» »

repeater bridge avtentikacija

repeater bridge avtentikacija

svejk ::

pozdrav....uspešno sem postavil dva routerja v ti. repeater bridge...eden je mikrotik - prvi, nanj pa se povezuje ena stara lynksys AP točka preko wi-fi in deluje kot extender....zadeva deluje super...
moti pa me, da ta extender (repeater bridge) na njem ne deluje avtentikacija...oziroma bi želel, da se avtentikacija prenese iz prvega mikrotik routerja, saj imam tam vse urejeno, kot mora biti....

ima kdo idejo ali to sploh gre...na google nisem našel kake pametne rešitve....

Daniel ::

Avtentikacija?

svejk ::

Da...avtentikacija je nekaj kar router ve da si pravi in te spusti na wi fi. Obstajajo web, wpa, Mac in druge.
V mojem primeru želim da pobira dovoljene naprave iz prvega routerja, podobno kot DHCP

Bizkit45 ::

če imaš ddwrt sw gor (kar predpostavljam da imaš=, potem to enostavno nastaviš pod wireless/security. prvi wireless si moral vpisati dostopne točke za mikrotik (da si se lahko sploh povezal na njega), drugi wireless pa nastavi po svoje. pač daj isti pass kot na prvemu mikrotiku.

Daniel ::

Vsaka točka ima svojo avtentifikacijo, tega ne moreš kar prenesti, kot lahko storiš pri DHCP. Zakaj bi sploh želel kaj takega?

N4m31355 ::

@Daniel da se lahko "seamless" prestavljas po AP-jih.
@Svejk kako si nastimal mikrotika? katerega imas?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router? (strani: 1 2 3 4124 125 126 127 )

Oddelek: Kaj kupiti
63201191643 (75) Vesoljc
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548456 (647) Lonsarg
»

Povezava dveh hiš bridge wifi

Oddelek: Omrežja in internet
71035 (720) AštiriL
»

Linksys WRT54GL in e-točka (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
586392 (5371) ...:TOMI:...
»

WI FI omrežje doma problem prosim za pomoč

Oddelek: Strojna oprema
161511 (1023) jest10

Več podobnih tem