» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

««
8 / 8
»
»»

Lion29 ::

Homelander je izjavil:

damian je izjavil:

kar všečen del (itak važno da pokaže se ve katera dva modela) - z vzporednim prikazom barvne/črnobele zgodbe nakazuje da bo Saul tudi v sedanjosti zajebal, enako kot v preteklosti?

Ne vem če sem prav zastopil kar si napisal, ampak od 10. dela naprej se črnobelo dogaja v prihodnosti in ne v preteklosti kot bi bilo bolj običajno za tako tehniko.
Drugače se vidi že po Jimmy-jevih laseh, ki niso zdržali zob časa. Pa v zadnjem delu ima Kim temno pobarvane lase.
Sem pa že v barvnih delih mislil kako je Jimmy lahko ohranil tako goste lase, samo na čelu se mu je poznalo. Ravno malo zatem ko sem to mislil, pa prikaže, takrat ko se zbudi, pogled od zadaj na njegove lase, pa je imel zadaj na vrhu že velik bald spot pokrit s svojimi dolgimi lasmi.

Kim je precej dobro zaigrala jok na avtobusu.


to seveda ne drzi... crno belo je v sedanjosti, barvno v preteklosti
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BaTeMaN ::

lepa Lion :)

Mi je pa všeč, da se lepo zaključijo 2-3 serije da se lahko v miru posvetim Targaryens :)

Dreams didn't make us kings. Dragons did.

Čist sem hyped :)
less then zero

IgorCardanof ::

Lion29 je izjavil:

Homelander je izjavil:

damian je izjavil:

kar všečen del (itak važno da pokaže se ve katera dva modela) - z vzporednim prikazom barvne/črnobele zgodbe nakazuje da bo Saul tudi v sedanjosti zajebal, enako kot v preteklosti?

Ne vem če sem prav zastopil kar si napisal, ampak od 10. dela naprej se črnobelo dogaja v prihodnosti in ne v preteklosti kot bi bilo bolj običajno za tako tehniko.
Drugače se vidi že po Jimmy-jevih laseh, ki niso zdržali zob časa. Pa v zadnjem delu ima Kim temno pobarvane lase.
Sem pa že v barvnih delih mislil kako je Jimmy lahko ohranil tako goste lase, samo na čelu se mu je poznalo. Ravno malo zatem ko sem to mislil, pa prikaže, takrat ko se zbudi, pogled od zadaj na njegove lase, pa je imel zadaj na vrhu že velik bald spot pokrit s svojimi dolgimi lasmi.

Kim je precej dobro zaigrala jok na avtobusu.


to seveda ne drzi... crno belo je v sedanjosti, barvno v preteklosti


A ima res veze, ali imamo sedanjost / prihodnost oz. preteklost / sedanjost?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Outcast ::

Ja mene je tudi zmotil predvsem Jesseijev look, Walterja so nekak bolje'zamaskirali' z tisto kapo...ampak ok.
Všeč mi je bil barvni odsev na čb obrazu Gena oz njegovih očalih, ko je videl Saula na ekranu, briljantno narejeno res.
I guess bye bye Jimmy/Saul/Gene

sheeshkar ::

Jesse zgleda čudno tudi zato, ker so mu morali digitalno odstraniti brado, ki jo ima v Westworldu in je zato ni smel obriti.

BaTeMaN ::

sheeshkar je izjavil:

Jesse zgleda čudno tudi zato, ker so mu morali digitalno odstraniti brado, ki jo ima v Westworldu in je zato ni smel obriti.


a se mi zdi al ni rekel "b**h*? to me še bolj moti od cgi :)
less then zero

Lion29 ::

IgorCardanof je izjavil:

A ima res veze, ali imamo sedanjost / prihodnost oz. preteklost / sedanjost?


ne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

FlyingBee ::

Netrunner je izjavil:

Kaj se samo meni zdi zadnja sezona taka bolj "plehka".

Na silo so jo zaključili.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Outcast ::

Men je pa kul da so jo, očitno ni bilo več neke ideje da vlečejo tole naprej...super serija res!

Outcast je izjavil:

Men je pa kul da so jo, očitno tud ni bilo več neke ideje da vlečejo tole naprej...super serija res!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

IgorCardanof ::

Mogoče je bil pravi moment zaključit serijo po sredini 6e sezone.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Outcast ::

Folk itak ni bil zadovoljen z BB koncem, tudi pri El Caminotu so bili pametni, zdj nezadovoljni...adijo pamet res.

Men so pa s koncem fajn zaokrožili ali zajeli vse tri zadeve skupi. To je to. Material polno. Top vse troje!

Horas ::

Outcast je izjavil:

Folk itak ni bil zadovoljen z BB koncem, tudi pri El Caminotu so bili pametni, zdj nezadovoljni...adijo pamet res.

Men so pa s koncem fajn zaokrožili ali zajeli vse tri zadeve skupi. To je to. Material polno. Top vse troje!


od kje ti to?? kjerkoli sem bral o koncu BB so vsi bili izjemno zadovoljnji. zaključek je epski! boljši ne bi mogel biti
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IgorCardanof ::

Meni je bil tudi zaključek BB veliko bolj všeč. Kar je bil folk nezadovoljen je to, da je WW na koncu dobil vse. In glede na to, da je negativen lik, to marsikomu ni bilo všeč.

Kar se pa tiče tega konca, se pa strinjam, da je vredu zaokrožen zaključek, je pa tako da ima teh zadnjih 7 epizod bolj malo pomena in so večinoma samo vlečenje zgodba do konca.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ripmork ::

Pogledal včeraj in danes zadnja dva dela. Meni se zdi zelo primeren konec za tale lik, z mal presenečenja na koncu. Pa da smo videli, kaj se s Kim zgodi.
Ob ogledu sem se spomnil še na BB in na El Camino; tri različne poti treh glavnih junakov. Vsi dobri za pogledat, El Camino mi je pa kljub zoprnemu karakterju najljubši (nasploh pa odličen in precej napet film).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Outcast ::

ripmork je izjavil:

Pogledal včeraj in danes zadnja dva dela. Meni se zdi zelo primeren konec za tale lik, z mal presenečenja na koncu. Pa da smo videli, kaj se s Kim zgodi.
Ob ogledu sem se spomnil še na BB in na El Camino; tri različne poti treh glavnih junakov. Vsi dobri za pogledat, El Camino mi je pa kljub zoprnemu karakterju najljubši (nasploh pa odličen in precej napet film).


Se strinjam. Eden na svobodi (zasluženi), eden mrtev (zasluženo) in eden v zaporu...zasluženo.

Voss ::

Outcast je izjavil:

ripmork je izjavil:

Pogledal včeraj in danes zadnja dva dela. Meni se zdi zelo primeren konec za tale lik, z mal presenečenja na koncu. Pa da smo videli, kaj se s Kim zgodi.
Ob ogledu sem se spomnil še na BB in na El Camino; tri različne poti treh glavnih junakov. Vsi dobri za pogledat, El Camino mi je pa kljub zoprnemu karakterju najljubši (nasploh pa odličen in precej napet film).


Se strinjam. Eden na svobodi (zasluženi), eden mrtev (zasluženo) in eden v zaporu...zasluženo.


Prvi je kuhal in prodajal drogo + ubijal ljudi + še manjši raznorazni zločini. Kako je lahko tak človek zasluženo na svobodi? Je pa res, da je neke vrste zapor dobil v tisti luknji, ko so ga imeli zaprtega.

Outcast ::

Voss je izjavil:

Outcast je izjavil:

ripmork je izjavil:

Pogledal včeraj in danes zadnja dva dela. Meni se zdi zelo primeren konec za tale lik, z mal presenečenja na koncu. Pa da smo videli, kaj se s Kim zgodi.
Ob ogledu sem se spomnil še na BB in na El Camino; tri različne poti treh glavnih junakov. Vsi dobri za pogledat, El Camino mi je pa kljub zoprnemu karakterju najljubši (nasploh pa odličen in precej napet film).


Se strinjam. Eden na svobodi (zasluženi), eden mrtev (zasluženo) in eden v zaporu...zasluženo.


Prvi je kuhal in prodajal drogo + ubijal ljudi + še manjši raznorazni zločini. Kako je lahko tak človek zasluženo na svobodi? Je pa res, da je neke vrste zapor dobil v tisti luknji, ko so ga imeli zaprtega.


To je vse res, v mislih sem imel kar se mu je dogajalo v El Caminu in na koncu ajde je zasluženo nekje na Alaski mr. Driscoll...

Nesta ::

Zaključek daleč najslabši kar bi si jih lahko zamislil...

BaTeMaN ::

Nesta je izjavil:

Zaključek daleč najslabši kar bi si jih lahko zamislil...


... za konec sem mel neke seinfeld asociacije :)

Iskreno pa sem po zaključku z LALOM sam čakal, da se konča... on mi je bil zadnja svetla točka.
less then zero

Okapi ::

Mogoče bodo pa naredili novo serijo, Odvetnik za zapahi;) Bi znalo biti čisto zanimivo.

Ganon ::

Nesta je izjavil:

Zaključek daleč najslabši kar bi si jih lahko zamislil...


Kako bi ti zaključil serijo?

Lion29 ::

Ganon je izjavil:

Nesta je izjavil:

Zaključek daleč najslabši kar bi si jih lahko zamislil...


Kako bi ti zaključil serijo?


1. totalno neumno je, da so izredno ambiciozno in delovno, smart zensko zreducirali na supoer boring job in comlacant life... ljudje pac ne menjajo svojega karakterja tako

2. posiljevanje Jimmija kot slabega cloveka v zadnjih 3 likih... ki je bil grob s Kim in je izkoriscal bolane ljudi brez komproimsov... prav vidlo se je, da na silo vsiljujejo na htrco, da ga ne maramo

3. Glupo je, da je na koncu pa le izpadel kot nek heroj, ki je priznal in sel v zapor za to... veliko bolje bi bilo, da bi p[oskuisal na vse pretege se resit, pa nebi mogu...

4. da ne omenjamo komplet antklimaticnega cross overja z BB... totalno bogo

pac veliklo bolje bi lahko resli zadeve po mojem mnenju
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Kebo ::

IgorCardanof ::

A prodajajo tut kake NFTje?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Kurzweil ::

Evo, končno vzel čas... šel v rewatch Breaking Bada, El Camina in končno pogledal tudi celoten BCS. Za dodatek sem danes prebral še vseh 8 strani debate tukaj. Nice journey!

Moram rečt, da mi je Better Call Saul zelo všeč, sam nimam težav s tem, da imajo serije ali filmi počasnejši pace, niti slučajno, če je kaj boring, je to konstantna brainless akcija. Prav žalostno je, da serija navkjub 53 nominacijam tekmo vseh teh let, ni prejela niti enega samega Emmyja.

Sam zaključek serije si pa razlagam tako, da bo Kim (karakter in igra sta mi bila všeč) počakala na Jimmyja/Saula/Gena, da pride iz zapora, saj si je fino zbil kazen na 7 let... pa še kakšno leto manj, če bo priden.

Nekak imam občutek, da bomo prej kot slej dobili kakšen spinoff... ena varjanta je mogoče Kim in Gene po zaporu... pogosto Giancarlo Esposito (Gus) omenja na socialnih omrežjih morebiten spinoff v obliki zgodbe, ki bi bila sfokusirana na njegov character... bomo videli, ne bom presenečen, če dobimo še kakšno serijo.

Sicer pa moram pogledat, če je poleg omenjenih serij in El Camina, Vince Gilligan ustvaril še kaj omembe vrednega. Zdej imam nekako prostor, da se lotiš česa novega... čeprav imam na pending mode cel shitload serij, knjig, albumov in filmov.

Okapi ::

Meni bi se bolj zanimiva zdela serija Jimmyjeve dogodivščine v zaporu.

Kurzweil ::

Okapi je izjavil:

Meni bi se bolj zanimiva zdela serija Jimmyjeve dogodivščine v zaporu.


Uf, tudi to si znam predstavljat zanimivo... in posledično/kasneje tudi, ko pride ven, na kar sem se že navezal... pač, lahko še mirno prebavim kakšen spinoff, če bo seveda premišljen, zanimiv in da ne bo preveč posiljen, samo zato, ker zadeva finančno pije vodo, kar se danes rado zgodi.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666174 (1794) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12416914 (3148) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106195005 (11086) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659471 (5996) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem