» »

Instalacija SP2

Instalacija SP2

jernejc ::

Zanima me samo nekaj. Na rac bom na novo nalozil XP-je , zdej pa me samo zanima kaksen je najbolsi nacin instalacije SP2? Sm z microsoftove strani povleku dol (266Mb) in kako zdej to nalozim? Normalno winse pa pol ta SP2 al je kksna fora?Pa a je treba prej tud SP1 al je to ze vse skp?
Hvala

Good Guy ::

Ti ko boš prvič po inštalaciji zagnov winse nalož vse dirverje in potem pejt na microsoftovo stran in potegn dol vse update tudi sp1 in sp2. Jst sm naredu tko in nimam nikakršnih težav!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

alexz ::

pri sveži instalaciji windowsow se prvo naloži service pack 2 , šele potem driverji. naloži samo SP 2 , ta vsebuje vse popravke ki so v SP 1.8-)

tuncek ::

morš jih dol potegnt z windows upade, ker je opčutno manši file, pa še zihr ti bo delal(saj men je)
men se je totalno sesula internetna povezava in sem mogu pač sesut cev računalnik ker sem jih v prvo nalagov z microsoftove strani.


Moraš z windows upade in tam se ti bodo namestili tudi ostali popravki
tuncek

SasoS ::

Če že windowse nalagaš na novo raje integriraj sp2 v inštalacijski cd. Verjemi, se splača - prihraniš tako čas, prostor na disku kot tudi zajebavanje če gre pri inštalaciji sp2 kaj narobe.

stara mama ::

wem da PIRATSTVO tule ni najbol zazelena tema, ampak bi praso kako se instalira to, ce imas serijsko z NETa-------je sploh kako mogoce
Ekologija™ in Trajnost™

Senzacionale ::

METEOR si si ze odgovoril, preberi pravila, piratstvo prepovedano.

Drugace pa kot je reku SasoS slipstreamaj si sp2 v windows cd pa bo najboljse avtomatsko se bo nolozil ob instalaciji winsow pa se na casu bos prihranil. Ko bos slipstreamal lahko dodas se kaj zraven razen samo sp2. Odlocitev je tvoja. Drugace pa kot so ze rekli ce ne bos slipstreamal prvo sp2 nato driverji za maticno, zvocno, graficno,...
http://www.dostavahrane.si

jernejc ::

Kako ga pa integriraš na inštalacijski CD?

stara mama ::

ajaaa

to menda tak da kr Fayle v tist CD kopiram, pa zamenjam stare za nove al kak???, pol pa ze kr tak instalira??
Ekologija™ in Trajnost™

SasoS ::

A je tak težko poiskat po googlu? Slipstream SP2 for XP

Tear_DR0P ::

Bom kr tule dodal. Kako narediš potem bootable DVD, ko si vse kar si hotel opravil v nLite. A je vredi če nardim kr bootable DVD v nerotu in dam v kompilacijo vse kar se nahaja v mapi (seveda tisti v katero je nLite ustvaril svoje delo)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

bart ::

>:D tuki maš lepo opisan v slo...
link
>:D >:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bart ()

tuncek ::

samo windows xp sp2 na internetu ni več navoljo razen prek windows upade.
A mi prosim poveste kje se ga še da dobit za download
tuncek

totek24 ::

Windows XP SP2 in pridno dljaj :D
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

tuncek ::

samo ko jest hočem zapečt tist file a morm pol notr dat cd od windowsov brez sp2 al kakšn drug cd.
Pa tistga fila k bi ga naredu isobuster tud sploh nenajdem, pa čeprov piše da je!



Tone
tuncek

misso ::

Mam pa še 1 vprašanje vse sem tako naredil pa če bi se enako dalo narditi to z raid gonilnikim

lp misso

stara mama ::

JA jst nimam ADSL-ja tok da DL odpade
kok bi to sam nardu??
Ekologija™ in Trajnost™

stara mama ::

mam jst CD winXP doma pa še CD od SP2----sm ga naroču na netu
Ekologija™ in Trajnost™

SasoS ::

same crap. razširi file ki je na cdju nato pa poženi C:\kamor_si_dal_sp2\I386\UPDATE\UPDATE.EXE /S:C:\kamor_si_skopiral_xp_cd

stara mama ::

ka pa slovenščina se da tud tak naredit, da kr kopiras, k se mi ne lub vsakic nanov nalagat gor ko instaliram ???
Ekologija™ in Trajnost™


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 !!! Wiiii!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
3210546 (4967) bluefish
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363214 (2228) zee
»

Kako usposobim 500GB Disk na Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
111584 (1359) boset
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246933 (20610) R33D3M33R
»

Shranjevanje Win update popravkov

Oddelek: Operacijski sistemi
171695 (1392) neoto

Več podobnih tem