» »

Jeremy Clarkson, Top Gear host, suspended by BBC after 'fracas'

Jeremy Clarkson, Top Gear host, suspended by BBC after 'fracas'

«
1
2 3
...
5

noname101 ::

Ta teden Top Gear-a ne bodo predvajali :(. Clarkson suspendiran, kar je prava škoda.
http://www.bbc.com/news/entertainment-a...
  • zaklenil: BigWhale ()

Vikking ::

Ena njegova dobra: "Mexico doesn't have an Olympic team ... because anyone who can run, jump or swim is already across the border"

Nazadnje ne boš smel reči niti črna niti rumena, da ne boš rasist.

Ampak njegova izključitev je zaradi pretepa s producentom kolikor razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

hojnikb ::

Ah škoda, pa tak dober entertainment je vsako nedeljo zvečer :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

subby ::

Zgleda da bo treba še mal počakat na epizodo z WRX STI.

Brane22 ::

Če bodo šli narazen, bo šla publika za Clarksonom.

Je pa hecno gledat, kako stalno živijo v takem ironičnem kontrastu s svojim imenom.

Top Gear sugerira zobnik zadnje prestave v perfektnem ritmu z ostalimi deli menjalnika v noro visokih obratih.

Za kulisami je pa zgleda bolj v stilu tistih improviziranih rešilcev iz ene prejšnjih epizod, kjer zobniki letijo na vse strani...

Osebno nabijem na k**c politčno korektnost- blo bi kul, da zaživi nekje drugje pod nekim drugim imenom, če je treba.
Mogoče na Netflixu ali čem podobnem.

Dr_M ::

Ce Clarksona odjebejo, je s top gearom konec.
On je car, BBC se bo pa zaklal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

wini ::

Škoda best show ever

ezikielrage ::

Fantje, po državah kjer imamo 'svobodo govora' grejo ljudje po 5 let v zapor, če izrazijo politično nekorektne misli.

Top Gear pa je tako uspešen predvsem zaradi tega, ker ne igrajo na to noto. Morajo zamenjati Clarksona s kakšnim črncem ali pa muslimanom...

Boone ::

Top Gear je trio. Če zamenjajo katerega koli od voditeljev, je z oddajo konec, vsaj zame. Je pa Clarkson s svojimi butastimi idejami in komentarji mogoče malo bolj opazen...

stara mama ::

Vsekakor top-gear brez njega nebi bil top-gear.
Zna pa bit, da ko ma status zvezdnika, da si marsikaj dovoli.

noraguta ::

Clarkson je provokativen ravno zaradi politično korektnih pezdetov. je pa sam po seb preskrbljen, do konca življenja. z lahkoto odide na svoje. oddajo je bbcju prodal itak za mastne pare. je bilo pa pričakovat , da bo prej ali slej počilo, ko ne bo več sam svoj šef.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Poldi112 ::

In kaj je narobe s politično korektnostjo na nacionalnem tv-ju?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Phantomeye ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj je narobe s politično korektnostjo na nacionalnem tv-ju?


Ker je meja med t.i. politično korektnostjo in cenzuro ZELOOO ZELOO0 tanka. In potem hitro lahko pride do cenzure v imenu politične korektnosti

fosil ::

Sedaj se je izvedelo malo več.
Baje da je producenta na gobec, ker ga ni čakala večerja - klik
Tako je!

Jarno ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj je narobe s politično korektnostjo na nacionalnem tv-ju?

Večinoma je narobe to, da ne ne smeš javno povedat, čeprav na šaljiv način, da se nekje izvajajo slabe/škodljive/nezdrave prakse povezane z zakoreninjenimi navadami določenih skupnosti.

trololo2 ::

Brane22 je izjavil:

Če bodo šli narazen, bo šla publika za Clarksonom.


BTW Clarkson ima tudi preecj "lastnih" avtomobilističnih filmov, pa niso nek biser. Ni BBC produkcija kar za odmet.

Meizu ::

Če ostane trojica takšna kot je in prenesejo na drugo televizijo podoben koncept oddaje, mislim, da s tem ne bo nekih veliki težav.

Lengas ::

Zato pa je Clarkson suspendiran, niso ga nagnali. Se zavedajo, da brez katerega od treh voditeljev, oddaja ne bo niti približno enaka. Clarkson je pa itak car. Sem bral njegovo knjigo (zbirko najboljših kolumn) in je odlična.

noraguta ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj je narobe s politično korektnostjo na nacionalnem tv-ju?

gre za posiljevanje z kvazi ideali. v stilu cesarjevih novih oblačil. tko maš cele grupe trapov kateri se oklicujejo za korektne(vegani, feministke, ...) so pa samo trapasti kot noč.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

eric_cartman ::

Pa kje porkamalora moj najboljši show zdaj hočejo ukinit... :|

Clarkson je car in ne vem zakaj sumljivo dvomim, da je šlo samo za spor zaradi večerje. Pač malo butasto se mi zdi da bi rekel Clarkson: "Where's my dinner?" Pol pa bi ga na gobec ruknu, ko bi mu un reku, da za njih ne bo večerje.. o.O

Sicer pa če karkoli spremenijo v oddaji ali pa celo zamenjajo kakšnega voditelja, je z oddajo konec. Saj obstaja tudi avstralski top gear in ameriški, pa ni gledanost niti približno taka. Fora gledanosti je ravno v treh zakon voditeljih.

Magic1 ::

Sej veste kako delujejo produkcije šovov, včasih gredo malo v ekstreme za popestritev. Na koncu ne potrebuješ veliko, da se kakšnemu sname.
Magic

opeter ::

eric_cartman je izjavil:

Sicer pa če karkoli spremenijo v oddaji ali pa celo zamenjajo kakšnega voditelja, je z oddajo konec. Saj obstaja tudi avstralski top gear in ameriški, pa ni gledanost niti približno taka. Fora gledanosti je ravno v treh zakon voditeljih.


Čakajte malo ... Meni so vedno govorili, da je vsak zamenljiv.
Tu pa nekateri pišete, da če gre oseba X (v tem primeru Clarkson) je z oddajo konec. Potem ta zgornja teza ne drži.

Torej sem živel oz. živim v zmoti?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

facepalm ::

clarkson je legenda.. in je zamenljiv! le stvar casa bi bila, dokler bi se obcinstvo navadilo na novega voditelja.

in ce malo ocenim njegov karakter, mi deluje zelo verjetno, da ja toliko razvajen, da je nekega mladega producenta skritiziral, ker je ostal brez vecerje. ce so padale pesti pa... bu :)

s1m0n ::

Mah gledam ga od njegovega prvega nastopa na TV in brez njega bo žal Top Gear boring :)

eric_cartman ::

@opeter

Primerjaj to z gledanostjo Two and a half men oddaje.

Po Sheenu je gledanost hudo strmoglavila. So imeli vsaj to srečo, da je Kutcher, ki je znan in priljubljen pač prišel v oddajo in tako gledalci niso imeli prevelih problemov se navaditi na novega oz. so začeli gledat to oddajo potem tisti, ki jim je šel Sheen na živce.

Tukaj na Top Gearu bi se lahko zgodila popolnoma enaka stvar. Vsakega se lahko zamenja. Vprašanje pa je kakšne posledice bi to imelo. In garantiram ti, da bi to za to oddajo imelo katastrofalne posledice v smislu ratinga in gledanosti.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

s1m0n je izjavil:

Mah gledam ga od njegovega prvega nastopa na TV in brez njega bo žal Top Gear boring :)


ker ze ves, da BBC nima na zalogi nobenega zanimivega voditelja?
sej ne rabi bit isti po karakterju, lahko zacini show po svoje. vsekakor tg ne bo tak kot je sedaj brez clarksona, to pa ne pomeni, da ne bo gledljiv:)

Jarno ::

Hja, po moje narobe gledate na situacijo. Ne bodo menjali voditelja (nova persona) oddaje ampak bo morda Top Gear vodil James May, zraven pa bodo vtaknili kako lušno bejbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

eric_cartman ::

facepalm je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Mah gledam ga od njegovega prvega nastopa na TV in brez njega bo žal Top Gear boring :)


ker ze ves, da BBC nima na zalogi nobenega zanimivega voditelja?
sej ne rabi bit isti po karakterju, lahko zacini show po svoje. vsekakor tg ne bo tak kot je sedaj brez clarksona, to pa ne pomeni, da ne bo gledljiv:)



Saj ni fora kako dobre voditelje ime BBC na zalogi. Gre se za pravo kemijo med temi tremi voditelji. In to je to kar dela Top Gear oddajo res nekaj izjemnega. Zato pa pravim. Karkoli naredijo sploh z začetnikom oddaje Top Gear bo imelo hude posledice. Vprašanje, če bi potem sploh še May in Hammond želela sodelovati pri tem.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

eric_cartman je izjavil:


Saj ni fora kako dobre voditelje ime BBC na zalogi. Gre se za pravo kemijo med temi tremi voditelji. In to je to kar dela Top Gear oddajo res nekaj izjemnega. Zato pa pravim. Karkoli naredijo sploh z začetnikom oddaje Top Gear. Vprašanje, če bi potem sploh še May in Hammond želela sodelovati pri tem.


hmm.. kaj pa tiste govorice "da si gredo voditelji tg-ja eden drugemu na zivce"?
to sem lani nekje bral, da je baje to razlog, da so zmanjsali st epizod na leto... nwm mogoce je le gossip.

meni osebno pa se bil tg top tam nekje okoli 10. sezone.. enostavno "more cars - less show".. sedaj imajo 6ep na sezono od tega 3 potovanja:)
car news.. skoraj da nic vec.. nwm.. show je super ampak bil je se boljsi..

noraguta ::

tg je zamenljiv z kako drugo oddajo jc v okviru tg, pač ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

eric_cartman ::

@epecar

Zato ker so dejansko postali entertainment show. Če želiš avto teste, greš na njihovo uradno stran. Imajo svoje raziskovalne novinarje in oni imajo legit teste avtomobilov.

Kar se pa potovanj tiče. Opazili so, da so ratingi gledanosti za potovanja najvišji. Ljudje njih gledajo zarad zabave. Tut jst recimo. Enostavno si prižgem pred spanjem Bolivia special in to je to kar me nasmeje. Ker so milo rečeno bumbarji. Enostavno oni trije so mi nekaj posebnega. Zato pa pravim, da če karkoli od tega odstranijo je konec s takim Top Gearom kot ga poznamo.

Sicer pa ravno to ti govorim. Pri tebi sem dobil občutek, da ti ta show ni tako všeč. Če hočeš proper car show potem glej fifth gear. Čeprav se tudi oni želijo približat top gear-u po načinu dela. Ampak imajo veliko več avtov. Če pa želiš gledat oddajo, ki je polna smeha in povrh vsega imajo še avte notri potem pa je pravi Top Gear.

Zgodovina sprememb…

Redorange ::

eric_cartman ::

Hvala bogu, da stopi folk na njegovo stran. Še stigy k ne govori je spregovoru.. :)

Ma pa res čist prau. Jst tut dvomim v tole kar se je zgodil, da je vse res tko kot piše.

facepalm ::

eric_cartman je izjavil:

@epecar

Zato ker so dejansko postali entertainment show. Če želiš avto teste, greš na njihovo uradno stran. Imajo svoje raziskovalne novinarje in oni imajo legit teste avtomobilov.

Kar se pa potovanj tiče. Opazili so, da so ratingi gledanosti za potovanja najvišji. Ljudje njih gledajo zarad zabave. Tut jst recimo. Enostavno si prižgem pred spanjem Bolivia special in to je to kar me nasmeje. Ker so milo rečeno bumbarji. Enostavno oni trije so mi nekaj posebnega. Zato pa pravim, da če karkoli od tega odstranijo je konec s takim Top Gearom kot ga poznamo.

Sicer pa ravno to ti govorim. Pri tebi sem dobil občutek, da ti ta show ni tako všeč. Če hočeš proper car show potem glej fifth gear. Čeprav se tudi oni želijo približat top gear-u po načinu dela. Ampak imajo veliko več avtov. Če pa želiš gledat oddajo, ki je polna smeha in povrh vsega imajo še avte notri potem pa je pravi Top Gear.


Ah.. fifth gear je dolgocasna oddaja:)

top gear so imeli perfektno razmerje med testi in zabavo. tudi testi so bili zabavni. sam jih spremljam od l 04 ali 05 in vrhunec so ze doziveli.. sedaj samo se uzivajo na lovorikah. se vedno je to super show, ce bi ostal tak kot je bil pred 10 sezonami bi mi bolj pasalo:)
predvsem pa pogresam 2 sezoni na leto :)

Machete ::

Charlie Brooker kot voditelj bi bil popestritev. Samo ko verjetno nima pojma o avtih.

eric_cartman ::

Nekej morš še vedt.

Leta 2004-2010 je bil razcvet luksuznih in športnih avtomobilov. Takrat je bilo ogromno stvari za stestirat. Zdaj pa se mi zdi, da enostavno ni več toliko superšportnikov in avtomobilov ranga Top Gear. Zato tudi manj testov. Tut jst sm že razmišljal katere avte bi lahko sploh še testirali. Trenutno mi pade na pamet le še novi Mercedes S AMG coupe. Lambo in Ferarri nimata nič pametnega. Aston Martin ma mislim, da enga novega, ki je po izgledu enak kot vsi prejšnji. Pri Jaguarju nič novega. Skratka.. Malo manjka novosti pri avtomobilih ranga 50k +.

Edit: Nad Lamboti pa sem zadnje čase čist razočaran.. To so bli res vsi poster avti. Do Aventadorja je bilo vse v redu. Zdaj pa ne znajo več avtomobila narest pri katerem bi reku vau..

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Lengas je izjavil:

Zato pa je Clarkson suspendiran, niso ga nagnali. Se zavedajo, da brez katerega od treh voditeljev, oddaja ne bo niti približno enaka. Clarkson je pa itak car. Sem bral njegovo knjigo (zbirko najboljših kolumn) in je odlična.

Nekaj, kar so prodajali v hoferju? Tisto je daleč od -2 po kvaliteti. Jasno,ni ne proza ne poezija. Morda pa ni ista knjiga, ker tista je bila, da se ti upre po treh stavkih.

Matek ::

Pa se nikomur ne zdi, da gre to, kar si lahko zvezdniki privoščijo, malce predaleč? Pustimo ob strani politično korektnost in podobne scene - če gre verjeti poročanjem, je Clarkson producenta oddaje na gobec, ker je bil lačen in niso uredili cateringa. Kako daleč lahko potem gremo s tem? Lahko razbije avto lučkarju ali posili vizažistko? Je resnost nasilnih dejanj, ki smo jih pripravljeni tolerirati, sorazmerna s kvaliteto in popularnostjo vsebine, ki jo ustvarja?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

mgermo ::

Naj ga producent toži in bo dobil odškodnino. Zakaj big deal?

hojnikb ::

Mogoče so pa to zakuhal proizvajalci treh superšportnikov, ki jih morejo testirat :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fosil ::

Ne bi imel nič proti, če Jeremija pošljejo na kakšen mesec na hladno, da se malo ohladi. Zraven pa mu nabijejo še odškodnino.
Tudi če si slaven takih stvari ne bi smel privoščit.

Ne vidim pa razloga, zakaj bi ga zaradi tega izključili iz oddaje.
Tako je!

bambam20 ::

opeter je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Sicer pa če karkoli spremenijo v oddaji ali pa celo zamenjajo kakšnega voditelja, je z oddajo konec. Saj obstaja tudi avstralski top gear in ameriški, pa ni gledanost niti približno taka. Fora gledanosti je ravno v treh zakon voditeljih.


Čakajte malo ... Meni so vedno govorili, da je vsak zamenljiv.
Tu pa nekateri pišete, da če gre oseba X (v tem primeru Clarkson) je z oddajo konec. Potem ta zgornja teza ne drži.

Torej sem živel oz. živim v zmoti?


Seveda si. Določene osebe niso zamenljive, ker so preveč unikatne. Lahko zamenjaš enega IT programerja. Tukaj je govora o zabavljačih.

garamond ::

hojnikb je izjavil:

Mogoče so pa to zakuhal proizvajalci treh superšportnikov, ki jih morejo testirat :)
Kako zakuhali? Saj kuhanja, in posledično večerje, niti ni bilo!
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

noraguta ::

fosil je izjavil:

Ne bi imel nič proti, če Jeremija pošljejo na kakšen mesec na hladno, da se malo ohladi. Zraven pa mu nabijejo še odškodnino.
Tudi če si slaven takih stvari ne bi smel privoščit.

Ne vidim pa razloga, zakaj bi ga zaradi tega izključili iz oddaje.

Kere traparije, tip ni celebrity. On je oddajo praktično naredil. Po starem propadlem konceptu. Uspešno so ker ne trapajo ampak stvari letijo iz ust neprečiščene. Da pa nekdo ne poskrbi za malco, je pa višek malomarnosti.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

oo7 ::

Jaz bi Top gear težko gledal če bi manjkal eden od trojice Clarckson, Hammond ali May je pa res, da je Jeremy Clarkson največji car in Top Gear najboljša odaja na televiziji:)

Zmajc ::

BBC deluje po načelu, "nobena oseba ni bolj pomembna od BBC-ja, vsak posameznik je zamenljiv". Clarkson pa ima že od prej svarilo da bo letel če še enkrat naredi kako sranje. Tako da bo zanimivo videt kako se bodo odločili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Brane22 ::

Clarkson pride na svoje samo zato, ker ima una dva zraven.

Ne verjamem, da sta toliko sidekicka, bolj partnerja. IMO ma vsak od njih svoj profil publike.

Zmajc ::

Tudi če z BBC leti, ima baje že od lani ponudbo od SKY-ja da pride k njim vodit oddjo o avtomobilizmu.

Dami ::

Če hočete sprobat kak bi blo brez katerega od treh, poglejte recimo Top Gear USA. Jaz sicer ne morem rečt kako je, ker nisem gledal in tudi ne mislim ;)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

msjr ::

Dami je izjavil:

Če hočete sprobat kak bi blo brez katerega od treh, poglejte recimo Top Gear USA. Jaz sicer ne morem rečt kako je, ker nisem gledal in tudi ne mislim ;)


Ditto. Sem pa gledal TG USA - nisi nič zgrešil.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Grand Tour (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31648066 (1670) oo7

Suspendiranje Jeremy Clarksona dobilo končni epilog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522367 (2586) zee
»

Novi Top Gear (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23643699 (20800) SuperVeloce
»

Slavni trio se vrača :)

Oddelek: Loža
52582 (1789) eric_cartman
»

renault twingo jumping into the sea

Oddelek: Loža
385755 (4767) krucymucy

Več podobnih tem