» »

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

Zoki zmagal, Kangler v drugi krog

««
«
1 / 7
»»

mtosev ::

Dr_M ::

We're Doomed!! (LJ)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Šimpanz ::

Ja a je bilo kaj drugega pričakovati.

jype ::

Sej ti nis lublančan, Dr_M, kva se vsajaš?

Če pa si, pol maš pa vso pravico pobegnt!

Pšenični ::

Dejmo počakat na uradne rezultate in volilno udeležbo. Tkole nekej nabijat že vnaprej...
Na podlagi vsaj 30% preštetih glasov se bo dalo kej analizirat..heh,heh

Dr_M ::

Sej ti nis lublančan, Dr_M, kva se vsajaš?


No, o tem bi lahko debatirali ce sem oz nisem ljubljancan, sem pa ze obcan Ljubljane ze 22 let.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

urban99 ::

Čakam razlago zakaj je užaljeni ex- šef države čestital POP TVju za zmago v Ljubljani :D

Pšenični ::

Glede na prvi komentar, je Zoky res zmagal, ampak (SLO1-kometar)to naj bi bila pirova zmaga, menda je v vzponu SDS in DESUS. Levica menda zgublja. Volilna udeležba zgleda bo v Ljubljani majnša kot je glasov dobil Zoky l. 2006- mislim da tam okoli 83.000.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Telbanc, lahko se še tako tolažiš, nič ne bo pomagalo;)

Levica izgublja, če Jankoviča in njegove liste ter Desusa ne šteješ kot levico. Štej jih kot levico, in boš videl, kdo v resnici izgublja.

O.

Pšenični ::

"Levica izgublja, če Jankoviča in njegove liste ter Desusa ne šteješ kot levico. Štej jih kot levico, in boš videl, kdo v resnici izgublja."

Enako velja zate. Slaba tolažba. Evo, hoteli ste Zokija zdej ga mate. Heh, vam ne zavidam, če verjameš ali ne. Uživejte.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Moje sožalje za vse Ljubljančane... :D
Tako to gre.

hamax ::

Moje sožalje za vse Ljubljančane...

Sej vsi vemo, da si potihem zelite Jankovica. Kar priznajte.

mihec87 ::

Tut zoki ni popoln sam če bi kiker župan mel sam del njega,so še dost večji buleki ko on..

Pšenični ::

"Sej vsi vemo, da si potihem zelite Jankovica. Kar priznajte."

Nej pride v Borovnico in se čez 4 leta pomeri v našem mestu. E-pa da vidimo.
Dejmo počakat na uradne rezultate. Ker mislim, da bo Jankovič dobil majn kot tehle 69%.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

hamax je izjavil:

Moje sožalje za vse Ljubljančane...

Sej vsi vemo, da si potihem zelite Jankovica. Kar priznajte.

itak, it's your funeral:Dnam drugim (non ljubljancanom) nic ne more

rdecaluc ::

Sej on je kul, ampak ko bi vsaj to vse kar je v svojih letakih sedaj promoviral naredil s predpisanim budgetom -.-, ne pa s tok kredita.
Est modus in rebus. ,typos

mtosev ::

Po treh letih in pol županovanja Zorana Jankovića je zadolženost občine zrasla z 29,7 na 117,4 milijona evrov, zadolženost pravnih oseb občine s 26,2 na 86,2 milijona evrov. Po pisanju Financ, se je skupna zadolženost prestolnice tako povečala s 55,9 na 203,6 milijona evrov oziroma z 202,3 na 737,41 evra na vsakega Ljubljančana. Gre za uradne podatki ministrstva za finance, ki jih je ljubljanski župan večkrat zanikal, češ da niso povsem skladni s podatki mestne občine.
Zoki the best:)

Pšenični ::

Heh, sem pozabil še to, heh, še zmeraj je bolje da je Zoky župan v Ljubljani, kot pa v Borovnici. Če razumete. heh,heh. Ah, Zoky je naduval 150 miljonov pufa......že vemo...

Sej po svoje so reveži, teli Ljubljančani.....

Zgodovina sprememb…

kalko ::

Kislo grozdje, pa to :))

P.S.: Ne volim v Ljubljani.

Samuel ::

čudno, da tisti, ki omenjate zadolženost MOLa ne ugotovite, da so prihodki občine narasli za 100M evrov letno.

Jebac18 ::

lahko samo to povem sem ljubljancan celih 19 let in po ogledu soočenj in keri so sploh protikandidati proti jankovicu je bil edini pravi samo jankovic pa ne govort kok smo bogi raj poglejte maribor .. un kangler..

Okapi ::

Dejmo počakat na uradne rezultate. Ker mislim, da bo Jankovič dobil majn kot tehle 69%.
Eh, telbanc, ti si res hecen. Očitno bi ti nocoj mirneje spal, če bi jih dobil "samo" 60%. Itak jih potrebuje samo 50,1, zase in še toliko za svojo listo. Vse kar je več, je nepomemben višek.

O.

mtosev ::

ja Kangler je kangla ampak ni uspel obcino zadolziti za +150MIL eur.mi imamo na prebivalca zadolzenost 199eur,vi ljubljancani pa 730Eur:D

Bananovec ::

Če bom po končanem šolanju še vedno gledal kante na ulici, mu privoščim par šusov v glavo, Kanglerju seveda.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

mchaber ::

Samuel je izjavil:

čudno, da tisti, ki omenjate zadolženost MOLa ne ugotovite, da so prihodki občine narasli za 100M evrov letno.


S katerimi ukrepi pa mu je uspelo to? Aja podražil je komunalo, vrtce...
.

Samuel ::

....in še marsikaj drugega ja. Saj veš, najvišja inflacija je bila za časa Janše, 2007-08.

Pa tudi mi ni jasno, kaj zaenega boga se je tako podražilo. Mene voda in komunala staneta praktično nič. Tistih nekaj evrov na mesec pač ne opazim. Pa noben drug tud ne.

Jebac18 ::

no dejte dejte bit pametni a kdo u tej drzavi ne krade itak usi kradejo ... pač tko je in vedno bo

Samuel ::

nope, bog Janša ne krade.

kmetek ::

mchaber je izjavil:

Samuel je izjavil:

čudno, da tisti, ki omenjate zadolženost MOLa ne ugotovite, da so prihodki občine narasli za 100M evrov letno.


S katerimi ukrepi pa mu je uspelo to? Aja podražil je komunalo, vrtce...


ne pozabi še na cpp prekrške itd....

Lion29 ::

kako vzeto iz konteksta ta zadolzenost... pomembno je, zakaj zadolzenost... in ce je najel kredite, kam so sli...

politcno mi zoki ni vsec, kot gospodarstvenik pa je car...in je pravi moz za lj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kmetek ::

Samuel je izjavil:

....in še marsikaj drugega ja. Saj veš, najvišja inflacija je bila za časa Janše, 2007-08.

Pa tudi mi ni jasno, kaj zaenega boga se je tako podražilo. Mene voda in komunala staneta praktično nič. Tistih nekaj evrov na mesec pač ne opazim. Pa noben drug tud ne.


nekaj € x 100.000 gospodinjstev x 12 x (4+4) leta = nekaj deset milionov, pač drobiž, a ne ? :D

matej_jack ::

Še uradna stran z rezultati, mislim da še ni bila objavljena.

Samuel ::

Me veseli, da si ugotovil, da živi v Ljubljani veliko več ljudi kot kje drugje in da je v Ljubljani skoncentrino daleč največ kapitala in delovnih mest in 200M ali koliko milionov ne bo noben problem odplačat.

bluefish ::

Ah, niti ni pomembno, kaj se v mestu dela, nekateri bodo vedno našli razlog za pritoževanje.
Najbrž bo debata spet precej žolčna, ko se bo pričelo z gradnjo potniškega centra in bodo isti ljudje, ki sedaj trdijo, da je to nujna infrastruktura, glasno vpili, da sedanja baraka zadošča.

Dr_M ::

Upam, da ne bo zacel kaksne dzamije delat. :8)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

poweroff ::

OMG, Zoki je bil premočno izvoljen... in vi ne morete nič storiti! :D

LOL, ZVEZA ZA PRIHODNOST 14 glasov, 0,17 % (do 21:35). Torej... takole so se neoliberalci obnesli na prostem volilnem trgu. Bo treba zamenjat ljudstvo, hihi.
sudo poweroff

T0RN4D0 ::

Hehe parking kazni na 800EUR, komunalo pa vodo podvojit pa pa bo. Lahko še kak stadion postavi. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Samuel ::

lahko še enega v Borovnici

49106 ::

matej_jack je izjavil:

Še uradna stran z rezultati, mislim da še ni bila objavljena.


Omg šele zdaj se zavedam koliko občin imamo :/

WarpedGone ::

Sej vsi vemo, da si potihem zelite Jankovica. Kar priznajte.

Obveznih kreditov si želim skor tolk kot luknjo v koleno.
Je že blo rečeno - samo ne jamrat "država, pomagi" ko Lj nihče več ne bo hotu ničesar posodit.
Zbogom in hvala za vse ribe

Arto ::

Hja, ni težko držat nizke zadolženosti, če nič ne počneš.

Karaya 52 ::

Uau, manj kot 30% udelezba v LJ, kaj to pomeni, da je vsak drugi ki je sel danes v McDonalds ali peljal psa na sprehod spotoma obiskal volisce - torej je vsak peti Ljubljancan danes volil Jankovica - res, mobiliziral je celotno osrednje slovensko regijo! S taksnim rezultatom bi komaj (ce sploh) v DZ prisel ce bi kandidral za LDS.

Samuel ::

W1, a če posameznik vzame kredit za nakup stanovanja, je pa tudi narobe, al kaj??

Brez nič ni nič.

Karaya 52 je izjavil:

Uau, manj kot 30% udelezba v LJ, kaj to pomeni, da je vsak drugi ki je sel danes v McDonalds ali peljal psa na sprehod spotoma obiskal volisce - torej je vsak peti Ljubljancan danes volil Jankovica - res, mobiliziral je celotno osrednje slovensko regijo! S taksnim rezultatom bi komaj (ce sploh) v DZ prisel ce bi kandidral za LDS.


Danes sem srečal ene 10 ljudi, ki niso šli volit. Vsi so za Jankovića.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Dr_M ::

Ocitno so lopovi popularni te dni... :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Balandeque ::

Koper je per capita še bolj zadolžen kot Ljubljana.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

WarpedGone ::

Posameznik bo svoj kredit vračal sam.
Dokler ljubljanske kredite plačujejo ljubljančani ... okej, ampak žal stvar ni tako jasno začrtana.

Ja, res je, koper je relativno še v hujšem dreku. Kako točno to pomaga ljubljani?
Zbogom in hvala za vse ribe

Arto ::

Nizko volilno udeležbo bi bojda lahko pripisali tudi temu, da so itak vsi vedeli, kakšen bo rezultat.

Samuel ::

In kaj se lahko naredi dan daens brez denarja?

In Ljubljana je glavno mesto države. Projekti so veliki in zahtevajo večje vložke denarja.
Torej, če hočeš popravit napake za nazaj na hitro (kar 4 leta je), rabiš kredit.

gendale ::

v ljubljani ni bilo za pričakovat nobenega drugega rezultata, ker tudi ni bilo nobenega resnega protikandidata

harvey ::

Zanimava je pogostitev zmagovalc(a)ev - vir rtvslo.si

Brezplačno pogostitev je pripravil gostinec, ki je zadnji dobil koncesijo za lokal na Ljubljanskem gradu
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srbski posli v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
667131 (4676) jrtjtejtt

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212291 (180354) Pšenični

Več podobnih tem