» »

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

poweroff ::

USS Liberty je izjavil:

Res smešno.... Ti imaš fobijo pred nekimi neoliberalnimi totalnimi marginalci

Ne, nimam. Samo smešno se mi zdi, da so tako glasni, a v resnici popolnoma nesposobni. Jebiga, na prostem trgu so POGORELI.

Rezultati govorijo sami zase:
ZVEZA ZA PRIHODNOST 263 0,27 %

Sicer pa za stranko očitno še niso uspeli zbrati 200 podpisov, LOL.
sudo poweroff

Zeberdee ::

@username: Mogoče sem samo jaz, ampak kjerkoli na svetu... Kjerkoli na svetu novinarske hiše, ki tako nastopajo proti zmagovalcem volitev, najprej izgubijo pravico do dostopa do tiskovk, nato pa začnejo izgubljati naročnike oglasov, in potem se hitro, ampak res hitro umirijo. Zgleda pri nas še ni tako hudo, da si nek pisun financ po tem, ko ob 21.40 objavi provokativni tekst, 1 uro kasneje pa si upa priti naslajati na zabavo. In potem si upa še pisati o tem, ko je dokaj jasno, da ima verjetno tudi posnetek, ker drugače bi raje utihnil.

V tujini bi tak novinarček prišel do varnostnikov, ki bi ga profesionalno obrnili. Mi pa smo bananaland in pijani sin župana mu je jebal mater, tako kot bi mu jo verjetno tudi ti, če bi bil Jankovičev sin.

username ::

Zeberdee, zamudil si odlično priložnost da ne bi klobasal traparij.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zeberdee ::

No, jaz osebno mislim, da je klobasanje traparij to, da naj bi bili mediji neodvisni. Neodvisni ne morejo biti, ker odgovarjajo kapitalu, ki določa, kako in kaj.

jype ::

Me žalosti, da ma župan takšne sinove, ampak žal to ne spremeni dejstva, da je konkurenca bila podn. Če je edina izbira med črno in rdečo mafijo, je problem - takoj ko je na izbiro kolerični šerif, pa dileme ni več nobene.

Kje je kakšen tak kot Žiga Turk, skupaj s konkurenčnimi profesionalci, ki bodo učinkoviteje vodili mesto? Nisem ga videl. Če bi bil jaz v taki stranki (izbris se ni zgodil -- kukovič), bi mi tudi bilo nerodno nastopati pred Ljubljančani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Super Sonic ::

"Če je tole v spodnjem linku res, potem lahko rečem samo: Yikes..."
Oba "tamala" Jankoviča sta totalen poden od človeka. Na vseh ravneh. In prav onedva bi znala biti tista, ki bi lahko očetu nakopala največ težav v prihodnjih letih. Poznam zadeve zelo dobro in po tem kar delata (oba), se ne piše atu nič dobrega.

Sicer pa Zoki prepričljivo, brez konkurence; predvsem v tem je bil "problemem" teh volitev. Prepričan sem, da ga čakajo mnogo težja 4 leta. Šele potem bomo vsi skupaj lahko podali kakšno relevantno oceno. Do takrat pa gre predvsem za lajanje levice in desnice. Enkrat eni, drugič drugi.

A pod kožo vsi enaki.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

lexios ::

Super Sonic je lepo povedal, da marsikomu manjka zmeren nivo kulture in bontona! Vsaj v javnosti...

Ob pogledu na Jako Elikana se je Jure Janković nagnil k svojemu prijatelju in rekel: >>Daj, ubij tega.<<

Oba z Elikanom sva ob tem prebledela, besede Jureta Jankovića sva razumela kot resno grožnjo, Elikan pa je ob tem Juretu Jankoviću pretresen zajecljal: >>Ne moreš mi tega reči, ne moreš me kar likvidirati.<<


WTF?

Mislim, da je Zeberdee že nekako omenil morebitno drugo plat medalje, pomanjkanje nekih vrednot in samocenzure potencialnega rumenega tiska tudi s strani novinarjev... Pa vseeno, ni mi jasno, zakaj novinarji ne pišejo raje horoskopov in šal, če so "pičke", ki niso sposobne spisati objektivnega članka, brez vpletanja osebnih pretresov in dramatiziranja? Oni tm mu verbalno grozi, možakar pa nato prebledi in jeclja? Pa ne me jebat... :))

Double_J ::

Lahko bi ga na gobec, samo potem bi pa dejansko lahko nastradal.

Mejbi so pa samo v članku dramatizirali, pa mu je rekel v resnici, nej ne naklada.

Bomo pa sedaj videli, če bo to(grožnja s smrtjo) tako hitro obravnavano kot Balkanski kavboj in bo potrebno opravičilo...

Kaj se vam zdi?:)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

lexios ::

Počaku bi da ga JJ na gobec, pa bi vsaj imel o čem pisat! >:D

Dj no, a je sploh še kdo sposoben se it (raziskovalno) novinarstvo, beri objektivno - facts, al raje prešaltamo na rumeni tisk?

poweroff ::

Jaz pričakujem, da se bo - če je bila ta grožnja resnična - za to najprej opravičil Jankovičev sin, nato tudi Jankovič osebno, proti sinu pa da bo stekel kazenski postopek.

Najmanj to.
sudo poweroff

Zeberdee ::

Ne vem, no, jaz bom v to družbeno odgovornost verjel takrat, ko se bo recimo Jankoviču (ali pa Janši, Pahorju...) opravičil novinar Sveta in nato še njegov urednik, osebno.

Ponavadi pa so taki novinarji, ki neke (nepreverjene) zgodbe spravljajo ven pri svojih urednikih celo nagrajeni z večjo medijsko prepoznavnostjo, ali potem celo iz komercialke presedlajo na nacionalko.

Ker pa v družbeno odgovornost (ne Frankla, ne Soldatke, ne Travna...) z ene strani ne verjamem, ne verjamem, da se bo kaj veliko naredilo s strani, ki je politično dokaj močna. Dejstvo je, da smo v taki družbi, da nihče ne odgovarja za nič, da imamo politično, ekonomsko in moralno krizo na vseh nivojih družbe - od politikov, novinarjev, gospodarstvenikov, do tistih, ki pišemo po forumih.

Hkrati pa se tudi sprašujem, kaj za vraga je motiv urednika financ, da to zgodbo da ven v ponedeljek, en dan pred redno tiskovno konferenco (ki so jo že skenslali, hehehe). Glede na sigurnost financ sem prepričan, da imajo posnetek. S pravilnim lansiranjem tega posnetka oz. te novice bi lahko ogromno, ogromno zaslužili. Oni so pa se odločili zadevo dati ven na ponedeljek (ko problemov z obiskanostjo zaradi včerajšnjih volitev NIMAJO), v ponedeljek "po" šihtu. Ne v primetimu, ne ob začetku službe, da zadeva zaokroži čimbolj naokoli in da dobiš čimveč userjev.

Samuel ::

lexios je izjavil:

Oni tm mu verbalno grozi, možakar pa nato prebledi in jeclja? Pa ne me jebat... :))


Moraš pa že dobro vidit, da ponoči v temi vidiš človeka prebledeti. lol

sicer pa.. hja z otroci je križ... so imeli preveč vsega, ko so gor rasli.

Pšenični ::

"Moraš pa že dobro vidit, da ponoči v temi vidiš človeka prebledeti. lol
sicer pa.. hja z otroci je križ... so imeli preveč vsega, ko so gor rasli."

Tale otrok, se mi zdi da bi za to že lahko odgovarjal. Star že zgleda toliko. Al bo spet ata porihtal. Mislim kaj se greš?

Z otroci je res križ. Ko smo debatirali o mladoletnikih (pod 18), ki so metali kocke v parlament, niste bili tako rahločutni. Mal poglej kaj ste pisali...

Samuel ::

ma dej ne utrujaj... a misliš, da je tale zapiti Jurček vedel kaj dela. Zjutraj ni več vedel, kaj je počel ponoči.

Pšenični ::

"ma dej ne utrujaj... a misliš, da je tale zapiti Jurček vedel kaj dela. Zjutraj ni več vedel, kaj je počel ponoči."

Kolk je dobu tist pob, ki je grozil Bushu. 8 mesecev pogojno... Mrtvo pijan...

Torej, kaj? Kaj ti ni jasno? Tko si prozoren, da se vidi skoz tebe...

poweroff ::

To, da se novinar opraviči Jankoviču za svojo grdobijo in to, da se Jankovič opraviči za ravnanje svojega sina sta dve povsem različni stvari.
sudo poweroff

jrtjtejtt ::

LOL, kako je ustrelila naša prva policistka za RTVSLO. Rekla je, da ji je žal, da nimajo kakega svetnIka več v lj mestnem svetu :D

Se sicer strinjam s tem, čeprav verjetno ona ni mislila tega.

EDIT: očitno noče prikazat i-ja z naglasom, zato kar velik I

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jrtjtejtt ()

USS Liberty ::

poweroff je izjavil:

To, da se novinar opraviči Jankoviču za svojo grdobijo in to, da se Jankovič opraviči za ravnanje svojega sina sta dve povsem različni stvari.


Jankovićev sinko je polnoleten in ni otrok in bi se moral za svoje grožnje tudi sam osebno opravičiti, ne pa njegov fotr. Jankovič bi se pa lahko opravičil javnosti, ker je sina vzgojil v takšnega razvajenega cepca, ki mu bo na koncu še kariero uničil.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Pšenični ::

"Jankovićev sinko je polnoleten in ni otrok in bi se moral za svoje grožnje tudi sam osebno opravičiti, ne pa njegov fotr. Jankovič bi se pa lahko opravičil javnosti, ker je sina vzgojil v takšnega razvajenega cepca, ki mu bo na koncu še kariero uničil."

Priče so, tožba verjetno tudi. Torej pričakujemo pravno državo, nič drugega le to. In vemo kaj to pomeni.

poweroff ::

Jankovič seveda ni neposredno odgovore. Je pa odgovoren posredno. Zato bi se moral opravičiti.

Če je zgodba seveda resnična.
sudo poweroff

lexios ::

USS Nimitz :: danes, 19:15:58
Matthai je danes ob 19:08:39 izjavil:

To, da se novinar opraviči Jankoviču za svojo grdobijo in to, da se Jankovič opraviči za ravnanje svojega sina sta dve povsem različni stvari.


Jankovićev sinko je polnoleten in ni otrok in bi se moral za svoje grožnje tudi sam osebno opravičiti, ne pa njegov fotr. Jankovič bi se pa lahko opravičil javnosti, ker je sina vzgojil v takšnega razvajenega cepca, ki mu bo na koncu še kariero uničil.


Se strinjam z obema, zadeva pa je menda že šla po pravni poti... Pravilno! Upam le še, da tudi JJ toži rumeni tisk, v kolikor gre res za novinarsko uriniranje in provokacije...

Jankovič seveda ni neposredno odgovore. Je pa odgovoren posredno. Zato bi se moral opravičiti.


Dokler novinarji ne nosijo nikakršne odgovornosti za rumeni tisk in subjektivno dramatiziranje, ni nobene potrebe po opravičevanju atija iz teh ali onih posrednih razlogov! Družba, okolje, mediji in vrstniki imajo vsaj tolikšen vpliv na vzgojo otrok, kot ata pa mama... Dejmo se pol opravičit kr vsi? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

Pšenični je izjavil:

"Jankovićev sinko je polnoleten in ni otrok in bi se moral za svoje grožnje tudi sam osebno opravičiti, ne pa njegov fotr. Jankovič bi se pa lahko opravičil javnosti, ker je sina vzgojil v takšnega razvajenega cepca, ki mu bo na koncu še kariero uničil."

Priče so, tožba verjetno tudi. Torej pričakujemo pravno državo, nič drugega le to. In vemo kaj to pomeni.



da bo črna ovca novinar. Tudi če bi sin zorganiziral umor bi ljudje še enkrat volili zorana, in tudi če bi ga sam zoran umoril bi bil ga raja še bolj volila in povzpela za naroodnega heroja, in začeli razpredati o teoriji zarot!Sicer pa jabolko ne pade daleč od drevesa...

Karaya 52 ::

Kdor napoveduje uspeh Jankovica na DZ volitvah nima stika z realnostjo ker verjetno ne zapusti obroca ljubljanske obvoznice. Kot prvo, pravljicam o okradeni Ljubljani in nekem uber mestu se preostala drzava smeji. Starsi, ki mastno placujejo vrtce oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz - torej niso obcani MOL, tega ne bodo kar tako pozabili (celo s prstom pokaze na obcino Polhov Gradec, ker ni poplavila svojih zemljisc da bi resila "sveto mesto"). Le kaj si o stroskih megalomanskih projektov, ki so se ze in se bodo prelozili na pleca vseh drzavljanov, mislijo volilci v Prekmurju, na Stajerskem in Koroskem? Ljubljancanom se zdi njihov "skoraj postal tajkuncek" simpaticen ker jim pogosto pihne na duso, zunaj... sitacija ne more biti bolj drugacna.

Leve stranke Ljubljane nebi prepustile njegovi listi in bi postavili realne kandidate in ne neke tretje razredne politike, ki so tam samo zaradi lepsega - toliko, da ni podpora Jankovicu tako ocitna.

Kot tretje, njegovi bazo sestavljajo levicarji, kar pomeni da desnici niti "sredini" ne jemlje glasov. Levica v tem trenutku ne zdrzi dodatne stranke, mogoce bi dobil tistih 5% ampak potem bi se poslovili od Zares ali LDS. Sicer smo pa ob Popovicevi avanturi videli kaj se naredi lokalnemu kavboju na drzavni ravni.

WarpedGone ::

oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz

Resnici na ljubo, tega ne menda ne bo. Si je "premislu".
Zbogom in hvala za vse ribe

Ramon dekers ::

Karaya 52 je izjavil:

Kdor napoveduje uspeh Jankovica na DZ volitvah nima stika z realnostjo ker verjetno ne zapusti obroca ljubljanske obvoznice. Kot prvo, pravljicam o okradeni Ljubljani in nekem uber mestu se preostala drzava smeji. Starsi, ki mastno placujejo vrtce oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz - torej niso obcani MOL, tega ne bodo kar tako pozabili (celo s prstom pokaze na obcino Polhov Gradec, ker ni poplavila svojih zemljisc da bi resila "sveto mesto"). Le kaj si o stroskih megalomanskih projektov, ki so se ze in se bodo prelozili na pleca vseh drzavljanov, mislijo volilci v Prekmurju, na Stajerskem in Koroskem? Ljubljancanom se zdi njihov "skoraj postal tajkuncek" simpaticen ker jim pogosto pihne na duso, zunaj... sitacija ne more biti bolj drugacna.

Leve stranke Ljubljane nebi prepustile njegovi listi in bi postavili realne kandidate in ne neke tretje razredne politike, ki so tam samo zaradi lepsega - toliko, da ni podpora Jankovicu tako ocitna.

Kot tretje, njegovi bazo sestavljajo levicarji, kar pomeni da desnici niti "sredini" ne jemlje glasov. Levica v tem trenutku ne zdrzi dodatne stranke, mogoce bi dobil tistih 5% ampak potem bi se poslovili od Zares ali LDS. Sicer smo pa ob Popovicevi avanturi videli kaj se naredi lokalnemu kavboju na drzavni ravni.



ne bi se čudil če bi ustanovil svojo stranko in odšel v politiko, in tudi da ne bi bil izvolje oziroma sem 100% prepričan da bi bil. Zakaj? marsikdo izven lj, si pa misli poglejte kaj je zoran naredil iz ljubljane, imajo štadion, imaj mesarski most, ravno takšnega menagerja potrebujejo v politiki!
Samo vprašanje se poraja zakaj bi odšel tja? Saj ima več koristi od županovanja, verjetno več prihodkov, še manjša odgovornost kot pri vladanju...

Izi ::

Tako je, Ljubljančani bomo subvencionirali prevoze kar vsem Slovencem brez izjeme.

Glede jabolka, ki ne pade daleč od drevesa pa v zadnjih desetletjih jabolka redno padajo vse dlje od drevesa. Ker so starši večino dneva na šihtu in to oba, otroci pa prepuščeni samim sebi in ulici. Bolj je dobro situirana družina, dlje padaj jabolka od drevesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Ramon dekers ::

Izi je izjavil:

Tako je, Ljubljančani bomo subvencionirali prevoze kar vsem Slovencem brez izjeme.

Glede jabolka, ki ne pade daleč od drevesa pa v zadnjih desetletjih jabolka redno padajo vse dlje od drevesa. Ker so starši večino dneva na šihtu in to oba, otroci pa prepuščeni samim sebi in ulici. Bolj je dobro situirana družina, dlje padaj jabolka od drevesa.


no izi samo revčki padejo v čuzo, tile gizdalini pa vodijo podjetja! in takšni kot ti tega ne dojemajo! čimprej naj se pokoljejo znotraj celice, manj težav za druge civiliste.

Izi ::

Saj pravim, da ima tale Jankovičev sin kar precej masla na glavi. Večno ga očka ne bo mogel reševati in je kar precej možnosti, da bo enkrat res končal v čuzi. Menda tudi precej rad pogleda v kozarec in se potem ne zna obvladovati, kolikor sem do sedaj prebral v rumenem tisku.

amigo_no1 ::

Izi je izjavil:

Tako je, Ljubljančani bomo subvencionirali prevoze kar vsem Slovencem brez izjeme.

Glede jabolka, ki ne pade daleč od drevesa pa v zadnjih desetletjih jabolka redno padajo vse dlje od drevesa. Ker so starši večino dneva na šihtu in to oba, otroci pa prepuščeni samim sebi in ulici. Bolj je dobro situirana družina, dlje padaj jabolka od drevesa.

Kakor vem, se občina financira tudi s strani države, torej ne moreš reči "mi Ljubljančani bomo subvencionirali bilokaj". Če pogledaš širšo sliko je ravno obratno, kdo koga financira.
Razen če Ljubljančani plačujete davke neposredno MOL-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Pšenični ::

"da bo črna ovca novinar. Tudi če bi sin zorganiziral umor bi ljudje še enkrat volili zorana, in tudi če bi ga sam zoran umoril bi bil ga raja še bolj volila in povzpela za naroodnega heroja, in začeli razpredati o teoriji zarot!Sicer pa jabolko ne pade daleč od drevesa... "

Glede na stanje v državi se zavedam, da je pravna država v zadnjih vzdihljajih. Pogledaš Celovške dvore, kjer v nemogoče bivalne razmere selijo ljudi. Kje je zdravstvena inšpekcija? Verjetno bodo tam stanovale mlade družine z otroci. Če podam le ta primer.

"Kdor napoveduje uspeh Jankovica na DZ volitvah nima stika z realnostjo ker verjetno ne zapusti obroca ljubljanske obvoznice. Kot prvo, pravljicam o okradeni Ljubljani in nekem uber mestu se preostala drzava smeji. Starsi, ki mastno placujejo vrtce oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz - torej niso obcani MOL, tega ne bodo kar tako pozabili (celo s prstom pokaze na obcino Polhov Gradec, ker ni poplavila svojih zemljisc da bi resila "sveto mesto"). Le kaj si o stroskih megalomanskih projektov, ki so se ze in se bodo prelozili na pleca vseh drzavljanov, mislijo volilci v Prekmurju, na Stajerskem in Koroskem? Ljubljancanom se zdi njihov "skoraj postal tajkuncek" simpaticen ker jim pogosto pihne na duso, zunaj... sitacija ne more biti bolj drugacna."

Ni problem, Jankovič-na državnem nivoju. Problem je 50.000 -60.000 discipliniranih ljubljančanov. Levičarjev. Ki so zajebal tud referendum o meji, le zato ker je bil Zoky proti. Tehle 60.000 levičarjev, se bo na parlamentarnih volitvah preselila na levi pol. Glasujejo za Zokyja ker jih recesija ni prizadela, torej so ali v penziji, državna služba, ali imajo neke koristi, ki se jim niso pripravljeni kar tako odreči. Zato bodo na parlamentarne volitve čez dve leti prišli vsi do zadnjega. Tko da jaz jih ne bi podcenjeval.

Osebno sicer menim, da je bil tale dogodek z Jankovičem zadnji patron, ki o ga izstrelili levičarji. Zdej bo šlo samo še navzdol, pogoj je seveda da ne zjebejo Janše. Da jim voda teče v grlo, kaže tud to da so na nekaterih voliščih dogajale čudne stvari.

lexios ::

Kakorkoli že, če tole drži, bo zanimivo videt sodni epilog (dvomim, da ga bo kdo vidu, sicer)... Kolk je že (P)rjatu dobu za grožnje s smrtijo?

Ramon dekers ::

si pa ne upam predstavljati kako zgleda če se zameriš njegovemu sinu. Najbrž najame fužinske čefurje, da te dodobra nalomijo potem pa ti dokazuj jankovičevo krivdo na sodišču...očka ga bo reševal dokler bo župan in to bo še dooolgo.

Karaya 52 ::

WarpedGone je izjavil:

oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz

Resnici na ljubo, tega ne menda ne bo. Si je "premislu".


Pardon, posebno se opravicujem zupanu, nisem vec ne tekocem ker ne zivim vec v Sloveniji (nisem mazohist). V Parizu mi MESTO subvencionira metro (okoli 300€) - toliko v vednost Iziju. Si lohk misl's Izi?

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Karaya 52 je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

oz. vsi studentje, ki bodo placevali nesubvencioniran javni prevoz

Resnici na ljubo, tega ne menda ne bo. Si je "premislu".


Pardon, posebno se opravicujem zupanu, nisem vec ne tekocem ker ne zivim vec v Sloveniji (nisem mazohist). V Parizu mi MESTO subvencionira metro (okoli 300€) - toliko v vednost Iziju. Si lohk misl's Izi?



ti to resno ali poskušaš biti sarkastičen?

Karaya 52 ::

Res, res. Za letno karto das 600EUR, dobil sem jo pa za 300EUR.

lexios ::

si pa ne upam predstavljati kako zgleda če se zameriš njegovemu sinu. Najbrž najame fužinske čefurje, da te dodobra nalomijo potem pa ti dokazuj jankovičevo krivdo na sodišču...očka ga bo reševal dokler bo župan in to bo še dooolgo.


Če si novinar pa tega ne moreš? Djte se že začet zavedat, da imajo slednji še večjo moč kot vsi politiki in biznismeni skupaj! Vsaka čast "pobledelemu", da se je tega lotil pravo formalno, sam dramatizirat in svoja čustva širit na nacionalni nivo pa res ni potrebno, kvečjemu bi jih prihranil za sodnika (aja, mogoče pa sodnik bere...)!;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Ramon dekers ::

Karaya 52 je izjavil:

Res, res. Za letno karto das 600EUR, dobil sem jo pa za 300EUR.



sam tudi komaj čakam da spizd... od tu:)denarja, ni dela bo pa tudi zmanjkalo.

Sicer so pa tele volitve takšne, več kapitala imaš, več klobas daš, več koncertov imaš, več boš pihal na dušo volivcev pa si 100% izvoljen!! torej tisti ki nima kapitala je odje... že prvo rundo. In to je neka kvazi demokracija, saj kandidati ne morejo biti enakovredni ni šans.


EDIT: župani ki so bili na sedanjih položajih pa tako črpajo sredstva iz proračuna lokalne samoupravo. Protikandidati se naj pa je...

Zgodovina sprememb…

jype ::

Karaya 52> V Parizu mi MESTO subvencionira metro (okoli 300EUR)

Pa lih v socialistično uravnilovko si se mogu preselt!

Me veseli, da se ubadate predvsem s sinovi in njih oliko. To vsekakor pomeni, da vam je županov program všeč in da ga podpirate in da prostora za izboljšave pravzaprav ne vidite.

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Karaya 52> V Parizu mi MESTO subvencionira metro (okoli 300EUR)

Pa lih v socialistično uravnilovko si se mogu preselt!

Me veseli, da se ubadate predvsem s sinovi in njih oliko. To vsekakor pomeni, da vam je županov program všeč in da ga podpirate in da prostora za izboljšave pravzaprav ne vidite.


točno, in tisti ki ne vidijo (vidimo) programov zbežimo od tu. Ostali pa glejte uresničevanje programa in programov!

BALAST ::

Janković je bil in je še vedno najboljša izbira za glavno mesto Slovenije, pa tudi če ga bombardirajo kot 18.februarja 1916. (Posledice: mrtev deček, par mrtvih konj in popokane šipe...) :P

Vir: Sandi Sitar, Letalstvo in Slovenci

Okapi ::

Pogledaš Celovške dvore, kjer v nemogoče bivalne razmere selijo ljudi.
Telbanc, daj ne smeši se. Pa pojdi enkrat pogledat, da boš sploh videl v živo, kakšni so res ti Celovški dvori. V 4. kleti (ja, ja, saj vem, da si vi na vasi težko predstavljate 4 kletne etaže), kamor večina tamkajšnjih prebivalcev nikoli v življenju sploh ne bo prišla, je zamakalo in plesnilo v parih vogalih, ti pa bluziš o "nemogočih bivalnih razmerah".ž

O.

Samuel ::

Ramon dekers je izjavil:

točno, in tisti ki ne vidijo (vidimo) programov zbežimo od tu.


In kaj čakaš? Zbeži že nazaj v svojo zakotno vas, kjer se verjetno delajo ohoho projekti.. recimo... sosed posadi koruzo namesto pšenice.

Okapi je izjavil:

Pogledaš Celovške dvore, kjer v nemogoče bivalne razmere selijo ljudi.
Telbanc, daj ne smeši se. Pa pojdi enkrat pogledat, da boš sploh videl v živo, kakšni so res ti Celovški dvori. V 4. kleti (ja, ja, saj vem, da si vi na vasi težko predstavljate 4 kletne etaže), kamor večina tamkajšnjih prebivalcev nikoli v življenju sploh ne bo prišla, je zamakalo in plesnilo v parih vogalih, ti pa bluziš o "nemogočih bivalnih razmerah".ž


Saj telbanc ima največ za povedat o stvareh, ki jih v živo ni videl. Vehementno pomete z vsemi dejstvi. Pa ne morem verjet, da človek, ki živi 30km od Ljubljane, da ni sposoben ali prelen si vzet en vikend in it pogledat te stvari o katerih ima toliko za povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Šimpanz ::

Zoki je najboljše kar se je lahko zgodilo Ljubljani v zadnjih 20 letih. Samo poglejte kako je urihtal obrežja Ljubljanice, zgradil mostove pa še štadijon.

madmitch ::

Karaya 52 je izjavil:

Res, res. Za letno karto das 600EUR, dobil sem jo pa za 300EUR.

Iz po čem se torej Pariz razlikuje od Ljubljane? Po turnu?
Ne glede na vse, bi ti tudi Ljubljana sofinancirala javni prevoz, vprašanje je le, do kolikšne mere. Zaradi tega si se preselil v Pariz?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

madmitch ::

Okoli 23. ure, ko sta se srečala ponovno in nista spregovorila, pa je Jure Janković svojemu kolegu ob pogledu na Elikana dejal: "Daj, ubij tega."


"Daj, ubij tega" je bilo verjetno "Daj, napij ga" sam kaj, ko iz tega veliki raziskovalec ne bi mogel teatra zganjat.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

LordTado ::

Napil se je ker bo očka spet lifrau dnar v njegou žep:)
Mam občutek da so ga zvolili čefurji,bosanci,fašisti,komunitsti...
Če gledamo udeležbo se glih nekje izide:)

Samuel ::

uf, a ti celo misliš, da si hudomušen?

toliko fašističnega sovraštva do "opankarja" težko najdeš kje drugje...

detroit ::

veliki jure da likvidator jankovič ftw
Skero

Pšenični ::

"Telbanc, daj ne smeši se. Pa pojdi enkrat pogledat, da boš sploh videl v živo, kakšni so res ti Celovški dvori. V 4. kleti (ja, ja, saj vem, da si vi na vasi težko predstavljate 4 kletne etaže), kamor večina tamkajšnjih prebivalcev nikoli v življenju sploh ne bo prišla, je zamakalo in plesnilo v parih vogalih, ti pa bluziš o "nemogočih bivalnih razmerah"."

O Celovških dvorih smo že pisali. Torej če so tojk v redu se preseli tja. Zahtevaj popust in šlavf za plavanje.

"Saj telbanc ima največ za povedat o stvareh, ki jih v živo ni videl. Vehementno pomete z vsemi dejstvi. Pa ne morem verjet, da človek, ki živi 30km od Ljubljane, da ni sposoben ali prelen si vzet en vikend in it pogledat te stvari o katerih ima toliko za povedat."

Sem bil ravno danes v Ljubljani. Ne vem, zakaj bi hodu gledat Celovške dvore, če pa nimam namena kupovat stanovanje, v večstanovanjski hiši, ki ima pleg 5 centimetrov vode v kleti, tud probleme s pitno vodo - trenutno klorirajo, tko da vode ni. Seveda so zaradi vlage problemi še z el. instalacijo. Če se zdi to tebi dobra onvesticija - izvoli.




In nekateri že živijo not. Kaj dela inšpekcija? Je še zmeraj stavka?

http://seamus.blog.siol.net/2007/12/04/...

Pripombe so tud drugod. Mogoče je, da bojo taki problemi tud na Celovških dvorih...lahko da so že....da ni voda le v kleti...

Samo še vprašanje za g. Okapija in g. Forda...Ali sta mogoče v sorodu?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

madmitch ::

telbanc, a je C. dvore zgradil Jankovič al tačrna zalega in zraven pokradla, kolikor je mogla?

A lahko prosim nehaš s temi preživetimi in prežvečenimi kretenizmi, lepo te prosim.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srbski posli v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
667131 (4676) jrtjtejtt

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212291 (180354) Pšenični

Več podobnih tem