» »

The Grand Tour

The Grand Tour

oo7 ::

So me kar prestrašili, da bodo nehali :)
Ampak če bodo ukinili samo šotor in publiko in snemali več specialnih epizod je to zmaga.
Predzadnja epizoda v Mongoliji je bila 10/10.

MonoPattern ::

Jaz sem iskreno pričakoval, da bodo že od vsega začetka snemali na Grand Touru samo special epizode, ker imajo budget za to. Meni so top epizode, kjer se peljejo po vukojebinah z avti za 2 jurja. Te celebrity racing pa pogovori so mi malo brezveze, ker se vidi da so zrežirani.

oo7 ::

Clarkson meanwhile has previously told Radio Times that he has enough ideas for five more series of The Grand Tour.

I have no plans at all for after The Grand Tour. God, no," he said ahead of season three. "I never run out of ideas. Someone asked me, before this series, 'What can you possibly do with a car that you haven't already done?' But my head's filled with enough ideas for five years."

Upam, da bo še najmanj 5 sezon in, da bo sveta trojica zdrava in seveda Hamond nepoškodovan:D

m0LN4r ::

oo7 je izjavil:

So me kar prestrašili, da bodo nehali :)
Ampak če bodo ukinili samo šotor in publiko in snemali več specialnih epizod je to zmaga.
Predzadnja epizoda v Mongoliji je bila 10/10.

Epizoda o Mongoliji je bila lepa, je pa zvezi z avti bila 1/10. Vse gre v neki "toto afrika" smer, vedno bolj vstran od avtov in vec ostalega. Kot neke vrste dokumentarec o potovanju. Na koncu bo kot oddaja za reklamo turisticnim agencijam.

V celi tretji sezoni, mi je na TOP 1 bila epizoda, kjer so imeli izrezek o Jim Clarku ali pa danes, ko so se posvetili zgodovini Ford Mondeota. Tisti specialsi, ko se z eno in isto kripo vozijo po puscavi me ne zanimajo.
Najbolj bedna je bila tista z avtodomom, mongolija je bila lepa epizoda, ampak po mojem okusu ne sodi v Grand Tour.

Ti trije pridejo do izraza, ko se gre o avtih in z njim povezanimi stvarmi, pa naj si bo to zgodovina avta, proizvajalca, soferjev, novi modeli, primerjave, dirke, nima veze, tam so doma.

Ne pa dokumentarci o naravi, sej razumem da so ze okol 60, ampak kaj to pomeni da bomo od zdaj naprej gledali se samo dokumentarce o nekih krajih, kako cez njih potujejo?

Z epizodami, kjer povezejo stare avte z novimi in naredijo special o tem, se mi zdi da je za njih najbolj primeren.

No ja verjetno se pa samo motim in je amazon statisticno ugotovil, da ljudje rajsi gledajo dokumentarce o naravi v katerem povejo tri stavke o vozilu v katerem se vozijo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

oo7 ::

Bivši Top Gear ali zdaj Grand Tour pri teh dveh oddajah mi avti niso bili nikoli na prvem mestu te lahko gledam kadar koli na You tube.
Pri teh dveh oddajah so mi bili vedno na prvem mestu Clarkson, Hammond in May oni so 70% oddaje 30% pa avti :)

forplan ::

Točno tako! Avti tu nikoli niso bili na prvem mestu... Sploh pa zato ker ne predstavljajo avte " za nas" :)

Če te zanimajo avti glej oddajo volan, kjer predstavljajo ljudske avte, z monotonim navajanjem karakteristik itd...
da se strinjam

facepalm ::

Seveda so bili avti vedno na prvem mestu. V nasprotnem primeru, bi TV hise ze prisparale nekaj centov in bi snemali "mythbusters" s treni voditelji.
razumem mlajse generacije ljudi, kateri so vajeni na "zero content" tv.. ampak tisti, ki s(m)o spremljali TG 15+ let, pogresajo(mo) the good old content.
gosti: tom cruise, schumacher, barichello, will smith, aaron paul.. to name a few.. kar zanimivo.
reviewi: MB S class, Twingo, Fiesta (it's still green), Nissan GTR, The Marauder, Bowler, Ariel Atom, Veyron top speed run..
Talk show: sovrastvo do "prikolicarjev", avtobusov, biciklistov.., nesmisel birokratov v cestnem prometu, zmerjanje drugace mislecih brez dlake na jeziku..
(Good) News: The Dacia Sandero now available in red.

Pac show ni bil 100% casa zanimiv vsem. Sploh nam izven UK, kateri nismo razumeli dolocenih sal in nismo poznali vecine gostov. Ampak oddaja mi je minila prehitro. Je bila zabavna, humoristicna in vcasih tudi poucna.

Meni je zal, da bodo ukinili studio in prispevke. Ze sedaj se TGT ni mogel primerjati s TG (iz casov trojice). Z zadnjo sezono so se malo popravili, vseeno sem vecino oddaj pogledal po kosih (never happened with TG). Ce se bodo sedaj prilagodili publiki, ki si zeli zgolj neumen in fun show brez vsebine, bo to konec neke ere.
Tisti pogreb Mondeota je bil pogreb dobrega showa.

m0LN4r ::

oo7 je izjavil:

Bivši Top Gear ali zdaj Grand Tour pri teh dveh oddajah mi avti niso bili nikoli na prvem mestu te lahko gledam kadar koli na You tube.
Pri teh dveh oddajah so mi bili vedno na prvem mestu Clarkson, Hammond in May oni so 70% oddaje 30% pa avti :)

Stem da po novem bo 50% amazon, 40% CHM in 10% avti. Njihov humor, pogovori in vse temelji na tem, ko jim to vzames ostane kaj?

forplan je izjavil:

Točno tako! Avti tu nikoli niso bili na prvem mestu... Sploh pa zato ker ne predstavljajo avte " za nas" :)

Če te zanimajo avti glej oddajo volan, kjer predstavljajo ljudske avte, z monotonim navajanjem karakteristik itd...

Tega niti nisem rekel, preberi se enkrat. Vse se bo po mojem obcutku prelevilo v en amazonov reality show o popotovanju treh smesnih dedkov. Pol pa pogledas eno staro nostalgicno sezono, bos vedel o cem govorim.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

facepalm je izjavil:

Seveda so bili avti vedno na prvem mestu. V nasprotnem primeru, bi TV hise ze prisparale nekaj centov in bi snemali "mythbusters" s treni voditelji.
razumem mlajse generacije ljudi, kateri so vajeni na "zero content" tv.. ampak tisti, ki s(m)o spremljali TG 15+ let, pogresajo(mo) the good old content.
gosti: tom cruise, schumacher, barichello, will smith, aaron paul.. to name a few.. kar zanimivo.
reviewi: MB S class, Twingo, Fiesta (it's still green), Nissan GTR, The Marauder, Bowler, Ariel Atom, Veyron top speed run..
Talk show: sovrastvo do "prikolicarjev", avtobusov, biciklistov.., nesmisel birokratov v cestnem prometu, zmerjanje drugace mislecih brez dlake na jeziku..
(Good) News: The Dacia Sandero now available in red.

Pac show ni bil 100% casa zanimiv vsem. Sploh nam izven UK, kateri nismo razumeli dolocenih sal in nismo poznali vecine gostov. Ampak oddaja mi je minila prehitro. Je bila zabavna, humoristicna in vcasih tudi poucna.

Meni je zal, da bodo ukinili studio in prispevke. Ze sedaj se TGT ni mogel primerjati s TG (iz casov trojice). Z zadnjo sezono so se malo popravili, vseeno sem vecino oddaj pogledal po kosih (never happened with TG). Ce se bodo sedaj prilagodili publiki, ki si zeli zgolj neumen in fun show brez vsebine, bo to konec neke ere.
Tisti pogreb Mondeota je bil pogreb dobrega showa.

Se strinjam z epecarjem, kdor je spremljal to ze od prej in pogledal stare oddaje in se tudi zabaval ob njihovih tehnikalijah in netehnikalijah, vidi kam nova serija vodi. Vodi v smer, vstran od prvotne publike v novo publiko, ki jih zanima samo "rompompom" Clarkson tocno ve zakaj je solze spuscal, kljub temu da se zadeva nadaljuje. Enostavno vec ne bodo delali za iste gledalce in stari jih bodo zapustili.
Ravno to je bil njihov car, ker vse je temeljilo na "avtih" v narekovajih, norca so se delali iz avtov, prometa, pokazali kako zanimivost iz lastne perspektive, posmehovali se dolocenim avto-moto pogruntavscinam, imeli zelo zanimive goste "talk show stil" je bil glih to, kaj sem tudi zelo rad poslusal in gledal.
Zdaj pa bo, boste videli Amazon National Geographics, ki se bo prodajal zaradi njihove stare slave, ki je pa v bistvu nova publika niti ne pozna.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Top Gear:






https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PrimozR ::

Zadnji je ponovljen :P

Groot ::

facepalm je izjavil:

Seveda so bili avti vedno na prvem mestu. V nasprotnem primeru, bi TV hise ze prisparale nekaj centov in bi snemali "mythbusters" s treni voditelji.
razumem mlajse generacije ljudi, kateri so vajeni na "zero content" tv.. ampak tisti, ki s(m)o spremljali TG 15+ let, pogresajo(mo) the good old content.
gosti: tom cruise, schumacher, barichello, will smith, aaron paul.. to name a few.. kar zanimivo.
reviewi: MB S class, Twingo, Fiesta (it's still green), Nissan GTR, The Marauder, Bowler, Ariel Atom, Veyron top speed run..
Talk show: sovrastvo do "prikolicarjev", avtobusov, biciklistov.., nesmisel birokratov v cestnem prometu, zmerjanje drugace mislecih brez dlake na jeziku..
(Good) News: The Dacia Sandero now available in red.

Pac show ni bil 100% casa zanimiv vsem. Sploh nam izven UK, kateri nismo razumeli dolocenih sal in nismo poznali vecine gostov. Ampak oddaja mi je minila prehitro. Je bila zabavna, humoristicna in vcasih tudi poucna.

Meni je zal, da bodo ukinili studio in prispevke. Ze sedaj se TGT ni mogel primerjati s TG (iz casov trojice). Z zadnjo sezono so se malo popravili, vseeno sem vecino oddaj pogledal po kosih (never happened with TG). Ce se bodo sedaj prilagodili publiki, ki si zeli zgolj neumen in fun show brez vsebine, bo to konec neke ere.
Tisti pogreb Mondeota je bil pogreb dobrega showa.


Exactly!!

a_borlak ::

Kajpavem, po moje pa znajo pokazati kaj več, poleg tega tudi njihova publika odrašča.

Nemmo ::

Se obeta slovenski Grand Tour? - https://atmosferci.com/ :))

oo7 ::

13 december 8-)

The Grand Tour Presents: Seamen - Official Trailer

oo7 ::

Grand tour druga epizoda četrte sezone že zunaj :D:)8-)

DePalmo ::

Nisem še pogledal, sklepam da pa je zadnja. Zadnjih par delov je šlo samo navzdol, z izdajanjem "dela" enkrat na leto je tale serija pokopana. Ah, pogrešam dobri stari Top Gear. Tudi novi voditelji niso to to, pa ko sem se že ravno navadil na Matta LeBlanca, je pa napovedal da bo odstopil.

Še dobro da imam arhiv vseh TG, jih še vedno pogledam občasno.

LeXani ::

Pogledal, kaj pa vem, čedalje bolj skriptirano ni tistih pravih scen ko so bile včasih, prisiljene fore.. ampak še vedno zabava zagarantirana.
Čas prve prijave 04.11.2005

PrimozR ::

DePalmo je izjavil:

Nisem še pogledal, sklepam da pa je zadnja. Zadnjih par delov je šlo samo navzdol, z izdajanjem "dela" enkrat na leto je tale serija pokopana. Ah, pogrešam dobri stari Top Gear. Tudi novi voditelji niso to to, pa ko sem se že ravno navadil na Matta LeBlanca, je pa napovedal da bo odstopil.

Še dobro da imam arhiv vseh TG, jih še vedno pogledam občasno.

Nova ekipa Top Geara res ni to, kar je bila stara, ja... Na srečo je precej boljša, za zraven pa od Chrisa Harrisa dobimo še proper car geekery content na YouTubu. Pa obljubljajo ga še več v novem letu, obljublja se reboot Chris Harris on Cars serije :)

hojnikb ::

obljublja se reboot Chris Harris on Cars serije :)

Fucking finally.
#brezpodpisa

PrimozR ::

Sicer maš še dost materiala, ima Collecting cars podcast (z drugimi gosti, za dol past dobra zadeva), na YouTubu je objavljen agregat njegovih predvidevam da IG streamov Whisky files, Jonny Smith in Car Throttle so ga imeli v podcastih, itd.

hojnikb ::

ja, pa se iz casov ko je bil na /DRIVE...
#brezpodpisa

a_borlak ::

Kajpavem, GT zadnji del je kar ok, prvič, da je nekdo šel peš naprej, fore čisto spodobne ... Za TG pa upam, da bodo brcali naprej še bolje, zdaj so se kar ujeli.

Pac-Man ::

Leto je naokoli in s tem novi spešl. Tokrat francoska vozila.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

oo7 ::

Prvo ime avtomobilističnega šova Top Gear Jeremy Clarkson je trenutno v Sloveniji. Obiskal je namreč Bled in na svojem profilu na Instagramu zapisal: "Slovenija res ni zanič."

https://siol.net/trendi/svet-znanih/zve...

jb_j ::

že prejšnji četrtek okoli 15-16ure,
je bila neka snemalna ekipa v centru Ljubljane,
pri zmajskem mostu, pri tržnici.....

(ko so snemalci sedeli v prtljažniku vozila in snemali skozi odprt pokrov zadaj)

nisem pa prepričan če so tudi to bili oni........

Ganon ::

oo7 je izjavil:

"Slovenija res ni zanič."


Slabo ti gre prevajanje.

globoko grlo ::

Hehe, čez cca pol leta bomo gledal v GT Planico&Co
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Včeraj je izšla nova epizoda Grand toura :D

buttcrack ::

Sej so zabavni ampak tuki jim je pa že mal idej zmanjkal. Ajde tunel je bil brutal, ostalo pa gledljivo

cias ::

Nov del je zunaj :O

Yiss, bread crumbs!

hojnikb ::

holy shit, tale tunel scena je bla proper scary :D
#brezpodpisa

rkobarov ::

pogledaj v 20 minutah, postali so ponavljajoci in dolgocasni.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

a_borlak ::

Dobri so bili, kot v najboljših časih. Čeprav močno dvomim, da je Hammond res bil v kabini med spustom. Na koncu je kar priletel v tisti zid tisto bi ga moralo konkretno odnesti na drugo stran.

LeXani ::

Pogledal z zehanjem, žal ni več tiste prave energije, ponavljajoče fore.. Upam da bo naslednji del bolj zanimiv, ker se zaključi tudi v Sloveniji.
Čas prve prijave 04.11.2005

Skyman ::

Sej ta Grand Tour po SLo vsi cakamo.Jaz moram se prejsnega pogledati nekako ni vec to kar je bilo v casu Top Gear-a.

m0LN4r ::

Sej res ni, ker ni Top Gear, ampak je Grand Tour.
Vsebina se je spremenila, to je res. Gleda se pa boljkone zaradi edinstvenega nacina in humorja igralcev in niti ne zaradi "avtov"

Saj so povedali, na zacetku, da je Grand _tour_

Tako kot James Mayev special na amazonu, je enostavno super, ker je humor bolj po principu fuckthisshit.

PS: Nacin pripovedovanja je se kr to to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

PrimozR ::

Point komentarjev, da ni TG, je, da so se izpeli. Da tudi če bi bil še vedno Top Gear, da bi bil meh.

Za v penzijo so, plain and simple.

Scorpy84 ::

PrimozR je izjavil:

Point komentarjev, da ni TG, je, da so se izpeli. Da tudi če bi bil še vedno Top Gear, da bi bil meh.

Za v penzijo so, plain and simple.


Zakaj v penzijo? Sicer niso vec tisto kar so bili, njihov vrhunec je mimo, ideje tudi. Ampak se vedno so dobri in za pogledati ob pivu, vsaka konkurencna oddaja jim ne seze do kolen. Ok so mogoce bolj resni, to je to. Zakaj pol v penzijo?
Sicer pa ste gledali Clarkson's Farm? Prdec se vedno obvlada, da bi sel v penzijo.

PrimozR ::

Zato ker so 'get off my lawn' stari prdci, ki ne znajo stopiti v korak s časom.

Vsaka konkurenčna oddaja jim ne seže do kolen? Morda. Ampak to je tako, kot da bi rekel, da imaš najboljšo kočijo, kateri nobena ne seže do osi. Vsi ostali se pa okrog vozijo z avtomobili.

Scorpy84 ::

No potem pa povej eno podobno oddajo, ki je bolj gledana, kot njihova ali vsaj priblizno, ce ze tukaj nekaj se trudis s kocijo in avti. Top gear, se je se trudil, zdaj so pa ocitno obupali. Tako da ta "kocija" ocitno prinasa denarce ne.

rkobarov ::

Scorpy84 je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Point komentarjev, da ni TG, je, da so se izpeli. Da tudi če bi bil še vedno Top Gear, da bi bil meh.

Za v penzijo so, plain and simple.


Zakaj v penzijo? Sicer niso vec tisto kar so bili, njihov vrhunec je mimo, ideje tudi. Ampak se vedno so dobri in za pogledati ob pivu, vsaka konkurencna oddaja jim ne seze do kolen. Ok so mogoce bolj resni, to je to. Zakaj pol v penzijo?
Sicer pa ste gledali Clarkson's Farm? Prdec se vedno obvlada, da bi sel v penzijo.


Clarkson's Farm je top!
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

Groot ::

Scorpy84 je izjavil:

No potem pa povej eno podobno oddajo, ki je bolj gledana, kot njihova ali vsaj priblizno, ce ze tukaj nekaj se trudis s kocijo in avti. Top gear, se je se trudil, zdaj so pa ocitno obupali. Tako da ta "kocija" ocitno prinasa denarce ne.


Tule se povsem strinjam. Dejansko ni niti ene primerljive oddaje, ki bi bila na podobnem nivoju. Se sicer strinjam tudi s tem da Grand Tour ni na nivoju Top Gear iz najboljših časov, ampak je pa še vedno daleč pred zadnjimi poskusi Top Gear po odhodu trojice.

PrimozR ::

Scorpy84 je izjavil:

No potem pa povej eno podobno oddajo, ki je bolj gledana, kot njihova ali vsaj priblizno, ce ze tukaj nekaj se trudis s kocijo in avti. Top gear, se je se trudil, zdaj so pa ocitno obupali. Tako da ta "kocija" ocitno prinasa denarce ne.

Aja, seganje do kolen pomeni število gledalcev? Sem mislil da govorimo o kakovosti... Ker YouTube je poln kratkih in dolgih prispevkov, katerim GT ne seže do gležnja tako po zabavnosti kot po informacijah, ki jih podajo.

Scorpy84 ::

Ves cas sem govoril o oddaji, torej št. gledalcev je uključeno, glede kakovosti nisem nikjer omenjal, če smo pa tukaj glede kakovosti, pa kakor vzameš, o tem bi se dalo razglabljati. Vsak ima različen okus (hvala bogu), če pa govorimo o kakovosti, so z leti našli svoje občinstvo, ki jih ni malo in jim paše ta njihova kakovost. Ti pa očitno nisi med njimi in ne vem zakaj sploh tukaj pišeš, če pa lahko narediš svojo temo in predstavis YT infulnecerje. Na YT verjamem, da najdeš marsikaj, meni marsikater ne paše tam, kakšen pa ja, če bo pa kater bolj uspešen od te trojice, pa vsaka čast, bomo pa gledali ne? Načeloma se slabo zadržujem na YT pa pogledam sem pa tja kako oddajo in teli mi zapašejo pogledati. To sicer pišem nasplošno, ker imam kar nekaj zamer glede komentarjev Clarksona, ampak jbg, na splosno je vseen tip zabaven, tudi če kopira izjave drugih. Sicer pa je tema o TG, tako da, lepo odpri drugo, pa tam piši TG je za penzijo, tukaj bomo gledali boljše materiale...

PrimozR ::

Jah... Super. Jaz raje gledam tisto, kar je dobro kot tisto, kar gledajo vsi. Kar gledajo/počnejo vsi še ni nujno tudi dobro ;)

Ampak vsak po svoje :)

Zakaj bi bilo treba odpreti drugo temo za (negativno) komentiranje Grand Toura, če tema o Grand Touru že obstaja?? o.O

m0LN4r ::

Heh eni ocitno ne stekate Grand Tour nasplosno, zato tak hejt.
Je povsem drug zanr oz. vsebina. Ste trdi eni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Scorpy84 ::

PrimozR je izjavil:

Jah... Super. Jaz raje gledam tisto, kar je dobro kot tisto, kar gledajo vsi. Kar gledajo/počnejo vsi še ni nujno tudi dobro ;)

Ampak vsak po svoje :)

Zakaj bi bilo treba odpreti drugo temo za (negativno) komentiranje Grand Toura, če tema o Grand Touru že obstaja?? o.O


eh ti si tudi za v penzijo, pišeš tudi kot en prdec.

globoko grlo ::

Najlepsi na svetu ever, pika stop :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

The Grand Tour is coming to an end. After Jeremy Clarkson, James May and Richard Hammond filmed two final specials last year, in Mauritania and Zimbabwe, Clarkson has confirmed TGT is not long for this world, later stating that he is "old and fat and unfit" and that the show is running out of fresh ideas.

https://www.carthrottle.com/news/final-...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Suspendiranje Jeremy Clarksona dobilo končni epilog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10522241 (2460) zee
»

Za letošnje emmyje tretjina nominacij Netflixu, Huluju in Amazonu

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
125839 (4062) Superboyy
»

Novi Top Gear (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23643524 (20625) SuperVeloce

Jeremy Clarkson, Top Gear host, suspended by BBC after 'fracas' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945884 (32703) noraguta
»

renault twingo jumping into the sea

Oddelek: Loža
385733 (4745) krucymucy

Več podobnih tem