» »

Artikli v trgovinah

Artikli v trgovinah

«
1
2

marko181914 ::

Kot boste videli na sliki, za 375 gramov mešanega sadja sem dal 9,99 eura, kar pomeni da je 1 kilogram tega sadja 26,66 eura.

Mercator naš najboljši sosed.

Sem še vprašat, če so slučajno naredili napako, pa pravijo da ne. Se jim zdi čisto normalno, čeprav si noben od njih, ki dela tam tega ne more privoščit.

Se vam zdi normalno, da stane kila sadja v Sloveniji skoraj 27 eurov. Če grem na bio tržnico kupit katerokoli sadje od teh treh, dvomim, da bom dal več kot 10 evrov za kilogram. Če se vam zdi normalno pol ok, če pa ne, pa delite to sliko dalje, da vidi čim več ljudi, kako nas ima naš Mecator rad. Kaj je naslednje? Kila kruha za 27 eurov?

Komentar iz facebooka. Jaz sem v Mercatorju zagledal salamo z dolžino 25 cm in premerjem manj kot 1 dm, stala je okoli 10EUR. Moj sošolc je kupil sendvič z dvema rezinama posebne salame za 2,50EUR. V LIDLU prodajajo kranjske klobase za 2 EUR en komad. Če je še nekdo videl kaj pretirano nevrednega in hkrati pretirano predragega. Lahko napiše komentar! BTW majhna steklenica arašidovega masla v Mercatorju stane 5EUR v ZDA jo pa dobiš za manj kot en dolar.:D!

msjr ::

Predvsem se je treba zadržat in takih stvari ne kupovat.

Drugače pa, vse vrste "jadranskih" morskih ž.b., vsaj v LJ - nateg.

Cervantes ::

Ž.b. = žab?

marko181914 ::

Kje potem trgovina"mercator" dobi denar, če z nekaterimi cenami tako nateguje kupce in jih s tem tudi preganja?

MIHAc27 ::

Ok neumestni komentar... jaz imam poleg cene zelo rad še podatek cena na kg. Pač izdelki so velikokrat pakirani v različnih težah, cene so pa tudi običajno razlikujejo. Za vsako hrenovko se mi pa tudi ne da računat, ali je cenejša od sosednje.

Če izdelek močno izstopa.. ga ignoriram pa je.

Tilen ::

Katero mešano sadje je to?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

detroit ::

Če je suho sadje v bistvu to ni drago:P
Skero

msjr ::

Cervantes je izjavil:

Ž.b. = žab?


ž.b. = živa bitja, se mi je pripeljala kratica nekje iz četrtega razreda osnovne :D

bambam20 ::

marko181914 je izjavil:

Kje potem trgovina"mercator" dobi denar, če z nekaterimi cenami tako nateguje kupce in jih s tem tudi preganja?



Mercatorja rešuje tista njihova kartica PIka, ko se potem naredi obračun in se odtegne znesek pri naslednji plači. Zato pa v mercatorju kupuje največ bogati in javni sektor.

Če bi Mercator tako dobro posloval se ga ne bi prodalo. Samo v vednost. Večina Mercatorjev je bolj ali manj prazna, medtem ko Lidlni in hoferji butajo na polno.

radmannsdorf ::

govoriš tako kot da imajo tuji diskonti monopol. še zdaleč ne. teh diskontov je na srečo malo. jaz kupujem v sparu in mercatorju, in če kupujem njihove znamke, ravno tako pridem poceni skozi. treba se je pač mal razgledat in preračunat. ni v diskontih kar avtomatsko vse ceneje.

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

govoriš tako kot da imajo tuji diskonti monopol. še zdaleč ne. teh diskontov je na srečo malo. jaz kupujem v sparu in mercatorju, in če kupujem njihove znamke, ravno tako pridem poceni skozi. treba se je pač mal razgledat in preračunat. ni v diskontih kar avtomatsko vse ceneje.



Hofer ima veliko slovenskih proizvodov. Jaz imam srečo, da imam v radiju 1 km na kupu Hofer, Lidl, špar, Tuš in Mercator.

In ti povem, da sta najbolj obiskana ravno Lidl in Tuš. Pa nismo majhen kraj, če imamo 5 trgovin na kupu, da lahko greš do vsake direkt peš.


Mercator je drag ko pes. Špar ni nič boljši. Tja ne, če misliš kupit malce več ne smeš iti z manj kot 40€.

zato pa grem v mercator res pogojno. Mogoče 20 krat letno.

krneki0001 ::

msjr je izjavil:

Predvsem se je treba zadržat in takih stvari ne kupovat.

Drugače pa, vse vrste "jadranskih" morskih ž.b., vsaj v LJ - nateg.


Ne drži.
Imam na jedilniku vsaj 2x na teden ribe in sem se o tem kr dost pozanimal (sploh po ogledanem filmčku kaj je vitki som in kaj je pangea, pa kako se pripravljata - in tega ne jem niti v sanjah). Pa na srečo dela kolega v Rival trade, tako da so informacije iz prve roke.
In v večini slovenskih ribarnic prodajajo gojene ribe iz jadrana. Ulovljenih je pa v prodaji res bolj malo, pa cene so kr dost višje. Je pa okus ulovljene tudi boljši, ker ni riba futrana stalno z isto hrano.
In v jadranu gojene, tako v slovenmiji kot na hrvaškem, imaš brancine, orade in škarpene, po novem pa tudi tune in skuše ter kovača.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

radmannsdorf ::

bambam20 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

govoriš tako kot da imajo tuji diskonti monopol. še zdaleč ne. teh diskontov je na srečo malo. jaz kupujem v sparu in mercatorju, in če kupujem njihove znamke, ravno tako pridem poceni skozi. treba se je pač mal razgledat in preračunat. ni v diskontih kar avtomatsko vse ceneje.


Hofer ima veliko slovenskih proizvodov. Jaz imam srečo, da imam v radiju 1 km na kupu Hofer, Lidl, špar, Tuš in Mercator.
In ti povem, da sta najbolj obiskana ravno Lidl in Tuš. Pa nismo majhen kraj, če imamo 5 trgovin na kupu, da lahko greš do vsake direkt peš.
Mercator je drag ko pes. Špar ni nič boljši. Tja ne, če misliš kupit malce več ne smeš iti z manj kot 40€.
zato pa grem v mercator res pogojno. Mogoče 20 krat letno.

govorim o proizvodih trgovinskih znamk(spar znamka, mercator znamka, tuš znamka), ne o slovenskih. če pa bi že o slovenskih, itak nimajo diskonti šans konkurirat. če imajo 50 slo proizvodov, imajo še mnogo, mnogo premalo da bi bili konkurenčni nekomu, ki da kaj na slovenski proizvod.
mene je od diskontnih reči prepričalo samo:
-vrečke za smeti iz lidla, itak gredo v smeti (26kom-1€)
-olje za avto iz lidla. ja, bolj mi je važno kaj dam v svoje telo kot v avto (5L-17€)
-usb ključek iz hoferja.
kar sem probal hrane, mi ni tako dobra kot drugje. da o pivu ne govorim, poceni pilsnerji, ki sem jim dal konec. tudi v mečkatorju in sparu :)
je pa nekaj. kdor misli da bo proizvajalec/trgovec prodajal neko kvalitetno reč, za malo denarja, se hudičevo moti. ga ni bedaka ki bi šel pod ceno prodajat. kolikor plačaš, tolikor dobiš.
P.S. ne rabiš delat presledek ali celo dva pri svojih postih. saj znamo brati normalno napisano ;)

fosil ::

Mere kot so centimetri in kozarci so brezveze.
Tudi proizvajalci radi zavajajo na ta način, ko malenkost zmanjšavjo velikost embalaže, cena pa ostane ista.
Ravno zato je zakonsko predpisano da mora biti v trgovinah ob ceni napisana tudi cena na kilogram/liter.
To je potem tista prava mera.
Tako je!

RockyS ::

Za tuno rio mare ni nikjer podatka za kg in potem preračunavaš koliko dejansko stane KG, ker imajo vsi zmeraj enako embalažo "SUPER AKCIJA". To je en tak primer, ki me moti kadar hodim nakupovat.

krneki0001 ::

radmannsdorf je izjavil:


-olje za avto iz lidla. ja, bolj mi je važno kaj dam v svoje telo kot v avto (5L-17€)


Kvalitetno olje je pa recimo 8 evrov pri petih litrih dražje (5 litrov je nekje 25 evrov). In razlika med slabim in dobrim oljem v avtu je opazna tako na porabi, kot na izpuhu ter v končni fazi pri življenjski dobi samega motorja v avtu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

koyotee ::

Hahahaha, upam da voziš katrco alpa jugiča, drugače bolje, če tankaš jedilno.
Moje olje je 14€/litr
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

radmannsdorf ::

mam dva stara avto s slabim oljem in dobro suho salamo na mizi, ter bohinjski sir za 17€/kg, ampak je prvovrsten :)
folk ima pa nove avte, jedo pa hrano iz diskontov, ker jim je škoda zase kupit kaj boljšega kot najcenejše :)

krneki0001 ::

radmannsdorf je izjavil:

mam dva stara avto s slabim oljem in dobro suho salamo na mizi, ter bohinjski sir za 17€/kg, ampak je prvovrsten :)
folk ima pa nove avte, jedo pa hrano iz diskontov, ker jim je škoda zase kupit kaj boljšega kot najcenejše :)



Se strinjam, ampak tudi star avto si zasluži boljše olje. Saj ga ne menjaš vsak dan in avto ti služi, ter te vozi naokoli.

koyotee je izjavil:

Hahahaha, upam da voziš katrco alpa jugiča, drugače bolje, če tankaš jedilno.
Moje olje je 14€/litr


Če je name letelo - shell helix 10W40 25 evrov 5 litrov. Predpisano olje za moj avto.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

fosil ::

RockyS je izjavil:

Za tuno rio mare ni nikjer podatka za kg in potem preračunavaš koliko dejansko stane KG, ker imajo vsi zmeraj enako embalažo "SUPER AKCIJA". To je en tak primer, ki me moti kadar hodim nakupovat.

Tudi pri stvareh v akciji je podatek o ceni na kg.
Če slučajno ni, jih lahko prijaviš inšpekciji.
Tako je!

Utk ::

govorim o proizvodih trgovinskih znamk(spar znamka, mercator znamka, tuš znamka), ne o slovenskih. če pa bi že o slovenskih, itak nimajo diskonti šans konkurirat. če imajo 50 slo proizvodov, imajo še mnogo, mnogo premalo da bi bili konkurenčni nekomu, ki da kaj na slovenski proizvod.

Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

jusv ::

bambam20 je izjavil:

In ti povem, da sta najbolj obiskana ravno Lidl in Tuš. Pa nismo majhen kraj, če imamo 5 trgovin na kupu, da lahko greš do vsake direkt peš.


Mercator je drag ko pes. Špar ni nič boljši. Tja ne, če misliš kupit malce več ne smeš iti z manj kot 40€.


Moram rečt, da se strinjam. Dodal bi samo, da ima Mercator vedno več hrvaških izdelkov, ki niso nito k od kvalitetni. Zato pa ni več ljudi v Mercatorjih in raje hodimo v tuša in lidla...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

čuhalev ::

fosil je izjavil:

Mere kot so centimetri in kozarci so brezveze.
Tudi proizvajalci radi zavajajo na ta način, ko malenkost zmanjšavjo velikost embalaže, cena pa ostane ista.
Ravno zato je zakonsko predpisano da mora biti v trgovinah ob ceni napisana tudi cena na kilogram/liter.
To je potem tista prava mera.

Genau, vzameš malo čokolado in potem ugotoviš, da jo je le 80 g. ;((

krneki0001 ::

jusv je izjavil:

bambam20 je izjavil:

In ti povem, da sta najbolj obiskana ravno Lidl in Tuš. Pa nismo majhen kraj, če imamo 5 trgovin na kupu, da lahko greš do vsake direkt peš.


Mercator je drag ko pes. Špar ni nič boljši. Tja ne, če misliš kupit malce več ne smeš iti z manj kot 40€.


Moram rečt, da se strinjam. Dodal bi samo, da ima Mercator vedno več hrvaških izdelkov, ki niso nito k od kvalitetni. Zato pa ni več ljudi v Mercatorjih in raje hodimo v tuša in lidla...


Sam se pa ne strnijam. Moja je stalno težila da v šparu, hoferju in lidlu je pa cenejše. Vendar tiste izdelke, ki jih še kupujeva v sloveniji, dobiš v merkatorju cenejše. Večino pa itak kupujeva v tujini (avstrija, italija), kjer pa vse kar kupujeva pride kr konkretno ceneje (jogurti, mleko, sadje,...).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

radmannsdorf ::

Utk je izjavil:


Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

Pa si že kdaj probal kumarice, recimo od Ete Kamnik? Razlika je očitna in tiste za 80 centov ali koliko v Hoferju, niso vredne niti teh centov. Pa še komaj kaj kisle so bile ko sem jih probal ene 2x. Nikoli več. Priporočam pa te - najboljše kumarice na svetu, za ~1,80EUR http://natureta.si/izdelki/vlozena-zele...

Zgodovina sprememb…

McClane ::

Ena taka stvar so še deodoranti Old Spice. Včasih so bili 60ml, sedaj so jih pa prav potihem pomanjšali na 50ml. Cena pa je seveda praktično ista.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

radmannsdorf ::

Pa "kila kruha", 800g :)

Manu ::

Jaz vedno gledam koliko pride evrov na kilogram ali liter, potem pa dobim bolj jasno sliko o ceni izdelka.

Kot potrošniki bomo morali pač kupovat bolj poceni in čimbolj kvalitetno (pač najti neko razmerje med ceno in kvaliteto), potem se pa tudi trgovci odzovejo in na police ponudijo tisto, kar pač gre najbolj v promet. Ampak ta procent potrošnikov mora bit visok.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

krneki0001 ::

radmannsdorf je izjavil:

Utk je izjavil:


Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

Pa si že kdaj probal kumarice, recimo od Ete Kamnik? Razlika je očitna in tiste za 80 centov ali koliko v Hoferju, niso vredne niti teh centov. Pa še komaj kaj kisle so bile ko sem jih probal ene 2x. Nikoli več. Priporočam pa te - najboljše kumarice na svetu, za ~1,80EUR http://natureta.si/izdelki/vlozena-zele...


1000% se strinjam. Takih kumaric kot so od ete ne zna noben narest.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

koyotee ::

krneki0001 je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

mam dva stara avto s slabim oljem in dobro suho salamo na mizi, ter bohinjski sir za 17EUR/kg, ampak je prvovrsten :)
folk ima pa nove avte, jedo pa hrano iz diskontov, ker jim je škoda zase kupit kaj boljšega kot najcenejše :)



Se strinjam, ampak tudi star avto si zasluži boljše olje. Saj ga ne menjaš vsak dan in avto ti služi, ter te vozi naokoli.

koyotee je izjavil:

Hahahaha, upam da voziš katrco alpa jugiča, drugače bolje, če tankaš jedilno.
Moje olje je 14EUR/litr


Če je name letelo - shell helix 10W40 25 evrov 5 litrov. Predpisano olje za moj avto.

Ne ne, na lidlovca :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Utk ::

radmannsdorf je izjavil:

Utk je izjavil:


Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

Pa si že kdaj probal kumarice, recimo od Ete Kamnik? Razlika je očitna in tiste za 80 centov ali koliko v Hoferju, niso vredne niti teh centov. Pa še komaj kaj kisle so bile ko sem jih probal ene 2x. Nikoli več. Priporočam pa te - najboljše kumarice na svetu, za ~1,80EUR http://natureta.si/izdelki/vlozena-zele...

v hoferju so en evro, jih je pa not dvakrat tolk kot v tem kozarčku. Okusi so pa različni, lahko so tudi hoferjeve komu boljše. Lidlove so pa res slabše.

krneki0001 ::

Utk je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Utk je izjavil:


Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

Pa si že kdaj probal kumarice, recimo od Ete Kamnik? Razlika je očitna in tiste za 80 centov ali koliko v Hoferju, niso vredne niti teh centov. Pa še komaj kaj kisle so bile ko sem jih probal ene 2x. Nikoli več. Priporočam pa te - najboljše kumarice na svetu, za ~1,80EUR http://natureta.si/izdelki/vlozena-zele...

v hoferju so en evro, jih je pa not dvakrat tolk kot v tem kozarčku. Okusi so pa različni, lahko so tudi hoferjeve komu boljše. Lidlove so pa res slabše.


Za naturetine kumarce se splača it v stenkota po 10 kozarcev za vlaganje in v eto kupit 10kilsko konzervo kumaric tretje kvalitete (jim je konzerva padla po tleh, pa je na enem koncu mal zmečkana) za nekih 5 ali 6 evrov in jo doma odpreš, pa napolniš tistih 10 kozarcev od stenkota. Pride najceneje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

m0LN4r ::

Jst sem videl, da je natureta kisla repa 1kg - neto plod pa okoli 480g al nekaj in cca. 2.5EUR
Merkatorjeva kisla repa pa 800g - neto plod 6xx in 1.9EUR

Ne spomnim se točno številk, ampak skoraj 2x več je razlika/ceno, ko odliješ tisto vodo
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jusv ::

Utk je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Utk je izjavil:


Hofer ima slovenske sire, salame, skoraj vse kar je mlečnega, jajca, kruh in vino itak, zelenjavo, sadje, skoraj vse kar rabiš vsakodnevno. Res pa nima slovenskih kislih kumaric, ki jih na madžarskem polnejo s podganami in stanejo trikrat več kot hoferjeve.

Pa si že kdaj probal kumarice, recimo od Ete Kamnik? Razlika je očitna in tiste za 80 centov ali koliko v Hoferju, niso vredne niti teh centov. Pa še komaj kaj kisle so bile ko sem jih probal ene 2x. Nikoli več. Priporočam pa te - najboljše kumarice na svetu, za ~1,80EUR http://natureta.si/izdelki/vlozena-zele...

v hoferju so en evro, jih je pa not dvakrat tolk kot v tem kozarčku. Okusi so pa različni, lahko so tudi hoferjeve komu boljše. Lidlove so pa res slabše.


Vem, da so okusi različni, ampak meni se to bolj zdi, da je slabša kvaliteta pri budget trgovcih. Res imata lidl in hofer občasno kak vredu izdelek (slovenske firme, nespremenjena tekstura), ampak v večini primerov pa velja rek: malo dnarja, malo muzike (oz. kvalitete v tem primeru).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

harvey ::

msjr je izjavil:

Predvsem se je treba zadržat in takih stvari ne kupovat.

Drugače pa, vse vrste "jadranskih" morskih ž.b., vsaj v LJ - nateg.

Ja FAO območja je potrebno poznati:), daleč, da bi bilo vse nateg....
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Utk ::

Vem, da so okusi različni, ampak meni se to bolj zdi, da je slabša kvaliteta pri budget trgovcih.

Kvaliteta glede na ceno je pri budget trgovcih pač boljša, pa če se na glavo postaviš. Skoraj zmeraj imaš za nek artikel enga poceni in enga "premium", "bio" ali kaj podobnega. Recimo kakšna bio jabolka iz hoferja imajo res okus po jabolkih (pustimo, če so res bio ali ne), niso niti približno poceni, ampak niso pa niti dražja od kakšnih "slovenskih" v drugi trgovini, ki imajo okus po plastiki.

krneki0001 ::

Jabolka se kupuje v velikih nasadih, kjer jih kupiš par gajb, da jih imaš za čez zimo lepo doma.
Prvič so cenejša, drugič pa veš da so sveža, ker ta v trgovinah so tudi po 5 let lahko stara, ker so potopljena v eno tekočino in na hladnem lahko ostanejo zelo dolgo časa.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

damjan1980 ::

Utk je izjavil:


Kvaliteta glede na ceno je pri budget trgovcih pač boljša, pa če se na glavo postaviš.


ja saj to je verjetno res vsakemu jasno, razen par svetlih izjem. Ti so mnenja, da je nizka cena posledica nizje kvalitete. Kar pa je zelo dalec od resnice. Diskonti so...diskonti. To pomeni da nimajo miljon artiklov v izboru, da nimajo fancy prodajaln, da nimajo zadaj miljonskih kreditov za odplacevanje mega centrov,...

Utk ::

krneki0001 je izjavil:

Jabolka se kupuje v velikih nasadih, kjer jih kupiš par gajb, da jih imaš za čez zimo lepo doma.
Prvič so cenejša, drugič pa veš da so sveža, ker ta v trgovinah so tudi po 5 let lahko stara, ker so potopljena v eno tekočino in na hladnem lahko ostanejo zelo dolgo časa.

Če so "bio" jih ne namakajo, ostala so pa v trgovini res zanič. Od jeseni do poletja ti pa vseeno težko zdržijo...razen če jih kupiš trikrat preveč in stalno prebiraš, ampak s tem spet nisi dost profitiral. Pa še dobro moraš planirat kolk jih rabiš.
Sicer pa domača ali pa iz pravega nasada ne zdržijo prav dolgo v nobeni kleti. Če da, potem je spet vseeno če kupiš tista iz trgovine namočena v plutonij.

damjan1980 je izjavil:


ja saj to je verjetno res vsakemu jasno, razen par svetlih izjem. Ti so mnenja, da je nizka cena posledica nizje kvalitete. Kar pa je zelo dalec od resnice. Diskonti so...diskonti. To pomeni da nimajo miljon artiklov v izboru, da nimajo fancy prodajaln, da nimajo zadaj miljonskih kreditov za odplacevanje mega centrov,...

Tako je. Nekaterim resno ni jasno, da mercator ne bi bil konkurenčen nikomur tudi če bi robo dobival od proizvajalcev zastonj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

m0LN4r ::

Hmm mi smo kupil od enga lokalnega gospoda lani delišes pomladi, ima namensko hladilnico. Res da več niso bile ta vlke, ostale so samo še male, ampak še vedno boljše kot iz trgovine.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Utk ::

Hladilnica je nekaj drugega kot klet.

Bellzmet ::

Kako sem jaz opazil je Mercator pod svojo blagovno znamko v zadnjem letu zamenjal ogromno dobaviteljev. Včasih si dobil kaj od ETE (ki mi je res dobra) sedaj so pa notri neke Italjanjse stvari na ravni Eurospina.

bambam20 ::

Sam stavim od teh slovenskih proizvajalcev na Alpsko mleko. Nisem še našel ustrezno alternativo po okusu.

ETA je super ampak enostavno predraga.

[D]emon ::

bambam20 je izjavil:

Sam stavim od teh slovenskih proizvajalcev na Alpsko mleko. Nisem še našel ustrezno alternativo po okusu.


Meni je Mercatorjevo budget mleko (tista crtasta embalaza) dosti bolj vsec po okusu kot pa Alpsko mleko. Ga pa proizvajajo v Avstriji.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

radmannsdorf ::

rupsi31, probaj sparovo 3.5 mleko. ga izdelujejo lj. mlekarne.

aerie ::

To kar v trgovinah kupujete je le m od mleka ali pa še to ne. Sicer pa odrasel človek, še posebej moškega spola mleka ne potrebuje.

Šimpanz ::

Sem enkrat govoril z enim gospodom, ki dela za večjo slo mesarijo, kjer prodajajo tudi meso Hoferju in ostali trgovcem. Povedal je da pri dostavi v Hofer njegovi zaposleni vedno preverijo barvo mesa (z inštrumentom), temperaturo mesa in še kup drugih faktorjev. Enkrat je njihov zaposlen odprl kamion hladilnik, še preden so Hoferjevi zaposleni preverili plombe in temperaturo v njem pa so ga zato zavrnili. Pravi da največ zavrnitev dobiijo od Hoferja. Po drugi strani pa v Mercatorju vse vzamejo- niso izbirčni. Večkrat se je že zgodilo da jim je Hofer pošiljko zavrnil, oni pa so jo samo prepakirali in poslali v Mercator.

m0LN4r ::

aerie je izjavil:

To kar v trgovinah kupujete je le m od mleka ali pa še to ne. Sicer pa odrasel človek, še posebej moškega spola mleka ne potrebuje.

Kak boš pol kavo z mlekom pil? :)) hec mora bit
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Heavy ::

Z šnopcem! :D

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

rupsi31, probaj sparovo 3.5 mleko. ga izdelujejo lj. mlekarne.


Evo, to nisem vedel. Bom preizkusil.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104022 (40480) zmaugy
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649857 (28255) gruntfürmich
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28462472 (56546) ...:TOMI:...

Več podobnih tem