» »

E-SMS od simobila

E-SMS od simobila

rap3r ::

Storitev so kr ukinl;( , in use k smo to stvar uporablal za pošiljanje smsov osebam postavili v dilemo kaj pa zdej?
Nekateri so res to storitev na veliko izkoriščali za zejbavanje in jebanje folka v glavo, sam mislu da ns je blo večina tisih k mamo adslje ali kable in pač pošleš sms prek neta ker je zaston in od simobila si vedno dobu sms.
Zdej pa prosim da mi nekdo odgovori na dilemo...kero stran zdej uporablat za pošilanje smsov? pa da bo jo res pršl do naslovnika in ne to čez 5-6 ur tko kukr na mobitelovi strani...:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Dusko ::

Probaj vega
ali pa na najdi.si tisti njihovo.ampak mislim da boš s to vego zadovoljen.

Tomi ::

Jaz sem se navadil na E-klapo in jo redno uporabljam. Res je, da ni anonimna, ker moraš podati številko, samo to tudi ni tako slabo.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Ja sej men ni problem dat številke ker pač uporablam zadevo resno...ne za foro tomi a mi daš še link od une klape;)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Tomi ::

Seveda. Zadeva je prav tako Simobilova, samo veliko ljudio ne ve zanjo.

Še link.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Ej tanx sm se registriru in bomo vidl kako bom zadovoln tanx še enkrat!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ahac ::

ja.. seveda.. eklapa dela..
manj abusanja je tam, ker se je treba registrirat..

ko smo že pri tem.. a kdo ve, če se da pošiljat preko eklape, ko recimo Halo kartica ne dela več.. (recimo, da se prijaviš, potem pa sim kartice ne uporabljaš več)
verjetno se da, a ne?
itak če maš vega mega al pa mobi.. sej ne morejo preverjat.. :\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tomi ::

Jaz imam sicer Mobitelovo naročnino, in dela prav delo. Po moje tudi Vega ali pa Mobi nista problem.
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

tomi kak se pa v tem naredi da lahko malo bolj hitreje pošiljaš smse kot recimo na prejšnem esmsu?
nekaj da bi lahko na hitro izbiral številke ker sedaj jo morem vpisat in jo 'gor nest' pa šele potem lahko pošiljam...

/edit

ok že našel... kaj obstaja kakšna hitrejša varianta za pošiljat smsje.. tak kot esms? da samo plain cifro pa msg napišem, brez nekega skakanja po menijih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

V-i-p ::

Obstaja imeniten program Sms Sender imenovan (brezplačen). Lahko nastaviš da pošilja iz Vege ali pa Simobila. Imaš imenik, ali pa pošlješ z vpisom številke. Sms je lahko dolg nekaj čez 400 znakov, lahko si shraniš podpis ki ti ga vedno doda k smsu, na začetek ali konec, lahko pošiljaš v tujino, lahko si nastaviš da ti shrani zadnji poslani sms, kaže ti statistiko koliko smsv si že poslal in lahko ga dljaš tukaj!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

McHusch ::

V-i-p: Sam da ni SMS Bomber >:D

V-i-p ::

Auch, ni bomber mkhuš, sigurno ne >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45071005 (27600) DJ Beat
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596694 (5021) CaqKa
»

Free SMS na PINKPONK UKINJEN! [:'(]

Oddelek: Mobilne tehnologije
323374 (2610) njok
»

pošiljajte smse ceneje!

Oddelek: Izdelava spletišč
252145 (1640) njok
»

SMS

Oddelek: Omrežja in internet
161687 (1461) Tomi

Več podobnih tem