» »

Problemi s sonajemniki

Problemi s sonajemniki

sostanovalka ::

Pojavil se mi je manjši problem. S fantom živiva kot študenta v stanovanju s še 4 sonajmeniki, ki so veliki "žurerji" zato imamo nekaj problemov s sosedi zaradi povzročanja hrupa v poznih urah. Pred kratkim jih je policija zaradi povročanja hrupa oglobila. Ker bi radi kazen čimbolj razdelili so želeli, da se kazen razdeli med vse sostanovalce (kljub temu da je napisana samo na enega od njih), torej da plačava del tudi jaz in moj fant, ki naju takrat sploh ni bilo v stanovanju. Ko sva to zavrnila so nama začeli groziti s tem da nama bodo uničili vse stvari v najini sobi, ko naju ne bo. Zanima me, kaj lahko s fantom storiva glede tega.

Tilen ::

Pokličita policijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

pirat ::

Kazen naj si med seboj razdelijo vsi udelezenci zurke, ki je bila razlog za prihod policistov.

NLight ::

Za začetek obiščita policijo nato pa o incidentu obvestita še osebo ki vama je dala stanovanje v najem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

msjr ::

Teoretično policija, vendar v praksi ne bojo naredili kaj preveč. Žal je v takih primerih najbolj pametno, da v čimkrajšem času najdeta novo sobico in to je to.

Phantomeye ::

Postavita kamero v sobo, in čakajta. Hkrati pa razmišljejta o selitvi. Oni se ne bojo. verjetno. Kaj pravi landlord?

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Cimprej stran
Vse ostalo je skoda zivcev

Invictus ::

Na koga je pisana najemniška pogodba? Kdo je podpisnik?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

johnnyyy ::

Ko sem sam prestajal to, so tudi "težili" sosedi, najemodajalka in policija a nič ni pomagalo. Kasneje sem spoznal, da najbolj pomagajo njihovi starši. Takšni žurerji so še vedno pod vplivom staršev. Starši jih imajo doma na kratko, ko pa jih spustijo iz ketne se pa ne znajo brzdat. Ko kontaktiraš mamo, se čudežno prelevijo iz tigrov v pridne mucke.

Sicer pa čim prej začnita iskat novo stanovanje, glede na to, da sta 2 priporočam 1-sobno oz. garsonjero v kateri živita sama. Če stroške plačujete sami, se lahko kaj kmalu zgodi, da bo denar šel za pijačo za stroške pa ga ne bo.

T-h-o-r ::

ali zahtevajta od stanodajalca/ke, naj jih izseli, ali pa se izselita sama, vse ostalo je samo jebanje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deložacija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30364040 (56956) Ishmael
»

Soseda me obtožuje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9920568 (14058) Unknown_001

glasni sosedje - kaj narediti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9023458 (20189) BigWhale
»

Problemi v druzini.

Oddelek: Loža
499938 (8100) Vikking

Več podobnih tem