» »

Fifa 16

Fifa 16

1 2
3
»

m0LN4r ::

Jap, če bi bla "hruška" namesto "Fifa" verjamem, da navijači nebi radi igrali "hruško" :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

Zdaj sem pa res vsak dan spilal pes se za PC sem ga kupo, ker se mi ni dalo obadati z craksi pa ni to to. Gameplay od fife je res dosti boljsi. Ostalo pa pri pesu. Myclub free na PS4 je pa tak nateg ker mod sam ni vzdrzljiv. Rewardi so absolutno preniski za kaj vec kot nab playere vzdrzevat. Ker kaki Neymar pride tolko kot celi nab team. Imam ga na PCju kot preorder keybonus.
Tako da niti simat nemorem tega, v kolikor nisem pripravlen sam igrat.

Zaj se grem pes manager probat ki je sicer za android, upam da dela na bluestaksu :D

Pesimist ::

zdaj sem celo pogruntal ce vse svoje igralce dam na conservativ igrajo res beautiful football in ne zapuscajo pozicij da poskusijo hopless tacle. Tudi napadalce lepo krijejo.

tovsti55 ::

A igra kdo Carrer mode? :)

m0LN4r ::

Ker ni teme o PES 2016 me zanima, kaj je novega v patchu?

Al se meni zdi ali so se v PES res bolj potrudili bi texturizaciji igralcev ? Res pa je, da ni taka fensi travica
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

m0LN4r je izjavil:

Ker ni teme o PES 2016 me zanima, kaj je novega v patchu?

Al se meni zdi ali so se v PES res bolj potrudili bi texturizaciji igralcev ? Res pa je, da ni taka fensi travica


zdi se ti.. v končni fazi so texture lahko se nevem kaj ce so modeli simple wrong.
Spilam pa fifo 16 na x1, pes16 pa free verzijo na ps4 in full na pc. Kao špilam pač ker je bol tak tak.
Jaz osebno bi se par animacij kontroliranje žoge iz pes16 vzel in dodal v fifo. Maybe.. Pa mode logicno od offline in online carijere. Simple brcanje zoge pa se mi zdi v fifi neprimerno bolše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

m0LN4r ::

Jaz osebno bi se par animacij kontroliranje žoge iz pes16 vzel in dodal v fifo

Se strinjam ja. Evo se moja malenkost: YT vid

Mi je pa vsec, da so vsaj naredil lep 5.1 zvok, kot v NBA. Se mi zdi, da se najvec pripomore k vzdusju teh iger.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pesimist ::

pa kaj to si z gamepadom spilo? ceprav vidim gamepad komande izgleda kot da nic druga ne delata ko A in B stiskata na tipkavnici. Vglavnem izgleda kot senca moje verzije fife :D
Ker na tipkarici logicno ne mores advanced movov delati. Close dribling, no touch, skill move, ball defend, dirty play, hold off, player run, niti sprint nisem 1x vido...
zgleda kot da je 90% animacij odstranjenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

m0LN4r ::

Mah sej to je fun igra, ne da se nama drkat
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

tovsti55 ::

a igra kdo ut?

ProfAlen ::

Mene pa zanima naslednje :D

kaj se najbolj uporablja za hackanje paketov ali coinsov? :)

Pa brez hejtanja, pač sem prišel do faze, kjer se mi je zaluštalo kakega nad 300k igralca v squadu in sem prelen da bi drugače do njega prišel ;)

Pesimist ::

kupis coinse pri raznih coins sellerih. Ampak probably account ban incoming.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kriko07 ::

Igra kdo Fifo 16 ps4 Coop? Potreboval bi soigralca :)

flipflop ::

Kar naenkrat je fifa postala neigralna. Šteka kot sam vrag, komentator dvakrat ponovi isto stvar, včasih čisto zašteka, včasih pa samo izgleda kot počasni posnetek. Je še kdo imel to težavo? Driverje sem dal gor nove in je issto. Ta težava se je pojavila kar naenkrat, prej je delalo čisto tekoče. Mam pa original.

Beskomedo ::

Lahko pomoć kupil sam fifo 16 in grem v club transfer da logično sve igrace dam v klub in vse lepo naredim ampak mi ko dam kik play vse vrne v prvobitno stanje hvala
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718924 (2553) oo7
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320445 (11585) kajetan
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525032 (2836) Ghost007
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6814099 (12407) scipascapa
»

fifa 15 prednarocilo

Oddelek: Igre
102475 (1685) Luka321

Več podobnih tem