» »

Televizorji Samsung

Televizorji Samsung

IcyFox ::

Pozdravljeni, zdajšnji Tv Philips imam priklopljen preko Ktv in vsi programi delajo brez problema. Bile pa so v preteklosti težave z Lcd Sony televizorji, ki niso mogli pridobiti digitalnih programov (med iskanjem je naenkrat zmrznil). Rad bi kupil nov Lcd Tv Samsung letnik 2014, in me zanima če kdo ve, ali je z Samsungi kakšna težava z ktv digitalnimi prpgrami?
  • spremenil: IcyFox ()

DeeJay ::

Mi mamo v bajti 3 Samsunge na Telemach kabelski. Vsi majo dekodirno kartico in delajo BP.

IcyFox ::

Ali imajo pa vse kabelske enak sistem, torej če dela pri tebi bi moralo tudi tu?

DeeJay ::

pomojem majo vse enak sistem. Če že nimajo dekodirnih kartic, ki jih vstaviš v TV, majo pa ziher zunanje dekoderje.

68bullitt ::

Samsung ni več kar je bil, men je (v garanciji hvalabogu) crknil ekran, kupljen v BB, dobil sem pa novega LG-ja, ki je dobr, ampak naslednji tv bo sam še Panasonic ali Sharp

DeeJay ::

ne posploševat. Na par tisoč komadov, bo ziher kak TV slab, sam to še ne pomeni, da so pa zarad tega vsi slabi.
In to se bo zgodil pri vseh znamkah, pač si mel nesrečo.

Han ::

Znanec ima 6 let starega Samsunga (B serija, 6xxx model), enega prvih z LED osvetlitvijo, ki še danes deluje brezhibno. Naš UE46D6530 je po 4 letih še vedno kot nov. Tudi trije E serije (4000, 5500, 6100) do sedaj niso imeli nobene okvare... Je pa po 8 mesecih prijatelju crknil UE55H6410. Po pol leta uporabe je mrknil LAN priključek, zdaj pa TV ne prikaže več slike.

scipascapa ::

Samsung je čisto dober, tisti 1% imajo vsi.

68bullitt ::

DJ, sreča je, da sploh kakšen tv dela, tud v Samsungu je polno kitajske robe notr, če ne verjameš, vpraš kakšnega mojstra

hojnikb ::

A misliš da v kakem Sony-u ali Phillipsu pa ni ?
#brezpodpisa

s1m0n ::

Meni je na ES seriji tv star leto in pol crknila matična še dobro, da je bila garancija :-) Pa ne vem, če je televizor bil v uporabi 3 mesece (on time).

Se pa veliko krat zgodi, da kartice ne zazna(telemach)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Gapi ::

Lev Andropov: [annoyed] Components. American components, Russian Components, ALL MADE IN TAIWAN! :)
No person is rich enough,to buy back his past.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Samsung je čisto dober, tisti 1% imajo vsi.


Pri novodobnih Phillipsih je ta % višji od kar so TV oddelek prodali kitajcem, če smo že "pametni".

Han ::

s1m0n je izjavil:

Se pa veliko krat zgodi, da kartice ne zazna(telemach)

Predno izklopiš TV, preklopi na nekodiran kanal, npr. SLO 2.

68bullitt ::

mam sam kartico od telemacha, brat, oče, pa še enih 50 jih poznam, pa vsem dela bp, torej to mora delat, verjetno je kaj narobe s kartico, lahko jo pa menjaš za škatlo Cisco, aja pa v meniju obvezno dat na finsko državo, lahko tud nemško

Thunder wave ::

Lepo prosim, poskusi se izognit Cisco škatli kakorkoli se pač lahko. To je tako počasna stvar, da človek preprosto izgubi živce.

Han ::

Novejši Ciscoti so menda spodobno hitri...

68bullitt ::

Cisco je še zmeraj hitrejši od kartice

mat xxl ::

68bullitt je izjavil:

Samsung ni več kar je bil, men je (v garanciji hvalabogu) crknil ekran, kupljen v BB, dobil sem pa novega LG-ja, ki je dobr, ampak naslednji tv bo sam še Panasonic ali Sharp


Panasonic da, Sharp pa je čisti creap ! Skratrka kot bi napisal naslednji avto bo BMW ali pa Dacia ???

s1m0n je izjavil:

Meni je na ES seriji tv star leto in pol crknila matična še dobro, da je bila garancija :-) Pa ne vem, če je televizor bil v uporabi 3 mesece (on time).

Se pa veliko krat zgodi, da kartice ne zazna(telemach)



Ali imaš ono kartico od Telemacha brez odkodirne kartice v Conax modulu, skratka vse v enem, če da in pa da je tv še Philips so problemi zagotovljeni !

Te kartice vse v enem od Telemacha brez kartice so čisti creap .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

68bullitt ::

ni tako, Sharp je dober

dajte že nehat s to kartico, to mora delat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833436347 (75875) zavajon
»

Telemach kartica ali Cisco 4682

Oddelek: Omrežja in internet
176135 (4873) KuntaKinte
»

Samsung 40ES5500 (40")

Oddelek: Zvok in slika
141975 (1765) kitl76
»

Težje se je odločiti kot kupiti - nakup novega lcd tv

Oddelek: Zvok in slika
204892 (4413) BlaY0
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524174 (14862) OK.d

Več podobnih tem