» »

Shingeki no kyojin - Attack on Titan

Shingeki no kyojin - Attack on Titan

1
2
»

m0LN4r ::

Sele zdaj se bo vleklo z oz. se vlece z Big Mom...
Recimo laufanje po gozdu 5 epizod xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Ja Anime je prisel do tocke, kjer zaradi pomanjkanja materiala prehitro dohitevajo mango.
Polovica epizode je cisti balast in vcasih tudi po 3/4 epizode ni nic novega, samo malo poteasajo za naslednjo epizodo.

Sem naredil veliko napako, ko sem malo pogledal v mango pa zdaj vem veliiiiko vnaprej kaj bo. Damn.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dottor ::

Še malo se bodo učili štet in barve, pa bo zadeva primerna za otroke od 1-3 let :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Smrekar1 ::

m0LN4r je izjavil:

Ja Anime je prisel do tocke, kjer zaradi pomanjkanja materiala prehitro dohitevajo mango.
Polovica epizode je cisti balast in vcasih tudi po 3/4 epizode ni nic novega, samo malo poteasajo za naslednjo epizodo.


Če hočeš zajebati odlično osnovo se lahko vedno zaneseš na Japonce.

Zanimivo, ampak v začetni objavi si zadevo primerjal z GOT, kao "boljša kopija" (skupnega imata bore malo, samo OK). Tam se je zgodilo točno isto in jim uspeva brez balasta. Pač naredijo po svoje in je, saj nikjer ne piše, da mora biti vse enako.

Sem naredil veliko napako, ko sem malo pogledal v mango pa zdaj vem veliiiiko vnaprej kaj bo. Damn.


Avtorji so naredili napako, da si ne upajo zadeve delati po svoje. Prva sezona da dovolj veliko osnovo, da lahko iz nje razviješ super serijo. Ampak ne, oni morajo iti po mangi pa magari če dve strani stripa razvlečeš na 15 minut "dogajanja".

Goran's Blog ::

Kot je že eden predhodno napisal je problem ker anime dohiteva mango zato imajo 3 izbire:
- začnejo raztegovati
- začenjo vrteti filerje
- zaključijo anime ter ponovno čez leto dni začnejo vrtet

V primeru One Pieca je to raztegovanje, filelrjev je izredno malo.
Recimo Naruto Shinpunden je pa imel ogromno filerjev s katerimi so tudi uničli sam anime.
Sam imam raje da zaključjo sezono in recimo čez leto dni začenjo spet...

Smrekar1 ::

Goran's Blog je izjavil:

Kot je že eden predhodno napisal je problem ker anime dohiteva mango zato imajo 3 izbire:
- začnejo raztegovati
- začenjo vrteti filerje
- zaključijo anime ter ponovno čez leto dni začnejo vrtet


4 izbire:
- zgodbo nadaljujejo po lastni kreativnosti neodvisno od Mange

Žal je to na Japonskem strogo prepovedano.

dottor ::

Niti ne... Dragon ball GT je nadaljeval asistent mangake in zato je narejen po svoje... pravo nadaljevanje Zja je Super in ne GT.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

yoco ::

Smrekar1 je izjavil:

Druga sezona je zunaj? Se bom spravil gledat. Upam, da zadeve niso zajebali, kot to znajo samo Japonci (če je kdo gledal Tokyo ghoula verjetno ve o čem govorim).

Kaj točno je narobe z Tokyo Ghoul? Sem imel namen pogledat.

Smrekar1 ::

yoco je izjavil:


Kaj točno je narobe z Tokyo Ghoul? Sem imel namen pogledat.


1. sezona je super, nek srednješolec ima nesrečo in ga zdravniki spremenijo v ghoula. Cela sezona je namenjena njegovemu spopadu z novo identiteto in kako sprejema, da je zdaj drugačen in da mora jesti človeško meso, on tega noče, kako se težko vklopi v družbo in tako dalje. Fajn zadeva, fascinanten razvoj lika, dejansko super anime.

2. in 3. sezona sta posvečeni kako ga poskušajo uničiti posebne proti-ghoulovske enote. Nekje tretjina do polovica praktično vsakega dela je posvečena boju s takšnimi ali drugačnimi sovražniki, ostalo so večinoma patetični govori kako je ta borec močan in kaj vse njegovo orožje zmore.

4. in kasnejših sezon nimam namena gledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

yoco ::

Hvala za opis! Sem malo brskal, pa sm jz našel samo 2 sezoni. A je tretja sploh izšla?

Smrekar1 ::

yoco je izjavil:

Hvala za opis! Sem malo brskal, pa sm jz našel samo 2 sezoni. A je tretja sploh izšla?


V bistvu ne vem, bilo je že nekaj časa nazaj. Mogoče sem gledal samo 2. in se mi je zdela dolga za 2 sezoni.

Prvo sezono priporočam, ostale pusti pri miru. V primerjavi s sranjem ki so ga naredili iz Tokyo ghoula sta nadaljevanji Matrice milina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Goran's Blog ::

Sezona 3 ni izšla (mene sezona 2 se tudi ni zdela slaba nevem) in tudi še ne vedo ali bo izšla.
29 Julija pa izide film.

Smrekar1 ::

Goran's Blog je izjavil:

Sezona 3 ni izšla (mene sezona 2 se tudi ni zdela slaba nevem) in tudi še ne vedo ali bo izšla.


Aja. Torej sem res gledal samo 1. in 2. sezono in mi je bila 2. tak zmazek, da sem mislil da gledam najmanj 2 sezoni.

Kakorkoli, prvo res priporočam, druge ne :)

Goran's Blog je izjavil:

Sezona 3 ni izšla (mene sezona 2 se tudi ni zdela slaba nevem) in tudi še ne vedo ali bo izšla.


Aja. Torej sem res gledal samo 1. in 2. sezono in mi je bila 2. tak zmazek, da sem mislil da gledam najmanj 2 sezoni.

Kakorkoli, prvo res priporočam, druge ne :)

Je pa to stvar okusa. Če ti je všeč ekstra zapretirano japonsko pretiravanje z boji z magičnim hladnim orožjem in prepucavanje koliko je nekdo boljši ("si res mislil, da ti bo to uspelo" x 1012) ti zna biti všeč. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Goran's Blog ::

Smrekar1 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Sezona 3 ni izšla (mene sezona 2 se tudi ni zdela slaba nevem) in tudi še ne vedo ali bo izšla.


Aja. Torej sem res gledal samo 1. in 2. sezono in mi je bila 2. tak zmazek, da sem mislil da gledam najmanj 2 sezoni.

Kakorkoli, prvo res priporočam, druge ne :)

Goran's Blog je izjavil:

Sezona 3 ni izšla (mene sezona 2 se tudi ni zdela slaba nevem) in tudi še ne vedo ali bo izšla.


Aja. Torej sem res gledal samo 1. in 2. sezono in mi je bila 2. tak zmazek, da sem mislil da gledam najmanj 2 sezoni.

Kakorkoli, prvo res priporočam, druge ne :)

Je pa to stvar okusa. Če ti je všeč ekstra zapretirano japonsko pretiravanje z boji z magičnim hladnim orožjem in prepucavanje koliko je nekdo boljši ("si res mislil, da ti bo to uspelo" x 1012) ti zna biti všeč. :)


Ja sej, sem kar velik fan takih zadev.
Drugače pa če si še kdo želi pogledati dobre anime (vsaj mene seveda):
Death Note, Hunter X Hunter,fullmetal alchemist, BOku no Hero Academia, Gintama, Great Teacher Onizuka, Log Horizon,plastic memories, world trigger, one punch man, gantz, Steins Gate (so pa različni žanri od komedije, fantazy, akcija...)

meho7 ::

yoco je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Druga sezona je zunaj? Se bom spravil gledat. Upam, da zadeve niso zajebali, kot to znajo samo Japonci (če je kdo gledal Tokyo ghoula verjetno ve o čem govorim).

Kaj točno je narobe z Tokyo Ghoul? Sem imel namen pogledat.

Anime adaptacija je bila zame cisti polom. Od idiotske cenzure do skippanja arcov. Manga je pa vrhunska
Primerjava Censored vs Uncensored
http://blog.alltheanime.com/tokyo-ghoul...

Goran's Blog ::

meho7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Druga sezona je zunaj? Se bom spravil gledat. Upam, da zadeve niso zajebali, kot to znajo samo Japonci (če je kdo gledal Tokyo ghoula verjetno ve o čem govorim).

Kaj točno je narobe z Tokyo Ghoul? Sem imel namen pogledat.

Anime adaptacija je bila zame cisti polom. Od idiotske cenzure do skippanja arcov. Manga je pa vrhunska
Primerjava Censored vs Uncensored
http://blog.alltheanime.com/tokyo-ghoul...


Fora je v tem, da po tv so dali censored potem so pa prodajali še uncensored...
Na netu brez problema dobiš uncensored za gledat.

meho7 ::

Goran's Blog je izjavil:

meho7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Druga sezona je zunaj? Se bom spravil gledat. Upam, da zadeve niso zajebali, kot to znajo samo Japonci (če je kdo gledal Tokyo ghoula verjetno ve o čem govorim).

Kaj točno je narobe z Tokyo Ghoul? Sem imel namen pogledat.

Anime adaptacija je bila zame cisti polom. Od idiotske cenzure do skippanja arcov. Manga je pa vrhunska
Primerjava Censored vs Uncensored
http://blog.alltheanime.com/tokyo-ghoul...


Fora je v tem, da po tv so dali censored potem so pa prodajali še uncensored...
Na netu brez problema dobiš uncensored za gledat.

Uncensored gor/dol se vedno je slaba adaptacija tako kot Elfen Lied, Beelzebub, Deadman Wonderland, Gantz... Ce hoces kvaliteto preberi mango

Smrekar1 ::

Goran's Blog je izjavil:


Ja sej, sem kar velik fan takih zadev.
Drugače pa če si še kdo želi pogledati dobre anime (vsaj mene seveda):
Death Note, Hunter X Hunter,fullmetal alchemist, BOku no Hero Academia, Gintama, Great Teacher Onizuka, Log Horizon,plastic memories, world trigger, one punch man, gantz, Steins Gate (so pa različni žanri od komedije, fantazy, akcija...)


Jazst, cca pol teh. Hunter X hunter in Gintama mi nista bila všeč in nisem kaj dosti gledal, Log horizon, Plastic memories in World trigger si bom dal na seznam za preverjanje, ostale sem gledal.

Izbira sicer ni slaba, od preostalih so namreč konce zajebali samo pri dveh (Death note, GantZ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

yoco ::

Sem danes videl trailer za Death Note od netflixa, pa sm se spomnil na anime. Men je bla ful huda, sam konec mi je bil čudn. Kaj točno so spremenil?

Smrekar1 ::

yoco je izjavil:

Sem danes videl trailer za Death Note od netflixa, pa sm se spomnil na anime. Men je bla ful huda, sam konec mi je bil čudn. Kaj točno so spremenil?


V animeju odkrijejo, da je heroj Kira, ga smrtno ranijo, nato Ryuk zapiše njegovo ime v zvezek. The Konec je sicer vreden Skubiduja. V splošnem zamerim Death notu, da prodaja tiste "ultrasposobne detektive" kot neke inteligentne posameznike, čeprav se gre za čisto navadno inkvizicijo. Ne dvomim, da vedno dobijo krivca, vendar dvomim, da je pogosto pravi krivec. Pri Death notu imajo zegen, to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

dottor ::

Death Note je dobra le prva polovica animeja, pol ko prideta una dva froca postane kr neki.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Smrekar1 ::

dottor je izjavil:

Death Note je dobra le prva polovica animeja, pol ko prideta una dva froca postane kr neki.


Prih osem delov, tretjina, je odlična. Druga tretjina je podn. Zadnja tretjina je OK, s šibkim zaključkom.

zigecmigec ::

Smrekar1 je izjavil:

dottor je izjavil:

Death Note je dobra le prva polovica animeja, pol ko prideta una dva froca postane kr neki.


Prih osem delov, tretjina, je odlična. Druga tretjina je podn. Zadnja tretjina je OK, s šibkim zaključkom.


Death Note je ql prvih 25 delov. Vse ostale je brez vezen filler.

predi ::

Začela se je tretja sezona Kyojinov. Yay.

predi ::

Ne vem, ampak začele so se interne spletke. Ljudje umirajo levo in desno, četudi velikani niso prisotni.. Slišal sem, da mislijo s to sezono dohiteti mango, ne vem pa če je res. Bo pa 25 delov.

Goran's Blog ::

22.07 se je zažela 3. sezona anime.
Vsebovala bo 24 delov, izide pa vsako nedeljo.

predi ::

Včeraj se je začelo nadaljevanje tretje sezone, če je kdo zgrešil. Čudno, da so že dvakrat začeli na koncu in ne na začetku prvega meseca pomladne sezone. Ob ogledu epizode sem dobil kurjo polt, tako da, če imate slučajno grenak priokus pri gledanju ene druge (live action) serije, ki se slučajno vrti v istem obdobju, toplo priporočam ogled.:D

Smrekar1 ::

predi je izjavil:

Včeraj se je začelo nadaljevanje tretje sezone, če je kdo zgrešil. Čudno, da so že dvakrat začeli na koncu in ne na začetku prvega meseca pomladne sezone. Ob ogledu epizode sem dobil kurjo polt, tako da, če imate slučajno grenak priokus pri gledanju ene druge (live action) serije, ki se slučajno vrti v istem obdobju, toplo priporočam ogled.:D


O, fajn.

Upam, da ne bodo preveč rili :)

D3m ::

Jaz sem pa pri mangi ostal.

Vol.29 chapter 116
|HP EliteBook|R5 6650U|

predi ::

Jaz mange nisem bral. Rabim gibanje in glasbo, da mi sede. Tisti, ki animirajo SnK, opravijo to prekleto dobro.8-)

predi ::

Zaključil se je drugi del zadnje sezone serije. Končalo se je tako, da se ni. Čisto pravi zaključek sledi naslednje leto (link vsebuje spoilerje za pravkar zaključeno sezono). Manga pa je bila zaključena že lani.

Phantomeye ::

Največji plot twist te serije bo to, da se bo zaključila - nekoč :D

D3m ::

Errmmmm, saj se je že zaključil.

V mangi seveda.

:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Phantomeye ::

D3m je izjavil:

Errmmmm, saj se je že zaključil.

V mangi seveda.

:D


Da da, to vem. Ampak serija, omg. Takoj ko sem začel gledat part 2, sem vedel - nope. Tole se ne bo končalo v 4 urah.

yoco ::

Sem pogledal S4! Holy fak! ;((
Ne berem mange, tako da ne vem kaj sledi. Ob gledanju četrte sezone sem dobil občutek, da bo "good guy" postal "bad guy" in obratno za nekatere druge like. Upam, da se motim!

Koliko čapterjev mange je ostalo? Približno koliko epizod lahko pričakujemo?

D3m ::

Uffff. Pričakuj, kar dosti epizod.

Ne sekiraj se, če bo bad guy. Sporočilo/simbolika je važna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yoco ::

D3m je izjavil:

Uffff. Pričakuj, kar dosti epizod.

Ne sekiraj se, če bo bad guy. Sporočilo/simbolika je važna.

Moj strah je, da mi zaključek ne bo v redu. Prve tri sezone res navijaš za junake, potem pa četrta sezona v drugo smer zavije in ne vem kaj naj si mislim o vsem tem! :))
Isto je blo pri Game of Thrones. Zadnja sezona mi je tok uničila vse prejšnje sezone, da ne vem, če jo bom še kdaj sploh pogledal!

D3m ::

Ni hudo.

Boš videl. Konca ne bom povedal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yoco ::

D3m je izjavil:

Ni hudo.

Boš videl. Konca ne bom povedal.

:D
Treba zdržati leto dni, mejbi še več.

Komaj čakam jesen na nadaljevanje Bleach :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

anime & manga (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
15013478 (188) DjJuvan
»

Kateri anime mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11214874 (6644) predi
»

Ghost in the Shell (2017) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16425468 (18360) bambam20
»

Attack on Titan - Live Action (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7012848 (9457) dottor

Več podobnih tem