» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
76 / 86
»»

cekr ::

Oni rešujejo samo tiste zadeve, ki jim bodo koristile v neki novi X-napravi.
Sprijazni se. Si beta tester za neko 'sanjsko' napravo, ki bo verjetno draga kot žafran.
Tako da verjetno od tega ne boš imel prav nobene koristi.

Sami bodo naredili neko vesoljsko napravo, ki naj bi bila kažipot OEM-om.
Kako pa potem ti to speljejo, je pa drug problem.
Lepo se vidi kaj ima za pokazat Alcatel.
Po dveh letih je L950xl še vedno najhujši Win10 telefon.
Kar sicer ni slabo. To samo kaže, da je razvoj teh igračk končan. Nimajo več kaj izumit.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

andromedar ::

cekr je izjavil:

Oni rešujejo samo tiste zadeve, ki jim bodo koristile v neki novi X-napravi.
Sprijazni se. Si beta tester za neko 'sanjsko' napravo, ki bo verjetno draga kot žafran.
Tako da verjetno od tega ne boš imel prav nobene koristi.


Ne bo nove naprave s tem OSom. Razvoj W10 mobile je več ali manj zaključen (zato so ga tudi ločili od desktop različice - v svojo vejo Feature2 in zamrznili tukaj). Pričakuje se, da bodo še popravili nekaj bugov in varnostne posodobitve v 2018. do takrat bi naj backportali tudi nekaj knjižnic za združljivost z novejšimi windows store appi, ki bodo prirejeni za novejše različice Desktop W10. To pa je več ali manj to.

Nova mobilna naprava (ne telefon), če bo sploh kdaj ugledala luč sveta naj bi bila osnovana na AndromedaOS, ki pa ne bo združljiv s katerim koli obstoječim telefonom. Podpiral naj bi Cshell in ostalo. Obstoječi telefoni naj bi pa postali v naslednjem bolj obtežilniki za papir ali pa za mizo podložit. Kolikor to niso že zdaj, seveda.
Eh?

cekr ::

andromedar je izjavil:

cekr je izjavil:

Oni rešujejo samo tiste zadeve, ki jim bodo koristile v neki novi X-napravi.
Sprijazni se. Si beta tester za neko 'sanjsko' napravo, ki bo verjetno draga kot žafran.
Tako da verjetno od tega ne boš imel prav nobene koristi.


Ne bo nove naprave s tem OSom. Razvoj W10 mobile je več ali manj zaključen (zato so ga tudi ločili od desktop različice - v svojo vejo Feature2 in zamrznili tukaj). Pričakuje se, da bodo še popravili nekaj bugov in varnostne posodobitve v 2018. do takrat bi naj backportali tudi nekaj knjižnic za združljivost z novejšimi windows store appi, ki bodo prirejeni za novejše različice Desktop W10. To pa je več ali manj to.

Nova mobilna naprava (ne telefon), če bo sploh kdaj ugledala luč sveta naj bi bila osnovana na AndromedaOS, ki pa ne bo združljiv s katerim koli obstoječim telefonom. Podpiral naj bi Cshell in ostalo. Obstoječi telefoni naj bi pa postali v naslednjem bolj obtežilniki za papir ali pa za mizo podložit. Kolikor to niso že zdaj, seveda.


Saj to pravim. Sprobavajo razne zadeve za win10arm sistem. Po obstoječem sistemu pa nimajo kaj več za frčkat. In tudi dobro bi bilo, da nebi več. Zadeva deluje. Problem so samo razne enote, ki so bile zgleda outsourcane, in se z njimi nihče več ne ubada. Primer je intlov iris scanner. Še vedno je beta. To je verjetno bolj hardverska zabloda. Vprašanje je tudi, koliko ljudi to sploh uporablja. Jest sem verjetno eden redkih, ki imam potrpljenje s tem. Ha, ha.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Machete ::

Meni se Sports Tracker sinhronizira samo do marca 2017.
150 frišnih aktivnosti, ostaja v zraku??
Ima kdo enak problem? (Na ios dela vse bp).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cekr ::

Machete je izjavil:

Meni se Sports Tracker sinhronizira samo do marca 2017.
150 frišnih aktivnosti, ostaja v zraku??
Ima kdo enak problem? (Na ios dela vse bp).

Meni deluje brez problema.
Poglej, če si sploh logiran.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

lopov ::

Če bi kdo slučajno želel lepo ohranjeno črno L830 mam viška. Telefon mi leži v predalu že skoraj 1 leto, naložen W10 na fast/release preview.

lopov ::

-- double post

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Machete ::

cekr je izjavil:

Machete je izjavil:

Meni se Sports Tracker sinhronizira samo do marca 2017.
150 frišnih aktivnosti, ostaja v zraku??
Ima kdo enak problem? (Na ios dela vse bp).

Meni deluje brez problema.
Poglej, če si sploh logiran.


Sem ja. Celo odstranil sem in še enkrat namestil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

solatjek ::

Včeraj se mi je posodobil sistem na zadnjo verzijo in mi tako runtastic kot caledos runner krešne ko ga odprem in želim karkoli početi v enem ali drugem. Sports tracker še deluje... Očtno so v samem sistemu spet nekaj zajebali! Mater, vedno neko sranje z vsako posodobitvijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

solatjek ::

Da popravim sam sebe. Poskusil sem še nekaj aplikacij, podobnih runtasticu in caledosu, vse po vrsti krešnejo, edino sports tracker dela. No, če dela ne vem, vsaj zapre se ne, bom jutri poskusil,če vsaj to dela, ali pa sem ostal brez delujočega programa za vadbo?

Ima kdo kako rešitev?

Modri dirkač ::

ja, iphone ...
Everybody lies!

solatjek ::

Modri dirkač je izjavil:

ja, iphone ...

Zelo koristen odgovor...
Sicer mi pa na misel ne pride, da dam 600+ € za sranje od telefona, ki je tako narejeno, da ga po dveh letih tako ali tako menjaš, ker bo crknil, ali ti bo na tla padel, ali ga bo programsko nekaj zjebalo, ali pa bo samo baterija fuč in se raje odločiš za novega...

Ko z Lumio ne bom mogel več shajati bom kupil nekaj do 250€, saj to kar jaz potrebujem, zmore že vsak aparat v tem rangu, vse kar je več pa je preseravanje. To je moje mnenje. Pa ne narobe razumeti, bi imel iphona ali pa Samsung s8, ampak ni variante, da ga toliko plačam, ker tega denarja ne en in ne drug nikakor nista vredna!

billy ::

Meni tudi runtastic ne dela več, si mogoče poskusil uninstall/install, če pa ne pomaga, pa HR, če imaš voljo.

solatjek ::

Tudi drugi se pritožujejo, da app ne delajo več na .540. Nič ne pomaga, ne ponovna namestitev, ne HR. Menda krešnejo vse aplikacije, ki uporabljajo zemljevide iz aparata, zato pa sports tracker dela, ker ima svoje zemljevide oz. Bing karte.

PrihajaNodi ::

:)Torej je sledenje preko drugih aplikacij nemogoce:) perfect.

cekr ::

Bojo naredili nove verzije programov. Ha, ha, ha.

Sports tracker čudežno še dela. Na njihovem forumu je tudi napisano, da so zaključili.
Saj bi firme naredile nove verzije, samo kaj ko se bo en bizgec v MS-u čez pol leta spomnil, da bi šli čisto drugače.
Toliko tehnologij, ki so jih zavrgli, se ne da dnevno absorbirat.
Programerji rabijo stalnost, ne pa da moraš 1x na leto vse na novo naštudirat.
Potem nič ne narediš. Samo študiraš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Modri dirkač ::

Res je in zato se mi zdi to jamranje tukaj še bolj neresno kot MS sam.

Jaz sem se tudi pred dobre pol leta odločil, da imam dovolj tega in sem pač kupil iphone 7. Zadeva dela, zadeva se posodablja, zadeva se polni, aplikacije so dodelane ... aja, sem omenil, da zadeva dela?

S telefonom se ne ukvarjam ampak ga uporabljam.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Modri dirkač je izjavil:

Res je in zato se mi zdi to jamranje tukaj še bolj neresno kot MS sam.

Jaz sem se tudi pred dobre pol leta odločil, da imam dovolj tega in sem pač kupil iphone 7. Zadeva dela, zadeva se posodablja, zadeva se polni, aplikacije so dodelane ... aja, sem omenil, da zadeva dela?

S telefonom se ne ukvarjam ampak ga uporabljam.


Uporabljam vse tri sisteme. iOS mi je pa najbolj mimo.
Predvsem je vse okalupljeno. Vse mora biti tako, kot si je zamislil Apple. Gre se za čisto minorne stvari, ki pa ti včasih pijejo kri. Mi ni problem uporabljat angleščine. Mi je pa pod častjo trpeti sistem, kjer se ne potrudijo urediti prevod. Od toliko tisočev prodanih aparatov, bi se lahko potrudili. Če ostalima to ni problem. Res sramotno. Zaradi tega bi jih morali bojkotirati.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

cekr ::

Brezbrižnost:
https://www.onmsft.com/news/unsure-abou...

Če ti ni všeč, pa pojdi. Namesto, da bi te podpiral, da ostaneš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

VANR ::

cekr je izjavil:

Brezbrižnost:
https://www.onmsft.com/news/unsure-abou...

Če ti ni všeč, pa pojdi. Namesto, da bi te podpiral, da ostaneš.


Ne vem, kaj je tu brezbrižnega. Sami so rekli, da ukinjajo platformo- zakaj bi torej lagali uporabnikom in jih zavajali? V bistvu je korektno od njih, da direkt povedo, kako je na stvari in ne nategujejo. WP je v redu platforma, ki se žal ni prijela. Brez veze je MS-u zapravljati čas in resource za nekaj, kar je že dolgo mrtvo.

cekr ::

Ja, brezbrižno je to.
Če imaš neke načrte, delaš na tem, da čim več svojih uporabnikov zadržiš, pa čeprav veš, da trenutno še nimaš neke prave alternative.
Zaljubljenci v neko zadevo v tem primeru niso problem, ker se bodo vrnili oz. se bodo pustili plavati v oblakih do onemoglosti.
Slučajnih kupcev win10m pa ne bo nazaj. Se bodo navadili nove igračke in bo konec.
Od teh slednjih se pa dela količine.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

billy ::

Dvomim da imajo interes v tem, da zadržijo teh nekaj 1000 uporabnikov. Veliko bolje je delati na "nečem kar bo boom" in potem pridobiti miljone.

IMO.

Machete ::

solatjek je izjavil:

Modri dirkač je izjavil:

ja, iphone ...

Zelo koristen odgovor...
Sicer mi pa na misel ne pride, da dam 600+ € za sranje od telefona, ki je tako narejeno, da ga po dveh letih tako ali tako menjaš, ker bo crknil, ali ti bo na tla padel, ali ga bo programsko nekaj zjebalo, ali pa bo samo baterija fuč in se raje odločiš za novega...

Ko z Lumio ne bom mogel več shajati bom kupil nekaj do 250€, saj to kar jaz potrebujem, zmore že vsak aparat v tem rangu, vse kar je več pa je preseravanje. To je moje mnenje. Pa ne narobe razumeti, bi imel iphona ali pa Samsung s8, ampak ni variante, da ga toliko plačam, ker tega denarja ne en in ne drug nikakor nista vredna!


Kupi iphone 5, na ebayu jih je malo morje od 100eur naprej. Jaz ga imam samo za vadbo enega. Sem računal da bo tudi za music player in bi malo oklestil naprave, ki visijo z mene, pa je žal preveč crap zvok.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

harvey ::

Nič nas ni strah, če so inženirji z nami..:) Kontaktiral sem support glede težav z Microsoft Bandom in dobil tole:
 MS Support

MS Support


Se bomo še lepo načakali ali pa prej obupali in prestopili v drug tabor.;((
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Lonsarg ::

Ko je zadeva v maintanence modu je pač tako. Veliko firm je še slabših in pri njih maintanance mode pomeni 0€ stroškov vzdrževanja, Microsoft pa nekaj malega vseeno se še trudi za W10.

andromedar ::

Mislim da so zdaj tudi najbolj trde buče spoznale to, kar sem govoril kakšni 2 leti nazaj (give/take...). Platforma je bila že tedaj mrtva. Kot sem rekel, nikdar niti ni živela. Žal ste nekateri potegnili tudi druge v to, da so vrgli denar (in živce) stran ter živeli zadnjih nekaj let v Severni Koreji mobilnih sistemov.

To, kar je Gordon LeBlanc povedal v twitu (zgoraj linkan članek) je pa spet točno to, kar sem rekel kakšen teden nazaj. MS vas hoče spravit dol iz tega sistema, da ga lahko v miru ugasnejo in da ne kuri več njihovih resursov. HOČEJO da greste na iOS in Android in si tam namestite njihove servise (ki btw. baje delujejo boljše kot na W10mobile). Tako namreč dobijo vsi. Uporabniki imajo sposoben sistem, ki ni več v alpha ali beta stadiju, MSju se ni več potrebno ukvarjat s svojim polizdelkom, pa vseeno ima stranke na svojih servisih (ki dejansko prinašajo dobiček).
Če mene vprašaš, namerno izklapljajo funkcionalnosti in kvarijo sistem, da bi čim prej šli...

Najbolj smešno mi je bilo tisto, ko so za W10 Mobile ponosno in pompozno predstavili partnerje, ki bodo delali Windows telefone, pa je do takrat svet samo za enega slišal (HP), pa še ta je bil totalni outsider pri mobilnih napravah. Ostalo so bile pa kitajske one-man-band firme. Epic.

Še nekaj: nikoli ne verjami Microsoftu. Nikoli.
Eh?

cekr ::

Smo nekje že v eni temi davno tega razglabljali.
Sicer se je šlo glede MacOS. Vendar to je zgled.
Če greš gledat nazaj 30 ali več let. Sistem je po izgledu skoraj enak.
No, razen kar jih je razvoj silil naprej. Tudi sicer so z najnovejšo mašinerijo malo v zaostanku.
Recimo kakšno generacijo ali dve. Vejo, da niso sposobni producirat vedno novih in novih for, ki jih diktira razvoj. Pač, delajo bolj v smeri šminke. Ampak kupcem je to vseeno.
MS na drugi strani deluje z drugo filozofijo. Skočimo v vodo. Ali pridemo čez, bomo pa potem videli.
Dokler je bil še Bill glavni, je to še bremzal. Preveč denarja v kasi pa je naredilo svoje, da so pokupili vsemogoče firme in jih pripojili. In tako pridobili osebke, ki se jim stalno nekaj dogaja. Vedno se nekaj dokazujejo. Morali bi pa lepo počasi. Lep primer je skok v Win8. Če so že mislili s ploščicami, bi jih lepo počasi vsilili. Uporabniki še opazili ne bi, da so sprejeli nekaj novega.

Sedaj pravijo, da je tisto pravo skrito v nevemkakšnih očalih. Mobitel pa je mrtev. Ponovno bo polomija. Ljudje ne marajo nekih umetnih priveskov obešati nase. No, razen tistih par problematikov, ki vse sprejmejo. Že pri polomu 3D-ja se je videlo, da je glavni problem samo v očalih, ki jih nihče ne mara. No, vsaj pri tem MS-a ni bilo zraven.

To je bil uvod.
Sem pa že v preteklosti napisal, da programerji (hišni in zunanji) rabijo stalnost. In če vedno skačeš gor in dol, se normalen posloven človek vpraša, kaj če bi šel nekam drugam. Normalen človek ne more absorbirati vseh mogočih tehnologij. Niso problem same tehnologije, problem je da isto zadevo stalno menjajo v prekratkih obdobjih. Še huje, z novo zadevo, staro kar prečrtajo. To se lahko zgodi recimo 1,2,3x, večkrat pa nikakor ne. Se pač zgodi, da se z neko zadevo zavozi. Ni problem. Sprejmem. Da se pa to stalno dogaja, pa odpade. Bi se pa lahko vodilni vprašali, kakšno raziskavo trga delajo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

cekr ::

Se strinjam z @andromedarjem. Vsaj na daleč zgleda tako, da hočejo ves sistem sabotirat.
Sam sicer nimam problemov, ker ne uporabljam določenih app-ov.
Mogoče bo pa jutri po nadgradnji meni kaj nagajalo.

Včasih zgleda kot bi vse pisali neki šalabajzarji. Verjetno so dali vse nekim Indijcem. Hm?
Ena verzija neko hibo popravi, pri naslednji verziji je hiba ponovno nazaj.
Tako delajo začetniki.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

@andrimeder, niti slučajno se ne strinjam da je bla slaba odločitev. Tako malo živcev kom sta mi jih požrla L920 in L930 mi ni še noben telefon v življenju. Konstantno flešanje Androida da sem ga držal up-to-date, zabavno za neko obdobje, ampak ne mislim več(z Windows Mobile pa je bilo še več dela). Nasprotno pa je bila precej pozitivna pa je bila izkušnja z Nokia E90-Symbian(mini laptop v obliki telefona še predno je obstajal facebook). 920 in 930 sta se mi konstantno updatala in 930 je ne dolgo nazaj še dobil zadnji major W10 in gre v maintanance mode šele čez pol leta. Torej še za kako leto in pol dober, predno se kažejo kake večje posledice opustitve. Bolše zadeve kot je L930 ne bi mogel kupiti pol leta nazaj.

Ni pa to dobra izbira za ta trenutek, je opustitev že vseeno preblizu, za ostale aparate z izjemo 930 pa so se posledice opustitve začele že kar nekaj časa nazaj videvat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

VANR ::

WP in iOS naprave se zato fajn, ker so malo bolj zaprt sistem in so dejansko neki kriteriji, da lahko gre naprava na trg. Android je pa odprto-koden in ga lahko katera koli firma da gor in prodaja. Pa še vse te firme se nekaj silijo (čisto za brez veze, kar se mene tiče) in dajejo gor neke svoje custom verzije, zaradi česar pridejo update-i še kasneje. Namesto, da bi stock Android gor dale, kot je na Google Pixel-u, na primer, ker bi itak večina uporabnikov bila bolj zadovoljna.
Za Android se mi zdi, da bi bilo še najbolje, da se bi zadeva malo odcepila in bi bile na trgi dve verziji: ena odprtokodna, kot jo poznamo sedaj in ena bolj zaklenjena (malo bolj dodelana stock), ki bi jo lahko uporabljale samo naprave, ki bi ustrezale kriterijem. Ker zdaj MORAŠ dati 400€+ za nek telefon, če nočeš po 1 letu nehati prejemat posodobitve in da ti vse skupaj začne štekat (nekaj, kar na nekem WP nisi videl- dokler seveda niso začeli ubijat platformo).

OvCa77 ::

Glede na to, da se je razvoj sistema ustavil prodajam Lumio 640 LTE, več info na zs.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

hojnikb ::

evo, spet nazaj na wp10... Ze pozabo kaksno sranje je to (sploh kar se tice izbire appov).
#brezpodpisa

cekr ::

OvCa77 je izjavil:

Glede na to, da se je razvoj sistema ustavil prodajam Lumio 640 LTE, več info na zs.

Sistem se še vedno razvija.
Tvoj aparat bo živel do konca. Nič bat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

OvCa77 ::

cekr je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

Glede na to, da se je razvoj sistema ustavil prodajam Lumio 640 LTE, več info na zs.

Sistem se še vedno razvija.
Tvoj aparat bo živel do konca. Nič bat.

Največji problem je baterija in nerazumno segrevanje procesorja ob lahkem brskanju. Sem že prešel na Android, zato tudi prodajam.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

hojnikb ::

je kaka pametna navigacija se za wp10 ? vidim da google maps in here ni vec...
#brezpodpisa

Lonsarg ::

Bing maps uporablja Here maps, samo drug UI in "na žalost" tudi drug zvok, zgleda niso licence kupili za zvok od Here, posledica so zelo smešno izgovojena slovenska imena mest/ulic drugače pa top zadeva, kot je vedno bil here(offline in stuff).

Na Japanskom ko here maps(in posledično tudi bing maps) nima mapov, pa sem uporabjal google maps in sicer preko aplikacija "gMaps".

cekr ::

hojnikb je izjavil:

je kaka pametna navigacija se za wp10 ? vidim da google maps in here ni vec...


Imaš Zemljevide/Maps, ki uporablja prav tako Navtecove karte.
Zadeva deluje čisto spodobno. Nič slabše kot kakšna druga zadeva.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

harvey ::

Zrihtali Microsoft Band dela :) Prav tako vsa zgodovina.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

cekr ::

Če mogoče kdo rabi koga lopnit po glavi:
https://www.windowscentral.com/9300mah-...
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

solatjek ::

Kaj original baterije še kdo proizvaja za L950 ali je vse to kar kupimo na ebayu neka stara zaloga, novih pa ne bo več? Sedaj sem kupil novo in je 02/2016, ne bi rad naslednje leto kupil nove z enakim datumom...

billy ::

Kitajci ziher, samo tisto je vprašljiva kvaliteta :)

Machete ::

Ja, ker 'orignialne' pa na Islandiji delajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

billy ::

Ne gre se za kraj dela, ampak materiali in tehnika.

hojnikb ::

yup, ponaredki so velikokrat reciklirane celice na koncu življenja ali pa najslabši možni grade novih.
#brezpodpisa

mikhaair ::

Skype mi kuri enote na Izimobilu za poslane sms-e. A se ni reklamiralo nakoc, da so zastonj, da gredo preko neta?

AvtoR ::

A še komu Toshl ne kaže več izdatkov za nazaj, ampak samo še za september?

cekr ::

Zdej imam pa tega sranja dovolj. Po zadnjem updatu niti klica ne morem prekinit. Moram počakat, da to stori oni drugi. V dveh letih ne znajo uredit osnovne funkcije telefoniranja. Vse drugo se da sprejeti. Da je pa ekran črn med telefoniranjem, to pa ne sprejemam. En usran senzor bližine ne znajo uredit. Usraneti.

Kaj naj vzamem, S8+ ali Note 8?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

billy ::

Nič od tega, ajfona.

Modri dirkač ::

iphone :)
al pa neki s stock droidom
Everybody lies!

cekr ::

IPhone? Odpade. Isti shit. Rabim malo več. Ne rabim nekoga, ki mi bo pravil, kaj smem in kaj ne smem. Oz. še slabše, kar ultimat mi bo postavil. Igračk ne rabim.
Ostane samo S8 ali pa Note8, da bo en čas mir.

Edino fajn bi blo, da bi MS naredil Edge za Androida. No, mogoče pa tudi to dočakam.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()
««
76 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546651 (25356) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431383 (27035) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527243 (17633) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513642 (11232) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841717 (32965) boolsheat

Več podobnih tem