» »

zaklenjena tablica

zaklenjena tablica

rutar11 ::

Lp imam en problem..imam tablico tpad ips97 in ker sem 5x narobe narisal vzorec se mi je tablica zaklenila. Zdaj mi napise samo to da naj vnesem svoj google racun(uporabnisko ime in geslo) vendar karkoli vnesem ni pravilno. Nekako mi je uspelo priti v recovery mode, vendar se tam nemorem premikati gor ali dol. Ima kdo kaksno idejo kako to popraviti?

Lp

hojnikb ::

premikaš se z volume up/down.
#brezpodpisa

rutar11 ::

Vem,da se z tem premikam,vendar se noce premakniti niti izbrati nicesar..zgleda kot da ko pridem v recovery mode mi noce prijeti nobena tipka

solatko ::

Na servisu ti jo bodo odklenil, če imaš račun.
Delo krepa človeka

rutar11 ::

Je kakšna možnost da jo odklenem sam? Ni mi jasno, zakaj ne dela recovery mode, ker kot sem bral drugje se to še nikomur ni zgodilo, da se nebo mogel premikati v recovery mode.

solatko ::

Verjetno je, vendar boš težko našel na netu, ker je preveč robe ukradene in bi taki nasveti olajšali delo zmikavtom.

Je pa čudno, če 5x ne znaš narisat vzorca, ki si ga dal za odklep in ne prideš v gmail, kateremu si ti dal geslo.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

rutar11 ::

V gmail ne pridem zato, ker imam na žlost izklopljen wifi na tablici, vklopiti pa ga ni mogoče. Z geslom pa so se nažalost igrali otroc.

Hayabusa ::

Se lahko prijaviš s tem up. imenom/geslov v gmail ??


http://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail/LuMTThfkFDo%5B1-25-false%5D
Factory reset ?

Yes.U can reset your pattern password by using factory reset.But it will delete all ur new applications and programs which u download after purchase tablet.The preloaded applications by Tablet Manufacturer which was initially installed by tablet company will be as it it.
In short ur tablet will be exactly same as when u purchased it from store.This is factory reset procedure.
How:
1. Make sure the tablet is fully charged.
2. Turn off the tablet. Make sure the HOLD latch is on the left.
3. Hold down Volume Up (+) button ,
4. And then Hold down Power button for a few seconds (When u press this power button the volume up button keep pressed).
5. Release Power button first, then release Volume Down (-) button.
Then you'll see the screen:
Android system recovery (3)
Reboot system now
Apply update from external storage
Wipe data/factory reset
Wipe cache partition
Push Volume Up (+) or Down (-) to navigate to "Wipe data/factory reset",
Select "Wipe data/factory reset",
6. Confirm wipe of all user data?
Push Volume Up (+) or Down (-) to navigate to "Yes -- delete all user data",
Select "Yes -- delete all user data",
7. Then the screen shows:
"Wiping data ..
Formatting /data
Formatting /cache
Data wipe complete"
8. Then select "Reboot system now",
And then it will reboot ur tablet in next 5 minutes.During that dont press any button.



Zgoraj imaš napisano kako preko adb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

rutar11 ::

V gmail se lahko normalno prijavim, vendar na tablici ni vklopljen internet, zato ga noče odklenit. Sem pa že včeraj probaval preko adb in je fora v tem, da ko priključim tale Tpad na računalnik mi naloži neke čudne driverje (Alcatel android ADB) potem pa mi napiše v CMDju, da ne zazna nobene android naprave.

Mi je uspelo. Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rutar11 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc za Xiaomi Mi A1

Oddelek: Pomoč in nasveti
161893 (1150) grga1975
»

Alcatel one touch idol - factory reset ne dela

Oddelek: Mobilne tehnologije
71680 (1607) laguna1
»

Custom ROM za Nexus S pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
6870 (704) klinker
»

IPAD

Oddelek: Loža
235543 (4628) Zheegec
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203643 (3130) CaqKa

Več podobnih tem