» »

FIFA vs PES

FIFA vs PES

1
2
»

Pesimist ::

sem se enrkat probal danes. In se vedno sem mnenja da je Fifa 16 gameplay dosti bolsi od PES 17 demo kateri pa je zelo podobni PES16 z speed boostom glede odzivnosti. Animacije se pa vedno zgledajo zelo poor predvsem sprint in podaje/strelanje. Sprejemi visokih zog izgledajo ok.
Na TOP player sploh ne dobim šanse za strel na gol sej prevec dobro blokirajo, moji igralci pa ne delajo nikakršnih pametnih runov. Več ali majn stojojo na miru. Ce jim pa ze ukažem da naredi manual run pa se tudi dostirkat zaleti v branilca pa za njim zašteka. Ko pa mi rata gol pa izgleda da dobi AI boost z 80% šanso vrniti hitro.

V zadnji tretjini igrisca pa zgleda kot da te swarmajo. Ce podaš žogo prileti en spredaj, en zadaj in nimaš dobene šanse kaj anret. Ce ti pa ze uspe v levo pobegnit pa se takoj najde še en ki bo prileti. V enem trenutko so dobhesedno 3 za mano laufali.

Sej ne rečem da bi določeni stvari tudi dodal v FIFO od pesa ampak generalno gledano izgleda FIFA 16 bolse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Ghost007 ::

Konami je spet izdal PES 17 My club edition free to play. Trial se imenuje, ampak je isto kot to za 16 naredili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718951 (2580) oo7
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578132 (6220) arozma
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273048 (2134) chrush
»

Pro evolution soccer 5

Oddelek: Igre
162035 (1676) ABX
»

Fifa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796776 (4829) ggospe

Več podobnih tem