» »

Viber- pomoč- nekdo ki se res spozna

Viber- pomoč- nekdo ki se res spozna

cirena ::

Pozdravljeni

Imam eno uganko glede Viber aplikacije;
Primer
Pišem si z eno osebo, oseba ima napisano kot da trenutno ni online, kljub temu pa ko pošljem sporočilo mi označi kot da je online- kljukici se narišeta takoj....
Kot da si piše z nekom vendar je njegovo stanje kot da je bil dosegljiv pred eno uro recimo

Nekdo mi je omenil da ko mu jaz pošljem sporočilo ga zapre, piše pa si z nekom direktno z displaya, ne grr v aplikacijo viber
Je to možno...prosim pomoč glede tega,

Hvala

Invictus ::

Vsak si lahko nastavi svoj online status.

Očitno pa dotična oseba ne zna izklopiti dostavo in prebranost sporočila :)
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Djole ::

cirena je izjavil:

Pozdravljeni

Imam eno uganko glede Viber aplikacije;
Primer
Pišem si z eno osebo, oseba ima napisano kot da trenutno ni online, kljub temu pa ko pošljem sporočilo mi označi kot da je online- kljukici se narišeta takoj....
Kot da si piše z nekom vendar je njegovo stanje kot da je bil dosegljiv pred eno uro recimo

Nekdo mi je omenil da ko mu jaz pošljem sporočilo ga zapre, piše pa si z nekom direktno z displaya, ne grr v aplikacijo viber
Je to možno...prosim pomoč glede tega,

Hvala


Se pojavita samo kljukici ali se obarvata vijolicno? Ce ima vkljuceno opcijo "seen" se kljukici obarvata vijolicno ko vidi. Ce sta sivi, ti samo pove, da je sporocilo dostavljeno, ce je ena kljukica pa ni dostavljeno.

cirena ::

Im vklopljeno funkcijo online...vidim da je bil gor pred par urami. Če pu pišem pa dobi sporočilo se kljukici narišeta takoj v sekundi, ne obarvata se pa dokler ne prebere. Tako da domnevam da je na vibru v pogovoru z nekom, pred mano pa je to skrito. če ni gor pa pošljem sporočilo pa se nariše najprej ena kljukica, čez nekaj sekund še druga. Razlika je v hitrosti narisanih kljukic- ne obarvanih vijolično
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Viber , stara sporocila dobiti nazaj

Oddelek: Mobilne tehnologije
85237 (4138) GupeM
»

Četrt stoletja SMS-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5116007 (13753) GupeM
»

Viber ali Skype

Oddelek: Omrežja in internet
154643 (2898) Lonsarg
»

Ta... Skype in (dobesedno) nesposoben Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
4111667 (10312) poweroff
»

Viber "scam"?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2014357 (3824) mat xxl

Več podobnih tem