» »

Kje vse so radarji?

Kje vse so radarji?

Viro ::

Mene pa zanima kje so na AC stacionarni radarji,pa ce je mozn slika le teh... vem za golovc itk :D pol pa prot morju naj bi bla 2 sam jz sm vidu sam tm pr tunelih unga 2 nism nikjer... pa kje majo pogoste lokacije kjer merijo?Hvala


LP Viro

YaN-cH ::

Ta seznam sem že pred časom dobil na mail, nevem pa če so že postavljeni.

1. pred galerijo Moste za smer Vrba, A2 Lipce-Vrba, 0003; km 3.000
2. pred viaduktom Tržiška Bistrica za smer Ljubljana, A2 Brnik-Kranj zahod, 0006; km 1.660
3. pred viaduktom Tržiška Bistrica za smer Podtabor, A2 Kranj-Podtabor, 0606; km 3.750
4. viadukt Reber za smer Ljubljana, A2 Malence-Šmarje Sap, 0620; km 4.320
5. pred mostom čez Krko za smer Obrežje, Krška vas, A2 Drnovo-Brežice, 0028; km 8.700
6. Ravbarkomanda, stebriček Klica v sili P37 za smer Ljubljana, A1 Postojna-Unec, 0655; km 3.570
7. Vrhniški klanec, stebriček KVS P13 za smer Ljubljana, A1 Vrhnika-Logatec, 0653; km 0.540
8. Lukovica, servis OMV, stebriček KVS V99 za smer CE, A1 Blagovica-Krtina, 0644; km 17.500
9. Lopata, servis OMV za smer MB, A1 Celje-Arja vas, 0640; km 5.000
10. pred viaduktom Slatina za smer LJ, A1 Sl. Konjice-Dramlje, 0638; km 7.500
11. počivališče Polskava za smer LJ, A1 Fram-Sl. Bistrica, 0036; km 2.800
12. pokriti vkop Vipavski križ za smer Nanos, H4 Ajdovščina-Selo, 0776; km 3.500
13. postajališče Šempas, servis OMV za smer Nova Gorica, H4 Selo-Vogrsko, 0378; km 6.000
14. portal Senožeče za smer Koper, A1 Razdrto-Senožeče, 0057; km 4.400
15. pred predorom Kastelec za smer Koper, pri obstoječem portalu, A1 Kozina-Črni Kal, 0061; km 5.645
16. pred predorom Podmilj, portal 15L za smer CE, A1 Vransko-Blagovica, 0667; km 5.100
17. portal Fram za smer MB, A1 Slivnica-Fram, 0635; km 0.200

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YaN-cH ()

STASI ::

Ohišji na lokacijah Vrhnika in Ravbarkomanda že stojita.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

matvoz ::

Fram za smer MB tudi

aljazh ::

Edit: slabo prebral seznam, pa ustrelil enega kozla :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljazh ()

Viro ::

uuu super d vemo kaj pa kako :D sj nismo speedy voznik sam hocm bit za zihr... mene zanima ta radar 14. portal Senožeče za smer Koper, A1 Razdrto-Senožeče, 0057; km 4.400

naj bi ze obratoval samo jaz ga nisem videl kje je tocno postavljen?sm pogosto na relaciji portoroz-ljubljana pa da vem samo bil sm ze 9x pa ga nisem videl... je pa res d je blo zmer bol vecerna voznja...


LP Viro

Viro ::

evooo najdu sm ga... http://www1.dars.si/itc_cam/showK.aspx?idg=12 na trejti slikci se lepo vid... zdj bom pa koncn vedu kje je hudic... :D Hvala

LP Viro

roscha ::

Škatle pod točko 1, 2 in 3 so tudi že na svojih mestih.

Domnevam da še niso operativne. Nikjer še ni ni napisov pozor radar.

KandazaR ::

4 tudi že stoji.

SodVina ::

viadukt reber z dolenjske proti ljubljani
(kamere trenutno ne delajo ocitno). Zanimivo je, ker je tam, kjer stoji radar, omejitev 130.

kixs ::

SodVina:

in kje naj bi tu stal radar?

SodVina ::

Ce gres z dolenjskega konca proti LJ, je na koncu viadukta. Na prvi sliki z mojega linka je viden, ce ves, kaj gledat.

jurre ::

2. pred viaduktom Tržiška Bistrica za smer Ljubljana, A2 Brnik-Kranj zahod, 0006; km 1.660

tukaj je tud ze ohisje postavljeno

stock ::

Ma jst nevem res.. kakšne mate vi podatke, samo čez golovec ga 100% ni, ali pa pošiljajo položnice samo tistim, ki le malo prekoračijo, za tiste veliko hitrejše pa se neizplača pošiljat ker bi/bojo še naprej hitr vozil.

trk trk trk. nism še dobiu nobene položnice pa grem vedno tm v obe smeri 150+

Pa kolkr jst vem ti tm piše video nadzorovan promet (alneki), NE HITROSTNO MERJEN promet?

kixs ::

SodVina:

in ta radar ze deluje al kako?

marnit ::

SAm res, a ne bi mogl prisal pred radarji na veliko ena tabla RADAR? Uno nadzor avtocest predvidevam, da je od DARSA, da vidijo kakšno je stanje in ne od policije ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marnit ()

SodVina ::

Torej skatla je postavljena. Skatla je identicna tisti na golovcu.
Kar se tice golovca. Omejitev na radarju je 100, in vcasih je prazna skatla, vcasih pa je aparatura noter. Se cisto lepo vidi, ce vrzes uc gor, ko se mimo peljes. Lahko da imas ti samo tak krompir, da je vedno prazna, ko se mimo peljes. Je pa res, da tudi jaz ne poznam nikogar, ki bi dejansko ze placal kazen "tam".

lp,
SodVina

stock ::

loup kaj sm pa jst povedu?
In ja.. to vam pravim, nepoznam nobenga, ki bi tam plaču kazn, jest bi to pripisu dejstvu da tm maresusi peljejo usaj 120 in bi bila to katastrofa kot tudi preveliko delo za nas use in jih pač nepošiljajo.

Ejsi_Disi ::

Ahh. Sodvina je lepo povedal, da imaš VELIKO srečo. Zaenkrat še v vsaki škatli ni radarja in jih postavljajo malo sem malo tja. Se spomnim, ko je moj sodelavec plačal. Radar pa ga je ujel na odseku Razdrto - Senožeče in to lani, ko so nekaj popravljali in je bila omejitev 80 km/h.

Pred časom je bil v Dnevniku članek na to temo, kjer so tudi zapisali, da zaenkrat še ni toliko denarja, da bi povsod stali radarji. Menda naj bi bili strahotni stroški za en radar. Tako, da pol folka je verjetno zudi zbluzilo, da os vidli radarje. V bistvu so pa samo DARS-ove kamere.
Rock n' roll ain't noise pollution!

koyotee ::

En radar je na klancu proti medvodam v smeri lj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

MadMicka ::

Jaz sem enega opazil na avtocesti Jesenice - Radovljica, na mostu, tik pred tunelčkom, sem se ga kr ustrašil. Omejitev 100 km/h, jaz pa tam 160 km/h. Moram naslednjič bolj počasi, da si stvar bolje ogledam, če je res radar oz. kamera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

steev ::

Kok radarjev pa sploh ma policija. Sej je tko, da ohišij je več, radarje pa potem menjajo.
:|

SodVina ::

Ce so radarji res tako blazno dragi, potem vec kot je ohisij, bolje je za nas. en radar pa 150 skatel, sam ni hudic, da ga bom glih jest "najdu" :D

kixs ::

Potem postane problem si zapomnit vse lokacije, ce ne bodo tako oznacene kot pod Golovcem.

Lahko pa se igras t.i. Rusko ruleto :P

Mercier ::

Če jim je res tako drago, se javim, da jih sprivatiziram. Finančni učinki meni, vzgojni državljanom.

jest10 ::

Ker je ravno tema o radarjih...
Če je za verjeti temule, bo potrebno nekaj previdnosti s hrvaškimi policaji

TeraSonic++ ::

He he bi blo tole fajn met :) klik
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Ejsi_Disi ::

En radar je med Toroven in Voklim. V obe smeri. Aja, tisto je SOS. :D
Rock n' roll ain't noise pollution!

gasperxp ::

stock: tm je radar, ker je fotr ze placal. tko dobis lepo slikco pa poloznco:P

Roadkill ::

stock: Zadeva je taka, da imajo naši policaji le par kamer (2?) in več lokacij, kjer jih uporabljajo. Tako je škatla pod Golovcem prazna 3/4 leta.
Drugače se pa čisto očitno vidi, če je v škatli radar ali ne: v škatli sveti rdeča luč in če se pripelješ prehitro težko spregledaš precej močen blisk.
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stacionarni radar

Oddelek: Na cesti
387506 (5332) Mare2
»

Radarji na primorski avtocesti v smeri LJ

Oddelek: Na cesti
123409 (2600) BigBunny
»

Kaj manjka slovenski cestno prometni ureditvi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626044 (4653) sidd
»

Radarji stacionirani na slovenskih cestah

Oddelek: Na cesti
81548 (1321) schurda

Več podobnih tem