» »

windows 10 insider prewiew

windows 10 insider prewiew

mlinaric ::

Imam eno vprašanje glede windows10 insider prewiewa in sicer, ko si namestiš na računalnik predogled za windows10 ali lahko potem še na koncu ko pride ven pravi windows 10 posodobiš na pravi windows10.

Seljak ::

Končna verzija Win 10 je že zunaj. Če boš kupil ključ oz. licenco boš ga uporabljal naprej,po mojem.

mlinaric ::

Vendar v članku windows 10 je tu! piše: Tudi kdor uporablja Windows 10 Preview, bo novo verzijo dobil brezplačno, če je imel pred tem nameščene legalne verzije omenjenih sistemov.

Senitel ::

mlinaric je izjavil:

če je imel pred tem nameščene legalne verzije omenjenih sistemov.

To si prebral?

mlinaric ::

Vendar jaz sem si že preden sem namestil preview rezerviral windows 10 potem je to malo čudno če v previewu ta rezervacija ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlinaric ()

solatko ::

Meni je na instaliran tehnical prewiew build 10162 lepo namestil upgrade (osnova je w 8,1PRO OEM), tako da za preizkuševalce, ki imajo kodo vpisano v UEFI, ni z upgrade-om nobenega problema.
So pa bili problemi 29.-ega, ker je registracija malo zamujala (je rabil kakšno uro in več, da je postalo aktivirano).
Delo krepa človeka

mlinaric ::

Mislim da jaz celo imam inštaliran pravi windows10 saj mi nikjer spodaj v kotu ne poše da imam preview pa še pri sistemskih lastnostih mi piše da je aktiviran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlinaric ()

vorantz ::

nimamo magične kugle, da bi vedeli, če imaš legalne windowse ali ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211306621 (4001) anjica
»

Windows 10 je tu! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
262101732 (80515) MrStein
»

težave pri nameščanju windows 10 na ASUS-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5611677 (10204) solatko
»

Windows 10 bo zastonj, očala HoloLens za navidezno resničnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15561195 (49674) SimplyMiha

Več podobnih tem