» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
75 / 86
»»

DINAMIK ::

@PunkDude...,daj link,da vidim kje so 190 eur?

solatjek ::

Za 199EUR dobiš že novo 950XL na bolhi:

link: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

in za 195EUR nova 950:

link: http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Še ebay za okro 200€: http://www.ebay.com/itm/Nokia-Lumia-950...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

gogolinho ::

jaz menjam mojo mikrosoft 950 za kakšen drug telefon podobnega ranga..

PunkDude ::

Machete ::

PunkDude je izjavil:

http://www.ebay.com/itm/32GB-Nokia-Lumi...
185 eur :)


Stran on tega. Poglej mizeren feedback.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

billy ::

Ja pa še DDV zraven, carino, pa ne vem kaj še vse.

Za feedback pa te bk, če ni kaj ok daš pač dispute. ebay ima to rešeno v nulo.

klinker ::

Invictus je izjavil:

Zakaj pa jih vsi prodajate? So zanič postale?

A pridejo ven nove?


Naprave so super, le OS je zanic :P

krneki0001 ::

OS je čisto dober. Meni vse deluje bolj tekoče in lepše kot na androidnih polizdelkih in IOS napravah za debile.

PrihajaNodi ::

http://m.ebay.de/itm/201994025390 iz De
Nova l 950 za 190EUR s 30 dnevnim testom.

Zgodovina sprememb…

konspirator ::

PrihajaNodi
AT&T model, lte ne bo delal v Eu (aparat podpira lte band 2,4,5,12,29,30).

http://tinyurl.com/ych26xsu
klik na 4 Operating Frequencies:
--

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

krneki0001 je izjavil:

OS je čisto dober. Meni vse deluje bolj tekoče in lepše kot na androidnih polizdelkih in IOS napravah za debile.

razn ce si probal kakega 3GSa, potem se WP zmazek pac nemore primerjat z iOS.
#brezpodpisa

klinker ::

hojnikb je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

OS je čisto dober. Meni vse deluje bolj tekoče in lepše kot na androidnih polizdelkih in IOS napravah za debile.

razn ce si probal kakega 3GSa, potem se WP zmazek pac nemore primerjat z iOS.


Zato jih ima 5...za vsako funkcijo svojo, da dela cim boljse >:D
Seveda ko beres to temo, je jasno kako zglancan in sfinisiran je W10P :))

PrihajaNodi ::

Uf tole so ga pa biksnili z 10 ko. Dobro da sem stestiral l640 in nisem kupil 950 ke.

- randomly se mi zapirajo appi (factory reset ze bil narejen), se posebno ie explorer
- obupna ms navigacija - mapa se ti obraca ko povecujes, lokacijo izbere napacno kot jo je here drive,
- kopiranje v stevilk v iz neta v dialer ni mogoc (rabis poseben app)
- mesa enake cifre 041, 031 torej ista cifra 041, 031 enako ime
Kateri naj bo naslednji telefon? Ta je se za navigacijo neuporaben.

W.p 8.1 je fantasticen...tole pa je zalost. Ali je samo 640 taksen srot?

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

To z mešanjem cifer je bilo tudi na 8.1 in naj bi se vleklo še iz časov Nokie.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

cekr ::

Alexius Heristalski je izjavil:

To z mešanjem cifer je bilo tudi na 8.1 in naj bi se vleklo še iz časov Nokie.

To je še problem iz symbiana.
Zgleda, da lovijo cifre od zadaj. Pozivno pa ignorirajo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

billy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uf tole so ga pa biksnili z 10 ko. Dobro da sem stestiral l640 in nisem kupil 950 ke.

- obupna ms navigacija - mapa se ti obraca ko povecujes, lokacijo izbere napacno kot jo je here drive,
- kopiranje v stevilk v iz neta v dialer ni mogoc (rabis poseben app)



Kopiranje cifer meni dela, v dialer greš in se ti pokaže ikonca dveh listov. Je pa res, da skopirane številke ne moreš editirat.
Obračanje map? to je feature, afaik, ker tudi mene jezi da je tako občutljivo, ampak se komot ponastavi. Oz rabiš filing da veš kako vlečeš, da ne obrača in samo povečuje.

PrihajaNodi ::

Gps je bila moja napaka:) najde pravo. Anyway, 8.1 je raketa.

billy ::

8.1 je vsekakor raketa, ampak tudi oskubljen, ne omogoča toliko features, kot jih W10. Recimo spell checking sigurno žre resource, ipd.

boolsheat ::

Ma W10M je fail... K sreči smo imeli WP7/8, da je Android v teh letih postal uporaben...

cekr ::

boolsheat je izjavil:

Ma W10M je fail... K sreči smo imeli WP7/8, da je Android v teh letih postal uporaben...


Android je uporaben samo na zverinah. Na malo podhranjenih je pa revček.

Me pa veseli, da MS ne sili z novimi aparati. Napaka z L950 je bila prehuda, ko niso imeli sistema.
Če bi L950 spustili sedaj v obtok, bi bilo precej bolj logično. Še vedno je v zgornjem rangu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

billy ::

L950 je še vedno top telefon ja, na srečo sem ga nabavil za male pare.

Skrbi me edino, če bo res surface phone prišel ven z x32 podporo, ampak tudi če bo, ne vem če bom menjal...kaj pa mi bo tak telefon?

okica11 ::

Samo opozorilo: na windowsphone 8.1 (recimo lumia 640) NE DELA več skype. Celoten operacijski sistem wp 8.1 več ni podprt s strani skypa(M$). Moteče pa je, ker javi da je problem z dostopom do interneta in ne, da ni več podprt na platformi oz. kaki drugi uporaben error.
S tem je uporabnik posredno prisiljen, da se preseli na 10ko...

https://support.skype.com/en/faq/FA3476...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: okica11 ()

andromedar ::

okica11 je izjavil:

Samo opozorilo: na windowsphone 8.1 (recimo lumia 640) NE DELA več skype. Celoten operacijski sistem wp 8.1 več ni podprt s strani skypa(M$). Moteče pa je, ker javi da je problem z dostopom do interneta in ne, da ni več podprt na platformi oz. kaki drugi uporaben error.
S tem je uporabnik posredno prisiljen, da se preseli na 10ko...

https://support.skype.com/en/faq/FA3476...


S tem je uporabnik prisiljen, da se preseli na kak delujoč OS (in ne na 10ko). Še vedno komu tu in tam ni jasno, da was MS hoče spravit dol iz njegovih "mobilnih sistemov" in gor na Android in iOS (kjer si prosim naložite Office, OneCloud, Skype in ostalo MS navlako, da boste še vedno njihove stranke). Te neumnosti od "mobilnih sistemov" pa bodo lahko pol v miru ugasnili, ker ne bo več nobenega aktivnega uporabnika.
Tisto, o čemer se pa govori kot o neki novi surface napravi ("ki bo redefinirala mobilni svet" - še en MS PR wank), pa ne vem komu bi naj bila namenjena: kao dva prevelika zaslona, ki ju ne moreš dat v žep in hkrati premala, da bi bila zares uporabna. To, da bi pa podpirala x86 je pa tak neumnost prve klase. Kdo bi sploh to uporabljal in za kaj? Kaj je prednost tega pred ultra-prenosnikom? Da se ne da tipkat na njo? Touch je na x86 win sistemu neuporaben in neprimeren za kakršno koli resno delo. Pred telefonom pa je "prednost" kvečjemu to, da se je ne bo dalo stlačit v žep?
ČE bi do take neumnosti sploh prišlo seveda.
Sicer, od MSa smo vajeni zablod in neumnih odločitev (cca. 365 na leto), ampak tako glupi pa menda celo tam niso.
Eh?

cekr ::

Tisti pregibni ekran me malo skrbi. Zelo dvomim, da se da pregib narediti kot večen. Prej ali slej bo počil. Da bi ga imel ves čas poravnanega ali pa sklopljenega, je pa velik nesmisel. Na mestu pregiba je pa zelo malo verjetno, da bo čista slika. Če bodo pa zadevo naredili s tečaji, pa ne vem, če bo kakšna korist. No, bomo videli. Dvomim, da bi šli s Surface linijo v izgubo. Se vse zadeve dobro prodajajo.
Kar se mene tiče, bi raje videl L960/xl oz. Surface karkoliže. Seveda z ohišjem na višji ravni kot ga ima L950. Se sicer pojavljajo tudi neki namigi in slike z navadno obliko. Počakajmo. Meni 950xl še dela. Bom vlekel dokler bo zadeva migala.
Mogoče najbolj enostavna zadeva, ki naj bi jo celo sprobavali- Samsung S8 z win10. Bi bil hitro kandidat za nakup.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

Ma pregibni ekran ni prihodnost, morda kak niche. Prihodnost je Phone+dock kot edini računalnik.

billy ::

cekr, meni je L950 z Mozo ohišjem prav top, ne vem kaj bi bilo lahko bolje? edino da bi pač tovarniško že bilo takšno ohišje, ampak zakaj že, večina folka itak potem stlači telefon z grdi TPU in je čisto vseeno kaj je spodaj :)

Meni bi za službene zadeve zelo prav prišel telefon+dock, continuum bi bil idealen, če bi še delal za "vse win32" programje.

BivšiUser2 ::

Ima kdo že Lumio 930 tweakano, da dobiva posodobitve še naprej?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

billy ::

A jih več ne bo?

Machete ::

Zakaj je treba twikat? Sa je 930 zgolj ede od parih aparatov, ki sploh še gonijo win10 in so v uporabi? Kateri aparat pa potem sploh dobi še posodobitve (razen verjetno 950)? Gledam počasi smrt meni všečnega sistema. Čakam, da mi aparat crkne da menjam za androiteka ali jabolčka:(
Vsaj v avtu ga bom lahko konektal za kak mirror ali sinhronizacijo z appi..
Trenutno mi je edina možnost upravljanja avta prek telefona z iphone. Win10 pa tako všečen, a z mrtvim ekosistemom..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

BivšiUser2 ::

Za Lumio 930, je (bil) samo še Creator Update, pa še to samo če si insider. Za naprej je treba spreminjati registre, da fon "softwersko" spremeniš v drug novejši fon. Pač firbec me mantra, da bi to naredil ne vem pa na kero napravo naj fon prestavim, da bo čim bolj smooth.
Win10 pa tako všečen, a z mrtvim ekosistemom..
Jp, itak.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cekr ::

Včeraj je tudi potekla licenca za UI kamero.
Vprašanje, kaj bo sedaj. Ali bodo šli v svoj UI? Vprašanje.

https://windowsunited.de/2017/07/27/die...

Samo še čakamo, ko bo pretekla podpora za L950, da bo nekdo uradno rekel. J...e se!
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

PrihajaNodi ::

Nalozil na 640 win 8.1. Zadeva leti. Ta telefon ni optimiziran za 10. Se brovserja nisem mogel uporabljati. Sem si pa kupil 930 iz ebaya. Mogoce kdo ve kako se downloada slike iz onedrive na win10??

billy ::

Kje si bil prej, jaz mesec dni prodajal 930...

PrihajaNodi ::

billy je izjavil:

Kje si bil prej, jaz mesec dni prodajal 930...


Vecina slovencev nima paypala in ne posilja v tuhino. Preko racunov se mi pa ne da ukvatjat.

Torej skype ne deluje vec na 8.1?

cekr ::

Njet
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

wasd ::

Res super so tole naredili za 930. S posodobitvami so sistem tok sfučkali, da so z 930 sami problemi. In podporo končali na točki, ko je najslabše. Lep nateg.
Očitno bom kar ostal na windows phone 8.1, čeprav sem upal da le začasno, dokler 10ke na spravijo v red.
Al se je kej izboljšala situacija za 930 v zadnjih mesecih? Še pred parimi so bile na w10 same težave s kamero, posnetki se niso shranjevali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wasd ()

BivšiUser2 ::

wasd je izjavil:

Al se je kej izboljšala situacija za 930 v zadnjih mesecih? Še pred parimi so bile na w10 same težave s kamero, posnetki se niso shranjevali...

Težave se na zadnjem uradno dosegljivem insider buildu redko pojavljajo, se pa. Še vedno pa,čakam nekoga, ki je shackal registry in prejema update naprej.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

win64 ::

BivšiUser2 je izjavil:

wasd je izjavil:

Al se je kej izboljšala situacija za 930 v zadnjih mesecih? Še pred parimi so bile na w10 same težave s kamero, posnetki se niso shranjevali...

Težave se na zadnjem uradno dosegljivem insider buildu redko pojavljajo, se pa. Še vedno pa,čakam nekoga, ki je shackal registry in prejema update naprej.

Meni je uspelo, zadnja verzija je 15235.0 (feature2), trenutno pa pravi da je nekaj novega.
Naprava: Lumia 535

Anney ::

Včeraj je moji lumia930 padla v jakuzi za cc 30s. Telefon je delal pod vodo, in se ni vgasnil, malo sma ga posušila na tej vročini in dela še bolje kot prej, je umit. Zgleda da je kvalitetna izdelava. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

klinker ::

Lumie so odlicno izdelane. Telefoni so obetali kot res dobra alternativa droidu in iosu, a so z 10ko zadevo povsem zasrali. 8.1 je bil noro dober os, kljub manjku aplikacij...v 10ki so sicer UI dobro dodelali in dodali se ostale manjkajoce funkcije, a kaj ko vse dela neki na pol, pa dela, pa spet ne itd, ter se tisto malo developerjev ki je kaj delalo za WP odgnali.

mikhaair ::

Prejsnji teden sem pogresal nekaj fotografij. 3 ali 4 tistega dneva. Prevril se dan, dva kasneje, ker se mi je ze zgodilo da so se ponovno pojavile...sedaj po 8 dneh pa sem ugotovil da so se res. Znana tezava?

billy ::

Pri meni enako ja

harvey ::

Na lepem je prenehala delovati aplikacija Microsoft Band (Network Error - something went wrong. Please check your network connection and try again).

Poskusil sem že naslednje, kar priporočajo ob težavah, in brez uspeha:
1. restart
2. reset app
3. reinstall app
4. Wi-fi off, cellular data on

Tudi sign preko portala dasboarda mi javlja error.
 Microsoft Band

Microsoft Band



Se je morda že kdo srečal z omenjeno težavo? Hvala za vsak namig.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

billy ::

Verzija OS? Jaz imam RL, pa ne dela, enako ne dela runtastic pa še nekaj...

harvey ::

billy je izjavil:

Verzija OS? Jaz imam RL, pa ne dela, enako ne dela runtastic pa še nekaj...

Windows Mobile 10.0.15063.483. Do 3.8. je delala krasno, potem pa kar tole 8-O
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

solatjek ::

billy je izjavil:

Verzija OS? Jaz imam RL, pa ne dela, enako ne dela runtastic pa še nekaj...

Kaj točno ti ne dela na runtasticu? Jaz imam same težave z njim, lani je delal super. Potem pa z vsako verzijo nova težava:
- sredi poti prenehal snemat
- ni kazal poti na zemljevidu med potjo, na koncu jo je pravilno izrisal
- težave pri prenosu na server
- sedaj dela skoraj OK, ampak žre baterijo 30% na uro in je telefon vroč

Prešaltal sem na sports tracker in caledos, čeprav mi je runtastic bil najboljši, če bi delal seveda...

billy ::

Do zadnje torkove posodobitve je delal b.p., potem pa se več ne zažene. Torej ne da bi bili problemi z delovanjem, sploh se zažene več ne ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

gtu ::

Prodam Lumio 650. :)

Anney ::

Danes nova posodobitev. Version 1703, Build 15063.540
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

billy ::

Niso mi najbolj jasne te posodobitve, ker vse težave, ki jih imam, niso bile odpravljene, bugi ki pa jih oni omenjajo pa jih sploh nisem zaznal.

ali sem jaz tako poseben, ali pa rešujejo nekaj česar sploh ni? :)
««
75 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546869 (25574) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431569 (27221) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527302 (17692) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513692 (11282) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841918 (33166) boolsheat

Več podobnih tem