» »

E-SMS

E-SMS

Tea Time ::

Lep pozdrav vsem... Kot ste že opazili, je število ponudnikov E-SMS storitve zelo upadlo. No, pred kratkim mi je kolega predlagal storitev E-Klapa (Si.mobil). Preprosto se registriraš, vpišeš svojo mobi številko in to je to. SMS preko interneta. Super? Ne ravno. Namreč ta storitev je plačljiva (kot sem sumil) - vsak SMS pač ima svojo ceno! Moti me to, da tega nikjer na strani ne napišejo (seveda obstaja možnost da sem spregledal, ampak vseeno).
Tole je pač kot opozorilo, da ne bi poslali več SMS-jev, potem pa bili presenečeni nad računom...
Have a break!

SasoS ::

um...a kdo ve kaj več o tem? Jaz sem se registriral in zaenkrat poslal samo nekaj sms-ov...Mislim, jaz imam Mobi tko da mi noben nobenih računov ne more pošiljat, SiMobil pa tud ne more pomoje kar poslat računa Mobitelu za moje storitve ker nimata pogodbe o roamingu. Kako torej??

|GrEgOr| ::

E-klapa ni plačljiva. kako ti pa naj izstavijo račun?

cekr ::

Malo vklopite svoje možgančke?

A z Mobi ali pa Halo računa vam pa ne morejo pobrati ?!!
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Primoz78 ::

E-klapa ni placljiva!...pravkar sem dubu potrjeno iz MOBITELA...ker folk uporablja to ze kar neki casa pa ni dobil nikol nobenga racuna. MMS in ostale fore so placljive sms-i pa ne!

lp Primoz

Tea Time ::

Ponovno jaz... Ja, hmm... Nasprotujoči si komentarji - sem nekako pričakoval, ker tudi meni ni popolnoma jasno... No, kolega je klical na Simobil, pa so rekli, da je to plačljiva storitev... Ne vem, no... Aja, pa je povedal, da je naročnik Mobitela... Ne vem, no...
Upam, da bomo prišli do dna - ima pa ta E-klapa ZELO hitro dostavo SMS-jev....
Have a break!

Tea Time ::

Tako... Končno... Po klicu na Mobitel je prijazna gospodična povedala, da je storitev brezplačna... Tako. In tudi po DRUGEM klicu na Simobil je neka DRUGA gospodična povedala, da je storitev brezplačna... No, vsem se opravičujem... Kot zgleda pa nekateri informatorji vedo bolj malo o ponudbi svojega podjetja... Lepo se imejte...
Have a break!

cekr ::

Lahko zelo hitro ugotoviš, če pogledaš koliko imaš na predplačniškem računu, pa pošlji en sms potem pa poglej še enkrat vsoto na tvojem računu. Videl boš, da ti je zmanjkalo ravno za en sms.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Tea Time ::

Cekr... A ti si probal to (jaz namreč nimam predplačniškega...)? In ti je pobralo dol za en SMS tolarjev?
Na Mobitelu IN Simobilu so mi dejali, da je brezplačno... In mi res čisto nič ni jasno... Kaj torej oni malo hm... okoli prenašajo?

Če ima kdo še kakšno informacijo...
Have a break!

MTB ::

Hmmm... Malce logike. E-klapa = simobilova storitev. Kako naj ti trga iz mobitelovega racuna? Težko, a ne?

ahac ::

seveda je brezplačno..

sploh pa Simobil ne more pobirat dol denarja z Mobija oz. zaračunat na Mobitel račun..

z MMS je pa druga stvar.. tisto je pa itak samo za Simobil uporabnike.. zato pa lahko zaračunajo.. in tam tud jasno piše..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Primoz78 ::

Ponovno...kolega dela na mobitelu pa je reku da nima SIMOBIL nobene pogodbe z MOBITELOM glede tega zato storitev ostaja brezplacna...

lp Primoz

alesrosina ::

cekr: ja ok, tako lahko prevers ce je zadeva placljiva. In ugotvis da je free.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071004 (27599) DJ Beat
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596694 (5021) CaqKa
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323374 (2610) njok
»

sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
222068 (1709) jabe
»

pošiljajte smse ceneje!

Oddelek: Izdelava spletišč
252145 (1640) njok

Več podobnih tem