» »

Lokalne volitve 2014

Lokalne volitve 2014

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 6
»»

sheeshkar ::

Tole so rezultati zadnje ankete:



Jaz mislim, da je to sramota, ampak nisem presenečen. Ob Vseslovenskih vstajah in protestih se je pred ljubljanskim magistratom zbrala le peščica ljudi, kljub temu, da je tisto famozno poročilo KPK obremenjevalo tako Janšo, kot Jankovića. Kar se tiče vodenja mesta, prenovilo se je veliko fasad in mostov v strogem centru Ljubljane (kar je plus), ostalim delom se ni posvečalo veliko pozornosti (velik minus). Veliko je nasedlih investicij (za vse ne krivim samo Jankovića, čeprav pri nekaterih tudi nosi odgovornost, primer Bežigrajski stadion), najbolj znane so Stožice (kjer ima veliko prstvo vmes prav Janković). Ljubljana je veliko bolj zadolžena kot pred prihodom Jankovića, rezultati te zadolžitve so po mojem mnenju zelo slabi. Nejasna je tudi prometna politika (v središču mesta bi omejili avtomobile, hkrati pa gradimo garažne hiše itd.).

Zanima me, kakšno je vaše mnenje o tem, da se Jankoviću ponovno nasmiha zmaga?
Kakšno je vaše mnenje o negovem vodenju mesta?
Ali sploh obstaja možnost, da se zgodi presenečenje in zmaga nekdo drug?
Kaj pravite na ponovno podporo Milana Kučana, ki se mu je še nekaj mesecev nazaj odrekel?
  • spremenil: bluefish ()

rdecaluc ::

Pogovor na tržnici izpred nekaj dni:"Ej jst sploh ne vem koga bi volila, ampak nebi Jankoviča... sam ko nobenga druzga ne poznam, pol bom kr Jankoviča volila. Sej zdej ko je že tok pokradu verjetno ne bo več tok."

Tko da ja.. jst sm kr razočaran.
Est modus in rebus. ,typos

Gandalfar ::

.. in iz katerega tabora protikandidatov si pa ti prilezel?

Matako ::

Kako ga ne bi volili? Zoki nam je vendar naredil mostove! Veš kaj je to?
/\/\.K.

ZaphodBB ::

V zgodovino se bo zapisal kot Zoki the Builder. Sam še kakšen zid mora postavit.

Matako ::

Poleg tega ni večje muke za Jajota, kot da vidi Zokija na ljubljanskem prestolu. Ha, muke morajo biti tako gromozanske, da se vprašam, če je to še humano in po mednarodnih konvencijah.

Tako da že tukaj imaš argument za. Stick it to teh Yayo. :D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

PaX_MaN ::

Zanima me, kakšno je vaše mnenje o tem, da se Jankoviću ponovno nasmiha zmaga?

Da se ostali nit ne trudjo.
K je tolk težko rečt "oblublam isto k Zoki, sam brez korupcije".

bluefish ::

Jankovićeve domnevne grdobije gor ali dol, ostalih kandidati so žal smeh, ogled soočenja pa tragikomedija.

Ko človek gleda take talente, ga pač prime srat (pa ne od smeha):

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Okapi ::

Bolj zanimiva (s sociološkega stališča) je logika mnogih Ljubljančanov, da bodo za župana volili Jankoviča, za mestni svet pa neko drugo stranko, ne njegove liste (ki se ji obeta tam okoli 30% glasov, če je verjeti anketam). To je sicer v slogu uravnoteženosti (dajmo malo enim in malo drugim, da bo najbolj prav), v resnici je pa zelo neumno. Brez večine v mestnem svetu bo Jankovič lahko bolj malo naredil in zakaj bi ga potem sploh hoteli imeti za župana.

O.

Matako ::

Ta norost ima svojo logiko. Namreč, verjamemo, da je Zoki v osnovi pošten, da pa si ne more kaj, da ne bi kaj pobasal za žlahto prijatelje, sodelavce - saj bi vsi! verjetno ga v to indirektno silijo ljudje okrog njega. In tu je rešitev, če jih ne bo toliko bo Zoki težje kradel in potem bo samo še delal.

Ta-da.
/\/\.K.

solatko ::

Glede na to, da je ob toliko najavah o grehih ZJ, mi glede na listo ostalih kandidatov, ne preostane drugo, kot, da verjamem, da je od vseh primirih iz rumenega tiska, ravno ZJ še najbolj pošten. Niti en kazenski postopek (z resnimi, dokazljivimi obtožbami) se ne vodi proti njemu. Je koruptiven, morda, vendar mi pokažite tistega na položaju, ki ni, je mafiozo, morda, kako bi sicer vodil mesto v mafijski državi, obljublja, ja, vendar je razlika med njim in ostalimi, da je večino obljub tudi izpolnil......., še veliko bi lahko našteval, vendar je dovolj to, kot sem napisal po njegovi zmagi na drugih volitvah, žalostno je, da se ne najde avtohtoni Slovenec, ki bi bil sposoben in željan, predvsem pa tako domoljuben do svojega mesta, kot je človek s srbskim poreklom, živeč v LJ.
Njegove besede so bile, živim v najlepšem mestu v svetu, zakaj se to nebi videlo tudi na zunaj.

Vedno bolj mi hodi po glavi razmišljanje, kako svinsko so z mestnim denarjem delali župani od Hribarja do Zorana. Seveda ni nihče imel nič proti temu, saj so si mestni politiki, ves ta čas, veselo dvigali osebni standard na račun ljubljančanov.

Podobna zgodba se dogaja v Kopru, kjer tudi lahko vsak vidi delo župana Popoviča, v rumenem tisku je pa ravno tolikokrat imenovan za kriminalca, kot ljubljanski župan.
Morda bo gdo videl povezavo - tudi tam, so župani pred njim, veselo trošili proračun Kopra, narejenega ni bilo pa do njegovega prihoda, praktično nič, od takrat, ko je Koper postal slovensko mesto.
Delo krepa človeka

ramiz?! ::

solatko je izjavil:

Glede na to, da je ob toliko najavah o grehih ZJ, mi glede na listo ostalih kandidatov, ne preostane drugo, kot, da verjamem, da je od vseh primirih iz rumenega tiska, ravno ZJ še najbolj pošten. Niti en kazenski postopek (z resnimi, dokazljivimi obtožbami) se ne vodi proti njemu. Je koruptiven, morda, vendar mi pokažite tistega na položaju, ki ni, je mafiozo, morda, kako bi sicer vodil mesto v mafijski državi, obljublja, ja, vendar je razlika med njim in ostalimi, da je večino obljub tudi izpolnil......., še veliko bi lahko našteval, vendar je dovolj to, kot sem napisal po njegovi zmagi na drugih volitvah, žalostno je, da se ne najde avtohtoni Slovenec, ki bi bil sposoben in željan, predvsem pa tako domoljuben do svojega mesta, kot je človek s srbskim poreklom, živeč v LJ.
Njegove besede so bile, živim v najlepšem mestu v svetu, zakaj se to nebi videlo tudi na zunaj.

Vedno bolj mi hodi po glavi razmišljanje, kako svinsko so z mestnim denarjem delali župani od Hribarja do Zorana. Seveda ni nihče imel nič proti temu, saj so si mestni politiki, ves ta čas, veselo dvigali osebni standard na račun ljubljančanov.

Podobna zgodba se dogaja v Kopru, kjer tudi lahko vsak vidi delo župana Popoviča, v rumenem tisku je pa ravno tolikokrat imenovan za kriminalca, kot ljubljanski župan.
Morda bo gdo videl povezavo - tudi tam, so župani pred njim, veselo trošili proračun Kopra, narejenega ni bilo pa do njegovega prihoda, praktično nič, od takrat, ko je Koper postal slovensko mesto.

Se sploh ne bom spušal v podrobnosti, ker si že v drugi povedi začel pisati nesmisle ... Samo tako mimogrede, Popovič je bil že večkrat obsojen za manjše in večje nečednosti...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

jype ::

Okapi> v resnici je pa zelo neumno.

Yup. Bolje bi bilo obratno.

Alencica ::

Nihce ni nacel vprasanja gradnje damije.

TheJack ::

Nad popularnostjo Jankovića se lahko iskreno čudijo le tisti, ki se ne spomnijo Ljubljane pod Strgarjem, Ruplom, Potočnikovo in Šimšičevo. Dvajset let govorjenja, kaj je treba storiti in nato opravičevanja, zakaj se nič ne more storiti. Pod Jankovićem se je speljalo nekaj projektov (o njihovi koristnosti ne bom sodil), kar je bila prej znanstvena fantastika. Pod župani, ki v svojim mandatih niso delali drugega, kot ljudem pojasnjevali, da se ne da ničesar storiti, so ljudje postali popolnoma apatični in vdani v usodo, češ, nič se ne da. Zato tako navdušenje nad Jankovićem in zato taki procenti njega in njegove liste. Janković je nekaj delal in nekaj naredil. Zlepa ali zgrda. Ljudem je všeč, če se stvari premikajo.

Zaradi navedenega je Janković uspel tudi na državni ravni, čeprav se je kmalu pokazalo, da je za upravljanje države popolnoma neprimeren (kljub zmagi na volitvah ni sestavil vlade, kar je bila povsem njegova krivda in nespretnost). Janković je uspešen tam, kjer deluje "hands-on approach", tj. na lokalni ravni. Je pa že počasi jasno, da se njegova politična pot tudi na lokalni ravni izteka. Drugo vprašanje pa je, ali ga nato čaka ukvarjanje z vnuki, ali pa igranje kart z Bavčarjem in Šrotom na Dobu.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Mr.B ::

Alencica,
đžamija je plus, da si ga ravno razen neke jame ni zgrajeno dlje:D.
Seveda se pa postavlja moralno vprašanjem voliti nekoga, ki ga volilci označujejo "je dal še kaj nam", kaj se pa pod to frazo skriva, je pa.....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fosil ::

Ob razlagah koliko je kdo naredil se lepo pokaže kako neumni so slovenski volivci.
Ob tem kdo je koliko naredil, se ne upošteva koliko se je kdo zadolžil.
Slovenski mestni šerifi so ob začetku svojih mandatov dobili v roke mesta brez dolgov.
Danes so ta mesta enormno zadolžena.
Na tak način zna vsak delat.
Tako je!

Okapi ::

kljub zmagi na volitvah ni sestavil vlade, kar je bila povsem njegova krivda in nespretnost.
To seveda niti slučajno ni res. Naredil je vse, kar je bilo mogoče narediti, Viranta prisiliti, da ne bi šel k Janši, pa ni bilo mogoče, ker je bilo v stranki tako odločeno že od vsega začetka.

O.

TheJack ::

Janković se je vedno profiliral kot "sposobnež" in manj kot "poštenjak", zaradi česar je bolj odporen na takšne in drugačne afere kot "poštenjaki", npr. Virant. Ali pa trenutni hit med "poštenjaki", Miro Cerar.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Okapi ::

Danes so ta mesta enormno zadolžena.
Na tak način zna vsak delat.
Ljubljana je zadolžena za približno en letni proračun, kar ni nobena enormna zadolženost, ampak nekaj precej običajnega, če se greš infrastrukturne projekte (še prej ti pa z zakonom vzamejo velik del sredstev, ki si jih imel prej na razpolago).

O.

Mr.B ::

fosil,
kaj boš zamenjal državo. Statistično bo izpadlo, da bo za ZJ volilo več Ljubljančanov, kot je volilo za JJ in SDS cela slovenija...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

fosil je izjavil:

Ob razlagah koliko je kdo naredil se lepo pokaže kako neumni so slovenski volivci.
Ob tem kdo je koliko naredil, se ne upošteva koliko se je kdo zadolžil.
Slovenski mestni šerifi so ob začetku svojih mandatov dobili v roke mesta brez dolgov.
Danes so ta mesta enormno zadolžena.
Na tak način zna vsak delat.

Ljubljana je zadolžena iz enega drugega razloga:
Ljubljana ima za en proračun dolžnikov

TheJack ::

Okapi je izjavil:

kljub zmagi na volitvah ni sestavil vlade, kar je bila povsem njegova krivda in nespretnost.
To seveda niti slučajno ni res. Naredil je vse, kar je bilo mogoče narediti, Viranta prisiliti, da ne bi šel k Janši, pa ni bilo mogoče, ker je bilo v stranki tako odločeno že od vsega začetka.

O.


Dvomim. Virant je nato brez težav šel v levo koalicijo. Različne okoliščine zahtevajo različen pristop. Janković tega ni nikoli razumel. Državna raven z relativno večino zahteva drugačen pristop kot lokalna raven z absolutno. Manj buldožerski. Janković se osredotoči na cilj in ga skuša doseči zlepa ali zgrda. Če si župan z večino v mestnem svetu, to lahko deluje. Na državni ravni so potrebna pogajanja in kompromisi. Hvalabogu, da je Janković že takoj pokazal, da državni politiki ni dorasel. Kot predsednik vlade bi bil najverjetneje katastrofa, saj bi mu koalicija razpadla v manj kot pol leta. Človek je navsezadnje lastnoročno in zavestno sesul vlado, ki jo je vodila njegova lastna stranka!
Bonis nocet, qui malis parcit.

PaX_MaN ::

Človek je navsezadnje lastnoročno in zavestno sesul vlado, ki jo je vodila njegova lastna stranka!

Glede na to da je lastnoročno nastavil ministre, jih je tut lastnoročno loh sesul, ane.

TheJack ::

PaX_MaN je izjavil:

Človek je navsezadnje lastnoročno in zavestno sesul vlado, ki jo je vodila njegova lastna stranka!

Glede na to da je lastnoročno nastavil ministre, jih je tut lastnoročno loh sesul, ane.


Bolj je vprašanje, zakaj je sesul vlado. Odgovor je preprost, se bojim; lastne interese je postavil pred interese države. Plain and simple.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Okapi ::

Dvomim. Virant je nato brez težav šel v levo koalicijo.
Ne brez težav, ampak predvsem zato, da ne bi bilo predčasnih volitev. Pač izhod v sili.

Na državni ravni so potrebna pogajanja in kompromisi.
Ja, kam nas pripeljejo (gnili) kompromisi, pa lahko opazujemo vsak dan, že nekaj let.;((

Človek je navsezadnje lastnoročno in zavestno sesul vlado, ki jo je vodila njegova lastna stranka!
Vlado je v resnici sesula Bratuškova. Prav nihče je ni silil, da skliče kongres stranke in volitve za predsednika stranke. In tudi ko je predsednik stranke postal Jankovič, je ni prav nihče silil, da odstopi kot premierka. V resnici so jo koalicijski partnerji tako rekoč prosili, naj ne odstopi, da bi ne prišlo do predčasnih volitev.

Kakšno računico je pri vsem tem imela Bratuškova, je sicer vprašanje. Moja teorija je, da je igrala dvojno igro - če zmaga (na volitvah za predsednico stranke), si utrdi položaj v domači politiki, če izgubi, ima še dovolj časa, da kandidira za EU-komisarko. Zanjo je to win-win.

O.

solatko ::

mihaz - Popovič še ni bil pravnomočno obsojen, saj še tistih par prekrškov, na višjih instancah pada, kot hiša iz kart.
Kdor je poznal Koper prej in si ga ogleda sedaj, ne more, da nebi po Srečkovo rekel - kapo dol.

fosil - To praviš ti, mestna bilanca pa trdi, da je imela LJ ob njegovem nastopu 57mio€ dolga, za firme v mestni komandi pa ni podatkov.
Sedaj je ob vsem narejenem 120mio€ dolga, skupaj z podjetji v mestni lasti pa nekaj čez 200mio€. Po določilu FM bi lahko bil dolg precej večji.

Se pa sprašujem, zakaj je dolg naredila Danica Simšič in ostali pred njo?

Urejenost in fasade se vidi, ureditev kanalizacije in prometa pa občuti in oboje je na precej višjem nivoju, kot pred njegovim nastopom.
Še malo, pa bo Ljubljanica zopet primerna za kopanje.

Čas bi bil, da se nehamo pri vsakem uspešnem spraševati, koliko je spravil v žep in da se začnemo, zakaj niso drugi naredili nič, kljub zapravljenim miljonom.
Mi že v kali zatremo kandidaturo potencialno uspešnih politikov, saj so že v naprej, brez dokazov, obsojeni kriminalci. Tisti, ki ne naredijo nič, pa so pošteni in se jih niti ne vpraša, kje in zakaj so porabili mestni, občinski ali državni proračun + eventualne dolgove.
Delo krepa človeka

MrStein ::

Gandalfar je izjavil:

.. in iz katerega tabora protikandidatov si pa ti prilezel?

Ad hominem takoj iz prv... oh, se opravičujem, nisem videl modre uniforme.

Se še enkrat ponižno opravičujem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GTX970 ::

O najlepšem mestu na svetu:
http://www.siol.net/priloge/kolumne/luk...

komentarji o konkretni problematiki LJ
http://forum.finance.si/?f=1&t=175721&p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

IL_DIAVOLO ::

Zakaj ima zoki podporo?

Povsem enostaven odgovor...ker je veliko naredil za svoje južne brate, ki bojo pristali na cesti brez njega.

Sicer pa volimo župana, ki je sposoben, ne pa tisti ki je pošten.

PS: nisem iz ljubljane...da ne bo pomote.

Zgodovina sprememb…

TheJack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



PS: nisem iz ljubljane...da ne bo pomote.


Rad verjamem....
Bonis nocet, qui malis parcit.

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

O najlepšem mestu na svetu:
http://www.siol.net/priloge/kolumne/luk...
Ja, celih 7 let (verjetno med študijem) je preživel v Ljubljani in sedaj se dela pametnega.;((

O.

Okapi ::

Protest uredništva Dela
Ne pusti se poniževati in provocirati nekemu pristranskemu novinarju, čisto prav je naredil.

Je prav poučno brati novinarjeva vprašanja, in kako so jih potem hoteli pri Delu v članku prirediti.
Recimo:
Leta 2006 ste v županski bitki zmagali s 63 odstotki glasov, tistih, ki so prišli na volišča, leta 2010 s skoraj 65 odstotki. Kaj pričakujete letos, ko vse ankete kažejo, da se ne boste mogli izogniti drugemu krogu volitev? Vseeno računate na zmago v prvem krogu oziroma kaj boste storili, če bo drugi krog?
Novinar se je tendenciozno zlagal, ker v resnici vse ankete kažejo, da bo tudi letos zmagal s 60+ odstotki. V članku so potem hoteli ta del vprašanja izpustiti.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

theBill ::

Edino upanje je, da lista ZJ ne bo dobila več kot 50% v mestnem svetu, da bo konec tega avtokratskega Texasa in raznih sprememb namembnosti zemljišč prosto po Zokiju.

Zoki je pa itak že požrl svojo besedo, ko je na TV soočenju pred volitvami 2011 na temo sodnega postopka v zadevi Patrija kontra Janši izjavil, da če bo samo osumljen, bo odstopil. Ta osumljen je potem postal v obdolžen, pa naprej v obtožen, zdaj pa pravi da bo odstopil, če bo obsojen. Bo on kurac odstopil, nikoli, je prevelik ego za to.

GTX970 ::

Istočasno z županskimi volitvami potekajo tudi za občinski svet ?

bluefish ::

Ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Dr_M ::

Nikakor ne morem razumet, kako je folk lahko tako glup, da bo spet volil Zokija.
Ce res zmaga, takoj zamenjam stalno prebivalisce v drugo obcino, ker me je sram, da sem toliko let zivel v Lj, s tako neumnimi ljudmi.

Loocas ::

Ljubljana je veliko bolj zadolžena kot pred prihodom Jankovića, rezultati te zadolžitve so po mojem mnenju zelo slabi. Nejasna je tudi prometna politika (v središču mesta bi omejili avtomobile, hkrati pa gradimo garažne hiše itd.).

Pa ti veš, kako so zrasli prihodki MOLa v zadnjih letih? nope, ne veš.
Prav tako ne veš tega, da v kolikor MOL za eno samo za eno leto ustavi vse investicije, vrne celoten dolg občine.

O najlepšem mestu na svetu:
http://www.siol.net/priloge/kolumne/luk...
komentarji o konkretni problematiki LJ
http://forum.finance.si/?f=1&t=175721&p...

škoda brat te "umetnije"

je tukaj precej bolj realen prikaz, kaj si recimo o LJ mislijo tujci:
http://www.tripadvisor.co.uk/Tourism-g2...
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Loocas ::

O najlepšem mestu na svetu:
http://www.siol.net/priloge/kolumne/luk...


hmm.. do vratu zadolženost (kar je popolna neumnost, za nekoga, ki vsaj približno pozna ekonomijo), kot pravi avtor... no, je dol med komentarji dober odgovor:
"Jon Sneg
Sem iz Maribora in zaradi službenih obveznosti velikokrat odpotujem v Ljubljano. Vedno znova ugotavljam, kako se Ljubljana spreminja in kako postaja iz dneva v dan lepša. Ne glede na to, kakšen je Janković, z očmi zunanjega opazovalca vidim spremembe na bolje. Prav tako sem pred časom v prestolnico peljal Berlinčanko, ki je bila prvič tako v Mariboru, kakor v Ljubljani in v Ljubljani mi je dejala: "Pa kaj sta Maribor in Ljubljana v isti državi?" (seveda o tem kako različna sta si Maribor in Ljubljana). Poudarjam, da nočem komentirati dejanja ljubljanskega župana, vendar pa bi rad rekel še to, da mi je mnogo Ljubljančanov dejalo, da je Janković najboljši župan Ljubljane po Ivanu Hribarju."
Matev - najslabši troll vseh časov

Shegevara ::

uglavnem, prepovedat proteste. Na bruhanje mi gre. Če je ljudjem prav, da volijo kriminalca, ki hodi v parlament z zapora, in volijo še nesojenega, a prav tako enako-razrednega kriminalca za župana, naj si kar v rit zatlačijo te svoje proteste, večini je korupcija zgleda dopustljiva.

Sem se dostikrat že skregal s kom, ki kar naprej jamra čez slovensko politiko, in bil optimističen, če se le da, vendar tudi jaz hitro obupujem. Ljudje so golazen.

PrihajaNodi ::

Shevegevera +1. Bolno je to da se najprej pogovarjajo kako je vse slabo, ni dela, kako je politika v p... potem pa isti izjavijo koliko je Jankovič naredil za LJ. O njegovem premoženju pa samo to da si ga je zaslužil. Žalostno. Levi so stlačili Janša v zapor svojih pa nočejo.

Mi smo res en suicadal narod.

L.p.

Nodi

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

Mi smo res en suicadal narod.


razen, če se motiš
Matev - najslabši troll vseh časov

Barakuda1 ::

Dr_M

Če se boš (zaradi volitev) odselil iz Lj....dobrodošel v moji občini. Tle so še bolj "butalasti" kot v LJ...>:D

Cervantes ::

Brez skrbi, Zokitu ne boste dokazali nič, niti indično.
Se je ja Brezigarca z ekipo in sorodniki trudila cel zadnji Jajotov mandat najti za Zokita KARKOLI obremenilnega. Pa nič. Zguba cajta.
Od kje mu premoženje? Saj je lepo povedal. Tudi Klemzitu.8-)

Zgodovina sprememb…

lukamagic ::

Če celotna slovenska politična scena ni sposobna najti boljšega kandidata, potem bom pač spet volil ZJ. Lahko bi rekli na žalost. Ampak nikakor ne bom dal svojega glasu nespsobnežu, ki ne bo nič naredil, denar bo pa puhtel v istem tempu. Take šeme smo že imeli!
Janković je trenutno top opcija v smislu price/perfromance.. Lesser evil principle.
Ko bo pa končno prišla na plano kakšna resna alternativa pa vsekakor ne bom jokal za njim.

Mi je pa zelo smešno, da imajo čez župana Ljubljane največ za povedati prebivalci drugih občin. Verjamem, da marsikomu ni simpatičen in s tem ni nič narobe, sem pa mnenja, da veliko ljudi kritizira zgolj po nareku ve se katere politične opcije..

francek1 ::

lukamagic je izjavil:

Če celotna slovenska politična scena ni sposobna najti boljšega kandidata, potem bom pač spet volil ZJ. Lahko bi rekli na žalost. Ampak nikakor ne bom dal svojega glasu nespsobnežu, ki ne bo nič naredil, denar bo pa puhtel v istem tempu. Take šeme smo že imeli!
Janković je trenutno top opcija v smislu price/perfromance.. Lesser evil principle.
Ko bo pa končno prišla na plano kakšna resna alternativa pa vsekakor ne bom jokal za njim.

Mi je pa zelo smešno, da imajo čez župana Ljubljane največ za povedati prebivalci drugih občin. Verjamem, da marsikomu ni simpatičen in s tem ni nič narobe, sem pa mnenja, da veliko ljudi kritizira zgolj po nareku ve se katere politične opcije..

Očitno ljudje z malo distance boljše opazijo, kaj dela ta vaš župan....no meni pa to ni smešno pač pa žalostno...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Loocas ::

kaj dela pa tvoj župan, francek1? A kaj dela, al sam spi? :))
Matev - najslabši troll vseh časov

francek1 ::

Vse dela, le pufov ne, tako kot tvoj jugo idol.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Loocas ::

Vse dela, le pufov ne, tako kot tvoj jugo idol.


pufi sploh niso slabi, če se hoče kaj narest.. koliko ljudi si pa lahko kupi na primer nepremičnino brez pufov? Bistveno glede pufov je to, ali se jih da odplačevati. In Ljubljana kot najbogatejša občina z najbogatejšim prebivalstvom ter najvišjimi prihodki za šalo nosi te "grozne" pufe.

In tvoj župan prekleto malo naredi brez pufov. Torej pretežno spi, ane.

Pravzaprav pufi Ljubljane padajo, tako absolutno kot relativno:
http://www.delo.si/assets/media/other/2........pdf

malo si poglej ta pdf, tko iz distance, kot si navajen
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30186535 (81073) lexios

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584214601 (182664) Pšenični

Več podobnih tem