» »

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved

«
1
2

Ribič ::

Je že kdo videl tole igro?

Za enkrat je zunaj samo trailer, sama igra pa zgleda noro. Gre za survival igro oz. preživetje v pradivjini, kjer so dinozavri vsakdanja stvar. Igralci se zbudijo popolnoma brez vsega na neki plaži na tropskem otoku in njihova naloga je, da preživijo. Najprej je treba zgraditi zavetje in poiskati hrano, nato pa sledi razvoj in ekspanzija. Igra vključuje lov na dinozavre (nekatere je možno tudi jezditi), rudarjenje, raziskovanje otoka in pradavnih jam, razvoj tehnologije, itd. Sama igra je v bistvu online varianta, kjer si igralci tvorijo razne klane in napadajo druge skupine oz. skupaj gradijo in živijo v svoji bazi, ki im nudi zavetje pred napadi ostalih klanov.

oo7 ::

Zgleda zanimivo in tudi grafika je lepa.
Kdaj pa je izid igre?

Ribič ::

Jutri pride ven na Steam-u early access: http://store.steampowered.com/app/34611...

oo7 ::

Že kdo sprobal?

DarwiN ::



Uh, ko bi bilo to zunaj ko sem bil še mali dečko.

Ali pa z Oculus Rift morda kaj podobnega v prihodnosti? 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ribič ::

Tule lahko v živo gledate, ko ostali igrajo:
http://www.twitch.tv/directory/game/ARK...

Tribal ::

Kupil, probal, hype nor,...

Mal bedno rata ko te 100 tič ubijejo in moraš vedno znova robo nabirat. Skoraj zgradiš hišo in te en pokne al pa server vn vrže predn nazaj prideš si pa mrtu.
Kar se pa tiče bugov je pa katastrofa. Ampak sproti urejajo stvari po par updejtov na dan. Tko da ko pride ven zna biti top špil za zabijanje časa. Všeč mi je ko si skoz na pozoru k igraš.

Ribič ::

Baje se bolj splača, da nekoga trikrat počiš v faco da pade v nezavest in mu potem ukradeš vso robo. Je veliko hitreje, kot pa grinding vse robe posebej. Sicer pa bi itak moral pridobivati izkušnje in lahko potem odkleneš nove načrte za gradnjo stvari. Glede bugov je pa samoumevno, da ne moreš pričakovati spolirane igre na alfa verziji.

oo7 ::

Ark Survival Evolved Gameplay Trailer

Seljak ::

Pa OR ima podporo ;)

opeter ::

A ni to za igra, da ko greš "spat", torej, se odjaviš iz igre, te lahko v spanju izropajo/ubijejo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bajsibajsi ::

opeter je izjavil:

A ni to za igra, da ko greš "spat", torej, se odjaviš iz igre, te lahko v spanju izropajo/ubijejo?


Yap.

PredatorX ::

To dela na DX12, če uporabljaš win10?

Ciklamen ::

A ni tako, da mora igra bit pisana za DX12 / omogočati DX12? Se pravi da bodo s časom prihajale igre optimizirane za DX12 / prenovljene igre, ki so sedaj zunaj.
- End of the Post ->

connel ::

Yup ciklamen, tako to gre.

PredatorX ::

connel je izjavil:

Yup ciklamen, tako to gre.


Ne narobe je povedal.


Ti moraš met DX11 - če hočeš implementat DX12. tako, lahko uporabljaš ali DX12 ali DX11. Ampak unreal engine 4 ima full support za DX12- sepravi še manj težav za DX12. Zanima me če je to že? Obljubljal so za julij 2015 pa me zanima.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Ja saj to sem rekel, gejm mora supportat DX12 :) In koliko vem, DX12 iger trenutno ni veliko.
- End of the Post ->

PredatorX ::

Ciklamen je izjavil:

Ja saj to sem rekel, gejm mora supportat DX12 :) In koliko vem, DX12 iger trenutno ni veliko.


http://steamcommunity.com/app/346110/di...

TheRightHand [developer] 31 May @ 3:13am
We will support DX12 in July with Win10 RTM.

- The Right Hand

DarwiN ::

Ark je brezplačen ta vikend na Steamu.. Prav tako so lansirali DX12 patch.. Kot prva igra z DX12 podporo torej.. Lahk testirate. Osebno se preveč bojim dinozavrov. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ciklamen ::

Bom potestiral pa da vidim kak napredek v FPS-u je, če je kak. Pričakujem vsaj nekaj več FPS :)

Aj, ni še lansiran ta patch z DX12 :(
- End of the Post ->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ciklamen ()

ProfAlen ::

A je free? Al sam za dolocen čas, pol pa treba kupit?

Ciklamen ::

Free ta vikend, potem moraš kupit :)
- End of the Post ->

ProfAlen ::

Najprej bi jo rad probal, preden jo kupim...kake ideje? :D:D:D

Ribič ::

Lahko tudi pogledaš kako drugi igralci igrajo. Pogled si kakšne video posnetke ali pa se priklopi na Twitch in igranje v živo: http://www.twitch.tv/directory/game/ARK...

ProfAlen ::

Sem si nabavil, zelo so ga poštimal ( gledal sem streame takoj od prvega dne ko je ven prisel)

Vidi se, da razvijalci res pridno delajo:)


Smo kaki slovenci priprvljeni na skupni server?:)

tupee ::

Ellohime, streamer na Twitchu in Youtubu. Poglejte si kakšen Survivor games od njega, kjer komentira in je res scensko.

ProfAlen ::

Kaj ma to veze z arkom? Kolikor sem videl ne streama glih arka :) popravi me ce se motim:)

Nas sploh kaj je, da bi skup sli igrat ark? Ark se igraz vecimi igralci, igra je tako snovana :)

Pr1m3 ::

Drugače pa se da tudi na PirateBay-u dobit delujoča verzija za poiskusit :) pol pa seveda kupiš če se ti dopade in podpreš razvijalce...

ProfAlen ::

Sem že kupil in mi ni nizi najmanj žal, igra je narejena zelo dobro, vspodbuja teamplay, reševanje ugank, ni na easy igrat in se bi lhko nasteval.


Ravnokar sem kaki teden dni z nemci skupaj v enem Tribu, po teamspeaku se menimo, delamo bazo, skupaj lovimo, postavljamo zidove, raziskujemo celino ....je kar dobr špil za ta denar ;)


Je res da je še v rAzvoju in da je še kar veliko napak....ampak so že zdaj zanemarljive...kaj šele bo, ko vecino napak odpravijo ;)

Ribič ::

Se da tole igro kje kupiti izven steam-a?

Napajalc ::

Tukaj je za odtenek ceneje:
http://www.fast2play.com/catalogsearch/...

Sem tik pred nakupom, pa me zanima če se da igrat tudi solo kljub temu da si v nekem tribu? oz kako je to urejeno z serverji?
011011100111010101100010

Napajalc ::

Omg, to se igra na 30 fps:

Mogoče bo tamal monitor (1280/1024) spet prav prišel :))
011011100111010101100010

iborbor ::

igra je super...igram singelplayer, ker MP mal upočasni občasno in me je nerviralo...........SP pa dela kot šus......te zasvoji

miraldi ::

Igrate kaj?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Napajalc ::

Jup. DX12 patch je prinesel pohitritve, končno sem lahko dal sence na HI ker na medium ti jih pred nosom riše in je bolje na low, sedaj je res fantastično ko po đungli hodiš, pohvalit morem tudi vreme in vzhod-zahod sonca.. Še ene 20% dodatnega boosta in se bo dalo kar dobro naštimat setingse za 45 FPS +, to se mi zdi spodnja meja. Morem pohvalit stabilnost, se ni niti enkrat sesulo kljub temu da je v beta.
Tukaj še en posnetek začetne baze z mnogo dionoti, imam še nekaj navrh gore za železo rihtat in bazen z 4 ribami, 3 šarki in 1 delfin. Trenutno sem v stanju ubit alpha raptorja ki mi je mimogrede prvič vse pobil... razbil štalo in še mene nakonc, tako da nevem točno kaj bo ko pride alpha T-Rex... trenutno obrambo vidim samo v tem da ga z žabo zvabim v vodo in stran od baze, seveda če ga bom ob času zagledal.

Roleplay scena v stilu da ostanem na puščicah, lesu, usnje, hi-tech samo kar je nujno.

Nastavitve: medium-hi, I5 4.5ghz r9 290x 1150/1600, ~310w
011011100111010101100010

particle ::

Kakšen DX12 patch? Latest patch ti je dal breeding dino babies.

Ta vikend baje:

Upcoming Version: v220, ETA: This Weekend!
* Mammal Pregnancy -- mwahaha I've figured out how to do it effectively, including baby-belly & all... gonna also have a SMALL possibility of fraternal or identical twins & triplets :)
* Apex-Kill Trophy Wall-Mounts, Artifact Pedestals
* Mountable War Drums (the first instrument!)
* Custom RP-oriented Recipe/Cooking System (including Skill-Based results)
* Fixed hop-onto-raft Raft networking issue
* 'Railings' Structure set
[MORE NOTES TO COME]

Pa enkrat v prihodnosti directx12...

A Little Further Out:
- ARK: Fear Evolved (event)
- Sword & Shield
- DirectX12 Mode for Windows 10! Approximate +20% perf
- Specific Representative "on-ground" meshes for all dropped items
- Random GPU Driver crash fix: TrueSky
[MORE NOTES TO COME]

Napajalc ::

Neka pohitritev je bila zadnjih par peču, tudi opažam precej manj žvali na mapi.
011011100111010101100010

miraldi ::

Napajalc je izjavil:

Jup. DX12 patch je prinesel pohitritve, končno sem lahko dal sence na HI ker na medium ti jih pred nosom riše in je bolje na low, sedaj je res fantastično ko po đungli hodiš, pohvalit morem tudi vreme in vzhod-zahod sonca.. Še ene 20% dodatnega boosta in se bo dalo kar dobro naštimat setingse za 45 FPS +, to se mi zdi spodnja meja. Morem pohvalit stabilnost, se ni niti enkrat sesulo kljub temu da je v beta.
Tukaj še en posnetek začetne baze z mnogo dionoti, imam še nekaj navrh gore za železo rihtat in bazen z 4 ribami, 3 šarki in 1 delfin. Trenutno sem v stanju ubit alpha raptorja ki mi je mimogrede prvič vse pobil... razbil štalo in še mene nakonc, tako da nevem točno kaj bo ko pride alpha T-Rex... trenutno obrambo vidim samo v tem da ga z žabo zvabim v vodo in stran od baze, seveda če ga bom ob času zagledal.

Roleplay scena v stilu da ostanem na puščicah, lesu, usnje, hi-tech samo kar je nujno.

Nastavitve: medium-hi, I5 4.5ghz r9 290x 1150/1600, ~310w


Ni slabo, samo to verjetno na Unofficial booostanih serverjih igraš?





Če kdo igra me loh preko ZS kontaktira za Steam. Trenutno igram na The Eu Official Server 93.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

drzni86 ::

Še kdo igra tole? Sem igral zdaj nekaj časa single player ampak zdaj bi se šel pa sprobat še malo online pa me zanima če še kdo od naših špila da bi se lahko pridružil.

Napajalc ::

Miraldi, to je original/vanilla singleply. Trenutno sem na nekmu švabskemu serverju (dober ping in admin) in je isto kot da bi SP igral.
011011100111010101100010

Napajalc ::

Mining gang, apha Rex ni problem, samo še Giganto, ki mu z bird-om preusmeriš pozornost in ne požre mining ganga.


Igra je z dneva v dan bolje optimizirana. Vidim tudi da bo kmal poplava iger z dinoti.. glede nato, da je že z monitorjem neverjetno doživetje, sem prepričan da bo dino scena na VR fantastična.
011011100111010101100010

Napajalc ::

Vidim da nobenga ne zanima. pa vseeno.
Zdej so mladiči popularni, pa sm še js dva naštimal, en je grande bird Quetzal in pa metal miner Ankylo, ta dva sta za moj stil ključna. Najprej je kazalo da maldič pobere statistiko naskilanih staršev, pa uzame default statistiko staršev ko so bili udomačeni (70% možnosti da tabolše). Ubistvu je prav tako, ker čez par mescev bi drugače imeli OP dinote vseh vrst. Tako da za Ankylo bom mogu še vdomačit samico, da bom križal z trenutnim baby Ankylo, ki bi mogel met mal višji default "cargospace" za popolnega minerja (zavisi na kak način oz kje mina). Za Quetzal je pa ubistvu vseeno ker je PVE in mi zadostuje že "original" low LVL, gre se za jajca, da potem naredim hrano za naprej udomačvat druge dinote v tej liniji.

Ankylo se že sedaj uvaja na strmino, ker bo na gori doma. Pingvin je tam pa prventivno da greje mladiča.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

ProfAlen ::

Igra kdo? BI spet mal probal...vsaj 2, 3je bi blo fajn bit :)=

zaaaz89 ::

Igramo z kolegi :) server OFFICIAL 443

http://arkservers.net/server/31.214.160...

Top server top igra!! :)

oo7 ::

ARK: Primal Survival Official Trailer!

oo7 ::

ARK: Survival Evolved - Scorched Earth Trailer



.

grobijan ::

Holy fuck. Ko bo tole laufal 60fps na Epic, bo EPIC. Sicer pa ena najboljših iger do zdej. Me pa skrbi, ker je tole plačljiv expansion, pa še cel špil ni izšel. Tko da nevem kaj razmišljajo. Spet moneygrab? 8-O

ahac ::

grobijan je izjavil:

Spet moneygrab? 8-O

Ja. Na Steamu je ocena userjev že ful padla.
Overall: 72% positive
Last 30 days: 49% positive

Vseeno je pa ta DLC med top sellerji... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

miraldi ::

Igrate kaj Ark?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

t rex ::

Hej mogoče kdo ve kdaj jo bomo lahko kupili v trgovini

Ali je možno v ark survival evolved iti v puščavo
V ark schoter evolved vem da lahko

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: t rex ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20643675 (6357) Madelyn
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996277652 (41683) opeter
»

Najboljša survival igra?

Oddelek: Igre
486142 (2889) Berserker
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109589 (54546) ahac

Več podobnih tem