» »

Radarji na primorski avtocesti v smeri LJ

Radarji na primorski avtocesti v smeri LJ

BigBunny ::

Lp,

mene pa s strani ljudi ki res veste zanima, kje se kaj nahajajo radarji na primorski avtocesti, v smeri LJ & koliko so omejitve?
danes sem ga rahlo tiščal sem in tja, pa res nisem vajen teh primorskih koncev, bi se rad prepričal da nebo kaka modra položnica priletela domov ;).

Hvala!

eric_cartman ::

Arctander ::

V smeri KP-LJ je malo naprej od viadukta Ravbarkomanda in pred izvozom za Vrhniko (na koncu vrhniškega klanca).

V smeri LJ-KP je na info portalu pri izvozu Senožeče in pred predorom Kastelec.

Policaji z laserjem radi merijo na CP Videž v smeri LJ-KP in pred črnokalskim viaduktom isto v smeri LJ-KP (stojijo tam, kjer je pas za zasilno zaviranje tovornjakov).

BigBunny ::

Koliko pa so te zadeve kaj aktivne?

Tole me zanima kar nasplošno. Od vseh škatel ki jih je, nevem če dejansko 1/10 hkrati obratuje...

Shegevara ::

BigBunny je izjavil:

Koliko pa so te zadeve kaj aktivne?

Tole me zanima kar nasplošno. Od vseh škatel ki jih je, nevem če dejansko 1/10 hkrati obratuje...


ja hkrati sigurno ne vse. Vendar si pa optimist, če misliš, da boš lahko dobil spisek radarjev, kateri "obratujejo" nek določen dan. Ali pač :D

BigBunny ::

Absolutno haha. Danes sem ga tiščal skoraj 200 malo par km pred CP Koseze, pa me je malo zaskrbelo da sem spregledal kako škatlo :p. Nisem divjak navadno, me pa prime da ga mal prpičim tistih par km.

Ampak očitno so radarji od postojne dalje, kar me kar preseneča, da niso prej kakega narinili :p

crniangeo ::

tam pa si skoraj zihr bil posnet :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

gddr85 ::

a pol si šel samo 100km/h čez cp, priden :))

BigBunny ::

CP imajo kamere ja. tam spoštujem 60 km/h, sem pa eden redkih. Nevem pa če je do par km prej kaka škatla :p

Blazz ::

kdaj uporabljajo tudi premične škatle, predvsem ali na CPjih ali pa tam kjer so gradbena dela in je omejitev na 60/80... škatla stoji lepo na tleh.

BigBunny ::

Jap sem že srečal. Pravijo sicer da so velikokrat fejk, pa da če te hočejo tako slikat s to škatlo, more bit vseeno policija prisotna. Res nevem če je to res.
Zelo velikokrat sem tako škatlo srečal na odsekih dela na cesti, kjer se pelje cca. 80.

eric_cartman ::

Jap sem že srečal. Pravijo sicer da so velikokrat fejk, pa da če te hočejo tako slikat s to škatlo, more bit vseeno policija prisotna. Res nevem če je to res.


Not true. Dovolj je blisk svetlobe brez policajev(sem za 12 km/h prekoračil hitrost-brez policajev v bližini).

Me pa zanima ali se njim slike radarjev nalagajo na kakšen strežnik ali morajo policaji fizično tja in pobrat podatkovni disk iz katerega potem prenesejo slike na računalnike, pa se šele potem začne postopek...

Zgodovina sprememb…

BigBunny ::

eric_cartman je izjavil:

Jap sem že srečal. Pravijo sicer da so velikokrat fejk, pa da če te hočejo tako slikat s to škatlo, more bit vseeno policija prisotna. Res nevem če je to res.


Not true. Dovolj je blisk svetlobe brez policajev(sem za 12 km/h prekoračil hitrost-brez policajev v bližini).

Me pa zanima ali se njim slike radarjev nalagajo na kakšen strežnik ali morajo policaji fizično tja in pobrat podatkovni disk iz katerega potem prenesejo slike na računalnike, pa se šele potem začne postopek...



Zakaj? Bi ga šel zažgat? :p.
Za stacionarne vem da morajo pobirati, za te ko jih prevažajo pa res nimam pojma. sigurn je isto, tako ali tako ni dolgo na istem mestu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi radarji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512823 (10646) BlueRunner
»

14 let- kako starše prepričati da bi si lahko kupil moped (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11521368 (17401) Pyr0Beast
»

Vožnja za policijskim avtomobilom

Oddelek: Problemi človeštva
493825 (2223) solatko
»

S Trapsterjem varno mimo policajev

Oddelek: Novice / Varnost
74908 (4407) _pobesneli_
»

Kje vse so radarji?

Oddelek: Loža
293829 (2810) Roadkill

Več podobnih tem