» »

FIFA

FIFA

1
2
»

BivšiUser2 ::

Aja,da hrvatov ni, je baje kriv Šuker, ker je navil ceno za licenco.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Ghost007 ::

ce EAju miljonček nakažejo mali klubi, bo jih ze EA vneso not ce ne druga, da licence za vecje pokrijejo.
Smejal sem se ideji zenske vs moški zakaj ni. :D

Ghost007 ::

Twixz ::

Vsako leto se nekaj doda da se prepriča ljudi da kupijo špil, ki je isti že nekaj časa :D

Excalibrus ::

Če igra kdo fut lahko piše zs za kako prijateljsko ;)

Zgodovina sprememb…

Ghost007 ::

Jaz se trenutno z PES19 demom mučim.

Ghost007 ::

Free fifo sicer imate na Garena clientu. V bistvu je ze fifa online 4 zdaj gor, primerljiva z 18 po grafiki.. https://fo3.garena.com/support/download

Samo warning. To je misleno bolj za Azijo, tako da online play could be a fuck up.

BivšiUser2 ::

Kaj demo za 19ko že je?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

XKEKAX ::

DEMO je na voljo :)
pa da vidimo če je za kaj!

BivšiUser2 ::

Mah šit. Preveč arkadna se mi zdi, niso pofixali, da sodnik naj nosi različne barve kot igralci...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

Kak v bistvu executaš fakeshot? Gledam tutoriale pa ne pokapiram principa. Drugače mam alternativne kontrole (X shoot)
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

XKEKAX ::

BivšiUser2 je izjavil:

Kak v bistvu executaš fakeshot? Gledam tutoriale pa ne pokapiram principa. Drugače mam alternativne kontrole (X shoot)

stisneš gumb za strel in takoj za tem (hitro) še gumb za podajo

meni je igra všeč :D smo pa že tako ali tako navajeni pri EA da bo treba še dosti pofixat (spet problem z zbugganimi golmani - Oblak dobil dva neverjetna gola)....ampak ok, sej je DEMO :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XKEKAX ()

BivšiUser2 ::

Ja to vem, ne gre pa executati. Sicer zadevo sprobavam šele takrat, ko imam ziher igro. Kakšne so šanse, da ti igra v 1/8, da ekipe, ki si si jih izbral nasproti? Se pravi, da če zmaga ena, sem z drugo končal.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Jaz že kar nekaj časa nisem igral nogometa na računalniku. Mi je bil pa PES vedno boljši kot FIFA.

Ghost007 ::

meni se zdi da je tokrat bolj podobna PESu kot kdaj koli prej. Kar ni nujno slabo, le navadit se treba verjetno. Je pa feeling majn assisted, bolj direkt, majn magnetik pri izgubi zoge.
Lih installiram full verzijo iz premier.
Nisem niti vedo da ti ze 20. dajo full access in ne samo 10h trail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

kitl76 ::

Saj je pisalo, da ga dobiš 20-tega.

Ghost007 ::

za enkrat se mi ne dopade sploh. Vse je cudno out of place, disconnected feeling. Vsej v fut ko igram z bronze,silver,gold,low chem.
Zelo podoben feeling imam pri pesu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Alien123 ::

tale špil je queen of scripted games.

oo7 ::

EA will stop selling FIFA's in-game currency in Belgium because of a ban on loot boxes

https://www.theverge.com/2019/1/30/1820...

oo7 ::

FIFA 19 umaknila Ronaldota z naslovnice

Christiano Ronaldo will soon no longer be the cover of FIFA 19. The footballer, which is suspected of rape will be removed from all promotional material relating to the game. The new players for the cover have already been determined, but even this picture is not completely uncontroversial.

https://gamegator.net/news/article/fifa...

Ghost007 ::

Tudi nemci bodo glasovali. Upam da se ukine ta svinjarija ali pa se vsej prepove E sport tekomvanje v tem sistemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

oo7 ::

FIFA Reportedly Wants To Charge EA $1 Billion Every Four Years For Name :))

https://www.ign.com/articles/ea-sports-...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša Fifa za pc

Oddelek: Igre
404241 (3126) andrej30
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320478 (11618) kajetan
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578130 (6218) arozma

Več podobnih tem