» »

Ebay nedobljeno blago !

Ebay nedobljeno blago !

intruder1800 ::

pozdravljeni!

nevem kam se naj obrnem zato prosim za pomoč .... namreč naročeno plačano blago iz hongkonga ni dostavljeno,naročeno pred 2 meseca...kontaktiral na e-mail vendar ni odgovora...

Zanima me,če je možno to kam prijavit oz. kakšen je postopek tega... Hvala...

GTX970 ::

Ahem, zamudil si roke.
Vse o Ebay-ju

Pri ebayu moraš kontaktirati preko njihovega sistema.

Kakšen feedback ima prodajalec ?

intruder1800 ::

GTX970 je izjavil:

Ahem, zamudil si roke.
Vse o Ebay-ju

Pri ebayu moraš kontaktirati preko njihovega sistema.

Kakšen feedback ima prodajalec ?


feddback ma 98.6 ... torej bom sedaj ostal brez predmeta?

mkonci ::

za tak raiting se ponavadi oglasijo. Jst sem naročil ovitek za telefon, hodil je ca 3 mesece. Sem jih vmes kontaktiral in so še enkrat poslal. Na koncu sta skoraj oba prispela istočasno.
Ne obupat, morda pa traja samo extremno dolgo.

GTX970 ::

Koliko prodanih izdelkov ima ?

intruder1800 ::

GTX970 je izjavil:

Koliko prodanih izdelkov ima ?


http://www.ebay.com/itm/251308639230?it...

darkolord ::

Ahem, zamudil si roke.
Ne nujno, po "novem" začne rok teči po zadnjem dnem predvidene dostave blaga.

bastadu ::

Če si plačal s Paypal-om potem je rok za pritožbo točno 45 dni od plačila ...

darkolord ::

eBay ima pa 30 dni od zadnjega dne predvidene dostave.

Invictus ::

Sam sem dobil izdelek že po tem ko sem prijavil dispute in dobil denar nazaj.

Sam je bila vseeno lažna SD kartica :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Da se vam sploh da naročat čunga lunge in se hebat z HK in Kitajci.. In čakat po par mesecev za 2€ prihranka.
EbayUK, DE, IT, FR.. FTW

intruder1800 ::

kje pa se da to prijavit? je kakšen poseben e mail al kako?

TRIROG ::

Machete je izjavil:

Da se vam sploh da naročat čunga lunge in se hebat z HK in Kitajci.. In čakat po par mesecev za 2EUR prihranka.
EbayUK, DE, IT, FR.. FTW


kako 2EUR?
Naročil sem ovitek za telefon, ki ga na ebay.de prodajajo po 10EUR, na ebay com iz HK pa sem ga dobil za 4$?
pri čemer je pogosto poštnina iz DE nenormalno visoka ( okoli 15EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

SL-500 ::

TRIROG je izjavil:

Machete je izjavil:

Da se vam sploh da naročat čunga lunge in se hebat z HK in Kitajci.. In čakat po par mesecev za 2EUR prihranka.
EbayUK, DE, IT, FR.. FTW


kako 2EUR?
Naročil sem ovitek za telefon, ki ga na ebay.de prodajajo po 10EUR, na ebay com iz HK pa sem ga dobil za 4$?
pri čemer je pogosto poštnina iz DE nenormalno visoka ( okoli 15EUR).


naročiš iz UK pa ga dobiš z FP

mancini ::

Iz Kitajske je kar nekako stalna praksa, da potuje okrog 2 meseca, tukaj se pogovarjamo o paketih brez poštnine

seba-beba ::

Zdravo!

Na ebay.uk sem narocil ovitek za tablico iz UK. Cas dobave je bil napisan en teden (navadna posta). Sedaj je minilo ze 2 tedna, vendar ovitka se ni. Cudno se mi zdi to, da sem skoraj istocasno narocil se en artikel iz UK in je prisel v nekaj dneh...torej sam cas dostave ni toliko dolg.
Ali naj pocakam da mine 30 dni ali naj ze sedaj malo povprasam prodajalca, kje je ovitek?

Matevz96 ::

seba-beba je izjavil:

Zdravo!

Na ebay.uk sem narocil ovitek za tablico iz UK. Cas dobave je bil napisan en teden (navadna posta). Sedaj je minilo ze 2 tedna, vendar ovitka se ni. Cudno se mi zdi to, da sem skoraj istocasno narocil se en artikel iz UK in je prisel v nekaj dneh...torej sam cas dostave ni toliko dolg.
Ali naj pocakam da mine 30 dni ali naj ze sedaj malo povprasam prodajalca, kje je ovitek?


Do kdaj je predviden čas dobave? Če je že potekel, takoj kontaktiraj prodajalca.

seba-beba ::

Čas dobave je že potekel.

Sem že kontaktiral prodajalca...sedaj čakam na odgovor.

Apofis ::

Kolk cajta ponavad traja dobava pošiljke kupljene na ebay.de iz Nemčije v Slovenijo? Izdelek so mel na zalogi in je bil takoj poslan. Thx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

Ales ::

Gre za omaro poslano z poštnim golobom ali..? ;)

Dobrodošle informacije bi bile preko katerega ponudnika poštnih storitev je bil izdelek poslan in kot katera vrsta pošiljke.

lonewolf_ ::

Jaz sem telefon iz nemčije dobil v 5h dneh, ostale stvari pa do 10dni (ni blo vedno free shipping)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

SaXsIm ::

USPS super saver express - iz poljske v slovenijo v dveh dneh.
SaXsIm

krneki ::

Meni se je že večkrat zgodilo da sem po max. dostavnem roku napisal da nisem prejel zadeve, in so potem še enkrat poslali. Ta druga pošilja je potem prišla po nekje 4 tednih, kar je dokaj običajno...una prva pa je tudi prišla samo po več dveh mescih! Pa imam potem eno zastonj :P

Gregor5816 ::

Apofis je izjavil:

Kolk cajta ponavad traja dobava pošiljke kupljene na ebay.de iz Nemčije v Slovenijo? Izdelek so mel na zalogi in je bil takoj poslan. Thx

Odvisno, iz kje je poslano. Če je izdelek v skladišču v EU, ponavadi dobiš v enem tednu. Če je na Kitajskem ali kje tam, lahko traja tudi 2 meseca. Na ebayu imaš na levi strani filtre za item location, in si lahko izbereš samo EU ali pa samo Deutschland.

Vrocipes ::

Ponavadi se kar sekirajo za feedback in ponudijo vračilo denarja oz. pošljejo izdelek še enkrat.

Apofis ::

Ales je izjavil:

Gre za omaro poslano z poštnim golobom ali..? ;)

Dobrodošle informacije bi bile preko katerega ponudnika poštnih storitev je bil izdelek poslan in kot katera vrsta pošiljke.

:D A si me že zjutri nasmeju :D Poslano prek Deutsche Post Brief...pač, en kos nakita...plaču 9.1, dobil naj bi 14/15 jan. kar se mi je sicer zdelo precej optimistično...

AndrejS ::

Iz nemčije sem ponavadi majhne pakete dobil 3-5 delovnih dneh. Kaj so že poslali , so ti dali kaki tracking number ?

Alamar ::

Načeloma mora prit v par delovnih dneh iz Nemčije. Res pa občasno zablodi tudi na dva tedna (sploh če ni priporočeno), kar ni nič neobičajnega. To se dogaja za celo Evropo. Recimo poslal sem dve priporočeni pošiljki na Norveško 12.1. in 13.1. Prvo je prišlo do naslovnika v 3 dneh, drugo pa še sploh na Norveškem ni.

Apofis ::

"Ihre Bestellung wurde als verschickt markiert und an folgende "...tracking number? a je to mogoče "Artikelnummer "?

AndrejS ::

Vprašaj še na pošto. Mene se je zgodilo , da je v trackingu pisalo da je pošiljka na pošti in da me ni bilo na naslovu , ko so mi jo hoteli vročiti , čeprav ni bilo nobenega listka v nabiralniku.

Sendungsnummer = Tracking number

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejS ()

Apofis ::

No, nism dobil noben tracking number...

A pol kr kontaktiram prodajalca...oz. grem na obrazec "Fall melden"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

Alamar ::

Artikelnummer je id številka artikla. Če nimaš tracking številke, ti naša pošta ne more pomagat. Razen v primeru, če je paketek takšnih dimenzij, da ne gre v nabiralnik. Potem se lahko zgodi, da ga poštar odnese nazaj na pošto in pozabi vtakniti listek za prevzem. Tako te lahko pošiljka čaka na pošti, ti pa sploh ne veš, da je tam.

Druga stvar je feedback tega prodajalca. Kakšen % ima? Malo preberi, če ima kaj negativnega feedbacka. To, da je označil artikel kot poslan, ne pomeni nič. Lahko, da artikla dejansko sploh ni poslal. Tako, da ga takoj preko ebay sporočila kontaktiraj kdaj točno je bila pošiljka odposlana, s kakšno storitvijo in če ima slučajno tracking številko.

Preveri še, kje je točna lokacija izdelka in kje je lokacija prodajalca. Pri nakitu je pogosto lokacija izdelka recimo Nemčija ali UK, lokacija prodajalca pa Kitajska. In potem, ker nima na zalogi v nemškem skladišču/naslovu, ti dejansko pošlje iz Kitajske, kar pa lahko traja 2-6 tednov in je dejansko v nasprotju z ebay pravili. Tako, da še to nujno preveri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

Apofis ::

389 pozitivnih feedbackov/0nev/0neg

Hvala Alamar...že poslal mail...

oz. kontaktiral prodajalca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935900 (5252) lolipop2
»

ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6311758 (3502) opeter
»

ebay prodaja- plačam za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
3412816 (8143) Pentium
»

Paypal in "case closed" (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8410528 (7844) mn
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011336 (10758) krneki

Več podobnih tem