» »

[Android] Social ON

[Android] Social ON

Yacked2 ::

Živjo,

kaj pravite na idejo, da bi na naših pametnih mobilnikih imeli app, ki bi med tem ko smo na pijači s kolegi blokirala wifi signale. Vse prepogosto opažam, da nekateri konstantno visijo na svojih mobilnikih in koristijo free wifi.

Ideja je taka, da bi najprej poskeniral omrežje in našel dostopno točko in cliente, iz moči signala bi izračunal kako blizu tebe so odjemalci in nato tem začel pošiljati deauth pakete, da bi jih vrglo iz wifija. Tako bi naredil, da bi vsem okoli tebe crknil wifi (nastaviš pač katerim)

Sem testiral z Raspberry Pijom in deluje, tako da bi na telefonih tudi moglo delat.

Komentarji/predlogi zaželjeni!

Yacked2
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

mihibo5 ::

haha mam enak problem, da usi sam na telefonih visijo... pridem zraven k projektu

black ice ::

Vklopijo mobilne podatke in si spet pred istim problemom. Ena rešitev problema je čisto netehnična: zložite telefone na kup in prvi, ki bo posegel po telefonu plača rundo.

Yacked2 ::

Hm ja.. blokirat še GSM omrežje, sam to je pa že nelegalno... Pomojem bi vsaj malo omilil problem.

mihibo5 je izjavil:

haha mam enak problem, da usi sam na telefonih visijo... pridem zraven k projektu


Te kontaktiram.

Če bi se še kdo pridružil, naj mi pošlje ZS pa se bomo dogovorili.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yacked2 ()

trulex ::

Ali pa zamenjaš kolege

shadeX ::

Jaz free wifija niti ne uporabljam ker nočem da grejo moji podatki preko neke točke, ki bi lahko prestregla moje informacije :)). No but seriously. Mam dovolj zakupljene količine podatkov da vedno imam mobilni internet vklopljen.

In ko sem s kolegi na pijači je telefon v žepu.

Tako da bottom line, ideja mi ni dobra. Vsak nej dela kar mu paše in ti pač tega ne boš preprečil. Kot je trulex omenil,če ti to ne paše ne it s kolegi ven na pijačo ali pa jim povej ta problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6519900 (5459) ETI3n
»

Novo stanovanje, router in Wi-Fi

Oddelek: Pomoč in nasveti
101962 (1767) d4vid
»

Poslovna idejca-mnenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19428962 (22125) Utk
»

A je smartphone res tako potreben za življenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12615394 (10779) cegu
»

Tale Nokia se bo samouničila v petih sekundah...

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
193338 (3338) Ziga Dolhar

Več podobnih tem