» »

Kako naivne ljudi prepričati....

Kako naivne ljudi prepričati....

m0LN4r ::

Kako naivne ljudi prepričati, da so razne strani tipa "Whiteplus" "Whiteplus+" nateg?

Imajo tako dober spletni marketing, da so vsepovsod ali zaprte skupine ali nedostopni podatki vsi slabi negativni komentarji pobrisani/onemogočeni itn.
Imajo pa OGROMNO pozitivnih blogov, strani, lastno moderiranih forumov in youtube kanalov, kjer nategujejo ljudi.

Kako prepričat človeka, ki mu to ni dovolj in vseeno nasede, pa še kolege not vleče, posredujte podatke in tako napej?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

A lahko malo več o tem kaj sploh je "Whiteplus"?
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

A lahko malo več o tem kaj sploh je "Whiteplus"?

Veš to so tiste scam piramidne strani, ki ti ponujajo zaslužek z nič dela. Pač free money.
Samo pogooglaš in ti bo takoj jasno.

Pisati se mi ne da, ker je vsepovsod malo drugače napisano. Je pa zdaj po novem še slovenska skupina, ki nateguje ljudi.
Bom kr dal screen:



Linkov nebom dal, ker bo še kdo nasedel sprve, pa ogromno jih je.

Še od iste osebe in zagovornikov:
90 dni je kao preizkusna doba. ker izbirajo samo resne. in resni bodo klikali 90 dni zastonj. po 90 dneh pa se služi 2 EUR na dan. ta znesek se z daljšo dobo povečuje. in to je osnova brez vsakih vpisovanj

Sem v tem delu več kot pol leta, sicer ne v istem kot ga oglašuje Klemen Šale, in meni je mega, super donosno in popolnoma brez težav. Najbrž resn niso vsa dela preko spleta legalna in zakonita ampak jaz sem očitno naletela na pravega.


Dostop do informacij o podjetju stane 40EUR :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

Aha. Sam sem v neki podobni stvari MLM.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Pustiš jih, da se enkrat "nategnejo" pa se bodo naučili?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m ::

Odvisno. Je treba probati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Težava ni zaradi enega, ampak verižne reakcije, ki se potem sproži, ker so vsi obupani in bi zastonj denar
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nevone ::

Težava ni zaradi enega, ampak verižne reakcije, ki se potem sproži, ker so vsi obupani in bi zastonj denar


Tudi tega enkrat zmanjka, ali pa mu pade vrednost.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

bluefish ::

m0LN4r je izjavil:

Kako prepričat človeka, ki mu to ni dovolj in vseeno nasede, pa še kolege not vleče, posredujte podatke in tako napej?
Če ga slaba izkušnja ne strezni, pa naj, njegov čas in denar.

Roadkill ::

Na hitro sem pogledal stvar in kakor razumem ni nujno nateg. Samo praktično zastonj prodajaš svoje podatke in čas.
Izpostavljaš se spamu (in seveda še svoje prijatelje) za nekih 30€ na mesec.


Pa zadevi se reče whitepins.com, če bo kdo iskal in bo zmeden, kot sem bil jaz.

Bre se pa zato, da ti plačajo par centov za to, da po FBju spamaš njihove reklame.

Jaz takim ljudem poskusim enkrat lepo razložit kaj me moti. Po tem pa prekinem kontakte. Z ljudmi, ki so tako naivni, da bi pri tem vztrajali se itak ne družim.
Ü

m0LN4r ::

Whitepins ja.
90dni moraš klikat zastonj, 2€/dan, 20% izplačilo... lol

Ja in potem, če ne uspeš nekoga prepričat, bo sodelavka potegnila not drugo sodelavko, ona teto, mamo, sestro, pa ostale kolegice itn. in imaš v 90dneh pokrite vse naivneže k se širi kot kuga.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

Ou, ne mi teh ponzijevih shem omenjat. Sem imel izkušnjo s tipom ki ga sploh poznal nisem. Padla sva v pogovor in pol mi omeni da bi lahko neki pomagal tržit (šlo naj bi se za neko pijačo za športnike z imenom i-blue, al pa i-red... od neke noname firme), ampak bi mogu neki začetnga kapitala vložit, pa kakšnemu kolegu biznis predlagat. OK, slišalo se je dobro in rekel je da se naložba kmalu povrne... ok, vse v redu, dokler ni cifer povedal. Prvo je omenil, da je možno okol 200 EUR na začetku zaslužit. Ajde to bi še nekak verjel ampak sem raje vrtal dalje, da za 200EUR pa ne bom lih okol hodu pa marketing delal, medtem ko lahko v tem času oddelam polni delavnik pa imam vsaj plačo. E pazi tole. Ta lik mi je potem reku, da če mi rata par kolegov dobit notr, pa če sem res fejst zagrizen v tem marketingu pa prodaji , lahko bajne vsote denarja dobim, je kar neke štirimestne cifre omenjal, pa govoru kako lahko v meni bližje mesto pridejo kjer naj bi se dobili na sestanku z kolegi katerim naj bi omenil to zadevo.

Evo tole mi nikakor iz prve ni bilo logično, od kje potem njim korist, če pa en novačen papak ki so ga potegnil v marketing in novačenje pokasira toliko, kolikor bi bilo potrebno za vsaj 3 zelo solidne mesečne plače. Pa saj nihče denarja zastonj ne deli.
Pol sem pa začel vrtat, če ve kako sistem deluje, da nucam videt pogodbo črno na belem, pa če majo spletno stran, kontakt od direktorja, pa je blo od tega ki mi je ta piramidni sistem ponujal blo slišat samo neke prazne izgovore, da ne ve kako deluje sistem ampak da deluje in da ni spletne strani od firme ker je "v postopku izdelave" itd...
In pol ko sem mu povedal, da kar tako na slepo v biznis šel ne bom se je začel razburjat, da sem idiot in ne vem kaj še vse, pa da je ono narobe, pa škoda da... Na koncu sem mu samo rekel da če misli kaj preveč srat bom vse skupaj prijavil. Pol je še mal sitnaru, pa šel.

Se je treba pazit takih for, ker tile goljufi so načeloma zelo vsiljivi ljudje, vsi ki jih noter potegnejo so pa zaradi želje po povrnitvi investicije še toliko bolj sitni in prepričujejo narod, da investira v te piramidne sisteme.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

Poznava isto ostebo? Ker zgodba je identična.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jupito ::

Težko je vnaprej preprečiti, da nekateri ne bi poskušali. Ko se dovolj ljudi nategne, obvelja "splošna ljudska modrost", da gre za bedarijo (vprašajte tastare, kaj je to "catch the cash"), vendar se ljudje na žalost razmnožujejo zelo hitro, tako da prej ali slej pride nova generacija naivnežev, ki enostavno morajo riniti v nekja "novega" in zanimivega... in bodo pri tem ignorirali vsa opozorila (kaj pa vemo nazadnjaki, paranoiki in ovce, kajne?). Določenemu % ljudi pač ni pomoči.
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Okapi ::

Če misliš, da se vsak samo 1x nategne, se zelo motiš. Zelo veliko je naivcev, ki vedno znova nasedajo na take trike. Seznam naslovov naivnežev, ki so nasedli na katerkoli podobno foro, je v spamerskih krogih vreden zlata.

O.

blackbfm ::

vsak lahko nasede, lahko poznaš vse sisteme in vse fore, ampak vseeno ne moreš bit 100% pozoren cel čas razen če gre za nek očiten scam

meni se bolj čudno zdi recimo ko sem poznal nekoga ki je pošiljal keš princem v nigeriji, pa mu razložim cel koncept, dam material za branje..in kaj nardi čez 2 mesca..spet pošlje denar isti osebi -.-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

MIHAc27 ::

Saj ni teško ugotovit, ali je nateg ali ne. A se sliši prelepo da bi bilo res? No potem je nateg.
Ti američan ponuja več, kolikor imaš ceno na bolhi/ebayu, samo da mu pošlješ nek 5 let star telefon?
Obljubljajo neke visoke zneske za nič dela... zakaj potem kar vse brezposelne ne zaposlimo z tem klikanjem reklam.

Sam sem tudi že sodeloval pri raznih klikanjih, in razen kak $ nikjer nisem kaj omembe vrednega dobil. Samo zapravljal svoj čas.

Sta pa ravno prejšnji teden kar 2 znanca (ki se med sabo ne poznata) hvalila, kako bosta dobila 400-500€ v enem mesecu, za samo pol urno dela gledanja reklam/izpolnjevanja anket. In seveda če se pridružim.
Sem rekel: takoj, ko dobita prvič izplačano obljubljeno vsoto.

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

Poznava isto ostebo? Ker zgodba je identična.


Možno je, da je šlo za isto organizacijo prevarantov, lahko pa tudi je bila oseba ista. Vem da je bil to nek poba iz Ljubljane tam nekje 19-20 let star. Skratka dokaj prijazen na začetku vendar ko je začel najdeati z nekimi športnimi pijačami... Kot sem že rekel naj bi se šlo za neke pijače v smislu Blue, Pink, Red ene so kao energy fore in podobno, šlo pa naj bi se za to, da bi te on predlagal, ti dal geslo s katerim bi se prijavil kot nov član. Kakor sem jaz razumel za vsakega ki ga povabiš v skupino teh oglaševalcev in prodajalcev pijač naj bi dobil tudi nekaj evrov. V glavnem pa naj bi se služilo s tem, da bi oglaševal tiste športne pijače in jih prodajal. V glavnem prvo mi je reku sam da je treba malo investirat v nakup pijač da jih okol prodaš, potem pa ko vse skupaj steče, se ti naložba kao povrne... Pol je blo pa kao da bodo prišli v mest pa da se tam na sestanku dobimo in ne vem kaj še vse je klobasal, pa neke bajne zneske omenjal, sem ga sam vprašal če me ima za bedaka, da naj neha nabijat pa si zmišlevat pravlce... Pol je pa živčni zlom skor fasal pa začel žalit in ne vem kaj še vse, kako je vse brezveze napadat da sem lažnjivec, pa da nimam pojma in ne vem kaj še vse je neki tam ropotal.

V glavnem človek je bil aroganten idiot. Sem mu že hotel razložit da je vse skupaj goljufija, ampak ker je raje trmulil pri svojem in začel žaliti, sem se pol samo odmaknil in si mislil svoje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nejodagreat ::

MIHAc27 ::

Ma ni goljufija, če jih najdeš dovolj, da so pod tabo. Biti na vrhu piramide je zakon (dokler nisi obtožen goljufije, takrat jo pa pač pobrišeš v tujino).

m0LN4r ::

Misliš verjetno ta čist pravi vrh. Ne tisto vmes.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dejan_007 ::

A sem spada tudi HERBALIFE ?

jest10 ::

Na nek način spada ja, samo je bolj v rangu amway. Lažne obljube o čudežnih učinkih njihovih izdelkov so pa druga cvetka.
(Lani sem imel čast 4 dni na dopustu prenašati grupo "top slovenskih prodajalcev" tega sranja. Nadležni kot kobilice)

m0LN4r ::

jest10 je izjavil:

Na nek način spada ja, samo je bolj v rangu amway. Lažne obljube o čudežnih učinkih njihovih izdelkov so pa druga cvetka.
(Lani sem imel čast 4 dni na dopustu prenašati grupo "top slovenskih prodajalcev" tega sranja. Nadležni kot kobilice)

A je mel vsak majčko, torbico, brisačko, posodico pa še kak prašek od HL s sabo za ponudit ? :D Vsaj tak je blo, ko sm srečal enga v fitnesu nekoč.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15040079 (22366)          

Ponzijeva shema ByXpress (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23397290 (70278) krneki0001
»

Nudenje dela - izkoriščanje nezaposlenih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
747264 (5758) IceIceBaby
»

Extra marketing d.o.o. nateg

Oddelek: Loža
346604 (4973) neres

Več podobnih tem