» »

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated

Kurzweil ::

Horas je izjavil:

jaz sem jo po leta nazaj začel gledat prlezu do sredi 2. sezone in potem nehal. prepočasno dogajanje in premalo zanimivo. zdaj mi je še tudi ni gledat ko je toliko drugih stvari. raj eše enkrat pogledam BB.


Kaj pa je še drugega res kvalitetnega? Zanima me predvsem zato, ker rabim predloge kaj gledat...

ZveeZ ::

Godfather of Harlem, Your Honor, mi padeta na pamet:)

Lion29 ::

Horas je izjavil:

jaz sem jo po leta nazaj začel gledat prlezu do sredi 2. sezone in potem nehal. prepočasno dogajanje in premalo zanimivo. zdaj mi je še tudi ni gledat ko je toliko drugih stvari. raj eše enkrat pogledam BB.

iz dela v del in sezone v sezono se stnopnjuje... ko se enkrat SPOILER znebijo debilnega lika.. in pride el pollero na sceno, potem se zacne veliko bolj dogajat... zadnji 2 sezoni sta blizu ce ne na nivoju BB
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

NejcSSD ::

Bolana serija BCSsploh ta zadnja sezona
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

IL_DIAVOLO ::

Lahko bi bil res kulten zaključek bb-ja, pa je samo parodija tega kar je dosegel gilligan z bb-jem.

Ne vem, kako je možno da je gilligan dostavil tako različna izdelka, eden je izjemen v vseh pogledih, resen, na trenutke prisotne tako ostre scene, ko ne ves za koga bi navijal, tretjič pa bi bad guya najraje sam zaklal.

Bsc je samo komicen in ni niti blizu bb-ju.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

meho7 ::

ZveeZ je izjavil:

Godfather of Harlem, Your Honor, mi padeta na pamet:)

Your honor je totaln govno od serije. Tako neumnega plota.. ;((
Ce nebi bilo Cranstona zraven verjetno nihce nebi niti povohal.

https://www.reddit.com/r/YourHonorTV/

Ganon ::

Kurzweil je izjavil:

Sem pogledal prvo sezono in sem si rekel, da bom počakal do konca te serije in jo pogledal v enem šusu. Vidim, da bo 13. avgusta konec te serije, tako da lahko počasi začnem gledat.

Gre seriji dobro, je vredna časa? Seveda mi je bil Breaking bad top shit... gledam tudi ocene zadnjih epizod na IMDB... 9,9... 9,8... 9,4... 9,0... prav slabo ne more bit?!


Na enakem nivoju je kot BB. Eden redkih biserov v poplavi sranja. Škoda, ker bo kmalu konec.

ZveeZ ::

meho7 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Godfather of Harlem, Your Honor, mi padeta na pamet:)

Your honor je totaln govno od serije. Tako neumnega plota.. ;((
Ce nebi bilo Cranstona zraven verjetno nihce nebi niti povohal.

https://www.reddit.com/r/YourHonorTV/

Nwm. Ne gledam online kritik/ocen. Jaz sem jo gledal in me je pritegnila.

meho7 ::

Sem jo tudi sam gledal in sem komaj do konca prilezel.

ripmork ::

Kurzweil je izjavil:

Gre seriji dobro, je vredna časa? Seveda mi je bil Breaking bad top shit... gledam tudi ocene zadnjih epizod na IMDB... 9,9... 9,8... 9,4... 9,0... prav slabo ne more bit?!


Serija je vrhunska; začne se mal "počasno", sam kdor prepozna in ceni dobro igro / karakterje / scenografijo / scenarij, bo hitro tole zagrabil. Kvaliteta tekom vseh sezon ostaja dobra, se pa iz sezone v sezono stopnjuje po akciji in dogajanju. Meni osebno boljša kot BB. Že samo zarad brilijantnih odvetniških štosov in nategov vredna ogleda. :)

Nikec3 ::

Zadnja epizoda vsaj meni povsem nepotrebna. Serijo bi morali zaključit prejšnji teden in je to-to.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

stara mama ::

Men je tud tak tak, ampak očitno že mora tako bit, da prihranijo kaj akcije za na konec.
Komu bi se pa pol dalo še gledat, da mora Jimmy krast neke obleke po trgovskem centru (hkrati me pa zanima, zakaj, a je tak nizko padu?)
Je pa zanimivo, kako so te odseke kazali že v prejšnjih sezonah, očitno je res cela slika in plan bla postavljena že v samem štartu.

ripmork ::

Netipičen, sam kar napet del. Mene pa res zanima, kako se bo Saul-ovo življenje odvilo zdej, v novem poglavju.
Pa zanimiv zaplet (glede na vse nekdanje reklame je bilo sam vprašanje časa, preden ga nekdo nekje prepozna in začne izsiljevat / skušat izkoristit). Dobr se je znašel 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

IL_DIAVOLO ::

Reddit se strinja:

https://www.reddit.com/r/unpopularopini...

Scene so skrajno butaste in nimajo nobene veze z zgodbo v nadaljevanju. Bi celo rekel da deluje kot nanizanka. Dalec, dalec od nivoja bb-ja. Ja, neki detajli so, ampak ce nimas dodelane zgodbe je vse skupaj precej slabo, morda celo zanic.

Upam si tudi trditi da so vsi karakterji zanic, ko ni prisotnega ww-ja, hanka in jesseja. Dejansko se sprašujem če je bb uspeh gilligana ali bolj neverjeten igralski talent bryana cranstona in pristna kemija med njim in aaraonom paulom.

Prekleto precenjena nadaljevanka. Ce je bb 9.5, dam bcs-ju 7.5.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ripmork ::

Pa sej črno-bela tehnika ločuje, kaj se dogaja v prihodnosti in kaj ne. Bolj izrazito bi že težko naredili.
Če ti je slaba, zakaj se pol mučiš z gledanjem?

Meni je bil Jesse v BB dostkrat tako neverjetno zoprn in zabit karakter, da je bilo kar težko gledat. Dejansko mi je Saul bolj gledljiv.
Sta pa obe seriji res dobro narejeni, kot tudi El Camino. Sam če imaš že v osnovi tu za glavna lika odvetniški par namesto drug-cooking srednješolskega profesorja s celo plejado odbitih likov, ne moreš glih pričakovat istega nivoja akcije.

sheeshkar ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Reddit se strinja:

https://www.reddit.com/r/unpopularopini...

"Reddit se strinja", a nato prilepiš link do subreddita, kjer je bistvo objavljanje NEPOPULARNIH MNENJ... :))

BTW, nimam niti malo problema, če ti serija ni všeč, vsak ima svoj okus.

Nikec3 ::

Mah jaz bi šel dalje in rekel, da je BCS boljši od BB. Pri BB sem imel ogromno težav, da bi se poistovetil z Walterjem. V bistvu sem zadnji dve epizodi upal, da skupaj s Skyler umreta. Pri Saulu in Kim se mi to zdi veliko bolj jasno predelano. Vemo, da delata bedarije, ampak z vsem srcem želim, da bosta nekako prebrodila čez to.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

IL_DIAVOLO ::

Ce bi saul bil tako evil kot je bil walter, se tudi ne bi poistovetil z njim. Ker pa je bil odvetnik na malo bolj drugi strani zakona, ki je bil v vsaki epizodi predstavljen kako bogi je in kako simpatičen zna biti, pa ti seveda zleze pod kozo.

To ne pomeni, da je serija boljsa od bb-ja, samo karakter ti bolj ugaja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IgorCardanof ::

stara mama je izjavil:

Men je tud tak tak, ampak očitno že mora tako bit, da prihranijo kaj akcije za na konec.
Komu bi se pa pol dalo še gledat, da mora Jimmy krast neke obleke po trgovskem centru (hkrati me pa zanima, zakaj, a je tak nizko padu?)
Je pa zanimivo, kako so te odseke kazali že v prejšnjih sezonah, očitno je res cela slika in plan bla postavljena že v samem štartu.


Pomoje je point scene to, da Jimmy še vedno pogreša svoj prejšni lajf in nategovanje folka. Tako da pač temu je bla posvečena ta epizoda, ki sicer z zgodbo nima ničesar.

Imajo še 3 epizode, bolj kot ne je vse zaključeno, da vidimo če bo še kak dober zaplet.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Horas ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce bi saul bil tako evil kot je bil walter, se tudi ne bi poistovetil z njim. Ker pa je bil odvetnik na malo bolj drugi strani zakona, ki je bil v vsaki epizodi predstavljen kako bogi je in kako simpatičen zna biti, pa ti seveda zleze pod kozo.

To ne pomeni, da je serija boljsa od bb-ja, samo karakter ti bolj ugaja.


walter ni bil evil, samo delal je tisto kar je moral in imel je cojones!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

stara mama ::

Ni težko, če ti je napovedana smrt in praktično nimaš več kaj izgubit. Ampak kar me je vedno presenečalo je njegova iznajdljivost, vedno je bil tist: "Oooooo madona, pa saj res" efekt. Izkaže se, kot eden najpametnejših ljudi nasploh, čeprav na začetku in v življenjski situaciji to ni pričakovano.
Na podoben način deluje Jimmy, ampak je druga osebnost z drugimi metodami.

damian ::

kar všečen del (itak važno da pokaže se ve katera dva modela) - z vzporednim prikazom barvne/črnobele zgodbe nakazuje da bo Saul tudi v sedanjosti zajebal, enako kot v preteklosti?

BaTeMaN ::

Horas je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce bi saul bil tako evil kot je bil walter, se tudi ne bi poistovetil z njim. Ker pa je bil odvetnik na malo bolj drugi strani zakona, ki je bil v vsaki epizodi predstavljen kako bogi je in kako simpatičen zna biti, pa ti seveda zleze pod kozo.

To ne pomeni, da je serija boljsa od bb-ja, samo karakter ti bolj ugaja.


walter ni bil evil, samo delal je tisto kar je moral in imel je cojones!


ni bil evil? :)

Ko ubije Krazy-8 še ne. To je naprimer bilo kill or be killed.
Ko pusti Jane umret pa je v bistvu konec... od tam naprej postane čisti samozavestni egocentričen mafijec,.. denarja ne rabi več in vse dela za ego in ker, kot sam pove "mu je to všeč".


Ali če poenostavimo... postal je evil v sekundi, ko je začel delat meth, saj vemo kakšne posledice ima :)
less then zero

Horas ::

ja, skor da res. jaz ga še vedno ne vidim kot pure evil, bolj kot nuja kar je naredil z jane., ali komje ubijal druge. drugače je zaradi bolezni boga za jajce primil sprva.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Masayoshi ::

Pure evil je Saul, zajebava folk iz užitka zajebavanja, ne tolk zaradi denarja. Kolk se je na unega bratovega kolega brezveze spravil...

ZveeZ ::

Saul je samo en "con artist" in v tem uziva.
Zloben. Lol:)

Masayoshi ::

Ja res, po ZveeZ nisi zloben, če nekomu, zgolj zaradi lastnega užitka, povsem uničiš življenje...

ZveeZ ::

Masayoshi je izjavil:

Ja res, po ZveeZ nisi zloben, če nekomu, zgolj zaradi lastnega užitka, povsem uničiš življenje...

Komu pa?

Masayoshi ::

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

ZveeZ ::

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.

Netrunner ::

Kaj se samo meni zdi zadnja sezona taka bolj "plehka".
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Masayoshi ::

ZveeZ je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.


LOL zgolj, ja, tako da ga je lažno predstavil kot kokain odvisnika, ga je pa tudi žena pustila zaradi pizdarij ki mu jih je vsekozi počel Saul pizdun.

IgorCardanof ::

Netrunner je izjavil:

Kaj se samo meni zdi zadnja sezona taka bolj "plehka".


Upam da bo kak zanimiv zaplet še proti koncu. Drugače je vredu za pogledat serija, ampak ni pa neke velike napetosti.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Okapi ::

ZveeZ je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.

V bistvu je kar lepo kriv, da ga je Lalo ubil.

ZveeZ ::

Okapi je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.

V bistvu je kar lepo kriv, da ga je Lalo ubil.

Kako tocno?

Netrunner ::

IgorCardanof je izjavil:


Upam da bo kak zanimiv zaplet še proti koncu. Drugače je vredu za pogledat serija, ampak ni pa neke velike napetosti.


Serija je zakon in v marsičem je boljša kot BB, vendar zadnja sezona je bolj meh... samo še 2 dela sta do konca, tako da nekih presežkov ne pričakujem.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

IL_DIAVOLO ::

Masayoshi je izjavil:

Pure evil je Saul, zajebava folk iz užitka zajebavanja, ne tolk zaradi denarja. Kolk se je na unega bratovega kolega brezveze spravil...


Lol to ni noben evil, to je zlehtnoba, ki ga je sposoben vsak iz mesa in krvi.

WW is built different.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Masayoshi ::

Mogoče ti, vsak pa nikakor. Da bi nekomu podstavljal da je odvisnik, mu uničil kariero, zakon, prijatelje. Jaz res ne živim v svetu kjer je tega sposoben vsak. Vsak ki je tega sposoben je zame zlobni gnoj.

ZveeZ ::

Masayoshi je izjavil:

Mogoče ti, vsak pa nikakor. Da bi nekomu podstavljal da je odvisnik, mu uničil kariero, zakon, prijatelje. Jaz res ne živim v svetu kjer je tega sposoben vsak. Vsak ki je tega sposoben je zame zlobni gnoj.

Gnoj ok, ampak zlobni pa nwm.
Zlobna karakterja v teh serijah sta Lalo in Gustavo.
Saul ni sposoben niti nikogar ustreliti. Celo Howardu je skusal resiti zivljenje.
Medtem ko Gustavo in Lalo hladnokrvno ubijata vsepovprek.
Ocitno vam ni jasno, kaj pomeni biti zloben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Masayoshi ::

Očitno tebi ni. Lalo in Gustavo sta psihopata, ki jima človeško življenje ne pomeni nič. Njima je vseeno ali nekoga ubijeta ali ne. Pri ubijanju ne uživata. Važen jima je samo rezultat. Saul je pa zloben. On uničuje življenja ker pri tem uživa. Kim je šla stran ker je tudi sama začela pri tem uživati in se je zavedala da je to zlobno. Razišči malo pojme...

IL_DIAVOLO ::

Masayoshi je izjavil:

Mogoče ti, vsak pa nikakor. Da bi nekomu podstavljal da je odvisnik, mu uničil kariero, zakon, prijatelje. Jaz res ne živim v svetu kjer je tega sposoben vsak. Vsak ki je tega sposoben je zame zlobni gnoj.


Vseeno pure evil? Pure evil je bil avstrijski fritzl. To ni ustrezen prevod oz. pomen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ZveeZ ::

Masayoshi je izjavil:

Očitno tebi ni. Lalo in Gustavo sta psihopata, ki jima človeško življenje ne pomeni nič. Njima je vseeno ali nekoga ubijeta ali ne. Pri ubijanju ne uživata. Važen jima je samo rezultat. Saul je pa zloben. On uničuje življenja ker pri tem uživa. Kim je šla stran ker je tudi sama začela pri tem uživati in se je zavedala da je to zlobno. Razišči malo pojme...

Kim je sla stran ker je spoznala, da se s Saulom izpopolnjujeta v slabem. Saul je navaden con artist, kadar sta v teamu s Kim, pa realizirata pravi mayhem. Vsak zase je precej harmless, skupaj pa sta nevarna. Torej ce je Saul zloben, je tudi Kim.

Okapi ::

ZveeZ je izjavil:

Okapi je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.

V bistvu je kar lepo kriv, da ga je Lalo ubil.

Kako tocno?

Saul se je zapletel s karteli. Če se ne bi, Lalo ne bi bil na "obisku" in ne bi ubil Howarda. Poleg tega je bil Howard tam zato, ker mu je Saul uničeval kariero. Da sta bila oba istočasno na istem mestu je sicer naključje, ampak če Saul ne bi počel, kar je počel, Howard ne bi umrl. In za povrhu je Saul še kriv, da so prikrili umor in ga prikazali kot samomor. To je pa (lahko) vplivalo na izplačilo življenjskega zavarovanja, ki ga je Howard sigurno imel.

Saul je en od tistih, ki počnejo bedarije, potem se pa čudijo, ko nedolžni nastradajo zaradi tega. Tako kot če za silvestrovo vržeš petardo v poln bar. Tebi se zdi zabavno, ko potem v stampedu poteptajo par ljudi, se pa čudiš.

V naši zakonodaju bi se temu reklo povzročitev smrti iz malomarnosti. Zapor šest mesecev do 5 let, odvisno od okoliščin. Prikritje umora bi bila sigurno oteževalna okoliščina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

ZveeZ ::

Okapi je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Okapi je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Ti sploh gledaš serijo? Howardu Hamlinu

Afaik mu je unicil "zgolj" kariero.

V bistvu je kar lepo kriv, da ga je Lalo ubil.

Kako tocno?

Saul se je zapletel s karteli. Če se ne bi, Lalo ne bi bil na "obisku" in ne bi ubil Howarda. Poleg tega je bil Howard tam zato, ker mu je Saul uničeval kariero. Da sta bila oba istočasno na istem mestu je sicer naključje, ampak če Saul ne bi počel, kar je počel, Howard ne bi umrl. In za povrhu je Saul še kriv, da so prikrili umor in ga prikazali kot samomor. To je pa (lahko) vplivalo na izplačilo življenjskega zavarovanja, ki ga je Howard sigurno imel.

Saul je en od tistih, ki počnejo bedarije, potem se pa čudijo, ko nedolžni nastradajo zaradi tega. Tako kot če za silvestrovo vržeš petardo v poln bar. Tebi se zdi zabavno, ko potem v stampedu poteptajo par ljudi, se pa čudiš.

V naši zakonodaju bi se temu reklo povzročitev smrti iz malomarnosti. Zapor šest mesecev do 5 let, odvisno od okoliščin. Prikritje umora bi bila sigurno oteževalna okoliščina.


..kar se ne bi zgodilo, ce bi mu Kim omenila, da je Lalo se ziv.
Splet okoliscin.
Z drugo polovico posta sestrinjam. Saul ni predvidel vse posledice njegovih dejanj. Zato vztrajam, da sam po sebi ni hudoben.

Nikec3 ::

Pure evil je Walter. Saul uživa v tem, da je evil, ampak mu še ostaja malo slabe vesti, kar je pokazala tudi zadnja epizoda. Za WW-ja sem cel čas navijal, da umre, za Saula ravno ne. Je pa zadnja epizoda prikazala rano to, da se Saul nikoli ne bo spremenil in bo vedno šel korak predaleč. >Z razlogom so WW & Pinkman sceno predvajali vzporedno z Gene sceno. Ideja je - ne glede na to, kaj Saula doleti, se ne bo spremenil in vedno bo bil pripravljen it korak predaleč.

Moje mnenje pa še vedno ostaja - zadnji dve epizodi sta nepotrebni. Morali bi končat z epizodo, kjer Kim odide iz Saulovega življenja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

IgorCardanof ::

No, nismo jih se vidl ane. Pocakajmo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Ganon ::

Nikec3 je izjavil:

Moje mnenje pa še vedno ostaja - zadnji dve epizodi sta nepotrebni. Morali bi končat z epizodo, kjer Kim odide iz Saulovega življenja.


Ljudje smo si različni. Meni so zadnje epizode fantastične. Ti si verjetno eden tistih, ki je kritiziral epizodo "Fly" v seriji Breaking Bad.

IgorCardanof ::

Predvidevam, da z današnjo epizodo vemo kakšen bo finale čez en teden :)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lion29 ::

sam menim da sta BB in BCS vrhusnki seriji, predvsem po kameri, reziji, story telling, etc.... ampak resnicno ne morem mimo dejstva kako so slabo umestili Jesseja v BCS.. ob vsej tehnologiji, ki je zunaj in malenkosntem casu, ki je dejansko v kadru, biu komot lahko malo budgeta namenli da ga pomladijo... ker deluje res skrajno neprepricljivo... tako z glasom kot z obrazom... res skrajno motece in popolnoma pokvari drugace odlicen vtis
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Homelander ::

damian je izjavil:

kar všečen del (itak važno da pokaže se ve katera dva modela) - z vzporednim prikazom barvne/črnobele zgodbe nakazuje da bo Saul tudi v sedanjosti zajebal, enako kot v preteklosti?

Ne vem če sem prav zastopil kar si napisal, ampak od 10. dela naprej se črnobelo dogaja v prihodnosti in ne v preteklosti kot bi bilo bolj običajno za tako tehniko.
Drugače se vidi že po Jimmy-jevih laseh, ki niso zdržali zob časa. Pa v zadnjem delu ima Kim temno pobarvane lase.
Sem pa že v barvnih delih mislil kako je Jimmy lahko ohranil tako goste lase, samo na čelu se mu je poznalo. Ravno malo zatem ko sem to mislil, pa prikaže, takrat ko se zbudi, pogled od zadaj na njegove lase, pa je imel zadaj na vrhu že velik bald spot pokrit s svojimi dolgimi lasmi.

Kim je precej dobro zaigrala jok na avtobusu.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666710 (2330) IL_DIAVOLO
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417381 (3615) BT52
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106196028 (12109) oo7
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659577 (6102) IL_DIAVOLO

Več podobnih tem