» »

Britje- Harry's britvice

Britje- Harry's britvice

Domen13579 ::

Pozdravljeni!
Na Youtubu že nekaj časa spremljam Romana Atwooda, in je že v nekaj videih omenil in pokazal paket za britje Harry's(https://www.harrys.com/). Mene pa zanima, če je že kdo to naročil, oziroma uporabljal in ali se jih sploh da naročiti v Slovenijo?
Izdelane naj bi bile v Nemčiji, in so že na pogled videti kakovostne, jeklen ročaj, masivne itd. Imam jih namen naročit zase in za fotra za božič :D

Hvala in lep pozdrav. :D

brodul ::

Nisem uporabljal, sem pa par let nazaj sel na safety razor britje in je super.

Cez nekaj casa sem iz tujine kupil kromirano britev (iz glave ne vem proizvajalca). In 200 rezil Feather.
Brijem se hitro in poceni. Koži bolj pase ker rezilo zamenjam vsak teden.

Ce je kdo radovedel lahko vzame v trgovinah: Wilkinson Sword Classic Double Edge Safety Razor
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

GabrieLeo ::

Ne.
Razen malo lepšega oblikovanja je to navadna plastika. Glava rezila izgleda še slabše od nekih Gillete pogruntavščin s okroglo glavo za premikanje ali vibriranjem, ki jih mečejo vsak drugi mesec ven.
Poglej samo to sliko


Razen drugačnih barv in fensi pakiranja je kvaliteta ravno 15, 20, 30 dolarjem primerna. In če si še malo v dvomih: Atwood je zgolj še en prankster, ki mora zaslužiti tudi kakšen dodaten $$$.

Verjemi, da oče želi samo hitro in gladko britje, ki ga bo v nadaljevanju prišlo poceni.
Če ti niso predlogi odveč mogoče poglej za tole Tele spet prihajajo v modo, ker so preproste ter rezila izjemno poceni, da
ne govorim o britju, ki je trikrat lepše.

perci ::

Britje s klasičnimi žiletkami trikrat lepše? Ah, ne pretiravat, lepo prosim.

Domen13579 ::

GabrieLeo Take ima že zdaj, in ni nevem kolk zadovoljen z njimi. Iščem nekaj da ni drago, in da služi čemu je namenjena. Sam pa imam mašinco, vendar pa bi rad enkrat tudi z tem probal

SimplyMiha ::

perci je izjavil:

Britje s klasičnimi žiletkami trikrat lepše? Ah, ne pretiravat, lepo prosim.

Ženske padajo na brazgotine. ;)

Domen13579 ::

SimplyMiha je izjavil:

perci je izjavil:

Britje s klasičnimi žiletkami trikrat lepše? Ah, ne pretiravat, lepo prosim.

Ženske padajo na brazgotine. ;)


Pol pa najboljš da si vrat prerežemo :D

GabrieLeo ::

Ker je treba kakšen video pogledat pa malo rokce dobit potem se pa ne poreže. Meni osebno so najboljše. Mogoče tiste Gillete plastične z dvema reziloma še kar v redu režejo ostalo
ti pa samo nacufa ampak stvar izbire.
Pojdi v Miler pa poglej za kakšen darilni paket ali pa tam pri Hotelu Union pobaraj v Urbanem brivcu če ti priporoča kaj dobrega pa da bo izgledalo kakor se zagre.

perci ::

Najboljš, da si vsi britev nabavimo, par jutjub videov pogledamo in vržemo stran razno gilette sensor excel super mega sranje stran.

Lej, za 99% ljudi so klasične žiletke slabše kot neka relativno moderna plug and play varianta v stilu W. Protector ali Gillente Mach3.

Kdor si želi glavo odrezat, pa naj raje gre dol v sirijo v kak ISIS vadbeni center.

bambam20 ::

Grdo, britvica ima samo 4-i rezila, predrago, poceni plastika... ENi imate res preveč denarja.


Sam imam odličen ergonomski ročaj, nastavek s 5-imi rezili , ki režejo vrhunsko, vlažilni pasek + 12 dodatnih nastavkov za 22,99€.

perci je izjavil:

Najboljš, da si vsi britev nabavimo, par jutjub videov pogledamo in vržemo stran razno gilette sensor excel super mega sranje stran.


Gillete je precenjen. Dobim za 3 krat manjšo ceno enako kvaliteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

lufthammer ::

In kaj imaš to za 22,99? Je skrivnost?

bambam20 ::

lufthammer je izjavil:

In kaj imaš to za 22,99? Je skrivnost?


Ni. Lahko ti na PM posredujem. Itak dobiš testno britvico pa se potem odločiš, če ti je ok.

Okapi ::

Zakaj na PM? A je skrivnost?

FTad ::

brodul je izjavil:

Nisem uporabljal, sem pa par let nazaj sel na safety razor britje in je super.

Cez nekaj casa sem iz tujine kupil kromirano britev (iz glave ne vem proizvajalca). In 200 rezil Feather.
Brijem se hitro in poceni. Koži bolj pase ker rezilo zamenjam vsak teden.

Ce je kdo radovedel lahko vzame v trgovinah: Wilkinson Sword Classic Double Edge Safety Razor


Jup, ziletke so cisto poceni, brije se tudi bolj na gladko. Tu pa tam se vcasih zgodi, da se malce porezes, vendar je britje nedvomno kvalitetnejse.

Boobiz ::

FTad je izjavil:

brodul je izjavil:

Nisem uporabljal, sem pa par let nazaj sel na safety razor britje in je super.

Cez nekaj casa sem iz tujine kupil kromirano britev (iz glave ne vem proizvajalca). In 200 rezil Feather.
Brijem se hitro in poceni. Koži bolj pase ker rezilo zamenjam vsak teden.

Ce je kdo radovedel lahko vzame v trgovinah: Wilkinson Sword Classic Double Edge Safety Razor


Jup, ziletke so cisto poceni, brije se tudi bolj na gladko. Tu pa tam se vcasih zgodi, da se malce porezes, vendar je britje nedvomno kvalitetnejse.


To je to. Safety razor all the way. :))
I'm drunk, what's your excuse?

Heisenberg ::

Najbolje je še vedno navadna GIlete mach 3. Rezila pa kupujem v Udinah 1x letno po 18€ za 8komadov. Če imam srečo naletim na kakšno akcijo in so še cenejše.

bambam20 ::

Okapi je izjavil:

Zakaj na PM? A je skrivnost?


Sej nikogar ne silim. Če je komu pretežko pisat ima še vedno opcijo nakupa drugih britvic.

celada ::

perci je izjavil:

Najboljš, da si vsi britev nabavimo, par jutjub videov pogledamo in vržemo stran razno gilette sensor excel super mega sranje stran.

Lej, za 99% ljudi so klasične žiletke slabše kot neka relativno moderna plug and play varianta v stilu W. Protector ali Gillente Mach3.

Kdor si želi glavo odrezat, pa naj raje gre dol v sirijo v kak ISIS vadbeni center.


Eh s saftey razor se pa ja nemoreš porezati.

Primer:


perci ::

ja pajade

tudi jaz se zaenkrat držim Mach3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

starboi ::

celada je izjavil:

perci je izjavil:

Najboljš, da si vsi britev nabavimo, par jutjub videov pogledamo in vržemo stran razno gilette sensor excel super mega sranje stran.

Lej, za 99% ljudi so klasične žiletke slabše kot neka relativno moderna plug and play varianta v stilu W. Protector ali Gillente Mach3.

Kdor si želi glavo odrezat, pa naj raje gre dol v sirijo v kak ISIS vadbeni center.


Eh s saftey razor se pa ja nemoreš porezati.

Primer:



+1. Sam uporabljam že par let Merkur 34c in se še nisem porezal in istega sem kupil očetu, ki je stara šola in se ne brije z raznoraznimi britvicami, ki jih bejbe uporabljajo večinoma. Moj predlog je, da se očetu kupi safety razor, znamke Merkur ali Dovo in gospod bo maksimalno zadovoljen. Lp

fujtajksel ::

V DM dobiš original žiletke od ta zadnjega Đejmsa Bonda!

perci ::

Jst ne vem, kolk močne dlake imate vi, ampak če mene kdo uspe s to zadevo obriti, ne da bi imel vsaj 5 krvavečih ranic, častim gajbo.

Še z Mach 3 ponavadi fašem 2-3 ranice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Knez Fjodor ::

Največ veselja pri britju je s klasično britvijo, ki jo prej drajsaš po usnju. Vzame res več časa, se pa s časom navadiš in gre tekoče, brez ran in zelo natančno. Pa svinjsko poceni je - 15 € za britev z brušenjem rezila, ostali stroški pa so samo pena. Sploh ne rabiš drage igračke. Eno brušenje pa zdrži kakšno leto, bi rekel. Je pa res, da moraš imeti veselje do tega.

echo ::

perci je izjavil:

Jst ne vem, kolk močne dlake imate vi, ampak če mene kdo uspe s to zadevo obriti, ne da bi imel vsaj 5 krvavečih ranic, častim gajbo.

Še z Mach 3 ponavadi fašem 2-3 ranice.


Jaz sem se samo enkrat v življenju urezal z Double Edge (DE) britvico - ko sem prvič probal Feather. Nora ostrina, sploh ne veš, da briješ (enkrat sem iskreno mislil, da sem pozabil vstaviti rezilo).
Dlake imam zelo močne, bolj kocine, ki še rastejo pod tečnim kotom. Vse z večimi rezili se samo zapaca po enem potegu.

perci ::

Jst se bp lahko obrijem, če je brada stara ene 4 dni. Če brijem en ali dva dni staro, sem ves krvav.

celada ::

perci je izjavil:

Jst ne vem, kolk močne dlake imate vi, ampak če mene kdo uspe s to zadevo obriti, ne da bi imel vsaj 5 krvavečih ranic, častim gajbo.

Še z Mach 3 ponavadi fašem 2-3 ranice.


Osebno mi je bilo britje s Mach 3 prekleto tečno. Odkdar imam pa tale saftey razor je pa milina res nemogoče se je porezati. Živcev za straight razor pa nimam, ker tam sem se pa res bp porezal.

perci ::

Kaj pa peno, kakšno uporabljate? Ali gel?

Danes sem se za foro spet poskusil obriti s klasiko (double edge) in gelom. Rezultat je precej lepo obrita koža, s štirimi manjšimi ranicami.

Je pa trajalo sto let. Nisem ravno navdušen. Bom jutri poskusil še enkrat - danes sem imel 4 dni staro brado.

Tilen ::

perci je izjavil:

Kaj pa peno, kakšno uporabljate? Ali gel?


gfps



Ocean Breeze, review.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

perci ::

Kakšno britvico uporabljaš? Zanima me predvsem v kombinaciji s klasiko - double edge.

Tilen ::

Aja, ne uporabljam te kombinacije. Fusion Proglide Flexball.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Master_Yoda ::

Jaz uporabljam trenutno Proraso milo za britje in je super. Sem v isti posiljki si narocil tudi Taylor of Old Bond Street peno, ampak sem ugotovil da mi bolj ustrezajo bila - zdi se mi da bolje navlazijo od pen in potem DE drzi dosti bolje. Glede klingic: Pred vec kot dvema letoma sem si vzel paket 200 kom Personna za cca 25-30 eur se ne spomnim vec, in jih imam se kaksnih 40. Sem pa prejsnji mesec si vzel en paketek Feather britvic in se strinjam - so zelo ostre, moras res pocasi iti in nic pritiskati, drugace se porezes.

perci ::

Včasih smo uporabljal kremo za britje in čopič.

Pa se iskreno ne spomnim več, če je bilo kaj bolje kot te pene in geli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156265 (1619) Klamzi
»

Safety razor

Oddelek: Loža
233164 (1854) sreda
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698057 (45510) šernk
»

Kje kupiti Gillette rezila ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9131293 (21795) GrimReaper
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838643 (28468) gendale

Več podobnih tem