» »

A je smartphone res tako potreben za življenje?

A je smartphone res tako potreben za življenje?

1 2
3
»

Unknown_001 ::

Gre se bolj zato, da nekateri ne zdržijo več kot pet minut, da ga ne bi u rokah držal.

Sj če je kaj nujnega za odpisat, al se pa javit je to čisto sprejemljivo, sploh, če se oseba opraviči, ampak drugo pa je, ko od te uporabe telefona ni ne konca ne kraja.

Prav tako nam je ves sistem zjebalo, ker te zdj lahko dobesedno kadarkoli, in kdorkoli pokliče in si ne moremo zadati točnega urnika, ker se nam bo lahko vse skupaj naslednjo sekundo z klicem nekoga vse podrl.

Jst sem to težavo sicer elegantno rešil, ker se ne mislim nekomu prilagajat, pa urnika kvart, samo potem sem s tem posledično kdaj pa kdaj postrani pogledan, kar pa nekateri zelo slabo prenašajo.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ne kriviti tvoje pomanjkanje discipline na kos strojne opreme. Vsi telefoni imajo tihi način, kjer ti ne težijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Unknown_001 ::

Zakaj moje?

Mehmed ::

Srsly model? Kaj imate s tem nujnim?
A ce je samo pomembno ne bo dovolj?
Kako pa ves da je nujno preden se javis?

Drugace pa ja, res nam je grozno. Prav pogresam case ko smo hodili kolegom zvoniti pred blok, ce so doma. Ko si pocakal na drug dan v soli da kaj vprasas, ker nisi hotel cele familije zbuditi ob devetih zvecer. Pa ko si se iskal po mestu lahko, ce je kdo zamudil, ko ste zmenjeni.

Tist cajt na kavi mora biti 100% izkoriscen. To, da si verjetno lih zarad mobilnika prihranu cajt, da lahko gres na kavo nima veze.

Mavrik ::

Unknown_001 je izjavil:

Zakaj moje?


Če te tvoj telefon moti potem je to problem tvoje discipline. Če pa te moti pri drugih ljudeh pa si asshat, ki rine svoje "vrednote" in mnenja na druge z jamranjem.
The truth is rarely pure and never simple.

Unknown_001 ::

Jao Mavrik, pa ne vem kje si ti to pobral, ampak da smo na jasnem.

Odgovoren sem le za to, kar napišem in ne kaj ti razumeš.

garamond ::

Unknown_001 je izjavil:

Gre se bolj zato, da nekateri ne zdržijo več kot pet minut, da ga ne bi u rokah držal.

Mislim da ni še nihče omenil, ampak gotovo je to lahko tudi zdravstveni problem (več kot samo 5 min??).

Je pa vsekakor nevljudno. Si sredi predstave in ga primeš. Ko bi vsaj počakal do odmora!

Mavrik ::

Unknown_001 je izjavil:

Jao Mavrik, pa ne vem kje si ti to pobral, ampak da smo na jasnem.

Odgovoren sem le za to, kar napišem in ne kaj ti razumeš.



Jaz čisto razumem, in odgovor na tole:

Gre se bolj zato, da nekateri ne zdržijo več kot pet minut, da ga ne bi u rokah držal.


je: KAJ TE BRIGA. Če nekdo hoče gledati telefon vsakih 5 minut je to NJEGOVA stvar. Who the fuck si ti da pametuješ o tem koliko morajo drugi telefone uporabljati?
The truth is rarely pure and never simple.

Unknown_001 ::

@Mavrik

Tud če si moderator, ti naravnost povem, da si danes kr malo zoprn.
Če maš slab dan ni to način, da se nad drugimi znašaš, če se neki ne strinjaš.

FlyingBee ::

Mavrik v Raptorju F16 negoduje, kje pa je Goose?

Bananovec ::

Namesto, da se kurčite nad folkom, ki se itak ne more kontrolirati, se raje vprašajte zakaj nam prodajajo en drek vredne, 10 let stare dumbphone.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

[D]emon ::

Bananovec je izjavil:

zakaj nam prodajajo en drek vredne, 10 let stare dumbphone


Zato, ker nimamo vsi enakih zahtev od naprave, ki se ji rece mobilni telefon.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Halfdead987 ::

Če je oseba stalno na telefonu ko sta npr. na kavi ji je pač telefon zanimiv.
Pač odideš.
Smartphone je potreben za življenje.

Map ::

Mehmed je izjavil:


Kako pa ves da je nujno preden se javis?


Recimo, da maš tut nuje klice, če se ukvarjaš s kakim poslom, pa kdaj kak paket, pa recimo kak klic zaradi službe itd.

c00L3r ::

Bananovec je izjavil:

Namesto, da se kurčite nad folkom, ki se itak ne more kontrolirati, se raje vprašajte zakaj nam prodajajo en drek vredne, 10 let stare dumbphone.

Dumbphone je bolj ali manj to, kar je je bil mobilni telefon pred 10 leti. Ne vem kaj si hotel s tem povedat. Res pa je, da so vredni "en drek", zato pa tudi stanje 20 - 60€ brez naročnine. Klicanje, SMS, ura, alarm in lučka. Kaj pa bi še več rad?

Unknown_001 ::

Meni se za mojo uporabo edino smiselno zdi poseči za "boljšim telefonom samo zaradi kamere.

strajnarR ::

Ni potreben za življenje! Sem že cele dva dni na 3310 (in živim!), ker sem svojega smartphona prodal. Seveda, kupujem novejšega :)

Je pa seveda zelo priročen. Razvada? Pošlješ pršnjo za službo (seveda po mailu), čakaš odgovor, ker te pa seveda ni 24/7 doma za računalnikom, pa vse iste informacije zveš na smartphonu.

Tudi s Fičotom, brez klime WOOW! se je dalo na morje ;)

Bolf3nk ::

Halfdead987 je izjavil:


Smartphone je potreben za življenje.



Bogi si. Res se mi smiliš. Čudno, da ljudje, ki nimajo smartphona sploh preživijo... to je skoraj čudež.

Halfdead987 ::

Čudno, da ljudje, ki nimajo smartphona sploh preživijo...

Nekateri pač ne rabijo. Eni imamo radi mail,gps,glasbo,internet itd. na telefonu.Drugi pa pač lahko trpite, me ne moti :>

Unknown_001 ::

Kdo pa pravi, da trpimo?

Bananovec ::

c00L3r je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Namesto, da se kurčite nad folkom, ki se itak ne more kontrolirati, se raje vprašajte zakaj nam prodajajo en drek vredne, 10 let stare dumbphone.

Dumbphone je bolj ali manj to, kar je je bil mobilni telefon pred 10 leti. Ne vem kaj si hotel s tem povedat. Res pa je, da so vredni "en drek", zato pa tudi stanje 20 - 60€ brez naročnine. Klicanje, SMS, ura, alarm in lučka. Kaj pa bi še več rad?

http://www.kyoex.com/docomo-fujitsu-f-0...
To bi bilo kul videt, nažalost je Japan Only, ker ostalim dol visi za dumbphone.
V najslabšem primeru bi bil zadovoljen s tudi 2-3x cenejšim modelom.
Kar bi hotel videti pri naših mobilnikih je naslednje:
-tankost,
-kvalitetno ohišje
-dober zvok + mic
-kvalitetno steklo zaslona
-lep dizajn (Ja, vas gledam Samsung, Motorola, Kyocera)
.
.
.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Unknown_001 ::

Oho, o tem bi pa kar razmislil, zelo dobra zadeva. Če mi jo uspe dobit... 8-)

Map ::

Za življenje ni poteben, ampak mnogim olajša življenje, ker lahko kake maile in pomembne stvari preberejo in opravijo kjerkoli.

Bananovec ::

Unknown_001 je izjavil:

Oho, o tem bi pa kar razmislil, zelo dobra zadeva. Če mi jo uspe dobit... 8-)

Če bi bilo več kandidatov, bi si lahko naročili skupaj, tako bi lahko eden od nas temu prodajalcu na forum na katerem sodeluje potežil za kakšen popust. Ga je že večkrat dal, pa tudi nekatere cene v njegovi trgovini niso posodobljene.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

keitai ::

Imel par japonskih telefonov, nekateri odklenjeni, nekateri delujoči prek usima, suma sumarum, se ne splača.

[D]emon ::

@keitai, dokaj ironicna izbira uporabniskega imena, glede na temo. :))

Drugace pa ja, japonski telefoni se pri nas ne izplacajo. Japonska kultura in mentaliteta okrog mobilcev je pac prevec drugacna od nase. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

cegu ::

Programiram Androide na šihtu. Uporabljam nokio N70 privatno:)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterije v pametnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8112834 (7371) louser
»

Zakaj imate pametne mobilne telefone? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15221957 (18217) MxxW5
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607572 (5298) dj_uro
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6213974 (11693) Jerry000
»

Pametni mobilniki prevzemajo svet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5317663 (15515) Phil

Več podobnih tem