» »

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13)

««
«
1 / 7
»»

oo7 ::

Novo leto nov Call of Duty trinajsti po vrsti, ki ga delajo pri Infinity Ward.

Infinity Ward so naredili: Call of duty 1, Call of duty 2, vse tri Modern Warfare in Ghosts.




Call of Duty developer Infinity Ward and game publisher Activision are looking for more game developers. To strengthen their team for the upcoming title Call of Duty 2016, both companies are still searching for people who can work on the animation and design of the game. Apparently, Infinity Ward is working on a new game engine for the next AAA title.

With the Call of Duty game series, Infinity Ward has emerged as the leading game developer in the industry. With their recent installments Call of Duty Black Ops 3 and Advanced Warfare, the development team has set new industry standards. According to a recent job listing on the official website of Infinity Ward, the next Call of Duty title is expected to feature new technologies and possibly a new game engine.

http://www.thebitbag.com/call-of-duty-2...


Zdaj pa samo vprašanje kaj delajo pri Infinity Ward ali je to Ghosts 2, Modern Warfare 4 ali nekaj čisto novega>:D

Jaz bi najraje videl Modern Warfare 4 ali pa nekaj v času WW2 :)
  • spremenil: ahac ()

The Wiber ::

Mah CoD franšiza je v razsulu... Nič več pametnega ne naredijo. Včasih si se lahko zabaval, dandanes pa je igra polna 9 letnih otrok. Tudi BO3 jih ni rešil, čeprav sta bila prejšnja dela popularna. Je le grafično posodobljen. Vseeno igra ni več to, kar je včasih bila.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

The Wiber je izjavil:

Mah CoD franšiza je v razsulu... Nič več pametnega ne naredijo. Včasih si se lahko zabaval, dandanes pa je igra polna 9 letnih otrok. Tudi BO3 jih ni rešil, čeprav sta bila prejšnja dela popularna. Je le grafično posodobljen. Vseeno igra ni več to, kar je včasih bila.


Kako misliš, da jih ni rešil? Call of duty Black ops 3 je bila najbolj prodajana igra v letu 2015 pa je bila zunaj manj kot 2 meseca.

Call of Duty Black Ops 3 Was 2015's Best-Selling Game as Franchise Passes 250 Million Units
http://www.gamespot.com/articles/call-o...

razerznak2 ::

Ja kar kupcu pomaga ce pa jo za 2 tedna vec ne igra?
Profit do nardili , kupce po domace povedano nategnili, pa gremo dalje
Vesoljec nacist

AapocalypseE ::

Se je kdo vprašal, da je tudi razvijalcem vedno težje nekaj novega naredit?
Ne samo jamrat, ampak tudi kaj pohvalit...

Komaj čakam nov Call of Duty iz hiše Infinity Ward.

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

SP je za preigrat do sedaj sem že vse tako, da bo tudi ta padel :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

razerznak2 je izjavil:

Ja kar kupcu pomaga ce pa jo za 2 tedna vec ne igra?
Profit do nardili , kupce po domace povedano nategnili, pa gremo dalje


Če jo kupec ne bo več igral po dveh tednih pa ni razvijalčeva krivda.

galu ::

V BO3 mam preigranih 42 ur (skup s SP). Mogoče bom prilezel do 50h, ampak potem bom mel dovolj COD-a za naslednjih nekaj let, ker se gameplay preveč ponavlja.

BF4, on the other hand, mam 20x toliko. :)
Tako to gre.

z3ro ::

BO3 je super, škoda le da toliko postavljajo PS4 uporabnike v ospredje. Prvi DLC za PS pride jutri, za ostale šele čez en mesec. Prav tako je na PC verziji dosti bugov in crashev.

Jst ::

Modern Warfare zgodba je bila za preigrati, ni bila nek presežek, ampak vseeno zabavna.

Kar je pa potem prihajalo ven, pa brez besed. Ghosts zgodba - kap, Advanced Warfare z Kevin Spacey tudi nič posebnega.

MP community je pa tudi greznica.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

Kaj ko bi vi, ki kupujete take igre, to že enkrat nehali? Pa saj NIČ NOVEGA ne naredijo.

Jerry000 ::

Oh god kaj še ni konc s tem -.-
Igral sem zadnjo verzijo (12) in sm res slabe volje postal...kaj so nrdil s COD ni res. To so ga čist zjebal. Sploh ni filinga več. Sam molzejo še ime

Machete ::

Jah dokler zadeva služi težke milijone, je seveda ne bo nihče opustil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

tko kot je blo z battlefield heroes...tok zakon igra, a so jo zaradi molzenja uspel zjebat u totalko. Po eni strani jih razumem...dejmo dnar dobit na najlažji način. Po drugi strani pa jih ne razumem

Machete ::

Kaj je tu za nerazumet? Vsak podjeten bi proval z minimalnim vložkom narediti čim več plusa. Konj jim dobro teče. Težko izumljajo toplo vodo.Ni rečeno da je najlažji način. Saj izdelek je na koncu kvaliteten, to jim ne gre očitat. Repeticija pa je požegnana s strani trga. Založnik in razvijalec nista kriva.
Taka ekipa si ne more privoščit eksperimentov, ki pritičejo malim indie razvijalcem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Kvaliteta glih ni no...je pa res kar si reku...folk je omogočil to da se serija vleče ko črevo, razvijalec in založnika sam delata za ovce ^^

Machete ::

Igra je narejena kvalitetno. Tu ni debate. V primerjavi z ostalimi, tudi AAA, naslovi, ki so izdani, je vodilna v programerski zadovoljivosti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

galu ::

Ja, Ghosts je tipičen primer te kvalitete. "Netcode" tudi. In wth bi naj bila programerska zadovoljivost?
Tako to gre.

Machete ::

galu je izjavil:

Ja, Ghosts je tipičen primer te kvalitete. "Netcode" tudi. In wth bi naj bila programerska zadovoljivost?


Nehročatost. Pri codu na buge nisem naletel. Res pa da Ghosts in aktualnega nisem igral.
Netcode v bistvu ne bom komentiral in zelo možno, da imaš point, sploh če so zadeve izmerjene. Odkar ni dedicated serverjev, je meja med lagom in slabo netkodo zelo zabrisana in je vse skupaj bolj brezveze in neprimerljivo z cod1 in dobrim serverjem. Vsaj tako čisto po občutku, brez poglobljenih analiz. Ampak to je že problem marketinškega modela/pozicije MPja, in je je težko reči ali je kriva slaba koda ali preprosto narava matchmakinga.
Skoraj pri vseh ostalih ca 150-200 igrah, ki sem jih vsaj pognal se je vedno našla kakšna bug neumnost, pri določenih toliko, da je neigralno. Cod se tu drži dobro, definitivno vsaj kar se SP dela tiče.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Programerska zadovoljivost - ni zgolj nehročatost. Morda neroden izraz. Zadovoljiva obrtniška 'all in all' izdelava produkta v celoti je bila mišljena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Hh ja če govorice držijo potem spet prihodnost

Rumor: COD 2016 Full On Sci-Fi In A Very Far Future; Space Combat & Makes BO3 Feel Like Stone Age

http://wccftech.com/rumor-cod-2016-full...



Ah ja sem pričakoval, da bodo šli končno nazaj v modern warfare ali WW2. No ja upanje je še saj so zaenkrat samo govorice:P

opeter ::

razerznak2 je izjavil:

Ja kar kupcu pomaga ce pa jo za 2 tedna vec ne igra?
Profit do nardili , kupce po domace povedano nategnili, pa gremo dalje


Kaj pa delajo halivudarji?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

razerznak ::

Ahhahaha
Cod: space warfare hahaha
Potop coda hahahah kaput. Adijo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Jerry000 ::

razerznak je izjavil:

Ahhahaha
Cod: space warfare hahaha
Potop coda hahahah kaput. Adijo

Si pa malo pozen, potop in kaput je bil že par let nazaj :)

razerznak ::

Zadnji cod ki se je ornk zgal je bil mw3 ostalo novejsi so za v kos brezveze nakupa
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Jerry000 ::

Mene je minilo do MW2 naprej...MW2 sm še igral na veliko, potem pa pride BO in sm mel poun kufr njihovega molzenja. A se sploh še špila kaj MW2 ali MW3?

razerznak ::

Pa na 360 se se najde nekaj
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Cruz ::

Cod2 in 4 še vedno najboljša.

Jerry000 ::

Cruz je izjavil:

Cod2 in 4 še vedno najboljša.

To vsekakor...ampak se sploh še igra to? Je aktivno?

Alien123 ::

Jerry000 je izjavil:

Mene je minilo do MW2 naprej...MW2 sm še igral na veliko, potem pa pride BO in sm mel poun kufr njihovega molzenja. A se sploh še špila kaj MW2 ali MW3?


http://steamcharts.com/search/?q=Modern...

AapocalypseE ::

WaW se glede na starost dost igra. Se vidi, da ljudje pogrešajo WWII v igrah :))

http://steamcharts.com/search/?q=call+o...

Jerry000 ::

Hm...mogoče bom pa naložu si en stari COD na dobre cajte :)

[D]emon ::

A tega dreka se vedno niso nehal stepat ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Isotropic ::

Jerry000 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Ahhahaha
Cod: space warfare hahaha
Potop coda hahahah kaput. Adijo

Si pa malo pozen, potop in kaput je bil že par let nazaj :)

ghosts ni bla slaba

Jerry000 ::

Isotropic je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Ahhahaha
Cod: space warfare hahaha
Potop coda hahahah kaput. Adijo

Si pa malo pozen, potop in kaput je bil že par let nazaj :)

ghosts ni bla slaba

Bla bla

z3ro ::

Vsi pametni, do izzida igre pa je še več kot pol leta. Meni je BO3 kul za igrat, res pa da zadnja leta nisem igral CODa, sploh pa ne multiplayer. Ena izmed stvari, ki moti velike pri BO3 je spawn logic (če kdo igra in spremlja zadevo ve o čem govorim)..meni se sicer ne zdi takšen problem ampak sem šel probat CS GO, ki velja za nek ultimativen FPS. Tam je spawn logic še dosti slabši. Vsi hejtajo COD ampak ga še vedno vsi kupujejo, mene je kot "novega" igralca dosti pritegnil. Je pa zagotovo Battlefield ali pa CS GO bolj čistokrvna streljačina, COD je pač ratal malo "smešen".

Jerry000 ::

z3ro je izjavil:

Vsi pametni, do izzida igre pa je še več kot pol leta. Meni je BO3 kul za igrat, res pa da zadnja leta nisem igral CODa, sploh pa ne multiplayer. Ena izmed stvari, ki moti velike pri BO3 je spawn logic (če kdo igra in spremlja zadevo ve o čem govorim)..meni se sicer ne zdi takšen problem ampak sem šel probat CS GO, ki velja za nek ultimativen FPS. Tam je spawn logic še dosti slabši. Vsi hejtajo COD ampak ga še vedno vsi kupujejo, mene je kot "novega" igralca dosti pritegnil. Je pa zagotovo Battlefield ali pa CS GO bolj čistokrvna streljačina, COD je pač ratal malo "smešen".

Ornk smešn :). tale VSI je mišljen bolj na otročad...večina otrok to kupuje...no, mamice

sandmodnigga ::

z3ro je izjavil:

Vsi pametni, do izzida igre pa je še več kot pol leta. Meni je BO3 kul za igrat, res pa da zadnja leta nisem igral CODa, sploh pa ne multiplayer. Ena izmed stvari, ki moti velike pri BO3 je spawn logic (če kdo igra in spremlja zadevo ve o čem govorim)..meni se sicer ne zdi takšen problem ampak sem šel probat CS GO, ki velja za nek ultimativen FPS. Tam je spawn logic še dosti slabši. Vsi hejtajo COD ampak ga še vedno vsi kupujejo, mene je kot "novega" igralca dosti pritegnil. Je pa zagotovo Battlefield ali pa CS GO bolj čistokrvna streljačina, COD je pač ratal malo "smešen".

Spawn logic v CSju? Kje? V Deathmatchu, ki je mišljen samo in edino za vajo in ogrevanje? Call of Duty, sploh tale ta novi se mi dopade, tikrejt se pa še vedno jajca po tleh.
BTW Za primerjavo, poglej profesionalnega Call of Duty igralca Nadeshot, ko se loti igranja CSGO - z drugimi CSGO profiji. :))

z3ro ::

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Jerry000 ::

z3ro je izjavil:

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Ja, veliko otročjada je kupilo BO3 ;)...no, mamice so kupile.

z3ro ::

Jerry000 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Ja, veliko otročjada je kupilo BO3 ;)...no, mamice so kupile.

Ja in? Kaj zdaj? Zato pa lahko nadaljujejo serijo pa kakšna je že. Sem slišal da so bili nekateri prejšnji naslovi crap, mene je kot novega BO3 pritegnil in mi je kul. Pa sodim med starejše igralce vrjetno in igram samo občasno, nič resnejšega.

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Ja, veliko otročjada je kupilo BO3 ;)...no, mamice so kupile.


A ti, ki pa nisi kupil BO3 si pa zdaj najbolj odrasel dec ali zakaj skos omenjaš otroke in mamice? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Ja, veliko otročjada je kupilo BO3 ;)...no, mamice so kupile.


A ti, ki pa nisi kupil BO3 si pa zdaj najbolj odrasel dec ali zakaj skos omenjaš otroke in mamice? >:D

Normalno, takega ravijalca pa ni šans da podprem >:D

z3ro je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Jerry000: sej ne da je bil BO3 najbolje prodajana igra lani.
sandmodnigga: primerjal sem deathmatch v CODu proti deathmatchu v CS GO, ni to najbolj smiselna primerjava (ne vem, sem prvič igral CS GO)? Vem kdo je Nadeshot, ne vem pa zakaj bi se loteval igranja proti CS GO profijem? Od rojstva igra COD sploh pa je trenutno z njegovim stilom življenja daleč od profesionalca.

Ja, veliko otročjada je kupilo BO3 ;)...no, mamice so kupile.

Ja in? Kaj zdaj? Zato pa lahko nadaljujejo serijo pa kakšna je že. Sem slišal da so bili nekateri prejšnji naslovi crap, mene je kot novega BO3 pritegnil in mi je kul. Pa sodim med starejše igralce vrjetno in igram samo občasno, nič resnejšega.

OK, naj ti bo, ti je oproščeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Cruz ::

Jerry000 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Cod2 in 4 še vedno najboljša.

To vsekakor...ampak se sploh še igra to? Je aktivno?


Cod2 balkanci pa madžari še vedno dregajo. Smo glih zadnjič s kolegi iskali fw(friendly war) pa smo takoj našli na mircu. Za cod4 nevem, vedno sem imel raje cod2.

oo7 ::

Najnovejši call of duty se bo imenoval: Call of Duty: Infinite Warfare


PlayStation Store leaks COD 2016 name: "Call of Duty: Infinite Warfare"
http://charlieintel.com/2016/04/26/play...


Če lahko moderator popravi naslov igre.

Hvala :)

oo7 ::

Kot kaže izid igre 4 november 2016

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

razerznak ::

a ni že čas za kak trailer?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Jerry000 ::

razerznak je izjavil:

a ni že čas za kak trailer?

Ne, čas je bolj da že nehajo z tem sranjem >:)

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže izid igre 4 november 2016




Kot kaže bo zdraven novega Call of dutija tudi Modern warfare remasterd :) vsaj tako piše zgodaj na sliki :)







Jerry000 je izjavil:

razerznak je izjavil:

a ni že čas za kak trailer?

Ne, čas je bolj da že nehajo z tem sranjem >:)



Ne čas je, da tisti, ki ne marate Call of duty, da se nehate obremenjevati z njim, ker vas itak nobeden ne sili, da ga morate igrati kaj šele kupiti;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

razerznak ::

Ej men je cod dobr spil sam zadnjih 4 leta so porazni, raje bf al pa csgo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123990 (6882) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653654 (18293) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157349 (33167) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7

Več podobnih tem