» »

Dohodnina

Dohodnina

Kleemen ::

Zanima me zakaj še vedno nisem dobil dohodninskega izpiska na dom in kaj moram narediti v tem primeru? Ker kot razumem so vsem že poslali..

black ice ::

Opozorilo glede oddaje dohodnine
Napoved za odmero dohodnine vložite le, če vam davčni organ do 15. junija ni vročil informativnega izračuna dohodnine za preteklo leto, čeprav ste imeli obdavčljive dohodke višje od 3.302,70 eurov oziroma vaši dohodki za opravljeno začasno ali občasno delo na podlagi napotnice pooblaščene organizacije presegajo 2.477,03 EUR ali pa ste poleg pokojnine, od katere ni bila odtegnjena ali plačana akontacija dohodnine, pri akontaciji dohodnine pa niste uveljavljali posebne olajšave za vzdrževane družinske člane, dosegli dohodke, ki presegajo 80 evrov.

Kleemen ::

Ne toliko zaslužka nimam preko študenta, tako da verjetno mi ni treba nič narediti? Ne bi rad da bi potem dobil kakšno kazen ker jih nisem opozoril da mi niso poslali izračuna. "Elektronski" izračun pa sem videl na strani od mservisa, ampak to verjetno nima nobene veze s tem..

destroyer2k ::

Pojdi na najbližjo davčno in vprašaj, pa boš najbolje vedel. Po telefonu ti pa teh podatkov ne smejo izdati.

black ice ::

Kleemen je izjavil:

Ne toliko zaslužka nimam preko študenta, tako da verjetno mi ni treba nič narediti?

Prilepil sem ti točna navodila in pogoje, kdaj moraš oddati davčno napoved. Če pogojev ne izpolnjuješ napovedi za dohodnino ni potrebno oddati, kar lepo piše v zgoraj podanem tekstu. Če tako šepaš pri bralnem razumevanju 7 vrstic me preseneča, da si si sploh uspel najti zaposlitev.

Kleemen ::

Nikoli v življenju še nisem oddal davčne napovedi in zaposlitve tudi nimam, tako da..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dohodnina (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31449153 (1867) Kanban
»

Davčna olajšava - član družine

Oddelek: Loža
195524 (4769) harmony
»

Letosnja dohodnina - izplonili? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11011181 (8352) kekz
»

Nasvet - Študentsko delo in davčna napoved

Oddelek: Loža
101552 (1295) krneki
»

Študentsko delo obdavčeno v amen ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20015630 (11353) gGiF

Več podobnih tem