» »

xperia M2 in pike na črnem zaslonu

xperia M2 in pike na črnem zaslonu

someboody99 ::

Pozdravljeni! Xperio m2 imam pol leta in sem naključno opazil, ko sem imel full brightness in sem odprl notification zadevo (tisto pač, ki povlečeš dol), da je kar nekaj, v bistvu zelo veliko majhnih pik različnih barv. Je to normalno? Poslikat tega žal ne morem, nimam nekega profesionalnega fotoaparata, sem že probal slikar, pa se na sliki nič ne vidi. Hvala!

Sami ::

Mrtvi pixli, morali bi se videti vedno, ne samo na črni podlagi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

someboody99 ::

Ja, saj sem razmišljal o mrtvih pixlih, ampak problem je v tem, da se vidijo samo na črni podlagi :8) in jih je res zelo zelo zelo veliko...

hojnikb ::

nesi na garancijo..
#brezpodpisa

someboody99 ::

OK, najverjetneje bom. Malo me edino skrbi, ker je pooblaščen servis TOPTIME ;(( in vidim, da ima veliko ljudi bolj slabe izkušnje....

jeklo ::

Če imaš kakšno piko ali dve, bi ti znali komplicirat, če pa jih je veliko kakor sam praviš ti bodo pa zihr zaslon zamenjali, ker to spada pod garancijo. Imaš defekten izelek!

someboody99 ::

OK.. Bom dal na servis...

someboody99 ::

Aja, pa še to... Naj se grem pozanimat kaj je to tam, kjer sem ga kupil (BigBang), ali naj servisu napišem za začetek kak mail...?

DrSergioDJ ::

Odnesi direktno na servis, kaj kompliciraš z BigBangom (ki servisa nima in ti bo postopek kvečjemu podaljšal za kak dan, če boš pri njih pustil telefon) in mailom servisu (kaj pa lahko storijo preko maila?).
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652040 (12006) Han
»

Big bang "se zgodi" in njihova popolna ignoranca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921734 (18432) RejZoR
»

Bigbang in njihovo obnašanje in dobavni roki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527143 (4747) Zheegec
»

BigBang - Kolko dni od nakupa lahko zahtevas denar nazaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
545248 (4103) Zheegec
»

LCD in mrtvi piksli (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
545924 (4928) Hux

Več podobnih tem