» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
9 / 10
»»

Blinder ::

Ja to že ampak v primerjavi z "nezadušenim" 1.6 125 km ne bo nič robustnejši.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Siddh ::

Bi morali vprašati nekoga, ki ima tak motor dlje časa. Doma imamo našega komaj dva meseca.


Blinder ::

Moral bi vprašat 1000 ljudi, da narediš statistiko. ne moreš posploševat na podlagi vzorca z enim vnosom. Ta motor v vašem kangoo, ČE je še prva serija
Renault Kangoo @ Wikipedia je 16 ventilski. Uzamejo tistega 110 km in ga zadušijo, kot pri focusu.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

WarpedGone ::

Zadušijo? Sm te oropal, ker ti nism dal jurja?
Zbogom in hvala za vse ribe

Siddh ::

Ne ni 16 ventilski, kangoo pa je letnik 2009, druga generacija


Blinder ::

Sorry, uspeš dobit na netu kakšen podatek glede tega kangoo-ja? Ne najdem ničesar...

Tle piše za to staro mašino da trpi za okvare tesnila glave xD Renault K-Type engine @ Wikipedia
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Domobrancek ::

no ja da se spet mal oglasm :) učeri sm domov dobiv grozljivko..dobesedno ker sm dobiv položnco od zavarovalnce za plačat za telesne poškodbe voznice u kero sm se zaletu pred enim letom in pov -_- (čeprov nevem kake poškodbe ker ji ni blo nč ..) plačat morm 2600EUR torej lih tok kot bi lohka dav za avto :'(.. no ja na srečo smo se doma nekak zmenil in mi bojo pomagal plačat tko da avto bom useen uzeu..odloču sm se pa za opel corso..črna letnik 2004 1.2 16V od avtohiše, ki jo pozna od sestre mož..pozna glavnega pr tej avtohiši tko da bom avto dobu mal cenej zamenal pa mi bojo še kočnike in disk zavore ker so baje obrabljene cena bo 1950 + stroški menjave. Avto grem pogledat (in verjetno tud kar kupt..) drug tedn enkrat. Vam poročam..(aiaa pa še če kdo mogoče ve koliko bi prišel zgoraj omenjeni servis bi mu bil hvaležen :) )

Zgodovina sprememb…

miraldi ::

Ma kako si dobil položnico od zavarovalnice?? Vozilo imaš zavarovano ravno iz tega razloga, da v primeru povzročitve prometne nesreče zavarovalnica krije premožensko škodo avtomobila in telesne poškodbe. Zdj, če nisi bil lih pijan al pa zeeelo prehiter potem tole ne drži vode. Zasebna tožba poškodovane osebe?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Robi :P ::

WTF zakaj potem plačujemo AO? če se pol take bučke dogajajo vredu se pozanimaj preden kaj plačaš

Domobrancek ::

bil sm zavarovan sam ne za mladga voznika tko da morm krit 20% stroškov al neki..nesreča se je pa nardila tko da sm prevozu stop znak (čudne okoliščine..še zdj nvm kaj mi je blo) in ja rečen je blo skos da z gospo ni nč da bom plaču samo škodo na avtu. Nakonc je pršlo tko da morm krit škodo avta (kar znese 500EUR) ostalo pa niti nevem zakaj je sam mamo poznanstva pr enmu na tej zavarovalnici je reku da je to za poškodbe..nvm a je bla na bolniški mela kake fizioterapije al kaj..nimam pojma sam tega je nanesl 10 000..tko da ja noro

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

Domobrancek je izjavil:

bil sm zavarovan sam ne za mladga voznika tko da morm krit 20% stroškov al neki..nesreča se je pa nardila tko da sm prevozu stop znak (čudne okoliščine..še zdj nvm kaj mi je blo) in ja rečen je blo skos da z gospo ni nč da bom plaču samo škodo na avtu. Nakonc je pršlo tko da morm krit škodo avta (kar znese 500EUR) ostalo pa niti nevem zakaj je sam mamo poznanstva pr enmu na tej zavarovalnici je reku da je to za poškodbe..nvm a je bla na bolniški mela kake fizioterapije al kaj..nimam pojma sam tega je nanesl 10 000..tko da ja noro

uuuu matr ja to je pol tvoja krivda ker ubistvo nisi mel zavarovanja... Sreča da je ""samo"" 20% men so rekl (gostilniška debata) da če nimaš zavarovanja za mladega kriješ vse.

Domobrancek ::

Robi :P je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

bil sm zavarovan sam ne za mladga voznika tko da morm krit 20% stroškov al neki..nesreča se je pa nardila tko da sm prevozu stop znak (čudne okoliščine..še zdj nvm kaj mi je blo) in ja rečen je blo skos da z gospo ni nč da bom plaču samo škodo na avtu. Nakonc je pršlo tko da morm krit škodo avta (kar znese 500EUR) ostalo pa niti nevem zakaj je sam mamo poznanstva pr enmu na tej zavarovalnici je reku da je to za poškodbe..nvm a je bla na bolniški mela kake fizioterapije al kaj..nimam pojma sam tega je nanesl 10 000..tko da ja noro

uuuu matr ja to je pol tvoja krivda ker ubistvo nisi mel zavarovanja... Sreča da je ""samo"" 20% men so rekl (gostilniška debata) da če nimaš zavarovanja za mladega kriješ vse.


ja to če nisi zavarovan sploh..js sm biv sam ne za mladga voznika in ja sm se pošteno zajebu s tem..tko da če kdo ni zihr js vam definitivno priporočam da se zavarujete za mladga voznika..plačaš mal več sam verjemte da se jebeno splača..

AapocalypseE ::

Splača se pazit na cesti druga pa ne ;)

Robi :P ::

Domobrancek je izjavil:

Robi :P je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

bil sm zavarovan sam ne za mladga voznika tko da morm krit 20% stroškov al neki..nesreča se je pa nardila tko da sm prevozu stop znak (čudne okoliščine..še zdj nvm kaj mi je blo) in ja rečen je blo skos da z gospo ni nč da bom plaču samo škodo na avtu. Nakonc je pršlo tko da morm krit škodo avta (kar znese 500EUR) ostalo pa niti nevem zakaj je sam mamo poznanstva pr enmu na tej zavarovalnici je reku da je to za poškodbe..nvm a je bla na bolniški mela kake fizioterapije al kaj..nimam pojma sam tega je nanesl 10 000..tko da ja noro

uuuu matr ja to je pol tvoja krivda ker ubistvo nisi mel zavarovanja... Sreča da je ""samo"" 20% men so rekl (gostilniška debata) da če nimaš zavarovanja za mladega kriješ vse.


ja to če nisi zavarovan sploh..js sm biv sam ne za mladga voznika in ja sm se pošteno zajebu s tem..tko da če kdo ni zihr js vam definitivno priporočam da se zavarujete za mladga voznika..plačaš mal več sam verjemte da se jebeno splača..

js mam avto zavarovan za mladga voznika, mislim da je blo takrat cenej kot če bi zavaroval sebe ampak je res da drugih avtov "ne smem" vozit oz tam nisem zavarovan.

Siddh ::

Blinder je izjavil:

Sorry, uspeš dobit na netu kakšen podatek glede tega kangoo-ja? Ne najdem ničesar...

Tle piše za to staro mašino da trpi za okvare tesnila glave xD Renault K-Type engine @ Wikipedia


našel sem en video


Blinder ::

Si siguren da je 90 hp in 8V? V prometni piše 65/66kW? Čudno mi je, da se nič informacij o njemu ne najde. R je imel 1.6 90 hp 8V na voljo leta nazaj. Imel je tudi 1.6 16v 95km v kangoo-ju.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Siddh ::

87km motor je dejansko, v oznaki avtomobila pa piše 90, in ja siguren sem


Domobrancek ::

no ja js šekr nimam avta..čakam da grem tega pogledat..kot sm napisu zgori nekje gre se za opel corso 1.2 preko vez pri avtohiši..od sestre mož pozna človeka ki je kar visoko v tej avtohiši tko da mislm da me nategnil nebojo..sploh ker so mu povedal da je potrebna menjava diskov in končnikov na avtu. Zmenil smo se da servis opravjo kar oni..avto naj bi biv drug tedn zrihtan me pa zanima kakšno ceno lohka prčakujm za omenjeno storitev? prbližn kok nj bi to pršlo? (nvm kaj točno se bo menal..govoril se je končnikih in diskih tko da mi dejte nek "worst case" scenari..)

Hvala LP

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Ne vem zakaj se ne povpraša za ceno predno se da nekaj rihtat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

WarpedGone ::

Zmenil smo se da servis opravjo kar oni..avto naj bi biv drug tedn zrihtan me pa zanima kakšno ceno lohka prčakujm za omenjeno storitev?

Nujno vprašanje na vsakem servisu je "Kolk bo koštalo tole kar smo se zmenili, čez prst?". Ne pričakujem na cent natančen predračun, pričakujem cifro ki ne bo pol premajhna, niti dvakrat prevelika.
Zbogom in hvala za vse ribe

AapocalypseE ::

To bi lahko porihtali zastonj, ker ti mora avtohiša prodat izpravn avto. Drugo so hendlerji in privat prodajalci.

Jaz sem se enkrat zanimal pri eni avtohiši za mondeota in ni delala klima. Kompresor ni niti vklopil, tako da so rekli, da oni menjajo zadevo, da bo delal avto tako kot treba pa še en mesec garancije bi dobil.

Zgodovina sprememb…

sandmat ::

AapocalypseE je izjavil:

pa še en mesec garancije bi dobil.


to je zakonsko, ne benevolentna poteza.

http://www.ti.gov.si/nc/si/splosno/cns/...

Domobrancek ::

no ja če bo zastonj pol še tolk bolš :) sam js mislm da bi ta avto komu drugmu (ki neb mev vez kot ih mam js ) probal prodat tazga k je za "izpravnega". Vam poročam o ceni in avtu k ga dobim (sm že posteno živčn ker sm že tokčasa brez..upam da si nebojo majstri preveč časa uzel za popravil :8) )

black ice ::

Slabe veze imaš, če ti hočejo uturit plačilo popravila.

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:

no ja če bo zastonj pol še tolk bolš :) sam js mislm da bi ta avto komu drugmu (ki neb mev vez kot ih mam js ) probal prodat tazga k je za "izpravnega". Vam poročam o ceni in avtu k ga dobim (sm že posteno živčn ker sm že tokčasa brez..upam da si nebojo majstri preveč časa uzel za popravil :8) )


Če potrebuješ avto takoj pa boš lahk 500 eur skp spraskal:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Nekaj takega kot Jetta ampak se mi zdi dober avto za to ceno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Domobrancek ::

no ja to kake veze mam bomo vidl :D avto so mi tko al tko znižal za 300€ tko da če dobim servis zastonj bo supr če ga ne bom pa verjetn dobu avto po isti ceni kot je bla prej tko da all good :) pa avto nj bi biu drug tedn u pondelk oz tork do tkt bom pa že počaku

mirancar ::

kaj je ratalo z polotom ki si ga imel?

Domobrancek ::

mirancar je izjavil:

kaj je ratalo z polotom ki si ga imel?


zakuhu mi je pred 14 dnevi..nism se niti matru s popravilom + tehničn pregled mu je poteku tko da..

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

sandmat je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

pa še en mesec garancije bi dobil.


to je zakonsko, ne benevolentna poteza.

http://www.ti.gov.si/nc/si/splosno/cns/...

a ni pol leta

Janac ::

en mesec je nujno

Isotropic ::

a ni po videno-kupljeno pogodbi min. pol leta?

starboi ::

Isotropic je izjavil:

a ni po videno-kupljeno pogodbi min. pol leta?


Ne. Z zakonom je določen en mesec.

sandmat ::

Isotropic je izjavil:

a ni po videno-kupljeno pogodbi min. pol leta?


saj sem citiral link ... preberi.

Domobrancek ::

am kokr mi je od sestre mož reku majo pr tej avto hiši eno leto garancije na mašino..

Spajky ::

am, rekla-kazala in pa papir vse prenese, ko pa je treba kaj uveljavljat za rabljeni avto, je pa IMHO cel cirkus, če ti rata >:D .. to z garancijo na rabljen avto, je bolj kot ne "mamac" za naivne ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Domobrancek ::

no ja očitno so pr tej avtohiš zlo nesposobni ker avto šekr ni zrihtan in baje nebo zrihtan do petka oz pondelka..3x hura za nih res..;(

Zstiller ::

Domobrancek je izjavil:

no ja očitno so pr tej avtohiš zlo nesposobni ker avto šekr ni zrihtan in baje nebo zrihtan do petka oz pondelka..3x hura za nih res..;(


Glede na to kako vsi nekaj mutijo, bi si že zdavnaj kaj poiskal če bi imel interes

Tavher ::

Klasične "veze" in obljube ko je tista "veza" en velik nabijač.

vorantz ::

Tako je kolega po vezah dobil motorno olje s super posebnim popustom za 50€, a prvi zadetek na googlu ti ga prodaja po 40€ :))

Domobrancek ::

no ja ker sm oblubu da bom napisu k dobim avto se vračam v to temo :) avto sm dobu..kot že rečeno sm kupu črno opel corso 1.2 16V letnik 2004..dav sm 1900 + 180€ za servis..mam jo šele od srede in sm zaenx supr zadovoljen...avto je od zunej kr lepo ohranjen (prva bara..sicer je po ogledalu malo podrgjen pa tu pa tam se kaka manša praska najda če jih res iščeš drugače pa supr...) od notr je pa bl k ne kot nov..mal obrabljena je ročka ročne to je pa to bl k ne..ma klimo serijski avtoradio komande za radio na volanu...pelje se velik bolš k prejšn avto (99 polo..) mam filing k da raketo vozm :D tko za enx sm res zadovoljen...če se nebo lih kvaru pol je toto..slik nimam lahko pa jih nardim neki pa naložim sm gor če ma kdo željo vidt :) usakmu k pa kupuje avto za tak denar bi priporoču corso ker več za ta denar nebi mogu dobit..sm skor sigurn. Pa pohvalu bi tud avtohišo sawal pr keri sm avto uzeu..res da je šlo use po vezah sam so me ludje tm klub usemu zdel pošteni. Pogledu sm po netu in ni bilo nevem kok pritožb čez njih..ljudje pravjo da so kar pošteni. Avto je biv tud lepo spucana notranjost mašina taka kot je ni bla neki nasprejana da se use svet..bla je pač mašina kakršna more bit..ne lih tok čista k tla u laboratoriju (kar tud vidš pr nekaterih avtohišah..mašino tko spucajo da se use svet )..mev sm sabo tud enga k se zlo spozna na to in je tud reku da je avto supr in da je to to..tud to glede mašine je reku da je to kar dobr znak da ni čist zglancano use.. Skratka zadovolen z avtom in zadovolen z avtohišo :) nevem a je blo tko zarad vez al je usak avto pr njih tak..tega nemorm rečt.

Hvala usem za uso pomoč...tok odgovorov in mnenj res nism prčakvovo in odkar sm to temu napisu sm na slotech forumih dnevno ker sm ugotovu da so supr z velik prjaznimi ljudmi k radi pomagajo..Slike pridejo še gor če jih bo kdo hotu vidt. Če ma kdo še kak uprašanje o tem avtu al pa čem drugem pa lahko napiše..bom z veseljem odgovoru :)

Hvala še enkrat. LP

Unknown_001 ::

Lepo da si za avtom zadovoljen sam ne bi ga jaz kar takoj vsem priporočil, ker zaenkrat te daje še začetna evforija :) če po daljšem obdobju ne bo problemov pol pa komot lahk komu priporočiš ;) no je pa faj slišat da je bil prvi vtis dober.

Srečno in varno na cesti!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

Lepo da si za avtom zadovoljen sam ne bi ga jaz kar takoj vsem priporočil, ker zaenkrat te daje še začetna evforija :) če po daljšem obdobju ne bo problemov pol pa komot lahk komu priporočiš ;) no je pa faj slišat da je bil prvi vtis dober.

Srečno in varno na cesti!


no ja maš prov..glede na to kok časa mam avto ga res težko komu priporočim..sam sm mnenja da je za ta dnar najbolš kar lohka dobiš..no ja bomo pa vidl kako bo delu :)

Hvala in srečno in varno tudi tebi :)

loveJDM ::

Varno na cesti tudi z moje strani,bi si pa sposodil temo in sicer zanima me,kateri "hiter" avto se da dobit za ta denar torej do 2500e?Vem za civic vti/esi in pa 1.8t(audi,VW) in zanima me ali še obstaja kaj takšnega?Tudi peugoet 206 2.0 naj bi bil hiter vendar mi ne diši,106 gti-ja pa se ne da dobit.

Ne rabim mnenja o avtu,samo zanima me kateri bi lahko konkuriral zgoraj omenjenima tam nekje do 3k.

AapocalypseE ::

BMW 3 E46 ali 5 E39 6 cilinder.

Ko se moj segreje na delovno temperaturo je čista poezija zvoka 8-)

loveJDM ::

Ni jih za tak denar nažalost

GrimReaper ::

Audi/VW 1.8T so tudi meni precej všeč. Še danes bi bilo za razmislit o nakupu, ker nekateri na Avto.net imajo celih 350k km. Proti tem novim TSI-jem, ki s težavo pridejo do 100k, je to stroj.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

loveJDM ::

ja A4 ali A3 sta res kul samo ce sta še drazja od hond ki že tako niso poceni

AapocalypseE ::

loveJDM ::

racer kakšna je realna poraba tega z 150hp in onega 2.5 170hp?

AapocalypseE ::

E46 150hp 8-8.5l in 170hp 9-9.5l

E39 pa malenkost več spije, ker je težji.

Zgodovina sprememb…

««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283704 (2798) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122785 (2537) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141164 (31271) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173400 (2617) Kasali

Več podobnih tem