» »

fifa 15 prednarocilo

fifa 15 prednarocilo

matico55 ::

Zdravo rad bi prednarocil fifo 15,ampak nevem kaj je bolse fifa 15 al fifa 15 ultimate team edition.Pri ultimate team sem bral ta se mores nekaj placat

DarwiN ::

Jaz ti lahko pomagam... Vsako leto kupujem fifo za brata in nečaka. :)

Pri ultimate dobiš 40 goldpackov (vsak teden enega), pri osnovni fifi jih dobiš samo 15.. Pri ultimate dobiš tudi Messija "na posojo" za določeno število tekem, in pa neke nove proslave zadetkov (poljub na kopačke, ipd)... Dodatno še dobiš neke drese in kopačke... Skratka, nobene večje razlike ni..

Je pa ultimate verzija cirka 5-10€ dražja, odvisno kje kupiš...

Če se boš angažiral, dobiš preko Mehike Ultimate Team verzijo za 35EUR 8-)... Ali pa CDkey za 34€ (tist za 28€ je ruska verzija), ampak tukaj ne dobiš nobenega goldpacka.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kobra111 ::

Mene pa zanima če so te keyi ki se kupijo sedaj kot preorder cenejši kot po izidu ali se cena ne bo spremenila? Se splača sedaj naročiti ali je vseeno če počakam do izida?

Pesimist ::

cenejši ne bodo nič več kaj hitro, tak da wtf dude? razen ce nimas dnara.

DarwiN ::

Jst sem naročil preko mehiškega vpnja na originu za 31€... In ker je v Koreji igra izšla 22.9, brat preko korejskega VPNja že igra od včeraj, in danes že cel dan. :)

Ceneje pa ne bo.. Lahko prišparaš 5€, če počakaš pol leta. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kobra111 ::

Zgleda da me niste razumeli. Mislil sem da če so te keyi SEDAJ cenejši kot bodo po izidu. Oz. če obrnem stavek: ali bo cena po dnevu izida za key narasla?
Zanimalo me je samo če je smiselno naročati kot preorder, kot pa recimo naročiti key v petek ali kateri naslednji dan (ker v vsakem primeru prej ključa ne bom dobil :D - razen v primeru ki ga je opisal DarwiN)

jizzer ::

DarwiN je izjavil:

Jst sem naročil preko mehiškega vpnja na originu za 31€... In ker je v Koreji igra izšla 22.9, brat preko korejskega VPNja že igra od včeraj, in danes že cel dan. :)

Ceneje pa ne bo.. Lahko prišparaš 5€, če počakaš pol leta. :D


Bi tole delovalo prek TunnelBear-a (VPN client)? Drugače pa bi bil hvaležen za kaki namig :P

DarwiN ::

V teoriji mora delovat, ne glede na software, samo da je mehiški VPN.

Ampak najboljš da narediš na naslednji način, ker je postopek res tako zelo preprost:

1. Namestiš Hola add-on za tvoj browser (Firefox, Chrome).
2. Odpreš stran Origin store
3. Klikneš na Hola ikono in izbereš Mehiko.. Tako se stran avtomatsko osveži v španščini in cene so v ameriških dolarjih.
4. Klikneš na fifo na prvi strani, izbereš verzijo (standard (31EUR) ali Ultimate(35EUR)), in klikneš "Agregar al Carrito" (kar pomeni preorder now)
5. Naslednji korak je plačilo, zato na tej točki izklopiš Hola VPN in nato normalno plačaš s paypalom ali kartico na svoje ime.

edit: tam nekje med točko 4 in 5 se moraš še vpisat v svoj origin račun... To je to. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

sldcas ::

Zdravo
Mene samo zanima če preko mehiškega origina kupiš eno igro ali bo potem angleški jezik
Hvala

DarwiN ::

Seveda bo.. Razen če izrecno piše, da je kakšna tuja verzija..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Luka321 ::

Sem prednaročil navadno FIFO 15(ne ultimate team edition) in me zanima, če bi moral dobit gold packe v FUT-u? Nikjer jih za zdaj nisem dobil. Za PS4 mislim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Luka321 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fifa 15 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
537703 (4425) maremare
»

FIFA 17 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18320473 (11613) kajetan
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416575 (8829) Beskomedo
»

Titanfall vs Battlefield 4 nakup

Oddelek: Igre
5643 (622) hojnikb
»

Fifa 14 original key

Oddelek: Igre
131597 (1148) Pesimist

Več podobnih tem