» »

Kakšen je delavni čas trgovin v Italiji?

Kakšen je delavni čas trgovin v Italiji?

Poglavarcek ::

Zanima me na splošno za vse trgovine, ter ali imajo 2.5. odprto, ker kokr vem imajo oni samo prvega praznik.

Hvala vsem za pomoč!
  • premaknil: ToniT ()

Cokolesnik ::

Shops, museums, and monuments may be closed on public holidays. Normally, shops open early, close for a long lunch, then open up again in late afternoon. Shops stay open later in the larger cities. Post offices are open Monday through Friday, and for a short time on Saturday. Banks are usually open Monday through Friday (and Saturday mornings), and are closed on public holidays.

Kot sem gledal, 2. maj nimajo za praznik. Pobrskaj tudi sam in si zapomni nasvet malo nižje.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Poglavarcek ::

Čokolešnik, a mislš da nisem prej po Googlu in ostalih iskalnikih isku? Pol si se pa zmotu, sam ker nisem nikjer najdu kako so štacune odprte, sem pač uprašu tle gor, če kdo ve!
Tko da če ne veš za kaj se gre, se rajš ne oglaši! Drugač pa napiš urnik! Pa brez zamere!

Zgodovina sprememb…

Zzzzzzz ::

2. maj v ITA ni praznik.

Ponavadi so trgovine odprte nekje od osmih, devetih pa do sedmih zvečer (tiste ki so non-stop) ali pa od osmih (devetih) do enih, pa potem popoldne od 3.30, štirih do sedmih. Izjema so kaki trgovski centri, ki so non-stop od nekje osmih, devetih pa do nekje do devetih zvečer.
V ponedeljek je velika večina trgovin zaprtih, razen izjem, pa še te imajo skrajšan delovni čas.

PS: Delavni čas se piše z O-jem: DELOVNI ČAS :\

Cokolesnik ::

Crocodile: Če bi iskal po Googlu, kot jaz, bi zagotovo našel svoj odgovor. Le od kje misliš, da sem jaz dobil odgovor. Od Papeža zagotovo ne. Kakorkoli. Dobil si odgovor, torej si verjetno zadovoljen. :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praga, Češka

Oddelek: Loža
131538 (1139) ToniT
»

2. januar: Dela prost dan? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27847984 (37927) Horejšio
»

Menjava šilingov v evre

Oddelek: Loža
72436 (2096) Ales
»

Šah Carlsen vs Karjakin

Oddelek: Šport
162070 (1099) sesobebo
»

Bon Repos

Oddelek: Loža
92988 (2692) Zeberdee

Več podobnih tem