


---




Tale "zverina" ni sposobna 4K all-across-the-board 50FPS. Kaj čw mi 1K+EUR grafa, ki je samo za marketing? "Ti" pa ni toliko boljši...


Imam na razpolagi vse te grafe in če se kdo hoče "kregati".... naj odpre temo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

primozzzz ::

NI PODPISA

scipascapa ::

COD infinate warfare legacy edition PS4 ?19.85 XBOX ?17.85 Sold by GAME_Outlet and Fulfilled by Amazon (Delivery ?1.99 for non prime)

https://www.amazon.co.uk/dp/B01EUPD232?...

oo7 ::

Nadaljevanja te igre ne bo nikoli.

'You will never get Infinite Warfare 2,' says ex-Call of Duty dev

https://www.gamerevolution.com/news/494...
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124263 (7155) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653944 (18583) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613384 (7945) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157768 (33586) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937566 (23208) oo7

Več podobnih tem