» »

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire)

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire)

1
2
»

kitl76 ::

Sem jo kupil včeraj :))

scipascapa ::

kot vsi ostali :))

kitl76 ::

Če je bila razprodaja.

Seba22 ::

Jas sem ga pa zunaj na travniki najdo pa sem si mislil da bi to bilo za probat ane če je že zastojn:)):)),ampak resnica je da še ga nisem imel časa probat:)
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

LeQuack ::

In seveda ko boste "probal" špil po 30 in več ur, boste na koncu nagradili razvijalce z nakupom, da bodo lahko nahranili svoje familije?
Quack !

Zmajc ::

LeQuack je izjavil:

In seveda ko boste "probal" špil po 30 in več ur, boste na koncu nagradili razvijalce z nakupom, da bodo lahko nahranili svoje familije?


Za Ubisoft zaposlene se kaj dosti ne sekiram. Denuvo iger pa prav tako ne kupujem. Tako da, ne v nobenem primeru tega ne bom kupil. Pa če bom preigral 250 ur travniške verzije (čisto hipotetično govorjeno, igre ne mislim igrat anytime soon).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

BivšiUser2 ::

LeQuack je izjavil:

In seveda ko boste "probal" špil po 30 in več ur, boste na koncu nagradili razvijalce z nakupom, da bodo lahko nahranili svoje familije?

Devi nafutrajo svoje familije s kršimo, ki ga dobijo v 1.-2. mesecu, ajde še v 3., ostalo gre za futr trgovcem, 3/4 leta kasneje pa se pucajo zadnji kosi, razen v Slo, kjer trgovci še vedno hočejo drag futr. Potem pa že nova iteracija Špila.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

yoco ::

A je "obvezno" delat tudi stranske queste? Zgubiš xp, če hočem samo glavno zgodbo?

GrimReaper ::

Ni obvezno, ampak sam sem jih delal vsaj 80% sproti, 3x po 2-3 ure tudi samo stranske, pa sem imel komaj priporočljiv level za glavne misije. Po 26 urah imam level 28, misije pa rabijo že čez 30.
Sem se pa vmes tudi že naveličal in po 21.12. še nisem šel v igro, enako kot prejšnje je vse skupaj preveč enolično in je zanimive vsebine samo 10%. Ta ima pa sploh preveliko ozemlja, komaj 15/34 ozemelj sem preiskal, pa še pri teh mi je ostalo veliko stvari za preiskat.

Upam da bo Far Cry 5 kaj boljši. Zame bi bilo itak bolje, če bi spet začeli delati igre s klasičnimi linearnimi leveli kot pri POP, ampak to se itak ne bo zgodilo.
Je pa najslabše kar lahko naredijo pri igrah z odprtim svetom, da ti vzamejo še ognjeno orožje, kot je to pri Far Cry Primal in Assassin's Creed. Lok pač ni dovolj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

FC5 kaj boljši? Velika zmota, to bo spet copy paste sranje, ko se prehitro naveličaš.

yoco ::

Fak... Sem šele pri 5ih urah v igri in ko odprem mapo in vidim vse tiste queste in ostale stvari me kr prime da takoj zaprem 8-O
Witcher 3 me je čist preveč razvadil.

LeQuack ::

yoco je izjavil:

Fak... Sem šele pri 5ih urah v igri in ko odprem mapo in vidim vse tiste queste in ostale stvari me kr prime da takoj zaprem 8-O
Witcher 3 me je čist preveč razvadil.


Težko je biti gamer te dneve ni kej.
Quack !

BivšiUser2 ::

Je pa najslabše kar lahko naredijo pri igrah z odprtim svetom, da ti vzamejo še ognjeno orožje, kot je to pri Far Cry Primal in Assassin's Creed. Lok pač ni dovolj.

Saj orožja lahko zakuriš. :D

Primal kul glede na njegov setting. Vsaj malo stran od prepucavanja s svincem.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Meni se zdi zalo v redu igra.
Čeprav je vse v maniri starih Assassin's Creedov se vidi, da so močno kopirali Witcherja 3. In Origins je po kvaliteti dejansko na stopnji Witcherja 3. RPG elementov je ravno dovolj, da ves čas vleče naprej, grafika je fantastična, zgodba pa tudi ni slaba.

Prvih par Assassin's Creedov pred desetletjem je bilo odličnih, potem pa je začela franšiza strmo padati in zadnjih par je bilo milo rečeno zanič. Sedaj pa so se spet vrnili na pota stare slave :D

oo7 ::

Dvojka je najboljša in najboljši assassin Ezio Auditore da Firenze 8-)

Pinturicchio ::

Odlična igra z odlično grafiko, ampak, če hočete dolgo življenjsko dobo vašega procesorja je raje ne igrajte.

kitl76 ::

Zakaj a ti počepne :))

Izi ::

Pinturicchio je izjavil:

Odlična igra z odlično grafiko, ampak, če hočete dolgo življenjsko dobo vašega procesorja je raje ne igrajte.

Moj že precej betežni procesor i5-2500K nima najmanjši problemov s to igro. Pravzaprav sploh ne pride do 100%, v povprečju je obremenjen z okoli 70%, obremenitev pa skače med 50% in 80%.
Skratka CPU je hladen ko špricer, se pa grafična kartica kar precej razkuri med igranjem te igre :D

yoco ::

8-O
Jaz imam i5 4690k in je skoraj da vedno na 99%.

yayo ::

Izi je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Odlična igra z odlično grafiko, ampak, če hočete dolgo življenjsko dobo vašega procesorja je raje ne igrajte.

Moj že precej betežni procesor i5-2500K

Ampak če imaš ta procesor trenutno ni za gejmerja ničesar s čimer bi se ga res splačalo zamenjat. Z gtx970 grafo drugače dela kot šus, edini problemček, ki je trenutno nerešljiv zame je igranje Zelda Breath Of The Wild preko CEMU emulatorja, tukaj res potrebuješ kaj novejšega. Naslednje leto, hopefully... 8-)

kitl76 ::

Ti ne bo pomagalo imam i7 7700 in GTX 1070 pa Zelda ne deluje tekoče.

ScottDJ_ ::

Izi je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Odlična igra z odlično grafiko, ampak, če hočete dolgo življenjsko dobo vašega procesorja je raje ne igrajte.

Moj že precej betežni procesor i5-2500K nima najmanjši problemov s to igro. Pravzaprav sploh ne pride do 100%, v povprečju je obremenjen z okoli 70%, obremenitev pa skače med 50% in 80%.
Skratka CPU je hladen ko špricer, se pa grafična kartica kar precej razkuri med igranjem te igre :D


yoco je izjavil:

8-O
Jaz imam i5 4690k in je skoraj da vedno na 99%.


Sam imam i5 3570k @4.2, grafično 1060 6gb. Ko si izven mest, deluje procesor nekje od 60% do 90%, grafična medtem na 60%.

Ko pa se pride v mesto, tam pa postane zadeva zanimiva. Procesor gre na 100%, prav tako pa tudi grafika. Sam igram na very high (ultra) nastavitve, ker nisem v fpsjih opazil nobene razlike. V mestih šteka, izven mest dela bp. Tako na low low, kot na ultra. Vse je isto.

Zelo slabo optimiziran game.

Lahko da pride kakšen update, ampak dvomim. To bi morali popraviti že s prejšnjim updatom.

Pinturicchio ::

Update je že zunaj (mislim da zadnji 1.21), ampak da ti povem z prve roke da je ista pesem. Ubisoft pač...

yoco ::

Važn, da je trojna protipiratska zaščita gor 8-O

ScottDJ_ ::

Pozabil sem glede fpsjev. Tako je.

Nastavitve na ultra (3570k, 1060 6gb): Izven mest gladko 60fps. V mestih tam do 45fps. Nekje med 55 do 45 mi dropajo.

yoco je izjavil:

Važn, da je trojna protipiratska zaščita gor 8-O


baje, kolikor sem bral forume, nima veze ali je zaščita ali je nima oziroma da je original. Nasploh je game sheat optimized.

Izi ::

Assassin's Creed Origins je dobil nov standalone mode.
Gre se za Miroljubni turistični ogled starega Egipta, ki ga bodo uporabljali tudi po šolah za učenje egipčanske zgodovine.
Se pravi ven iz igre so vzeli vse sovražnike in napadalne divje zveri, vgradili pa so 75 vodenih turističnih tur, ki so tematsko razdeljene.
Za vse lastnike igre je ta Discovery mode zastonj in je prišel skupaj s popravkom 1.3.0.

Assassin's Creed Origins' non-combat Discovery Tour is out now

techuser ::

Ta igra je odlična. Sem kar pozabil na vse druge, ko sem igral AC Origins. Zanima pa me ali se splača investirat v grafično kartico, ker imam star i7 950. Ampak na High načinu deluje kar vredu. Razmišljal sem, da bi vzel GTX 1060 ne vem pa ali je potrebno potem spet vse menjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

fireX88 ::

i7 950 je procesor.. ali igraš z integrirano? bilo bi fino napisat katero grafično imaš, ne pa procesor.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

techuser ::

GTX 750 Ti

fireX88 ::

vse ne rabiš menjat, nova grafa bo kompatibilna s trenutnim sistem, mogoče celo premočna za i7 950, bi bila pa investicija za prihodnje. sicer pa, če ti deluje trenutno ok, ne vem ali je smiselno menjat. Poglej, kakšne imaš avg fps-je.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Sssaga ::

Sam sem dolgo igral na i7 920 z GTX 750 Ti 2 GB. Prešaltal na 1080 Ti @1440p pred pol leta. 1060 Ti je prešvoh tudi za tovarniško nastavljen i7 950. Tudi pri 1080p. Naenkrat je to jajc. It's all about perspective! >:D
Priporočam 1070. Pri 4K bo pa 1080 Ti premalo, hehe.
Govorimo o 10 let starem procu :)

techuser ::

Meni je dovolj 1080p, ne rabim 4K. Potem bi bil GTX 1060 v redu? Ker so cene kar ugodne, nekje 200 EUR na amazonu.

Izi ::

techuser je izjavil:

Meni je dovolj 1080p, ne rabim 4K. Potem bi bil GTX 1060 v redu? Ker so cene kar ugodne, nekje 200 EUR na amazonu.

1060 bo povsem dovolj za 1080p AMPAK moraš pa obvezno kupiti tisto s 6 GB VRAMA.
3 GB VRAMA je za današnje igre že hudo malo in ravno to pomanjkanje bi najmočnejše bremzalo igre. 6 GB verzija 1060 ima povprečno 20% do 30% večji fps kot jo dosega 3 GB verzija.
Vseeno bi bilo smiselno šparati še kakšen dodaten mesec in se stegniti za 1070 :D

Berserker ::

No, no, ne pretiravaj. 3GB vrama je nekje dovolj za srednji rank nastavitev, nikakor pa ne hudo malo. Večina folka še zmeraj fura 1gbvram kartice. 6Gb je res za une, ki se preseravajo s 4K.

Izi ::

Berserker je izjavil:

Večina folka še zmeraj fura 1gbvram kartice.
Večina? No, no, kdo sedaj pretirava? Z 1GB RAMA kar precej današnjih iger sploh zagnati ne boš mogel, kaj šele da bi jih tekoče igral.

Grafična kartica 1060 je specifičen primer, kjer je 3GB verzija tudi drugače okleščena, ne samo pri VRAMU. Med drugim ima 128 manj CUDA jeder. Zato sem tudi napisal, da na popolnoma istih nastavitvah pri 1080p z 6GB verzijo 1060 dobiš kar okoli 20% hitrejše delovanje.
3GB na 1080p je dandanes seveda dovolj za srednje nastavitve. Za visoke (high) nastavitve tudi na 1080p že rabiš 4GB VRAMA.
Če že kupuješ novo kartico boš pa ja ciljal vsaj na visoke nastavitve.

Zadnjih par let se za VRAM uporablja ta lestvica:
720p – Low: 1GB, Medium: 1,5GB, High: 2GB
1080p – Low: 2GB, Medium: 3GB, High: 4GB
1440p – Low: 4GB, Medium: 6GB, High: 8GB
2160p – Low: 8GB, Medium: 10GB, High: 12GB

techuser ::

Kaj se spet grejo pri AC Origins? Animus Control Panel? Ravno sem na novo začel igrat pa sem slučajno pritisnil ta gumb, in mi je odprlo ko zapustiš SIWA mesto kar nove queste pa zravn 38 level in 44 level requirements. Pa kr znajdu se je že bazar prodajalec ko ga drugače ni dokler igre ne dokončaš. Te goljufive implementacije vse pokvarijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

ahac ::

Vklopil si "cheat mode". :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

techuser ::

Kaj so to sploh dal noter, jaz ne maram goljufanja, ni smisel igre.

ahac ::

Jaz nisem niti probal. Ampak nekaterim je pa všeč, da se malo igrajo s stvarmi, ki jih sicer v igri ne moreš početi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

techuser ::

Jaz sem iz firbca pritisnil potem pa adijo save gami. Sem probal vrnit pa je spet notr. Jovo na novo vse.

techuser ::

Obstaja kakšen AC Origins ki nima tega sranja ali je to vedno in povsod noter pod OPTIONS?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Izi ::

To je opcija, ki so jo dodali šele pol leta po izidu in je večina niti ni uporabila.
In nemogoče je, da bi izgubil Save, ker čim vklučiš ACP le ta najprej naredi stari Save brez ACP in potem še novi Save z ACP in lepo in na daleč je vidno in označeno kateri Save ima vklopljeno goljufanje.

techuser ::

Sem ravno zapustil SIWO, pa mi takoj po ponovnem loadu zadnjega savea, spet naloži takoj 2 questa (level 38 in 44) in spet je bazar že tam.

techuser ::

Jaz sem posnel verzijo od CODEXA in me zanima, zakaj moraš imeti nastavljen čas, jezik in lokacijo na London, da ti igra dela? A drugače ne gre?

Izi ::

Poglej ga kriminalca. Javno priznava, da je ukradel igro in se še pritožuje, da nekaj ne deluje kot bi moralo.

ahac ::

Piratstva na tem forumu ne podpiramo. Kupi original.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

techuser ::

Me zanima kdo ima originalne windowse pa kolkrat na partisu snemate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

oo7 ::

Sem začel igrati AC: Origins. Puščava je zelo lepa.

oo7 ::

V katere sposobnosti se najbolj splača vlagati točke od vsakezvišane stopnje ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

V katere sposobnosti se najbolj splača vlagati točke od vsakezvišane stopnje ?

Če se ne motim se v tej igri lahko naučiš popolnoma vse skille in na koncu potem vlagaš točke samo še v tiste 3 glavne skille, ki gredo v neskončnost.
Drugače pa se je najpomembnejše čim prej naučiti pasivna skilla Adrenalin 1 in Adrenalin 2.
Ostalo je pa odvisno od načina igranja. Za stealth na začetku je verjetno najbolj uporaben Sleep Darts.
Tole si poglej:
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741075 (6308) Kvinta
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37151923 (22636) oo7
»

Assassin's Creed: Unity (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8911728 (3043) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218818 (6946) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018446 (7653) scipascapa

Več podobnih tem