» »

Zvočniki

Zvočniki

nofaith ::

Pozdravljeni SloTechovci
Odločam se za nakup novih zvočnikov in imam nakako v glavo ubite Logiteche z623. Vem da niso HiFi in nekej. Imajo pa nekej moči in niso tako dragi. Me zanima če je kakšna druga boljša alternativa. Pa super bi blo če se ijh dobi kje v Ljubljani kjer so vsaj tok zanesljivi kot Funtech.
Lep pozdrav Rok
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

nofaith ::

Tukej so še corsair SP2500 vendar jih ne najdem v sloveniji.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Kleemen ::

Kupujem nove računalniške zvočnike v nižjem cenovnem rangu.. Ogledane imam nove Logitech z323 (35eur) in rabljene Logitech x-230 (20eur). Kar sem gledal specifikacije so praktično enaki, kar se tiče moči, samo x-230 so starejši model, z323 so nov model, ki ima mogoče kaj izboljšan glas ali pač? X-230 sem že sprobal pred leti (imel tudi x-530 in bil zelo zadovoljen), tako da za 20eur mislim da je best buy, kar se tiče kvalitete zvoka, če so pa z323 toliko boljši (glede na to da so nov model) pa sem pripravljen dati tudi več. Ima kdo kakšne od teh dveh? Primerjava? Mogoče kakšna podobna oz. boljša opcija v tem rangu?

Hvala za pomoč in nasvete.

4ever ::

Pozdravljeni! Odločam se za nakup novih zvočnikov, ki naj bi bili okoli 50w. Zraven moram kupiti še ojačevalec pa ne najdem nobenega poceni. Budget je nekje 150€. Lahko je tudi iz tujine.

cokipoki ::

Kleemen je izjavil:

Kupujem nove računalniške zvočnike v nižjem cenovnem rangu.. Ogledane imam nove Logitech z323 (35eur) in rabljene Logitech x-230 (20eur). Kar sem gledal specifikacije so praktično enaki, kar se tiče moči, samo x-230 so starejši model, z323 so nov model, ki ima mogoče kaj izboljšan glas ali pač? X-230 sem že sprobal pred leti (imel tudi x-530 in bil zelo zadovoljen), tako da za 20eur mislim da je best buy, kar se tiče kvalitete zvoka, če so pa z323 toliko boljši (glede na to da so nov model) pa sem pripravljen dati tudi več. Ima kdo kakšne od teh dveh? Primerjava? Mogoče kakšna podobna oz. boljša opcija v tem rangu?

Hvala za pomoč in nasvete.




Logitech z323 so za poslušanje glasbe zanič ( imel doma ), za silo so dobri za film in igre.

nofaith ::

cokipoki komenteraš na leto star post haha :D
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187853 (40328) staher
»

zvočniki - Logitech Z333 ali Genius SP-HF2.0?

Oddelek: Kaj kupiti
215765 (4988) Mateos
»

Nakup računalniških zvočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
103076 (2616) Amadeuss
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
162118 (1490) tattoo
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
141686 (1496) r-o-b-i

Več podobnih tem