» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
74 / 86
»»

billy ::

Super, če kdo rabi prodajam zelo lepo ohranjeno L930 z dodatnim pokrovčkom oranžne barve :) reklamirana je dovolj dobro v tej temi, tako da super nakup za male pare

PrihajaNodi ::

Koliko dinarckov. Jaz kupim

billy ::

100. ZS če te zanima...

solatjek ::

solatjek je izjavil:

Anney je izjavil:

Počakaj na verzijo 15063.447.

Sem upošteval nasvet, preklopil na release preview ring in namestil to verzijo. Sedaj pa počakam 3 dni da vidim, če se ponovi. Sem pa naročil tudi novo baterijo, 25€ iz nemčije bom nekako požrl, sicer jo bom pa slej ko prej itak potreboval, kolikor sem bral na forumih...

Bom citiral sam sebe. Na verziji 447 se mi ne resetira več, očitno je bilo nekaj zjebano na sistemu in je posodobitev popravila.

Včeraj sem dobil tudi novo baterijo, ampak nima smisla menjavat, saj s staro vse deluje. Kako naj skladiščim novo baterijo, da bo zdržala do takrat, ko jo bom potreboval? Koliko naj bo napolnjena? Ali je bolje, da začnem uporabljati novo in si staro skladiščim?

Novo tudi prodam, če kdo potrebuje, 25€... na ZS

Malajlo ::

Klinc, jaz bom pa na L950 moral menjati baterijo. Pri 20% je samo vprašanje minut, kdaj fašem Dont't forget screen. Tako se je L930 obnašala, pred menjavo baterije. Na srečo ne rabim celega telefona razdreti.

solatjek ::

Malajlo je izjavil:

Klinc, jaz bom pa na L950 moral menjati baterijo. Pri 20% je samo vprašanje minut, kdaj fašem Dont't forget screen. Tako se je L930 obnašala, pred menjavo baterije. Na srečo ne rabim celega telefona razdreti.


Če potrebuješ, ti jo prodam, včeraj dobil in je še nisem vtaknil v telefon. Je pa 03 2016,

billy ::

solatjek je izjavil:

billy je izjavil:

Mogoče kdo ve, če se je s to verzijo tudi odpravila napaka, ko postane stran v edge neodzivna in jo je potrebno zapreti in ponovno odpreti?

to in pa občasna nezmožnost osvežitve nazadnje narejeni slik (spet potrebno zapreti slike/sporočila aplikacijo), sta dve stvari ki mene motita, oz ostalih napak nisem našel na uradni verziji.

Ne, ni odpravljeno, to sem najprej preveril... :( Jaz sem sem že tako navadil, da ko odprem edge, odprem takoj še en zavihek zraven, potem pa komaj grem brskat in takrat vse deluje....


Da pa tega ne odpravijo pa je res hudo, kaj tam rešujejo neke buge, ki jih občuti 1% ljudi, to s tabi pa verjetno vsakemu jebe?

Mitja358 ::

Imam novo, nerabljeno Lumio 950 - če koga zanima naj piše na ZS.

MrNighthawk ::

Prodajam Lumio 925, nagrajeno na Windows 10. Dobro ohranjena ampak ima težave z zaznavanjem SIM kartice. Cena 80€.

Anyone?

klinker ::

MrNighthawk je izjavil:

Prodajam Lumio 925, nagrajeno na Windows 10. Dobro ohranjena ampak ima težave z zaznavanjem SIM kartice. Cena 80€.

Anyone?


Da je brezhibna pozabi na 80€ :))

konspirator ::

--

cekr ::

konspirator je izjavil:

http://www.zurnal24.si/svet/mobilni-tel...


Nič takšnega, kar ne bi počeli tudi drugi.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MrNighthawk ::

klinker je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Prodajam Lumio 925, nagrajeno na Windows 10. Dobro ohranjena ampak ima težave z zaznavanjem SIM kartice. Cena 80€.

Anyone?


Da je brezhibna pozabi na 80€ :))


Tut 50€ je ok :DOz za najboljšo ceno :D

Hair_Y ::

Pozdrav
Ugotovil sem, da mi bo na moji L950-ki počasi zmanjkalo prostora.
Storage aplikacija kaže, da imam več kot 20gb slik in video posnetkov.

Photos aplikacija nima možnosti (oziroma je jaz ne najdem), filtriranja
prikaza slik ali video posnetkov, tudi drugje na najdem te možnosti.

Kako si sploh lahko ogledam vse video posnetke, ki sem jih posnel v zadnjih
dveh letih in jih po možnosti zbrišem, brez da bi jih iskal med množico slik?

Machete ::

Prek file explorerja na računalniku. Odpreš v raziskovalcu, najdeš mape s slikami in posnetki in sortiraš po tipih datotek oz. končnicah. Tako imaš vse video datoteke skupaj in jih lahko pregedaš in brišeš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Hair_Y ::

Ok, potem lahko odprem tudi "File Explorer" aplikacijo na telefonu,
poiščem ustrezno mapo in sortiram po velikosti. V skrajni sili gre.

Bom pa bom drugače postavil vprašanje: Ali obstaja aplikacija,
kot nekakšen "media player" in ne "video editor", v kateri bi bil
samo seznam video posnetkov, oziroma omogočeni razni filtri (velikost,
datum, ...).

Hvala

p.s. Smotan jaz - prej preveri, pol piši: Našel VLC naprimer, ki ustreza mojim zahtevam.
Kaj pa vi uporabljate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair_Y ()

Anney ::

Jaz osebno jih brišem sproti (mesečno), ker jih imam v onedrivu in si jh po potrebi sinhroniziram za ogled.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

krneki0001 ::

Meni jih prenaša v onedrive takoj ko pridem do prvega wi-fi-ja. Potem jih počistim s telefona, tako da imam stalno vsaj 15GB frej.

mikhaair ::

Moja nova baterija na l950 vsekakor noma performans kot bi morala...na oko vsaj 30% slabša...

billy ::

Pa je "genuine" ali iz kitajske?

mikhaair ::

Naj bi bila genuine end 2016.

billy ::

Dispute bi jaz dal, magari da zahtevaš 30% refund.

mikhaair ::

Eh...ležim na plaži na Mljetu, vročina, srfam malo, telefon vroč in še dodatno jebem baterijo...tko sa mi je zaenkrat ravno. ? oz. Sem vesel da sploh dela po vseh prejšnjih resetih in restartih.

krneki0001 ::

če bi bil jaz sedaj na Mljetu, bi bil telefon v predalu avta, UGASNJEN!!!

Sej zato greš na dopust, da se odklopiš od telefona, računalnika,..., in da se spočiješ, ne zato, da boš po netu brskal,...

billy ::

Enim je brskanje po telefonu dopust, tako kot drugim branje knjige, enim pitje piva, tretjim pa ležanje na plaži.

Vsakemu svoje, ampak verjetno baterija zaradi tega toliko slabša, ker je pregret telefon, to baje bistveno vpliva na delovanje. a ni L950 hlajen s tekočino?

krneki0001 ::

Ja naj bi imela vodno hlajenje:
The Lumia 950 and 950XL are the most powerful Windows-powered phones yet, and they have one thing the competition doesn't -- liquid cooling.

billy ::

Jaz sem zadnič mojega pustil na soncu, z ekranom gor. Pa mi je javilo napako, da se ekran preveč segreva in da svetuje "stisni tukaj de nekaj naredimo", ampak sem ga raje kar sam izklopil...me zanima kaj bi to bilo oz kako sploh ugotavljajo da se ekran pregreva :)

krneki0001 ::

The phone has a heat pipe, which is nothing new in the PC space. Laptops and most CPU desktop heatsink solutions.

Heat pipes contains a gas in them which turns into liquid based on temperature to help conduct heat. Some manufactures of heatsinks like to calls this with a marketing name of sorts.

What is new, is that you have a phone with a cooling solution for a hot processor. No other phones has this, and that solves the overheating issue under normal phone usage of the Snapdragon 810 chip, a bit problem with other phones with this chip, making your experience with the device fluctuate from smooth to choppy due that the chip overheats and throttles. This does not happen with the Lumia 950 XL, we all enjoy a consistent performance.

billy ::

Kar žalostno je, da se tak tehnični presežek, glede na konkurenco, poslavlja z trga in da se ga dobi za dobrih 100 eur.

Upam, da bo Microsoft resno nadaljeval z surface phone in da to ne bo cigl od 7"

krneki0001 ::

Osebno bi rad videl hardware od lumie 950XL v 4 do 4.5" velikem telefonu in Windows 10 gor. To bi bil dostojen telefon.

billy ::

Kaj nima 950 identična 950XL kar se tiče komponent? Samo pač večji ekran? al misliš kapaciteto baterije enako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

hojnikb ::

to sploh ni res, da majo lumie edine "vodno" hlajenje. Xperia Z5 in SGS7 mata isti sistem.
#brezpodpisa

billy ::

Ko je prišla L950 še ni bilo SG7, verjetno je pač ta tekst nastal in opisal "trenutne razmere na trgu".

krneki0001 ::

billy je izjavil:

Kaj nima 950 identična 950XL kar se tiče komponent? Samo pač večji ekran? al misliš kapaciteto baterije enako

950XL - 8 jedrni procesor
950 - 6 jedrni procesor

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Včeraj sem imel vklopljen SportsTracker.
Vmes me je nekdo klical.
Telefonu se je totalno zmešalo. Kar brneti je začel, slika je blinkala...
Popolnoma je bil neodziven. Reset s tipkami ni bil mogoč.
Če ne bi bilo možno odstraniti baterije, bi moral čakat do izpraznitve.

Nazadnje sem to videl na enem iPhonu, ko je morala lastnica potem počakat, da se baterija izprazne.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mikhaair ::

krneki0001 je izjavil:

če bi bil jaz sedaj na Mljetu, bi bil telefon v predalu avta, UGASNJEN!!!

Sej zato greš na dopust, da se odklopiš od telefona, računalnika,..., in da se spočiješ, ne zato, da boš po netu brskal,...

Ne se sekirat...zjutraj odtekel 20km, pol pa z mojo po nacinalnem parku, morje, potapljanje itd. Net je za v senci.😀

krneki0001 ::

Se nič ne sekiram. V petek zvečer bom že na dugem otoku postavljal šotor. In telefon bom, če bo vse po moje, celo doma pustil.

PunkDude ::

A prodaja kdo Lumio 950 rabljeno?

Šel mi je enkrat oz. lcd, kako naj vem?

Ko prižgem telefon je sicer vidna neka svetloba ampak to je vse. Mi je pa padel po tleh.

Sicer še v garanciji ampak najverjetneje tega ne krijejo?

Kako je pa z baterijo? Zrela za menjavo. Bi to šlo preko garancije? Prav tako imam težave z usb vhodom. Parkart ni delal in sem moral resetirati telefon.

Hvala za odgovore.

solatjek ::

Koliko bi pa bil pripravljen dati za Lumio 950? Moja je stara 1 leto brez znakov uporabe, zraven dam še novo - nikoli uporabljena - baterijo, stara prav tako dobro drži, resetiranje je z zadnjo verzijo Windows izginilo.

Sicer nimam potrebe po prodaji, ampak za enih 200 bi jo morda prodal.

Na tvojem mestu bi vseeno dal pod garancijo popravljat, če ni videti fizičnih poškodb, bi moralo iti skozi. Izgubit nimaš kaj, razen, da ti rečejo, da garancija ne krije popravila.

billy ::

Heh, za 200 tudi jaz mojo prodam :)

Realne cene na trgih so cca 150 za 950 in 100 za 930, fyi.

krneki0001 ::

Za 250 evrov dam jaz lumio 950 skupaj z dockom (continuum)

Invictus ::

Zakaj pa jih vsi prodajate? So zanič postale?

A pridejo ven nove?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

krneki0001 ::

Če je cena dobra, se vse proda (sej pol za nižjo ceno kupiš drugo). >:D

Naj bi pa prišel surface phone - snapdragon 835, 8gb ram, 500gb storage in 5.7" do novega leta.

Zgodovina sprememb…

billy ::

Jaz ne prodajam, ampak če bi nekdo dal 200, jo prodam, pa kupim novo rabljeno, ker s tem zaslužim :)

Prodajam pa L930, ne rabim dveh :)

krneki0001 je izjavil:

Če je cena dobra, se vse proda (sej pol za nižjo ceno kupiš drugo). >:D

Naj bi pa prišel surface phone - snapdragon 835, 8gb ram, 500gb storage in 5.7" do novega leta.


Od kje ta info?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

krneki0001 ::

Iz MS-a. (Iz MS krogov)

Zgodovina sprememb…

solatjek ::

Saj jaz tudi ne prodajam. Če mi pa nekdo da 200€ za L950 (+ dodatna baterija + ovitek TPU), bi ga prodal in kupil za praktično enak denar 950XL :)

billy ::

Tole?

https://www.onmsft.com/news/folding-sur...

Sam to je videt hujše ko 950XL, ne morem imeti telefona ki ne paše lepo v hlačni žep od kavbojk, že 950 čutim, ko se vsedem...

Invictus ::

Cene teh MS telefončkov so spet narasle v nemčiji.

Nekaj časa so bile pod 300 EUR, zdaj so skoraj 600 EUR.

Al pa sem kaj falil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

billy ::

O rabljeni robi se menimo, novi so samo pucanje zaloge, bojda se več ne proizvajajo sploh.

PunkDude ::

Nove so od 190 naprej, preko eBay, free shipping.
««
74 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546537 (25242) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431346 (26998) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527216 (17606) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513614 (11204) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841669 (32917) boolsheat

Več podobnih tem