» »

The Grand Tour

The Grand Tour

vostok_1 ::

Nisem neki dirkač, ampak zdi se mi da je preveč divjal pred takim ovinkom.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrimozR ::

vostok_1 je izjavil:

Nisem neki dirkač, ampak zdi se mi da je preveč divjal pred takim ovinkom.

Poboldano je ključno, kar je v prispevku. In seveda pokaže, kako merodajen je ta prispevek ;)

(Hint: nesreča se je zgodila na organizirani dirki, kjer pač divjanja ni. Spljoh.)

oo7 ::

Richard Hammond discusses his Rimac crash

oo7 ::

The Grand Tour Season 2 Sneak Peek



.

vostok_1 ::

PrimozR je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Nisem neki dirkač, ampak zdi se mi da je preveč divjal pred takim ovinkom.

Poboldano je ključno, kar je v prispevku. In seveda pokaže, kako merodajen je ta prispevek ;)

(Hint: nesreča se je zgodila na organizirani dirki, kjer pač divjanja ni. Spljoh.)


Če pogledaš intervju, pol boš videl, da je konsenz nekako tak...šel je prehitro.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrimozR ::

Point je, da nisi dirkač in govoriš, da je divjal. Kar je povsem nekaj drugega, kot 'šel je prehitro'. Da je šel prehitro je meni kristalno jasno že od prvih posnetkov. Vseeno to ni divjanje, kar sem že razložil v oklepaju s predpisom Hint:. Priporočam, da prebereš, kaj sem napisal.

vostok_1 ::

Če gledaš oddajo o hitrih avtih, divjanje ne pomeni, da z kliotom greš 30 več od omejitve, ampak to, da presegaš zmogljivosti hitrega avtomobila.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Heavy ::

vostok_1 je izjavil:

ampak to, da presegaš zmogljivosti hitrega avtomobila.



Oz. sposobnosti voznika.
#TeamFelix

PrimozR ::

vostok_1 je izjavil:

Če gledaš oddajo o hitrih avtih, divjanje ne pomeni, da z kliotom greš 30 več od omejitve, ampak to, da presegaš zmogljivosti hitrega avtomobila.

Po tvoje torej vsak dirkač na organizirani dirki divja. Kar seveda ni res.

Mejo se išče tako, da greš čez. Če se le da pač le malce, kjer se še lahko vrneš, ni ga pa junaka, ki ne bi kdaj orenk kiksnil.

Dirkanje na organiziranih dirkah ni divjanje. Pika. Konec.

vostok_1 ::

Mislim, ja ok, teoretično na dirki ni "divjanja". Ampak v ovinek ki je za 130 ne bo šel 150. Če boš, bom reku da divjaš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tomaz- ::

pa ravno ti si zdajle "teoretik".. KDO pa je postavil mejo 130??? kaj pa če jaz uspem tam iti 139 ?? Sem po tvoje divjak?? Ali sem samo dvignil mejo? Konec koncev se temu reče dirka...

bambam20 ::

Hammond je že večkrat pokazal, da ne obvlada prehitre vožnje. Enkrat je bil v komi.

hojnikb ::

Well, obvladovanje reaktivnega race cara pač ni nekaj enostavnega.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

eric_cartman ::

bambam20 je izjavil:

Hammond je že večkrat pokazal, da ne obvlada prehitre vožnje. Enkrat je bil v komi.


Se pravi je on telepatsko utrgal gumo dol z jet propelled vozila, ki je šel v tistem momentu 450 km/h?

Se mogoče res norca delajo in vozijo po robu svojih zmožnosti.. Pa vendar so zelo zelo dobri vozniki.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

bambam20 je izjavil:

Hammond je že večkrat pokazal, da ne obvlada prehitre vožnje. Enkrat je bil v komi.

Ravno tako Senna, Schumacher, Hill, Hakkinen.. u get the point.
Med dirko se napake zgodijo tudi najboljsim. Takrat ko je Hammond pristal v komi pa ni bila napaka voznika/pilota.

vostok_1 ::

tomaz- je izjavil:

pa ravno ti si zdajle "teoretik".. KDO pa je postavil mejo 130??? kaj pa če jaz uspem tam iti 139 ?? Sem po tvoje divjak?? Ali sem samo dvignil mejo? Konec koncev se temu reče dirka...


Cesta pač ima svoje fizikalne omejitve. Divjanje po dirkališču običajno izvajajo noobi in tough guy-i, ki mislijo da vedo vozit. Pol pa gasa na polno.

Temu rečem jaz divjanje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrimozR ::



Tak noob, da kar za Red Bull vozi!!

vostok_1 ::

On ni divjal, ampak preizkušal mejo. Richard je pač uletel, ker je bil naspidiran.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

globoko grlo ::

ja, če nimaš super licence divjaš, o wait ...
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrimozR ::

vostok_1 je izjavil:

On ni divjal, ampak preizkušal mejo. Richard je pač uletel, ker je bil naspidiran.

Kako pa definiraš preizkušanje meje in divjanje? Kje je ločnica med njima?

Kam spada potem tole?

vostok_1 ::

Damn guys. Vi pa ste se res vpičli v nek benigni detajl.

Hammond je šel prehitro za svoje in avtomobilske sposobnosti. He might even knew it.

To je nekako tako, kot da začetniku daš porša. Misli, da zna vozit...spelje par ovinkov in žedrži boga za jajca. Da po gasu in bam...

Zame divjanje je bilo v kontekstu, da je šel prehitro. Vi pa ne vem kaj ste razmišljali.
I do apologize, če nisem natančneje specificiral....but i won't suck your dick because of it. Geesh..

PS. A bi bil šov kaj slabši. če bi šel tistih 20kmh manj in ne imel nesreče? Not really. Želel je izkoristit priložnost. Razumljivo, ampak nekoliko neprofesionalno.

PrimozR je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

On ni divjal, ampak preizkušal mejo. Richard je pač uletel, ker je bil naspidiran.

Kako pa definiraš preizkušanje meje in divjanje? Kje je ločnica med njima?

Kam spada potem tole?


PS#2 to ni divjanje. Mal prenizek luck je imel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrimozR ::

A to samo zato, ker ima licenco za dirkanje? :D (FYI, ima jo oz. jo je imel tudi Hammond)

Komentator ti lepo pove, da je Meeke tukaj gladko zajebal. Po tvoje je divjal. Zdaj pa daj jajca na tnalco in povej, ali je Meeke divjal (in posledično tudi Hammond), ali ne (in posledično tudi Hammond ne).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

vostok_1 ::

Meeke je divjal manj, Hammond več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrimozR ::

Ampak ravno prejle si pa rekel, da ni divjal. Torej dokazano, še sam ne veš, kaj hočeš povedat. :)

facepalm ::

Dlakocepljenje. Je pac zletel s ceste med dirkanjem, tako kot vsak dirkac.

vostok_1 ::

PrimozR je izjavil:

Ampak ravno prejle si pa rekel, da ni divjal. Torej dokazano, še sam ne veš, kaj hočeš povedat. :)


Đizs krajst, the tism is strong in this one. ;)

You win. Se opravičujem za uporabo napačnega izraza in preslabe obrazložitve le-tega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dottor ::

Se že kej ve kdaj začne 2. sezona?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bambam20 ::

dottor je izjavil:

Se že kej ve kdaj začne 2. sezona?


A prva je bila zakaj? Sicer sem pogledal 3 ali 4-e dele a to je daleč od tistega starega angleškega Top Geara in vzdušja.

noraguta ::

zanič glej tg.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

bambam20 ::

noraguta je izjavil:

zanič glej tg.


Tist je pa še slabše :). Sem pogledal malce TP v novi zasedbi pa mi sploh ni všeč.


Raje gledam Doug Demura , Mata Watsona in Komotarja.

dottor ::

Tudi sam sem gledal 2-3 epizodi nove sezone TPja in je bla ena velika žalost.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bambam20 ::

čeprav je zasedba GT-ja stara a občutek ni nič Angleški. Mene to zelo moti.

roCkY ::

migranti (ekonomski)

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

čeprav je zasedba GT-ja stara a občutek ni nič Angleški. Mene to zelo moti.



Istočasno se je dinamika med njimi spremenila. V TG so delovali kot prijatelji. V GT pa delujejo enako posiljeno kot 'prijatelji' sovoditelji v novem BBC TGju.

Na srečo obstaja YouTube.
#TeamFelix

SuperVeloce ::

V TG je edino Evans deloval posiljeno (ne moreš skriti, ko ekipa nekoga ne mara). Meni se zdi Harris zelo takšen cool guy za družit, pa tudi TG gledam dejansko samo zaradi njega
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

facepalm ::

Osebno mi je bila 2. "nova" sezona TGja dosti bolj gledljiva kot GT. Verjetno bo z leti se boljsa.
GT pa.. vecina epizod je bilo dolgocasnih. Niti ena ni bila taka, da bi mi na koncu pustila tisti "I want more!!" obcutek.
Se pozna, da niso vec mladi:)

bambam20 ::

Heavy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

čeprav je zasedba GT-ja stara a občutek ni nič Angleški. Mene to zelo moti.



Istočasno se je dinamika med njimi spremenila. V TG so delovali kot prijatelji. V GT pa delujejo enako posiljeno kot 'prijatelji' sovoditelji v novem BBC TGju.

Na srečo obstaja YouTube.


No pa tako. Pristnosti v GT-ju , kot je bila v TG-ju ni.

oo7 ::

The Grand Tour: Season 2 Trailer 8-)




Legende se vračajo :)

bambam20 ::

Osebno mi gre na živce, ker preveč vozijo superšportnike.

MonoPattern ::

Se strinjam. Pri TG so mi bile najboljše epizode, ko so vozili kripe po puščavah, delali neke camperje ipd. Zdi se mi, da z novo oddajo hočejo biti všečni američanom in s tem poneumljajo oddajo, ni več te kemije med njimi.

oo7 ::

Glede na to koliko imajo več denarja zdaj kot so ga imeli pri Top G bi lahko bila vsaka epizoda special se pravi izven studija tri legende se fijakajo po gorah, puščavah gozdovih...:D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Glede na to koliko imajo več denarja zdaj kot so ga imeli pri Top G bi lahko bila vsaka epizoda special se pravi izven studija tri legende se fijakajo po gorah, puščavah gozdovih...:D



Dokaz, da več denarja me prinese vedno boljših zamisli. Sicer pa so se ti trije že malo izpeli.

globoko grlo ::

Sej bo full road tripov, kaj se sekirate.

In pa + za musko, sam od gunsov bi mogla bit.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

NikolormousB ::

bambam20 je izjavil:

Osebno mi gre na živce, ker preveč vozijo superšportnike.


Kam pa gledaš? 3/4 trailerja vozijo stare kripe v nemogočih pogojih.

oo7 ::




:)):)):))

oo7 ::

The Grand tour danes prva epizoda druge sezone :D

facepalm ::

Better, but not quite there yet:)

tt2 ::

A je kdo opazil, da so v uvodu kar izbrisalo Slovenijo. xD Verjetno je kak Hrvat v produkciji. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

s1m0n ::

Haha :)

bambam20 ::

NikolormousB je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Osebno mi gre na živce, ker preveč vozijo superšportnike.


Kam pa gledaš? 3/4 trailerja vozijo stare kripe v nemogočih pogojih.



Gledal sem v prvi sezoni 3 ali 4-i dele in so bolj ali manj vozili superšportnike, kar mene osebno ne zanima. Pa manjka tipično angleško vzdušje, ki je bilo pri starem TG-ju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Suspendiranje Jeremy Clarksona dobilo končni epilog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522406 (2625) zee
»

Za letošnje emmyje tretjina nominacij Netflixu, Huluju in Amazonu

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
125876 (4099) Superboyy
»

Novi Top Gear (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23643730 (20831) SuperVeloce

Jeremy Clarkson, Top Gear host, suspended by BBC after 'fracas' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946220 (33039) noraguta
»

renault twingo jumping into the sea

Oddelek: Loža
385758 (4770) krucymucy

Več podobnih tem