» »

Energy Saver Pro

Energy Saver Pro

nikana14 ::

Moja izkušnja:

nekje sem zasledila, da ponujajo priključek ali kako že za varčevanje z električno energijo (zmanjšanje računa do 75%).....juhuhu...lahko si bom za razliko privoščila kaj kar si želim. Cena 38 eur, če vzameš dva kosa samo 66 eur. Kaj pa je to v primerjavi, če bom res toliko ali vsaj malo prišparala pri računu za elektriko.

Veselo na delo, odprem stran, preberem v srce parajoče pismo nekega očka, kakšne stroške so imeli, kako so otroci zmrzovali, itd., itd. in spodaj pohvale ljudi, ki jim je bilo dano, da so ta aparat lahko kupili.

In spodaj naročilnica. Veselo in hitro, da mi slučajno ne uide z ekrana jo izpolnim. Še isti dan sem po e-mailu dobila račun, a ga nisem plačala, ker me je zmotilo, da moram denar nakazati nekam v tujino. Raje sem počakala, da mi prinesejo aparaturo, saj je bilo navedeno: plačilo v gotovini.

Naslednji dan dobim e-mail ali mi bolj odgovarja, da mi ga dostavijo v četrtek ali petek. Minilo je že par dni in ker izdelka še ni bilo sem jim napisala mail, kaj je šlo narobe. Dobim sporočilo, da so preverili v kurirski službi in da mi ga bodo v največ 3 dneh dostavili. Še vedno nič. Grem spet na njihovo stran in pod vse tiste pohvale oddam komentar z vprašanjem kdaj bom dobila aparat. Neverjetno, namesto odgovora je bil moj komentar takoj izbrisan.

Čez 30 dni ponovno oddam komentar, da je to verjetno nategavščina. In spet izbrisan.

In ker imam ne vem zakaj tako žilico, ki mi v takih momentih začne utripati, sem na hitro preiskala še, če bi te ljudi, ki to toliko hvalijo našla FB ali podobnih portalih. In glej...imena se skladajo, a slikice niti slučajno.

Zadovoljna, da končno enkrat nisem nasedla nategavščinam sem si šla za ta denar, ki bi ga dala njim nekaj kupit "ZA DUŠO." ŽENSKA PAČ, ampak to sedaj vsaj imam.

TAKO ŠE VEDNO BOM PLAČEVALA ELEKTRIKO KOT PREJ......

m0LN4r ::

Energy Saver pro... Resnično deluje ali nateg?

In spodaj naročilnica. Veselo in hitro, da mi slučajno ne uide z ekrana jo izpolnim.

V bistvu si nasedla in ta stran je že od 100km daleč čista nategancija, vsaj malo kmečke pameti ti pove, če ne drugega.

Pa plus ni težko mal googla in iskalnike uporabljat, saj kot vidiš je nategancija stara najmanj 1 leto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Vikking ::

nikana14 je izjavil:


TAKO ŠE VEDNO BOM PLAČEVALA ELEKTRIKO KOT PREJ......



Tudi če bi prejela napravo, bi ELEKTRIKO PLAČEVALA ENAKO KOT PREJ. Čisti nateg, naprava ne deluje. Žalostno zgodbico pa lahko napiše vsak in potem prodaja čisti nateg.
Bodi hvaležna dejstvu da nisi kupila naprave.

Sicer pa je bilo že dosti opozoril, tudi uradnih s strani ZPS in inšekcij: http://www.elektro-energija.si/4/O-nas/...

inšpektorat: http://www.ti.gov.si/nc/si/splosno/cns/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Energy Saver pro... Resnično deluje ali nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8954782 (15378) zamotsloteh
»

Ali računalniku škodi če je prižgan dan ali dva

Oddelek: Pomoč in nasveti
483658 (2232) alese
»

Enostavno knjigovodstvo za popoldanski sp in ostale obveznosti

Oddelek: Loža
2616110 (15393) St235
»

Delilniki odvzema toplote (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
28355071 (44030) Spajky

Več podobnih tem