» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
69 / 86
»»

loveJDM ::

ne ne ne,mislil sem če bi kdo menjal L950 za androida raje :)

solatjek ::

Napisal si tako, da sam Bog ne more razumeti. Tudi sedaj ne vemo, ali imas ti androida in bi menjal za L950 ali imas L950 in bi menjal za androida...

krneki0001 ::

loveJDM je izjavil:

ne ne ne,mislil sem če bi kdo menjal L950 za androida raje :)



Zakaj bi šel iz dobrega izdelka na polizdelek, ki ne dela normalno in ne tekoče na hardwersko boljšem telefonu kot je L950?

loveJDM ::

Ja ne vem,mogoče kdo ni zadovoljen pa bi menjal...jaz bi šel nazaj na WP oziroma bi šel če bi kdo menjal L950 za Huawei Honorja lite(nov,star mesec dni brez praske).


Doplačilo,vse kombinacije

klinker ::

krneki0001 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

ne ne ne,mislil sem če bi kdo menjal L950 za androida raje :)



Zakaj bi šel iz dobrega izdelka na polizdelek, ki ne dela normalno in ne tekoče na hardwersko boljšem telefonu kot je L950?


Iz kere jame si pa ti prilezu :))
Android je ze zdavnaj tam, kjer ta MS srot ne bo nikoli ;)

Anney ::

Ne vem zakaj toliko smetiš v tej temi in zagovarjaš te robotke, ki jih nobeden tukaj noče, še tisti, ki jih imajo hočejo nazaj WP. Mislim, da forum za robotke je drugje. Če si srečen z njim, se veseli dokler je še nov in hitro zaigraj vse igrice, ki jih na WP ni bilo in poženi vse aplikacije, ki si jih pogrešal na WP. Sem vesel zate, naj traja tvoje veselje na robotku. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

krneki0001 ::

klinker je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

ne ne ne,mislil sem če bi kdo menjal L950 za androida raje :)



Zakaj bi šel iz dobrega izdelka na polizdelek, ki ne dela normalno in ne tekoče na hardwersko boljšem telefonu kot je L950?


Iz kere jame si pa ti prilezu :))
Android je ze zdavnaj tam, kjer ta MS srot ne bo nikoli ;)


Android je polizdelek. Vedno bil, vedno bo. Preveč babic, kilavo dete.

klinker ::

Jup...ta tema je zivi dokaz kako dober je ta drek :))
Vi trije edini ki ga hvalite pa zivite dalje v svoji jami ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

solatjek ::

Štirje smo :)

Anney ::

Bolje štirje zadovoljni uporabniki v jami, kot štirje več nezadovoljnih na robotku. :)
Vedno bolj in bolj me mika nakup L950, dobim jo za 200EUR ali manj (v garanciji še leto in pol). Čeprav bi raje imel XL. :) Ima gko obe in mi iz prve roke pove razliki? Vem da je v velikosti, procesorju in grafiki, vendar me zanima uporabniška izkušnja.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

okica11 ::

pet ;)

Bezukhoff ::

Šest. :))

Dzhimen ::

Sedem.

Long live Win10m! 8-)

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

9

Posodobitve na here maps se vedno dobivam, skype dela tekoce na 8.1 ostale greznice pa ne uporabljam. L640 imam pa v rezervi.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Anney je izjavil:

Bolje štirje zadovoljni uporabniki v jami, kot štirje več nezadovoljnih na robotku. :)
Vedno bolj in bolj me mika nakup L950, dobim jo za 200EUR ali manj (v garanciji še leto in pol). Čeprav bi raje imel XL. :) Ima gko obe in mi iz prve roke pove razliki? Vem da je v velikosti, procesorju in grafiki, vendar me zanima uporabniška izkušnja.


Midva z ženo imava oba telefona. Jaz 950, ona 950XL. Na 950 pa trenutno nimam nič problemov. Vse deluje brez problemov. Filam ga na 3 do 4 dni, delajo pa tudi vse aplikacije ki jih rabim (pa jih nimam malo).
Žena pa je morala občasno reštartat, ker je kamera zaštekala med divjim slikanjem (več kot 30 slik zapored), ampak sem ugotovil, da je SD kartica kriva, oziroma shranjevanje na SD kartico, ker kartica ne uspe zapisat tako hitro. Ko sem ji prestavil shranjevanje na notranji pomnilnik, se ji to še ni zgodilo.

klinker je izjavil:

Jup...ta tema je zivi dokaz kako dober je ta drek :))
Vi trije edini ki ga hvalite pa zivite dalje v svoji jami ;)


Razlika je pa v tem, da v naši jami stvari vsaj tekoče delajo. Vi čudaki na polizdelku pa jamrate kako štekajo ti vaši polizdelki.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Najs...celih 10 uporabnikov na najbolj popularnem slo tech forumu :D to pa je rezultat >:D sej jst imam 4 lumie doma, bemusunac...cel fanboy, pa niti ne vem tega :D
Ej nodi, ne bos verjel...here maps in skype imas ze ohoho casa na robotku in celo delata in tudi posodabljata se...poleg vseh ostalih MS storitev itd.
Pa btw.. 8.1 je bil top shit WP ki me je spravu dol z robotka...10ka pa me spravla nazaj nanj.
Sej ce bi smartphoni bli od lani bi 10ka bla super, a zal temu ni tako, sploh po tem ko si ze imel super mobile os na dlani.

cekr ::

A ni bilo rečeno, da se bo danes sprožila nadgradnja na CU?
Nič ni videt.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

solatjek ::

Zvečer bo, posodobitve so vedno zvečer

krneki0001 ::

klinker je izjavil:

Najs...celih 10 uporabnikov na najbolj popularnem slo tech forumu :D to pa je rezultat >:D sej jst imam 4 lumie doma, bemusunac...cel fanboy, pa niti ne vem tega :D
Ej nodi, ne bos verjel...here maps in skype imas ze ohoho casa na robotku in celo delata in tudi posodabljata se...poleg vseh ostalih MS storitev itd.
Pa btw.. 8.1 je bil top shit WP ki me je spravu dol z robotka...10ka pa me spravla nazaj nanj.
Sej ce bi smartphoni bli od lani bi 10ka bla super, a zal temu ni tako, sploh po tem ko si ze imel super mobile os na dlani.


Lej vsakomur svoje.
Meni osebno je android en velik "šrot". Nekonsistenten, milijon programov, pa samo 100k različnih, ker je vsak po 10x kopiran in malo spremenjen. Od teh 100k različnih programov ima pa malware al pa bremza sistem vsaj 75% programov. Tega na lumiah ni. Res ni toliko programov, ampak tisto, kar sam potrebujem je vse za WP10.

Poleg tega mi je v pomoč še continuum. Imam serverje lahko v kleti na mrzlem, v sobi pa samo 34" monitor, tipkovnico, miško in continuum škatlico. Večino zadev lahko naredim kar preko telefona, kar pa ne morem, pa remote desktop na server preko telefona. Tam pa imam vse ostalo. Zadeva služi namenu in zelo dobro deluje.

Imam pa še lumio 720 z WP8.1 samo in izključno za GPS. Baterija zdrži zelo dolgo časa, here drive+ pa tudi deluje odlično in ga ne menjam za nič drugega.

matej_jack ::

Ima kdo kakšne izkušnje s 650ko?

Invictus ::

11.

Sam robotek noče crknit...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

cekr ::

Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anney ::

Lahko da je fejk, takšen screen lahko z mojo Lumio nardim, spremeni se z interop toolsi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mikhaair ::

Jaz sem tudi fan wm, glede na to, kaj sem dozivljal na insider preview lansko leto. Zdej pa sem na 950 jezen, ker me baterija zeza. Ugasanje in reseti...

Mordecai ::

A bi lahko kdo preveril, če team viewer 12 dela na w10 in če poloniex.com normalno dela na edgu? Samo to me zanima, če ne si bom moral robotka omislit. Trenutno sem na 1520 in aplikacije počasi ugašajo...

Anney ::

Teamwiewer dela normalno v12.102.75229 CL., uporabljam vsakodnevno, tisti naslov pa tudi lepo odpre.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

trek@s ::

solatjek je izjavil:

Zvečer bo, posodobitve so vedno zvečer


A bo za vse ali samo "Insiderje"?

Anney ::

Beri kakšno stran nazaj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

SambaShare ::

Meni že DL-ja (insider preview). Za non insiderje še ni znano če bo danes.

cekr ::

Za ne insiderje verjetno danes ne bo nadgradnje. Bo treba še malo počakat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anney ::



Prelepo da bi bilo res. :)

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mordecai ::

Se pravi da je 950/xl dobra samo še do 2018.

_IKE_ ::

Za nas laike; če je verjet zgornji sliki, kaj to pomeni za 950 /950XL ?

Isto kot recimo na L920 ko je konec marca nehal delat FB mesenger?

cekr ::

Procesorja v L950/XL nista dorasla emulaciji x86.
Poleg vsega hočejo ostanke Nokie popolnoma počistit.

Če je vsaj malo res, da imajo v planu Samsung, potem je zelo verjetno, da Surface Phona sploh ne bo.
Mogoče bo neka nova igračka, ki ne bo ne tič ne miš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SambaShare ::

Iris scanner je res nekoliko boljši, dela s čisto naravne razdalje. Kakšnih pohitritev pa ne opazim, je pa res da že prej resuming okna nisem videl praktično nikoli.

Anney ::

Kaj pa porečete na tole?

Trekstor Smartwatch, with a 1.54 inch screen, and powered by Windows 10 IoT Core.



The compact and intuitive wearable can replace a larger hand-held device in multiple line-of-business scenarios including:

-Inventory management in retail
-Building automation for guest services in hospitality
-Industrial automation in manufacturing
-Patient care in healthcare
-And several cross-industry scenarios like asset management, fleet management, and others.
The 1.54 inch TrekStor IoT wearable is both Wi-Fi and Bluetooth enabled, has plenty of storage space and has the processing power and battery life to perform its line-of-business functions. The wearable can also survive a hard day at work without scratches thanks to the soft casing and Gorilla Glass 3.

More information on this product will be available in the coming months.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Dzhimen ::

klinker je izjavil:

Najs...celih 10 uporabnikov na najbolj popularnem slo tech forumu :D


loveJDM ::

Lej fora je,da windows phone ponuja čst dovolj za 90% uporabnikov,če ti nebi zabijali časa na brezveznih aplikacijah. V osnovnih zadevah je pač windows toliko boljši,recimo samo klicanje,sporočila,maili,dovoljenja aplikacijam,dodajanje datotek kot priponke,odpiranje file-ov,pinnanje file-ov na začetni zaslon(rabiš nek pdf/word file hitro dostopen pa si ga pinnaš na namizje),navigacija se mi zdi bolj pametna(bolj sinhronizirana,hitreje govori/opozarja)...Je pa pač neprimeren za igračkanje,verjamem,no sej je tudi res,da nekateri pa rabijo določene aplikacije ki jih windows ne ponuja pa niso namenjene igračkanju,to je razumljivo,ampak to ni večina. Težava pa je,da so telefoni dragi,npr L550 sem kupil za cca 95€ novo,L950XL pa je 300 na račun boljšega displaya pa kamere,kaj ti pomagata tisti procesor pa RAM če ga nimaš kje porabit. Če bi jaz dobil L950XL za 5-7€ na mesec bi jo raje vzel kot Honorja,pa je Honor zelo dober telefon.

mwrave ::

Edini pravi problem Windows telefonov je izredno slab izbor dodatnih aplikacij....
http://www.???.com :)

Modri dirkač ::

V tem stanju, v katerem je OS sedaj, je to res edini problem in to je tudi potapljalo ladjo vsa ta leta in jo dokončno potopilo.
Jaz bi z veseljem ostal na L830 in L640 ampak čim kam odpotuješ rabiš iOS ali pa droida (ki ga na prebavljam spljoh), bank ni, ostalih storitev pa tudi skoraj da ne.

Windows 10 ima s integracijo vseh naprav velik potencial, ki ga pa pri MS nekak ne znajo celovito pripeljat do finiša, vedno jim nekje zmanjka.
Everybody lies!

krneki0001 ::

loveJDM je izjavil:

Če bi jaz dobil L950XL za 5-7€ na mesec bi jo raje vzel kot Honorja,pa je Honor zelo dober telefon.


Na Simobilu je bila 950 za 8 evrov in 950XL za 10 evrov na mesec.

Modri dirkač je izjavil:

Jaz bi z veseljem ostal na L830 in L640 ampak čim kam odpotuješ rabiš iOS ali pa droida (ki ga na prebavljam spljoh), bank ni, ostalih storitev pa tudi skoraj da ne.


Kako ni bank. Na L950 deluje kar originalen klik brez problemov.

Zgodovina sprememb…

Modri dirkač ::

nlb se izogibam v tako velikem loku kot androida.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

solatjek ::

Ni bank? Saj na PC tud ni aplikacije za banko, pa vse narediš. Ko je treba kje na poti kaj plačati, nakazati, to brez težav storim v edgu. Imam pa NKBM.

Osebno pa vidim veliko prednost v UWP aplikacijah, ki so enake na telefonu in desktopu, pa nasploh ima W10M vse kar rabim. Pri googlu na desktopu moraš delati vse preko brskalnika, se prijavljati, klikati, tu pa en klik na ikono in že urejaš maile, stike...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

cekr ::

Po enem dolgem obdobju, se je sedaj ponovno pojavil problem pri logiranju.
Res ne vem, kje ima MS programerje, ki bi reševali minorne zadeve.
Ponovno črna slika nekaj sekund. Verjetno ponovno tudi problem z osvetlitvijo.

K sreči se je sedaj pojavila nadgradnja na CU. Upam, da bo potem to rešeno.
Res me silijo, da bi šel na S8.
Mogoče pa to prav hočejo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

_IKE_ ::

loveJDM je izjavil:

Lej fora je,da windows phone ponuja čst dovolj za 90% uporabnikov,če ti nebi zabijali časa na brezveznih aplikacijah. V osnovnih zadevah je pač windows toliko boljši,recimo samo klicanje,sporočila,maili,dovoljenja aplikacijam,dodajanje datotek kot priponke,odpiranje file-ov,pinnanje file-ov na začetni zaslon(rabiš nek pdf/word file hitro dostopen pa si ga pinnaš na namizje),navigacija se mi zdi bolj pametna(bolj sinhronizirana,hitreje govori/opozarja)...Je pa pač neprimeren za igračkanje,verjamem,no sej je tudi res,da nekateri pa rabijo določene aplikacije ki jih windows ne ponuja pa niso namenjene igračkanju,to je razumljivo,ampak to ni večina. Težava pa je,da so telefoni dragi,npr L550 sem kupil za cca 95€ novo,L950XL pa je 300 na račun boljšega displaya pa kamere,kaj ti pomagata tisti procesor pa RAM če ga nimaš kje porabit. Če bi jaz dobil L950XL za 5-7€ na mesec bi jo raje vzel kot Honorja,pa je Honor zelo dober telefon.



Doma je L920. Uporaba telefona: Klici, sms/mms, navigacija in FB mesenger. Torej povprečna, če že ne skoraj podpovprečna uporaba telefona.

A konec marca je nehala delat FB mesenger aplikacija. Slednje ni ravno neka tragedija(ker je zadeva dostopna preko internet brskalnika), samo po drugi strani je pa vse skupaj milo rečeno malo butasto, ker konec koncev ne gre za neko specializirano aplikacijo ( recimo zgoraj omenjeni klik) ampak eno najbolj razširjenih aplikacij na svetu.

Da je "hec" še večji je mesenger deloval slabše na lumiji, na androidu slikca nekaj naredi, se recimo prikloni ali pomaha ; na mesengerju lumije je ista slikca prikazana statično. Kljub temu slednje ni bil problem, dokler je aplikacija delovala.
Kot tudi to da je sistem deloval na 8.1 ne.

Ker pa gre telefon počasi v pokoj, se je začelo pogledovat proti 950XL( predvsem zaradi fotoaparata), vendar zadnja izkušnja z koncem delovanja mesengerja ustvarja precejšnje pomisleke o smiselnosti takega nakupa.

Modri dirkač ::

solatjek je izjavil:

Ni bank? Saj na PC tud ni aplikacije za banko, pa vse narediš. Ko je treba kje na poti kaj plačati, nakazati, to brez težav storim v edgu. Imam pa NKBM.

Osebno pa vidim veliko prednost v UWP aplikacijah, ki so enake na telefonu in desktopu, pa nasploh ima W10M vse kar rabim. Pri googlu na desktopu moraš delati vse preko brskalnika, se prijavljati, klikati, tu pa en klik na ikono in že urejaš maile, stike...


Res je, imam miško in tipkovnico.
S telefonom pa položnico slikam in potrdim in gotovo.

Tudi jaz sem prej razmišljal podobno kot ti, saj lahko vse naredim v edge, zguba cajta. Dober app naredi vse hitreje in enostavneje.
In to je samo en primer ...
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Če lastnik sistema ne ve, kaj bi z njim, se noben živi bog ne bo lotil delat programčka na njem.
Se boš zafrkaval, da bo programček delal. Čez čas ti bodo pa sistem nekaj pofrčkali, da bodo šli tvoji dnevi dela v nič. Hvala lepa.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

cekr ::

Nadgradil sistem na CU.
Sistem za odtenek bolj tekoč. Continuum se po startu takoj usuje. Tako kot že nekaj časa do sedaj. Odličen primerek, neverjetno. Brrrrrr
Mogoče bo potreben hard reset.
Samo se čakam, da se ponovno pojavi problem z osvetlitvijo.

V glavnem, moje potrpljenje se bo kmalu izteklo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

SambaShare ::

BTW v continuumu lahko zdaj končno izklopiš zaslon telefona. Še windowed mode pa bo super.
««
69 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546530 (25235) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431339 (26991) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527214 (17604) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513611 (11201) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841662 (32910) boolsheat

Več podobnih tem